5 najlepszych wyskakujących wtyczek WordPress do 2020 r. (W porównaniu z wydajnością)

Szukasz najlepszej wtyczki wyskakującej WordPress? Dobra wyskakująca wtyczka WordPress pomaga konwertować odwiedzających witrynę na subskrybentów e-maili i płacących klientów.


Istnieją dziesiątki wyskakujących wtyczek WordPress, które mogą pomóc poprawić współczynniki konwersji.

Jednak większość z nich spowalnia twoją stronę, oferuje niedokładne statystyki lub, co gorsza, oba.

W tym artykule porównamy najpopularniejsze wtyczki wyskakujące WordPress na rynku, abyś mógł zobaczyć, która jest najlepsza wtyczka wyskakująca WordPress.

Porównywanie najlepszych wyskakujących wtyczek WordPress

3 rzeczy, na które należy uważać za pomocą wtyczek Popup WordPress

Pop-upy muszą być używane ostrożnie. Źle wykonane wyskakujące okienka WordPress mogą z łatwością stać się denerwujące i zepsuć wrażenia użytkowników oraz reputację Twojej marki.

Musisz wybrać rozwiązanie, które oferuje odpowiednią interakcję w zachowaniu, funkcje kierowania i personalizacji, aby zapewnić najlepszą jakość obsługi przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej liczby konwersji.

Wydajność to kolejny problem z większością wyskakujących wtyczek WordPress. Ponieważ wiele wyskakujących wtyczek WordPress używa WordPress do śledzenia danych analitycznych, znacznie zwiększa to obciążenie serwera i spowalnia witrynę. Jak już wiesz, wolna prędkość strony negatywnie wpływa na twoje pozycje w rankingu SEO.

Dlatego potrzebujesz wyskakującej wtyczki WordPress, która oferuje potężne funkcje konwersji bez spowalniania witryny.

Na koniec musisz się upewnić, że wybrana wtyczka wyskakująca WordPress faktycznie działa ze środowiskiem hostingowym WordPress. Wiele wyskakujących wtyczek jest słabo zakodowanych, więc ich zaawansowane funkcje, takie jak testowanie i raportowanie A / B, nie będą działać z większością zaawansowanych rozwiązań buforowania, z których korzysta obecnie wiele firm hostingowych.

Głównym celem używania wyskakujących wtyczek do WordPress jest pomoc w wychwytywaniu potencjalnych klientów i zwiększaniu liczby subskrybentów listy e-mail.

Podczas wybierania wyskakującej wtyczki WordPress na swoją stronę internetową lub sklep internetowy musisz uważać na powyższe 3 rzeczy.

Uczestnicy konkursu na najlepsze wtyczki wyskakujące WordPress

Teraz, gdy znasz typowe problemy z większością programów do tworzenia wyskakujących okienek WordPress, możesz użyć go jako kryterium oceny wszystkich popularnych wyskakujących okienek WordPress.

Ponieważ istnieją dziesiątki wyskakujących wtyczek, proces ten może być dość czasochłonny.

Właśnie dlatego przeprowadziliśmy dla Ciebie badania. Oto najlepsze wyskakujące wtyczki WordPress, które porównamy w naszym przewodniku:

 • OptinMonster
 • TrustPulse
 • Kwiat
 • Sumo
 • Rozkwit prowadzi

Teraz rzućmy okiem na każdą z nich, aby dowiedzieć się, która jest najlepszą wtyczką wyskakującą WordPress, która pomoże Ci rozwinąć witrynę.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najpopularniejsze oprogramowanie do generowania ołowiu na rynku. Pozwala łatwo przekształcić odwiedzających witrynę w subskrybentów i klientów.

Jest wyposażony w potężny konstruktor wyskakujących okienek WordPress i najbardziej wszechstronny zestaw funkcji targetowania i personalizacji. Mówiąc najprościej, pozwala zmaksymalizować potencjał konwersji jak profesjonalista ds. Marketingu.

funkcje

Pulpit nawigacyjny OptinMonster

OptinMonster oferuje najpotężniejszy zestaw funkcji targetowania i personalizacji na rynku. Pozwalają tworzyć różne kampanie, w tym wyskakujące okienka, pełnoekranowe maty powitalne, ruchomy pasek, pola przewijania itp.

Dzięki ich funkcjom kierowania możesz kierować reklamy do użytkowników według odwiedzanych stron, aktywności w witrynie, lokalizacji geograficznej i dosłownie dziesiątek.

Możesz utworzyć własne reguły, aby wyświetlać wyskakujące okienka, co czyni je bardziej spersonalizowanymi i wysoce skutecznymi.

Poniżej znajdują się niektóre z najważniejszych funkcji OptinMonster:

 • Pięknie zaprojektowane nieinwazyjne wyskakujące okna lightbox
 • Wyskakujące okienka wyskakujące, które są wyświetlane, gdy użytkownik zamierza opuścić witrynę
 • Zaawansowane opcje kierowania z poziomem strony, kierowaniem geograficznym, ponownym kierowaniem w witrynie, kierowaniem na urządzenie i nie tylko.
 • Wykrywanie Adblock, aby wyświetlać użytkownikom ukierunkowane wiadomości
 • Kierowanie na urządzenia dzięki kampaniom dostosowanym do urządzeń mobilnych, które dobrze wyglądają na mniejszych urządzeniach
 • Wyskakujące okienka z celami wyjścia, przewijaniem, czujnikami braku aktywności, wyzwalaczami zależnymi od czasu i innymi
 • Dziesiątki gotowych pięknych szablonów wyskakujących
 • Przeciągnij i upuść ekspres do wyskakujących okienek, aby łatwo tworzyć wyskakujące okienka z własnymi obrazami, czcionkami i stylem
 • Wiele typów kampanii, takich jak opcje wstawiania / po wpisie, pływający pasek powiadomień, minutniki, pełnoekranowa mata powitalna, wyskakujące okienka kuponów i inne.
 • Wyskakujące okienka z potworami, które uruchamiają wyskakujące okienko, klikając link
 • Wyskakujące okienka Tak / Nie, dwustopniowe wyskakujące okienka i dostosowywanie komunikatów o powodzeniu
 • Integruje się ze wszystkimi najlepszymi usługami e-mail marketingu, wtyczkami formularzy kontaktowych, platformami eCommerce i nie tylko.

Patrząc na wszystkie funkcje, możemy śmiało powiedzieć, że jest to najbardziej wszechstronny kreator wyskakujących okienek WordPress na rynku. Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby natychmiast rozwinąć listę e-mailową i zwiększyć liczbę konwersji.

Wydajność

Największą zaletą korzystania z OptinMonster jest wydajność. Jest to aplikacja SaaS, co oznacza, że ​​nie używa zasobów hostingowych WordPress.

Ładuje się asynchronicznie, co oznacza, że ​​również nie spowalnia postrzeganej prędkości ładowania strony. Ma to kluczowe znaczenie nie tylko dla wygody użytkownika, ale także dla SEO.

Wreszcie, ponieważ OptinMonster nie używa WordPressa do przechowywania danych analitycznych, Twoje statystyki będą najdokładniejsze i będą działać z każdym środowiskiem hostingowym.

Łatwość użycia

OptinMonster jest wyposażony w intuicyjny kreator okien typu „przeciągnij i upuść”. Możesz po prostu zaprojektować własne wyskakujące okienka, dodając tło, wybierając kolory, obrazy, czcionki, własny tekst i formularz rejestracji.

Kreator wyskakujących okienek OptinMonster

Jeśli jednak nie chcesz tego robić, znajdziesz piękne gotowe szablony wyskakujących okienek do wyboru. Każdy z tych szablonów jest w pełni konfigurowalny za pomocą prostego edytora point and click.

Dodawanie wyskakujących okienek do witryny jest również bardzo łatwe. Nie musisz edytować żadnych plików WordPress ani dodawać kodu do swojej witryny. Możesz po prostu zainstalować ich wtyczkę WordPress.

Cennik: Począwszy od 9 USD miesięcznie (rozliczane rocznie).

Premia: Użytkownicy WPBeginner mogą skorzystać z naszego kuponu OptinMonster, aby uzyskać 10% zniżki.

Ujawnienie: OptinMonster to wyskakująca wtyczka, której używamy na WPBeginner. Wielu popularnych blogerów i firm korzysta z OptinMonster, w tym między innymi Social Media Examiner, Michael Hyatt, NBA i więcej.

Założyciel WPBeginner, Syed Balkhi, jest współzałożycielem OptinMonster. Zbudował tę wtyczkę, aby pomóc nam zdobyć więcej subskrybentów poczty e-mail. Teraz służy jako doradca firmy.

2. TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse to wyskakująca wtyczka WordPress, która wykorzystuje dowód społecznościowy, aby pomóc Ci zwiększyć liczbę konwersji w Twojej witrynie.

Wyświetla powiadomienia społecznościowe w Twojej witrynie, aby pomóc zbudować zaufanie użytkowników, wywołać efekt FOMO (strach przed utratą) i zachęcić większą liczbę użytkowników do zarejestrowania się lub dokonania zakupu.

funkcje

TrustPulse pomaga natychmiast zdobyć zaufanie użytkowników, dzieląc się dowodami społecznościowymi przy użyciu mniej inwazyjnych, ale bardzo skutecznych wyskakujących okienek. Oto niektóre funkcje, które czynią go wyjątkowym na naszej liście najlepszych wyskakujących wtyczek WordPress.

Wyskakujące okno TrustPulse

 • Wyzwalanie FOMO – wykorzystuje pilność i społeczny dowód, aby wywołać efekt FOMO (strach przed misją). To zachęca użytkowników do zarejestrowania się lub dokonania zakupu.
 • Śledzenie w czasie rzeczywistym – pokazuje zakupy, aktywność i rejestracje w czasie rzeczywistym
 • Inteligentne celowanie – pokaż wyskakujące okienko z dowodem społecznościowym właściwym użytkownikom we właściwym czasie
 • Dostosuj wyskakujące okienko – użyj domyślnego projektu lub dostosuj go do własnych potrzeb dzięki łatwym opcjom dostosowywania

Wydajność

Jeśli prowadzisz działalność eCommerce, szybkość ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia sprzedaży w Twojej witrynie. TrustPulse nie wpływa na szybkość ładowania strony i jednocześnie poprawia komfort użytkowania.

Jest to aplikacja SaaS i nie korzysta z zasobów hostingowych WordPress. Cały kod używany do wyświetlania okien podręcznych ładuje się asynchronicznie z serwerów w chmurze.

Łatwość użycia

TrustPulse jest wyposażony w niezwykle łatwy w konfiguracji proces. Domyślne wyskakujące okienko społecznościowe działa z bardzo małymi modyfikacjami.

Tworzenie wyskakującej kampanii w TrustPulse

Ma łatwy w użyciu interfejs, który umożliwia dostosowanie wyskakujących okienek, konfigurowanie kierowania, wyświetlanie statystyk i prowadzenie niestandardowych kampanii w sklepie internetowym.

Cennik: Bezpłatne 500 sesji miesięcznie, a następnie ceny zaczynają się od 4 USD miesięcznie (rozliczane rocznie).

3. Bloom

Kwiat

Bloom to popularna wyskakująca wtyczka WordPress stworzona przez Elegant Themes, jedno z najstarszych komercyjnych sklepów z motywami WordPress. Dostępny jako samodzielna wtyczka WordPress, Bloom zapewnia łatwy w obsłudze edytor wyskakujących okienek dla blogerów.

funkcje

Bloom ma przyzwoity zestaw funkcji pokrywających podstawowe wymagania, których potrzebujesz od dobrej wtyczki wyskakującej WordPress.

Interfejs użytkownika Bloom

 • Automatyczne wyskakujące okienko lightbox
 • Wiele typów optin, w tym pasek boczny, wsuwany i poniżej formularzy rejestracji.
 • Podstawowe kierowanie na poziomie postu lub strony
 • Podstawowe wyzwalacze czasowe, przewijanie, wyzwalacze przesyłania formularzy
 • Gotowe szablony wyskakujące z łatwą personalizacją
 • Integruje się z dostawcami wyskakujących usług e-mail

Wydajność

Bloom jest samodzielną wtyczką WordPress, co oznacza, że ​​ładuje cały kod z Twojej witryny WordPress. Oznacza to, że wykorzystuje zasoby serwera i wpływa na czas ładowania strony.

Stara się to złagodzić, optymalizując kod i stosując najlepsze praktyki WordPress. Jeśli jednak masz zajęty serwis z ograniczonymi zasobami serwera, spowoduje to spowolnienie działania serwisu.

W oparciu o ustawienia wtyczki buforowania WordPress statystyki raportowania i funkcje, takie jak testowanie A / B, mogą nie działać poprawnie.

Łatwość użycia

Bloom jest niezwykle łatwy w użyciu dzięki prostemu ekspresowi do pop-upów typu przeciągnij i upuść. Tworzenie nowych opcji za pomocą Bloom jest proste, a interfejs użytkownika jest dość łatwy do zrozumienia.

Wybierz szablon wyskakujący w Bloom

Problem pojawia się podczas konfigurowania ustawień wyświetlania. Istnieje zbyt wiele opcji do wyboru, co sprawia, że ​​interfejs użytkownika jest nieco mylący.

Cennik: Wchodzi w skład eleganckich motywów od 89 USD rocznie.

4. Sumo

SumoMe

Sumo to darmowa wyskakująca wtyczka do WordPressa, która umożliwia dodawanie wyskakujących okienek do Twojej witryny. Oferują wersję premium, która oferuje więcej opcji.

Panel Sumo w desce rozdzielczej WordPress

funkcje

 • Pozwala utworzyć bezpłatne wyskakujące okienko WordPress i formularz zgody
 • Możesz użyć wielu formularzy optin
 • Łączy się z popularnymi platformami e-mail marketingu
 • Pochodzi z różnych stylów i szablonów do użycia
 • Obejmuje podstawowe testy A / B i statystyki formularzy

Darmowa wersja ma ograniczone funkcje i dodaje markę Sumo do twoich wyskakujących okienek.

Wydajność

Sumo ładuje kod asynchronicznie, co zmniejsza wpływ na wydajność. W zależności od projektu kampanii wpływ na skuteczność może się różnić.

Łatwość użycia

Sumo integruje się z witryną WordPress. Musisz jednak zarządzać swoim kontem z ich witryny i używać pulpitu nawigacyjnego Sumo do projektowania kampanii.

Zaprojektuj wyskakujące okienko z pulpitem Sumo

Ma trochę krzywej uczenia się. Narzędzie do tworzenia kampanii nie jest najłatwiejsze, ale znajdziesz drogę. Odkryliśmy, że korzystanie z niego jest nieco trudniejsze, szczególnie w przypadku integracji i targetowania.

5. Prowadź dobrze

Rozkwit prowadzi

Thrive Leads to kolejna popularna wyskakująca wtyczka do WordPress. Jest wyposażony w piękne szablony wyskakujących okienek i łatwy w obsłudze kreator wyskakujących okienek.

funkcje

Thrive Leads ma na celu pomóc Ci w pozyskiwaniu potencjalnych klientów w witrynie WordPress i rozwijaniu listy e-mail. Oto krótki przegląd jego funkcji.

Rozkwit prowadzi

 • Wiele rodzajów opcji, w tym okienko wyskakujące lightbox, formularze wbudowane, 2-etapowa opcja, slajd w formularzach i wiele innych
 • Prosty edytor przeciągnij i upuść, aby dostosować formularze rejestracji
 • Podstawowe testy A / B i analizy dla twoich formularzy
 • Kierowanie na poziomie strony, w tym kategorie, tagi, typy postów i inne
 • Współpracuje ze wszystkimi popularnymi usługami e-mail
 • Wyskakujące okienka przyjazne dla urządzeń mobilnych dla małych urządzeń

Wydajność

Thrive Leads stara się zrównoważyć wydajność i funkcje. Jest jednak nadal wolniejszy niż niektóre inne rozwiązania z naszej listy.

Jest to samodzielna wtyczka WordPress, co oznacza, że ​​cały kod znajduje się na stronie WordPress i wykorzystuje zasoby hostingu.

Oznacza to również, że podobnie jak Bloom, funkcje takie jak raportowanie i testy A / B mogą nie działać poprawnie w niektórych firmach hostingowych lub w popularnych wtyczkach buforujących.

Łatwość użycia

Thrive Leads jest prosty w obsłudze i zawiera wiele szablonów. Jest również wyposażony w podstawowy kreator wyskakujących okienek z funkcją przeciągnij i upuść, aby dostosować formę wyskakującego okienka.

Interfejs konstruktora Thrive Leads

W wyświetlaniu optinów w Twojej witrynie występuje niewielka krzywa uczenia się. Wielu początkujących miałoby trudności z konfiguracją wyskakującego okienka.

Zobaczysz różne opcje dotyczące grup potencjalnych klientów, skrótów potencjalnych klientów, pól rozwijanych i innych funkcji bez dokładnego wyjaśnienia. Oznacza to, że użytkownicy będą musieli je zbadać, aby dowiedzieć się, co robią.

Cennik: Począwszy od 67 USD rocznie za licencję na jedną witrynę.

Porównanie wydajności najpopularniejszych wtyczek WordPress

W tym artykule postanowiliśmy wypróbować każdą wyskakującą wtyczkę WordPress i przetestować jej wpływ na wydajność i szybkość witryny.

Zasadniczo stworzyliśmy witrynę demonstracyjną i wykorzystaliśmy domyślne ustawienia każdej wtyczki do stworzenia podstawowego wyskakującego okienka WordPress. Następnie użyliśmy narzędzia Pingdom do przetestowania szybkości ładowania strony.

Poniżej znajdują się wyniki naszych testów.

Popup Plugin

Czas ładowania strony

Upraszanie

Rozmiar strony

OptinMonster1,03s17225 KB
TrustPulse894ms14130 KB
Kwiat1,23s22188,8 KB
Sumo1,24s41575,5 KB
Rozkwit prowadzi1,38s26736,4 KB

W naszych wynikach stwierdziliśmy, że OptinMonster jest najszybszą wyskakującą wtyczką WordPress z najmniejszym wpływem na wydajność.

Wniosek: najlepsza wtyczka WordPress Popup?

Biorąc pod uwagę ustawione przez nas kryteria, OptinMonster pojawia się jako najlepsza wyskakująca wtyczka WordPress. Jest to najszybszy program do tworzenia wyskakujących okienek i wyposażony w niesamowite narzędzia do zwiększania współczynników konwersji.

Jest także najłatwiejszy w użyciu z pięknymi szablonami wyskakującymi i potężnym edytorem przeciągnij i upuść. Działa ze wszystkimi popularnymi CRM, platformami e-mail marketingu, najlepszymi wtyczkami formularzy WordPress, niestandardowymi formularzami HTML i nie tylko.

Wyświetlanie wyskakujących okienek we właściwym czasie odpowiednim użytkownikom jest tym, co czyni je bardziej efektywnymi. OptinMonster zawiera zaawansowane opcje kierowania na poziomie strony, personalizację i wyzwalacze oparte na zdarzeniach.

Jeśli prowadzisz sklep eCommerce, zalecamy OptinMonster + TrustPulse. Pozwala to zmaksymalizować konwersje dzięki dowodom społecznościowym i zaawansowanym funkcjom porzucania koszyków przez OptinMonster.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci wybrać najlepszą wyskakującą wtyczkę WordPress dla Twojej witryny. Możesz także zapoznać się z naszym artykułem na temat sprawdzonych i łatwych sposobów powiększania listy e-mail.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me