Najlepszy hosting WooCommerce w 2020 roku (recenzje i testy wydajności)

Szukasz najlepszego hostingu WooCommerce do stworzenia swojego sklepu internetowego? Wybór najlepszego dostawcy hostingu to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmiesz w swojej branży eCommerce.


Typowy dostawca hostingu dzielonego może nie zawsze być dobrym wyborem dla WooCommerce. To dlatego, że będziesz potrzebować więcej zasobów, certyfikatu SSL i platformy wsparcia zorientowanej na WooCommerce. W tym przewodniku pomożemy Ci wybrać najlepszy hosting WooCommerce dla Twojego sklepu internetowego.

W WPBeginner pomogliśmy ponad 100 000 użytkownikom w uruchomieniu ich stron internetowych. Jak największa nieoficjalna strona z zasobami WordPress i wieloletnie doświadczenie z usługami hostingowymi, wiemy, jak ważne jest wybranie najlepszego hostingu WooCommerce dla startupu eCommerce. Naszym celem jest zapewnienie wglądu w kwestie, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze firmy hostingowej WooCommerce.

Aby ułatwić ten proces, wybraliśmy również najlepszych dostawców hostingu WooCommerce. Są to najlepsze firmy hostingowe eCommerce, które konsekwentnie zajmują wysokie miejsca ze względu na ich jakość, wydajność i doskonałą obsługę klienta.

Co to jest WooCommerce Hosting?

Do hostingu WooCommerce potrzebujesz zoptymalizowanego rozwiązania hostingowego wyposażonego do obsługi sklepów WooCommerce od razu po wyjęciu z pudełka.

WooCommerce to najpopularniejsza na świecie platforma eCommerce. Jest używany przez miliony małych i dużych firm na całym świecie. Działa na WordPress, więc oczywiście potrzebujesz dostawcy hostingu, który obsługuje WordPress.

Ale to nie wszystko.

Aby zaakceptować płatności online, potrzebujesz nazwy domeny (np. Wpbeginner.com) i certyfikatu SSL. Będziesz także potrzebował zoptymalizować serwery zaplecza pod kątem WooCommerce w celu uzyskania lepszej wydajności.

W miarę rozwoju sklepu internetowego musisz zastanowić się, jak poradzić sobie z tym ruchem bez przestojów.

Dobra firma hostingowa WooCommerce powinna oferować wszystkie te rzeczy, których nie dostaniesz przy typowym udostępnianym koncie hostingowym WordPress. Aby osłodzić tę umowę, otrzymasz również wsparcie od personelu przeszkolonego do codziennego obchodzenia się ze stronami WooCommerce.

Ideą hostingu WooCommerce jest zaoferowanie bezproblemowego sposobu założenia sklepu internetowego. To pozwala Ci swobodnie skupić się na rozwoju firmy.

Pomyśl o tym jako o platformie zaprojektowanej specjalnie dla Twojego sklepu e-commerce z armią inżynierów hostingu pracujących w tle.

Plusy i minusy WooCommerce Hosting

Hosting WooCommerce brzmi niesamowicie, ale ma swoje zalety i wady. Zanim podejmiesz decyzję, zapoznaj się z zaletami i wadami hostingu WooCommerce.

Zalety hostingu WooCommerce

 • Gotowy na WooCommerce – Firmy hostingowe WooCommerce oferują wstępnie zainstalowane WooCommerce z gotowym do użycia projektem.
 • Wysoka wydajność – Szybkość jest ważna nie tylko dla wygody użytkownika, ale także dla SEO. Platformy hostingowe WooCommerce oferują szybsze czasy ładowania dla płynniejszych transakcji e-commerce.
 • Bezpieczeństwo – Plany hostingowe WooCommerce są dostarczane z certyfikatem SSL. Dodaje to warstwę bezpieczeństwa wokół przesyłania danych z przeglądarki klienta do Twojej witryny.
 • Wsparcie WooCommerce Wszyscy potrzebujemy pomocy od czasu do czasu. Hosting WooCommerce zapewnia pomoc od rzeczywistych ekspertów WooCommerce za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo lub telefonu.
 • Funkcje hostingowe Oprócz funkcji specyficznych dla WooCommerce, zyskujesz wszystkie zwykłe funkcje hostingu, takie jak niezmierzona przepustowość, ogromne miejsce na dysku, konta e-mail i inne.

Teraz prawdopodobnie pomyślałbyś, że to wszystko brzmi tak niesamowicie, jakie są wady?

Wady Hostingu WooCommerce

 • Cena £ – Ceny planów hostingowych WooCommerce są nieco wyższe niż średnie wspólne plany hostingowe WordPress.
 • Wstępnie zainstalowane oprogramowanie – Niektórzy zaawansowani użytkownicy mogą chcieć samodzielnie zainstalować WooCommerce. Wstępnie zainstalowane oprogramowanie może również zawierać projekty gotowe do WooCommerce i dodatkowe rozszerzenia, których niektórzy użytkownicy mogą nie potrzebować.
 • Konserwacja – Nie wszystkie plany hostingowe WooCommerce oferują automatyczne aktualizacje. Nadal będziesz musiał skonfigurować automatyczne kopie zapasowe i zainstalować aktualizacje.

Teraz, gdy spojrzałeś na zalety i wady hostingu WooCommerce, prawdopodobnie nadal zastanawiasz się, czy jest to właściwe rozwiązanie dla Ciebie?

Kiedy potrzebujesz WooCommerce Hosting?

Jeśli jesteś początkującym i nie zamierzasz sprzedawać więcej niż kilku przedmiotów, możesz wybrać wspólne konto hostingowe WordPress. Zalecamy korzystanie z Bluehost, są one jedną z oficjalnie rekomendowanych firm hostingowych WordPress.

Jeśli jesteś małym przedsiębiorstwem z zamiarem otwarcia w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego, lepiej byłoby z hostingiem WooCommerce.

W szczególności, jeśli nie znasz technicznej strony instalacji i konfiguracji WordPress i WooCommerce, to wybór odpowiedniego hostingu WooCommerce pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu.

Jako właściciel firmy masz możliwość skorzystania z ograniczonego wspólnego planu hostingowego, a następnie zatrudnienia kogoś do zarządzania rzeczami technicznymi lub uczenia się rzeczy na bieżąco. To zajmie ci trochę czasu i prawdopodobnie skończysz płacić więcej, niż się spodziewałeś.

Drugą opcją jest przejście na bezproblemową trasę z planem hostingowym WooCommerce. Będziesz miał niesamowicie szybki sklep internetowy gotowy do pracy bez żadnych umiejętności technicznych.

Ostatecznie sprowadza się to do twoich własnych priorytetów. Jeśli utrzymanie go na niskim poziomie jest najważniejszym czynnikiem, możesz przejść do regularnego hostingu WordPress.

Z drugiej strony, jeśli chcesz szybko zacząć sprzedawać, wtedy koszt hostingu WooCommerce ma większy sens i jest łatwo uzasadniony.

Po przeczytaniu wszystkiego na temat wyboru hostingu WooCommerce nadszedł czas, aby podjąć decyzję.

Jako strona z zasobami WordPress mieliśmy okazję współpracować z kilkoma wiodącymi firmami hostingowymi w branży. Po tym, jak pomógł ponad 100 000 użytkownikom i wieloletniemu doświadczeniu, nasz założyciel Syed Balkhi osobiście wybrał dla ciebie najbardziej renomowane i najlepsze firmy hostingowe WooCommerce dla Ciebie.

Każda z tych firm hostingowych WooCommerce oferuje doskonałą wydajność, doskonałą infrastrukturę i kompetentne wsparcie. Dajemy każdemu z nich doskonałą ocenę 5 na 5 gwiazdek. Sprawdź listę najlepszych dostawców hostingu WooCommerce.

Najlepsi dostawcy hostingu WooCommerce

SiteGround

4091 recenzji

SiteGroundSavings

SiteGround jest jednym z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych dostawców hostingu w społeczności WordPress. Zapewniają one unikalne wewnętrzne prędkości i zabezpieczenia WordPress, dzięki którym Twoja strona jest tak szybka i bezpieczna, jak to możliwe. Są znani z najlepszego wsparcia 24/7 w branży, dlatego są oficjalnym dostawcą hostingu „WordPress” i „WooCommerce”. Funkcje SiteGround obejmują wstępnie zainstalowany WooCommerce, bezpłatne SSL, automatyczne aktualizacje, wbudowane buforowanie WP, CDN, przemieszczanie jednym kliknięciem i kontrolę wersji GIT. Są również jedną z niewielu firm oferujących hosting specyficzny dla lokalizacji z 3 centrami danych w USA, Europie i Azji. Co więcej, mają oni specjalną 70% zniżkę dla czytelników WPBeginner.

Logo Bluehost

299 recenzji

BluehostSavings

Bluehost jest numerem jeden wśród dostawców hostingu dla małych firm. Są oficjalnym dostawcą hostingu „WordPress” i „WooCommerce”. Dzięki Bluehost nigdy nie musisz się martwić, że Twoja strona działa wolno, nawet jeśli jest duży ruch. Ich całodobowe wsparcie ekspertów jest zawsze dostępne, aby pomóc przez telefon, e-mail lub czat na żywo. Ponadto oferują użytkownikom WPBeginner ekskluzywną zniżkę 51%, bezpłatną domenę, bezpłatny dedykowany adres IP, bezpłatny SSL dla bezpiecznych płatności, wstępnie zainstalowany WooCommerce oraz bezpłatną 2-godzinną rozmowę konfiguracyjną z dedykowanym ekspertem WooCommerce.

64 Recenzje

WP EngineSavings

WPEngine to hosting VIP WordPress. Bezproblemowy hosting oferuje szybkie i niezawodne serwery, które mogą obsłużyć wszystko. Twoja witryna jest praktycznie odporna na ataki hakerów, a ich zadziwiająca obsługa klienta sprawia, że ​​czujesz się jak król. Oferują automatyczne aktualizacje zabezpieczeń, codzienne kopie zapasowe, punkty przywracania jednym kliknięciem, automatyczne buforowanie, zabezpieczenia najwyższego poziomu, obszar przejściowy jednym kliknięciem i wiele więcej. WPEngine przypomina armię ekspertów WordPress po twojej stronie o pomoc. Marki takie jak HTC, FourSquare, SoundCloud, Balsamiq i wiele innych używają WPEngine do hostingu WordPress (po prostu mówią). Jeśli jesteś firmą, która nie chce zajmować się techniczną stroną prowadzenia bloga, WPEngine jest rozwiązaniem dla Ciebie. Bonus: teraz otrzymujesz wszystkie ponad 36 motywów StudioPress premium i Genesis za darmo na wszystkich kontach WP Engine.

Liquid Web

17 recenzji

Liquid WebSavings

Rozpoczęty w 1997 roku, Liquid Web stał się liderem w zarządzaniu VPS i hostingiem w chmurze. Są znani z szybkiego i wysokiej jakości wsparcia, znanego jako „Heroiczne wsparcie”. Wszystkie serwery hostingowe Liquid Web są zoptymalizowane pod kątem szybkości, wydajności i bezpieczeństwa, dzięki czemu jest to całkowicie bezproblemowe rozwiązanie hostingowe. Nowa zarządzana opcja hostingu WordPress obejmuje witryny przejściowe, automatyczne aktualizacje, narzędzia do kompresji obrazów, bezpłatne SSL, zaawansowane narzędzia programistyczne i intuicyjny pulpit do zarządzania wszystkimi witrynami w jednym miejscu. Jest powód, dla którego najlepsze firmy, takie jak Motorola, Red Bull, ESPN, Audi i FedEx, korzystają z Liquid Web.

HostGator

80 recenzji

HostGatorSavings

HostGator obsługuje ponad 8 milionów domen i jest jednym z najpopularniejszych hostów internetowych w branży. Dzięki instalacji WordPress 1 kliknięciem, gwarancji dostępności na poziomie 99,9% i obsłudze 24/7, jest to mądry wybór dla każdego właściciela sklepu. Uważamy je za najlepszy hosting dla firm. Oferują one naszym użytkownikom wyjątkową zniżkę 62% wraz z bezpłatnym certyfikatem SSL i bezpłatną nazwą domeny.

Najlepsze porównanie hostingu WooCommerce (2020)

Teraz, po sprawdzeniu najlepszych firm hostingowych WooCommerce wymienionych powyżej, możesz zastanawiać się, która z nich jest najlepsza dla Twojego sklepu internetowego?

Aby pomóc Ci wybrać najlepszy hosting WooCommerce dla Twojej witryny eCommerce, stworzyliśmy kilka dodatkowych zasobów:

  Celem jest tutaj pomoc w wyborze odpowiedniej firmy hostingowej, ponieważ wybór niewłaściwego dostawcy może w przyszłości kosztować więcej pieniędzy i problemów.

  Quiz hostingowy WooCommerce

  Wiemy, że wszystkie te informacje mogą być przytłaczające. Zazwyczaj otrzymujemy mnóstwo e-maili od naszych użytkowników z prośbą o spersonalizowaną rekomendację, na podstawie której hosting WooCommerce jest odpowiedni dla ich sklepu internetowego.

  Aby to przyspieszyć, stworzyliśmy silnik rekomendacji hostingu WooCommerce. Ten kwestionariusz pomoże ci wybrać najlepszą firmę hostingową WooCommerce w oparciu o twoje szczególne potrzeby.

  Wszystko, co musisz zrobić, to dokładnie odpowiedzieć na pytania w widżecie poniżej:

  Jeśli nadal chcesz uzyskać spersonalizowaną pomoc w wyborze firmy hostingowej WooCommerce, napisz do nas wiadomość za pomocą naszego formularza kontaktowego. Jeden z członków naszego zespołu skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

  Szczegółowe porównanie wydajności hostingu WooCommerce

  Głównym powodem, dla którego użytkownicy WPBeginner nam ufają, jest to, że nasze recenzje opierają się na faktycznym wykorzystaniu, testach w czasie rzeczywistym i dokładnych danych.

  Zamiast korzystać z informacji dostarczonych przez firmy hostingowe, faktycznie rejestrujemy się dla każdego dostawcy hostingu WooCommerce i dokładnie testujemy jego usługi.

  Korzystamy z profesjonalnych narzędzi do analizy porównawczej innych firm, takich jak Pingdom, LoadImpact i Bitcatcha. Przeprowadzamy dokładne testy wydajności i niezawodności każdej firmy, abyśmy mogli pomóc Ci wybrać najlepszy hosting WooCommerce dla Twojej firmy.

  W celu dokładnego przetestowania we wszystkich firmach hostingowych WooCommerce tworzymy przykładową stronę internetową dla każdego dostawcy hostingu. Następnie instalujemy domyślny motyw i wypełniamy stronę fałszywymi danymi, w tym obrazami i multimediami. W ten sposób nasze testy przypominają przeciętną stronę internetową.

  Oto nasz proces testowania krok po kroku:

  Po pierwsze, używamy Pingdom, wiodącej w branży usługi testowania prędkości witryny, aby zmierzyć prędkość naszej przykładowej witryny w wielu firmach hostingowych WooCommerce.

  Następnie używamy usługi Load Impact do wysyłania wirtualnych użytkowników (VU) do każdej witryny, aby zobaczyć, w jaki sposób serwer hostingowy będzie obsługiwał zwiększone żądania z wielu połączeń jednocześnie. Pomaga nam to zobaczyć, jak indywidualna firma hostingowa WooCommerce poradziłaby sobie w szczytowym ruchu.

  Ponadto używamy usługi Bitcatcha do testowania czasów odpowiedzi serwera w wielu lokalizacjach geograficznych, w tym w Stanach Zjednoczonych, Londynie, Singapurze, Sao Paulo, Indiach, Sydney i Japonii. Pomaga nam to zdecydować, który hosting WooCommerce jest najlepszy dla jakiej lokalizacji geograficznej.

  Teraz, gdy znasz nasz proces testowy, porównajmy wydajność najlepszych firm hostingowych WooCommerce.

  1. SiteGround

  SiteGround jest jedną z najwyżej ocenianych firm hostingowych w społeczności WooCommerce. Zapewniają wyjątkową wewnętrzną optymalizację wydajności i bezpieczeństwo, dlatego są oficjalnie rekomendowanym dostawcą hostingu WooCommerce. Strona WPBeginner jest również hostowana na SiteGround.

  Oto wyniki naszych testów wydajności SiteGround:

  Wyniki testu prędkości dla SiteGround

  Jak widać w wyniku testu, nasza strona testowa SiteGround załadowana w mniej niż sekundę (dokładnie 649 ms) dla serwera w Dallas w Teksasie. Nasza strona testowa jest szybsza niż 95% testowanych stron, co jest niesamowite.

  Następnie przeprowadziliśmy test obciążenia obciążenia na serwerach SiteGround. Stopniowo budowaliśmy do 100 unikalnych użytkowników jednocześnie, aby zobaczyć, jak serwer będzie obsługiwał zwiększone żądania z wielu połączeń jednocześnie.

  Test uderzenia obciążenia na Siteground

  Na tym wykresie niebieska linia wskazuje liczbę aktywnych użytkowników wirtualnych w witrynie. Zielona linia to czas ładowania serwera. SiteGround działał prawie konsekwentnie, z wyjątkiem gwałtownego wzrostu liczby 50 użytkowników w witrynie. Szybko odzyskał, a czas ładowania strony pozostawał na stałym niskim poziomie, nawet przy większej liczbie użytkowników.

  Następnie przeprowadziliśmy test czasu odpowiedzi, użyliśmy Bitcatcha do przetestowania dokładniejszego czasu odpowiedzi serwera z różnych lokalizacji geograficznych.

  Czas reakcji SiteGround

  Nasza strona testowa SiteGround wypadła naprawdę dobrze w Stanach Zjednoczonych i we wszystkich innych lokalizacjach oprócz Japonii.

  Jeśli twoi odbiorcy są w Azji, możesz poprosić SiteGround o przeniesienie Cię na ich serwery w regionie Azji i Pacyfiku, aby temu zaradzić.

  W naszej szczegółowej recenzji SiteGround oceniliśmy także ich obsługę klienta, funkcje i ceny.

  Po naszej analizie okazało się, że SiteGround jest świetną opcją dla hostingu WooCommerce dla startupów, ponieważ ich wsparcie jest niezwykle pomocne.

  • Plusy: Najlepsza obsługa WordPress, dobry czas działania, duża szybkość i bezpłatne SSL.
  • Plusy: Oficjalnie polecany przez WordPress i WooCommerce
  • Plusy: Darmowa migracja strony
  • CONS: Brak darmowej domeny, a GoGeek Plan jest nieco drogi

  Rozpocznij z SiteGround

  2. Bluehost

  Bluehost jest jedną z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnie rekomendowanym dostawcą hostingu WooCommerce.

  Oto wyniki naszych testów wydajności Bluehost:

  Wyniki testu prędkości Bluehost

  Jak widać na zrzucie ekranu powyżej, nasza strona testowa załadowana w mniej niż dwie sekundy. To ponad 85% wszystkich testowanych witryn. Biorąc pod uwagę, że witryna testowa nie korzystała z żadnych wtyczek buforujących ani porad dotyczących optymalizacji wydajności, wynik ten jest bardzo dobry.

  Następnie przeprowadziliśmy test obciążenia obciążenia na stronie Bluehost. Stopniowo budowaliśmy do 100 unikalnych użytkowników jednocześnie, aby zobaczyć, jak serwer będzie obsługiwał zwiększone żądania z wielu połączeń jednocześnie.

  Oto zrzut ekranu wyniku:

  Wynik testu Bluehost LoadImpact

  Na tym wykresie niebieska linia wskazuje liczbę aktywnych użytkowników wirtualnych w witrynie, a zielona linia to czas ładowania serwera. Jak widać obciążenie serwera pozostawało stabilne przez cały czas testu nawet przy szczytowym ruchu.

  W kolejnej fazie użyliśmy Bitcatcha do dokładniejszego przetestowania czasu odpowiedzi serwera z różnych lokalizacji geograficznych.

  Test czasu odpowiedzi Bluehost

  Czasy odpowiedzi dla naszej witryny testowej Bluehost były wyjątkowo świetne w Stanach Zjednoczonych, ładując się w ułamku sekundy. Czas reakcji w innych lokalizacjach był nieco dłuższy, ale nadal krótszy niż sekunda.

  Jeśli Twoi klienci docelowi znajdują się w Stanach Zjednoczonych, przyniosłoby to ogromne korzyści Twojemu sklepowi WooCommerce.

  Oceniliśmy także ich obsługę klienta, funkcje i ceny w naszej szczegółowej recenzji Bluehost. Po tej dogłębnej analizie uważamy, że Bluehost jest doskonałym dostawcą hostingu WooCommerce do założenia sklepu internetowego.

  • Plusy: 50% zniżki na hosting WooCommerce + Darmowa Domena + Darmowe SSL
  • Plusy: Oficjalnie zalecane przez WooCommerce i WordPress
  • Plusy: Fabrycznie zainstalowana witryna WooCommerce
  • CONS: Czasami wsparcie może być powolne

  Rozpocznij z Bluehost

  3. WP Engine

  WP Engine jest jednym z najpopularniejszych zarządzanych dostawców hostingu WordPress i WooCommerce. Oferują one wewnętrzną optymalizację wydajności, zarządzane aktualizacje. Środowisko pomostowe jednym kliknięciem i nie tylko.

  Oto wyniki naszych testów wydajności WP Engine:

  WP Test prędkości silnika

  Jak widać, nasza strona testowa została załadowana w mniej niż sekundę dla serwera w Nowym Jorku w stanie Nowy Jork. To ponad 96% wszystkich testowanych witryn. Biorąc pod uwagę, że nie musieliśmy instalować żadnej optymalizacji wydajności, ten wynik jest całkiem dobry.

  Ale w jaki sposób WP Engine działa pod wpływem ruchu?

  Przeprowadziliśmy test obciążenia obciążenia na serwerze WP Engine, w którym stopniowo zgromadziliśmy do 100 unikalnych użytkowników jednocześnie, aby zobaczyć, jak serwer będzie obsługiwał zwiększone żądania z wielu połączeń jednocześnie.

  Test WP na obciążenie silnika

  Zielona linia reprezentuje czas ładowania strony, a niebieska linia reprezentuje liczbę użytkowników w witrynie. Jak widać, nasza strona testowa działała naprawdę dobrze nawet do 80 użytkowników, po czym zaczęła zwalniać.

  Jak widać na wykresie, wydajność serwera WP Engine utrzymywała się na stałym poziomie przez cały test wraz ze wzrostem liczby użytkowników.

  Po teście wpływu na obciążenie użyliśmy Bitcatcha do przetestowania dokładniejszego czasu odpowiedzi serwera z różnych lokalizacji geograficznych.

  Czas reakcji silnika WP

  Jak widać w wynikach, czas odpowiedzi serwera WP Engine pozostawał poniżej mniej niż pół sekundy we wszystkich lokalizacjach geograficznych. Było to szczególnie wspaniałe w Stanach Zjednoczonych.

  W naszej szczegółowej recenzji WP Engine oceniliśmy także ich obsługę klienta, funkcje i ceny. Po naszej analizie okazało się, że WP Engine jest najlepszą opcją dla zarządzanego hostingu WordPress i WooCommerce.

  • Plusy: Zoptymalizowany dla WordPress i WooCommerce ze stabilną zarządzaną platformą hostingową
  • Plusy: Środowisko przejściowe 1-kliknięciem, bezpłatny SSL i zintegrowana obsługa dodawania usługi CDN jako dodatku
  • Plusy: Doskonała obsługa klienta i niestandardowy panel sterowania hostingu
  • CONS: Ceny są nieco wyższe w przypadku początkowego sklepu WooCommerce, ale są całkowicie warte $$$.

  Rozpocznij pracę z WP Engine

  4. Płynna sieć

  Liquid Web to kolejny popularny wybór wśród społeczności WooCommerce i WordPress. Oferują wiele poziomów planów hostingowych WooCommerce, w tym VPS, witryny w chmurze, plany zarządzane i dedykowane z obsługą 24/7.

  Oto wyniki testów z naszych testów wydajności Liquid Web:

  Wyniki testu szybkości płynięcia wstęgi

  Jak widać w wyniku testu, nasza strona testowa Liquid Web została załadowana w niecałą sekundę dla serwera w San Jose w Kalifornii. Oznacza to, że nasza strona jest szybsza niż 91% testowanych witryn.

  Następnie przeprowadziliśmy test obciążenia obciążenia na serwerach Liquid Web, gdzie stopniowo zgromadziliśmy do 100 unikalnych użytkowników jednocześnie, aby zobaczyć, jak serwer będzie obsługiwał zwiększone żądania z wielu połączeń jednocześnie.

  Test obciążenia obciążenia na płynną wstęgę

  Niebieska linia to liczba aktywnych użytkowników wirtualnych w witrynie, a zielona linia to czas ładowania serwera. Jak widać obciążenie serwera pozostawało stabilne przez cały czas testu nawet przy szczytowym ruchu.

  Następnie przeprowadziliśmy test czasów odpowiedzi, aby zobaczyć, jak szybko serwery Liquid Web odpowiadają na żądania z różnych lokalizacji geograficznych.

  Czas reakcji płynnej sieci

  Jak widać w wynikach, witryna testowa Liquid Web odpowiedziała w niecałą sekundę. Czas reakcji był szczególnie dłuższy w Stanach Zjednoczonych.

  W naszej szczegółowej recenzji Liquid Web oceniliśmy także ich obsługę klienta, funkcje i ceny.

  Po naszej analizie okazało się, że Liquid Web jest niezawodną opcją dla hostingu WooCommerce dla wszystkich sklepów internetowych.

  • Wady: potężny zarządzany hosting w chmurze, który jest niesamowicie szybki.
  • Wady: w pełni zarządzane serwery, w tym SSL, doskonałe wsparcie.
  • Wady: Łatwy do skalowania w miarę rozwoju firmy. Idealne dla przedsiębiorstw.
  • Wady: Cena jest wyższa niż współdzielonych dostawców hostingu WooCommerce

  Rozpocznij pracę z Liquid Web

  5. HostGator

  HostGator jest jedną z najlepszych firm hostingowych. Obsługują ponad 8 milionów domen. Witryna WPBeginner jest hostowana na dedykowanych serwerach HostGator i korzystamy z nich od 2007 roku na naszych różnych stronach internetowych.

  Oto wyniki naszych testów wydajności HostGator:

  Test prędkości HostGator

  Jak widać na zrzucie ekranu, nasza witryna testowa załadowała się w niecałą sekundę na serwer w Dallas w Teksasie. To szybciej niż 94% wszystkich testowanych witryn. Biorąc pod uwagę, że nasza strona testowa nie korzystała z żadnych wtyczek buforujących ani porad dotyczących optymalizacji wydajności, ten wynik jest świetny.

  Następnie chcieliśmy sprawdzić, jak działa HostGator podczas szczytowego ruchu?

  Przeprowadziliśmy test obciążenia obciążenia na serwerach HostGator. Stopniowo budowaliśmy do 100 unikalnych użytkowników jednocześnie, aby zobaczyć, jak serwer będzie obsługiwał zwiększone żądania z wielu połączeń jednocześnie.

  Załaduj wynik wpływu dla HostGator

  Na tym wykresie zielona linia wskazuje czas ładowania strony, a niebieska linia reprezentuje liczbę użytkowników w witrynie. Jak widać, nasza strona testowa działała naprawdę dobrze nawet do 80 użytkowników, po czym zaczęła zwalniać.

  Jest to całkiem normalne w przypadku współdzielonych środowisk hostingowych, gdy dzielisz zasoby serwera z innymi witrynami na serwerze. W miarę rozwoju sklepu WooCommerce musisz przejść do VPS lub zarządzanych dostawców hostingu.

  Następnie przetestowaliśmy czas odpowiedzi serwera z różnych lokalizacji geograficznych. Użyliśmy Bitcatcha do przetestowania dokładniejszego czasu odpowiedzi serwera.

  Czas odpowiedzi HostGator

  Jak widać, nasza strona testowa odpowiedziała w ciągu mniej niż sekundy dla wszystkich lokalizacji. W Stanach Zjednoczonych czas odpowiedzi wynosił zaledwie 37 ms.

  Oceniliśmy także obsługę klienta, cenę i funkcje HostGator w naszej szczegółowej recenzji HostGator.

  • Plusy: Szybki i niezawodny z dobrym wsparciem
  • Plusy: Witryna WPBeginner jest hostowana przez HostGator
  • Plusy: Darmowa migracja strony
  • CONS: Żadne bezpłatne domeny i opłaty za przedłużenie nie są wyższe

  * Uwaga: Aby uzyskać prywatny protokół SSL, który jest potrzebny do akceptowania płatności online, będziesz musiał użyć Biznesplanu.

  Rozpocznij pracę z HostGator

  Najlepszy hosting WooCommerce (szybkie podsumowanie)

  Teraz, gdy porównałeś wyniki najlepszych firm hostingowych WooCommerce, musisz zdecydować, który jest najlepszy dla Twojego biznesu eCommerce.

  Aby to ułatwić, stworzyliśmy tabelę z boczną listą funkcji, dzięki czemu można łatwo porównać najlepsze firmy hostingowe WooCommerce.

  HostingCostFree DomainFree SSL1 Kliknij Instalacja
  SiteGround3,95 USD / miesNietaktak
  Bluehost3,95 USD / miestaktaktak
  WP Engine20 USD / miesNietakNie
  Liquid Web19 USD / miesNietaktak
  HostGator (biznes)5,68 USD / miesNietaktak

  W naszej szczegółowej recenzji hostingu WooCommerce uważamy, że jeśli chcesz założyć sklep internetowy, Bluehost jest najlepszą opcją. Ich plany są niedrogie, obejmują bezpłatną domenę i bezpłatne SSL za 6,95 USD miesięcznie. Zdecydowanie najlepsza wartość.

  Jeśli masz średniej wielkości sklep e-commerce, powinieneś wybrać WP Engine, ponieważ oferuje on całkowicie bezproblemową obsługę. Chociaż koszt jest nieco wyższy, jest wart swojej ceny.

  W rzeczywistości nie możesz się pomylić z żadną z najlepszych firm hostingowych WooCommerce, które porównaliśmy powyżej. Wszystkie oferują niesamowicie szybkie serwery, świetny czas pracy, doskonałe wsparcie i ceny dla różnych budżetów.

  Często zadawane pytania dotyczące hostingu WooCommerce

  Pomagając tysiącom użytkowników, słyszeliśmy o każdym pytaniu dotyczącym hostingu. Oto odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań na temat hostingu WooCommerce:

  Czy potrzebuję hostingu WooCommerce, aby założyć sklep internetowy?

  Jeśli budujesz sklep internetowy za pomocą WooCommerce, potrzebujesz hostingu WooCommerce. Hosting to miejsce, w którym przechowywane są wszystkie pliki witryny. Każda strona internetowa i sklep internetowy korzysta z usług dostawcy hostingu.

  Czy mogę zainstalować WooCommerce na moim współdzielonym koncie hostingowym WordPress?

  Tak, możesz. Jednak wspólne plany hostingowe WordPress mają na celu zaspokojenie potrzeb małych firm i prywatnych stron internetowych. WooCommerce to aplikacja transakcyjna, która wymaga więcej zasobów, szczególnie gdy masz ponad sto klientów w swojej witrynie. Dlatego potrzebujesz planu hostingowego WooCommerce, abyś mógł prowadzić swój sklep internetowy bez przestojów i przy większych prędkościach.

  Czy są jakieś bezpłatne firmy hostingowe WooCommerce??

  Brak, którego jesteśmy świadomi. Nawet jeśli znajdziesz darmowy hosting WooCommerce, zdecydowanie zalecamy trzymanie się od nich z daleka. W większości przypadków dostawcy bezpłatnych usług hostingowych umieszczają reklamy w Twojej witrynie. Mogą nawet rozpowszechniać złośliwe oprogramowanie wśród klientów. Co więcej, mogą zamknąć Twoją witrynę w dowolnym momencie bez powiadomienia. Unikaj każdego, kto oferuje darmowy hosting, szczególnie jeśli poważnie podchodzisz do swojej witryny.

  Ile kosztuje zbudowanie sklepu internetowego za pomocą WooCommerce?

  Całkowity koszt Twojego sklepu WooCommerce jest obliczany na podstawie kosztów hostingu, nazwy domeny i certyfikatu SSL. Koszt utrzymania sklepu internetowego rośnie wraz z rozwojem firmy. Stworzyliśmy szczegółowy przewodnik po tym, ile kosztuje zbudowanie strony internetowej, przejdź do sekcji e-commerce, aby uzyskać wskazówki dotyczące obniżania kosztów.

  Kupiłem już domenę. Czy mogę go używać z moim hostingiem WooCommerce?

  Tak, możesz. Po zakupie nazwy domeny możesz swobodnie używać jej z dowolną firmą hostingową. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do ustawień domeny i skierować DNS do firmy hostingowej WooCommerce. Każda z naszych najlepszych firm hostingowych WooCommerce ma instrukcje krok po kroku, jak to zrobić. Zobacz nasz przewodnik na temat różnicy między nazwą domeny a hostingiem.

  Czy muszę kupić domenę i hosting WooCommerce od tej samej firmy??

  Nie, nie masz. Możesz kupić nazwę domeny od jednej firmy, a hosting WooCommerce od innej. Pomaga to jednak uzyskać je od tej samej firmy, ponieważ nie będziesz musiał zmieniać ustawień DNS i będziesz mógł zarządzać swoją domeną i hostingiem w ramach tego samego pulpitu nawigacyjnego.

  Czy muszę rejestrować jakieś dodatki podczas rejestracji na hosting WooCommerce?

  Podczas procesu rejestracji niektóre firmy hostingowe zaoferują sprzedaż usług dodatkowych. Możesz je bezpiecznie odznaczyć, ponieważ zwiększyłyby koszt rachunku za hosting.

  Później, jeśli uważasz, że potrzebujesz jednej z tych usług dodatkowych, możesz po prostu dodać je do swojego planu hostingowego z pulpitu nawigacyjnego konta.

  Ilu klientów mogą obsłużyć te firmy hostingowe WooCommerce?

  Wszystkie firmy hostingowe z naszej najlepszej listy hostingu WooCommerce codziennie obsługują miliony odsłon. Wszystkie są przystosowane do obsługi mniejszych sklepów, a także dużych sklepów internetowych, nawet w szczytowym okresie zakupów świątecznych.

  Ruch obsługiwany przez witrynę w dużej mierze zależy od wybranego planu. Dzięki współużytkowanym dostawcom hostingu WooCommerce, takim jak Bluehost, SiteGround i HostGator, Twoja witryna będzie w stanie obsłużyć od 1 000 do 5 000 odwiedzających dziennie dzięki optymalizacji prędkości.

  Dzięki zarządzanym dostawcom usług hostingowych powinieneś być w stanie obsłużyć tyle ruchu, ile potrzebujesz, ponieważ ich zespół automatycznie skaluje Twoje konto w razie potrzeby.

  Czy firmy hostingowe WooCommerce przechowują kopie zapasowe mojej witryny?

  Tak, wielu z nich ma. Nie zalecamy jednak polegania na kopiach zapasowych Twojej firmy hostingowej. Zawsze musisz tworzyć własne kopie zapasowe za pomocą wtyczki kopii zapasowej WordPress.

  Czy mogę później zmienić hosting WooCommerce??

  Tak, możesz całkowicie zmienić firmę hostingową WooCommerce, jeśli nie jesteś z nich zadowolony. Większość firm hostingowych oferuje usługi migracji, z których można korzystać przy minimalnym przestoju. Możesz także samodzielnie przenieść swoją stronę internetową, zobacz nasz przewodnik na temat przenoszenia witryny WordPress na nowy host.

  Jakie są według Ciebie najlepsze firmy hostingowe WooCommerce?

  Nasze trzy najlepsze opcje hostingu WooCommerce to:

  1. Bluehost – Najlepszy ogólnie pod względem wydajności, ceny i funkcji.
  2. WP Engine – Najlepszy dla dużych witryn eCommerce, które potrzebują najwyższej wydajności, wsparcia i skalowalności.
  3. SiteGround – Najlepszy hosting WooCommerce dla rozwijających się firm (skorzystaj z planu GoGeek).
  4. To ostatnie pytanie nie jest przez pomyłkę. Nadal otrzymujemy to pytanie, nawet jeśli odsyłamy użytkowników do tego przewodnika.

   Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci znaleźć najlepszy hosting WooCommerce dla Twojego sklepu internetowego. Jeśli masz pytanie hostingowe WooCommerce, którego nie uwzględniliśmy, prześlij nam wiadomość za pomocą naszego formularza kontaktowego. Jeden z członków naszego zespołu odpowie w ciągu 24 godzin.

   O redakcji

   Zespół redakcyjny WPBeginner to zespół ekspertów WordPress pod przewodnictwem Syeda Balkhiego. Zaufało nam ponad 1,3 miliona czytelników na całym świecie.

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map