50 найпоширеніших помилок WordPress та як їх виправити

Хоча WordPress дуже простий у використанні, є деякі поширені помилки WordPress, які можуть викликати паніку. Хороша річ у тому, що помилка WordPress, яку ви бачите на своєму сайті, швидше за все, повідомляється та усувається хтось перед вами. У WPBeginner ми написали підручники щодо виправлення кількох популярних помилок WordPress. У цій статті ми розглянемо 40 найпоширеніших помилок WordPress, а також покажемо, як виправити всі ці поширені помилки WordPress.


Виправлення поширених помилок WordPress

Важливо: Перш ніж намагатися виправити будь-яку помилку WordPress, переконайтеся, що у вас є повна резервна копія WordPress. Ви можете використовувати UpdraftPlus або використовувати цей підручник, щоб створити резервну копію WordPress вручну.

Якщо ви не зможете вирішити свою проблему з кроків, зазначених у цій статті, зверніться до своєї хостинг-компанії WordPress.

Оскільки це довга стаття, ми створили нижче для легкої навігації.

  Давайте розглянемо, як вирішити найпоширеніші помилки WordPress (по черзі).

  Contents

  1. Як виправити помилку внутрішнього сервера

  Внутрішня помилка сервера

  Мабуть, найбільш заплутаною помилкою WordPress, з якою може траплятися новачок, є “Внутрішня помилка сервера”, або іноді “500 внутрішніх помилок сервера”.

  Ця помилка зазвичай з’являється, коли щось не так, але сервер не може визначити, де проблема. Оскільки в повідомленні про помилку не вказується, де слід шукати помилку, вам, як правило, вирішувати це.

  Ми склали список рішень, які можна спробувати, і одне з них допоможе вам вирішити його. Дивіться, як виправити внутрішню помилку сервера в WordPress.

  []

  2. Цей сайт відчуває технічні труднощі

  Сайт зазнає технічних труднощів

  WordPress представив функцію захисту від фатальних помилок у WordPress 5.2. Ця функція відображає просте повідомлення про помилку, вказуючи на те, що “Цей сайт відчуває технічні труднощі”.

  Для отримання детальної інформації WordPress надсилає сповіщення електронною поштою на електронну адресу адміністратора WordPress. Це повідомлення електронної пошти містить посилання для доступу до бекенда та спроби виправити помилку.

  Режим відновлення WordPress

  Це повідомлення про помилку може спричинити будь-яку з фатальних помилок, згаданих у цій статті. Якщо у вас немає доступу до електронної пошти адміністратора або ви не можете отримати електронні листи WordPress, то з’ясувати, яка помилка виникає, важче.

  Найпростіший спосіб виправити це – переконатися, що адреса електронної пошти адміністратора WordPress правильна та що ви можете отримувати повідомлення електронної пошти WordPress. Якщо ви не можете отримати електронні листи WordPress, перегляньте наш посібник з виправлення проблеми, що не надсилає електронну пошту WordPress.

  []

  3. Як виправити синтаксичну помилку в WordPress

  Помилка синтаксису в WordPress

  Ця помилка зазвичай виникає, коли ви намагаєтеся додати фрагменти коду до WordPress і випадково щось пропустили або код має неправильний синтаксис. Це призведе до помилки розбору PHP, і ви побачите повідомлення на зразок:

  Помилка розбору – помилка синтаксису, несподіваний $ end у /public_html/site1/wp-content/themes/my-theme/functions.php у рядку 278

  Повідомлення про помилку вказуватиме на несподівану річ, знайдену в коді та місце розташування скрипту, де сталася помилка з номером рядка. Щоб виправити цю проблему, вам доведеться виправити синтаксис. Здебільшого це відсутня дужка або якийсь несподіваний символ у коді. [Виправити помилку синтаксису в WordPress]

  []

  4. Як виправити помилку при встановленні підключення до бази даних у WordPress

  Помилка встановлення підключення до бази даних

  Це повідомлення про помилку зрозуміло, що ваш веб-сайт не може підключитися до бази даних. Однак вирішення цієї помилки може бути складним для початківців.

  Зазвичай це відбувається, коли користувач ввів або змінив свої облікові дані бази даних (хост бази даних, ім’я користувача бази даних та пароль бази даних) неправильно. Іноді сервер вашої бази даних може не відповідати, або ваша база може пошкодитися.

  Однак здебільшого це неправильні облікові дані для входу в базу даних. Погляньте на загальні рішення цієї проблеми. [Виправити помилку встановлення підключення до бази даних у WordPress]

  []

  5. Як виправити Білий екран смерті WordPress

  Білий екран помилки смерті в WordPress

  Зазвичай ця помилка призводить до появи простого білого екрана без повідомлення про помилку. Це робить його найбільш дивовижним, оскільки у вас немає поняття, де шукати і що виправити.

  Більшість часу це викликано, коли скрипт вичерпує ліміт пам’яті PHP. Це також може статися через конфігурацію на сервері. Можливо також, що користувач побачив би білий екран смерті лише на певних розділах свого сайту. [Дивіться, як виправити WordPress білий екран смерті]

  []

  6. Як виправити повідомлення WordPress, повертаючи помилку 404

  Публікації WordPress, що повертають помилку 404

  Симптоми цієї помилки полягають у тому, що коли користувач відвідує одну публікацію на своєму сайті, він отримує сторінку 404 – помилка не знайдена.

  Користувач може переглядати всі інші розділи свого сайту, включаючи область адміністратора. Найпоширенішою причиною цієї проблеми є налаштування постійної посилання в WordPress. Щоб вирішити цю проблему, користувачеві потрібно буде перенастроїти свої параметри постійних посилань або вручну оновити свої правила перезапису. [Виправити повідомлення WordPress, що повертають помилку 404]

  []

  7. Як виправити бокову панель під помилкою вмісту в WordPress

  Бічна панель, що відображається нижче вмісту

  Ще одна поширена проблема, яка виникає у початківців, коли бічна панель відображається нижче вмісту, коли вона повинна з’являтися поруч із вмістом. Ця проблема здебільшого викликана темами WordPress.

  Іноді, коли користувачі додають фрагменти коду на свій сайт, вони можуть випадково забути закрити HTML-тег div або додати додатковий закриваючий div, що може призвести до порушення макета теми. Ще одна поширена причина – це використання непропорційної ширини в CSS або неправильне очищення float. [Виправити бічну панель, що відображається нижче помилки вмісту в WordPress]

  []

  8. Як виправити білі текстові та відсутні кнопки у візуальному редакторі WordPress

  У візуальному редакторі WordPress TinyMCE відсутні кнопки

  Якщо ви використовуєте класичний редактор WordPress, іноді кнопки візуального редактора можуть зникати або починати показувати порожні білі проміжки замість кнопок.

  Ця проблема може виникнути, коли з’єднаний JavaScript не працює. Він також може бути викликаний відсутніми або пошкодженими файлами TinyMCE або конфліктом з іншим плагіном, який змінює або розширює TinyMCE, що постачається разом з WordPress. [Виправлення білого тексту та відсутніх кнопок у візуальному редакторі WordPress]

  []

  9. Виправлення: помилка вичерпаної пам’яті WordPress – збільшення пам’яті PHP

  Помилка розміру пам'яті

  Показаннями цієї помилки можуть бути білий екран смерті або повідомлення про помилку на зразок цього:

  Фатальна помилка: Дозволений розмір пам’яті 33554432 байт вичерпано (намагався виділити 2348617 байт) у /home/username/public_html/site1/wp-includes/plugin.php на лінії xxx

  Ця помилка виникає, коли сценарій WordPress або плагін вичерпує обмежений розмір пам’яті, призначений за замовчуванням. [Виправити помилку вичерпаної пам’яті WordPress]

  []

  10. Що робити, коли ви заблоковані у адміністратора WordPress (wp-admin)

  Заблоковано з адміністраторської області WordPress

  Іноді ви можете опинитися поза межами адміністратора WordPress. Це може статися, якщо ви забули свій пароль і не маєте доступу до електронної пошти для відновлення пароля.

  Плагін або код, який неправильно намагається внести деякі зміни в розділ адміністратора, також може заблокувати вас. Ви також можете втратити доступ до області адміністратора через зламаний сайт WordPress. [Виправлено заблоковану проблему з адміністратором WordPress]

  []

  11. Як виправити оновлення та перенаправлення сторінки входу в WordPress

  Помилка переадресації входу в WordPress

  Симптомами цього питання є те, що коли користувач намагається увійти на інформаційну панель WordPress, WordPress перенаправляє їх назад на сторінку входу.

  Більшість випадків це відбувається через неправильні значення для поля URL-адреси та домашніх URL-адрес у таблиці параметрів WordPress. Також це може бути викликано погано налаштованими налаштуваннями постійної посилання або налаштуваннями переадресацій у файлі .htaccess. [Виправити проблему оновлення та переадресації сторінки входу в WordPress]

  []

  12. Як виправити проблему з завантаженням зображення в WordPress

  Проблеми із завантаженням зображення WordPress

  Іноді користувач несподівано помітить, що всі зображення з їх веб-сайту зникли і показують зламані заповнювачі зображень. Коли користувач намагається завантажити зображення до публікації за допомогою медіа-завантажувача, це призводить до помилки.

  Усі ці файли в медіатеці будуть видані зламаними. Ця помилка виникає через неправильні дозволи файлів і каталогів в установці WordPress. Ряд факторів може спричинити це питання. [Виправлення проблем із завантаженням зображення в WordPress]

  []

  13. Як виправити поширені проблеми із зображенням у WordPress

  Поширені проблеми із зображенням у WordPress

  Завантаження зображень на сайт WordPress може бути заплутаною для когось нового в WordPress. Користувач може не в змозі дізнатися, як вирівняти зображення, змінити розмір або обрізати їх або відобразити їх у форматі галереї.

  Це не помилка чи проблема в WordPress. Вам просто потрібно ознайомитись із тим, як WordPress обробляє медіа. [Виправити поширені проблеми із зображенням у WordPress]

  []

  14. Як виправити помилку в WordPress “Ви впевнені, що хочете це зробити”?

  Ви впевнені, що хочете зробити цю помилку в WordPress

  Користувачі можуть зіткнутися з цією помилкою в адміністраторній області WordPress. Найпоширенішою причиною цієї помилки є невдалий плагін або тема неправильного використання Nonce.

  Nonce – це спеціальні ключі безпеки, які можуть бути додані до URL-адрес під час виконання адміністративної дії в WordPress. Іноді плагін або тема можуть використовувати його неправильно, що може призвести до того, що користувачі бачать цю помилку. [Виправте, чи ви хочете зробити цю помилку в WordPress]

  []

  15. Як виправити коротко недоступні помилки з плановим обслуговуванням у WordPress

  WordPress недоступний для помилки обслуговування

  Іноді через незавершене або перерване оновлення WordPress ви можете побачити помилку “Коротко недоступна для планового обслуговування” в WordPress.

  Що там відбувається – WordPress переводить ваш сайт у режим обслуговування під час оновлення. Якщо з якихось причин оновлення перервано, WordPress не отримує шансу вивести свій сайт з режиму обслуговування. Ця помилка заблокує весь ваш сайт та зробить його недоступним для адміністраторів, а також відвідувачів. [Виправити коротко недоступну помилку щодо запланованого обслуговування]

  []

  16. Як виправити випуск WordPress, що не надсилає електронну пошту

  Виправлення проблеми WordPress не надсилає електронну пошту

  Найпоширеніший симптом цієї проблеми – це не отримання жодної контактної форми або повідомлення електронної пошти WordPress з вашого сайту.

  Ця проблема зазвичай виникає через те, що більшість провайдерів хостингу відключають або обмежують модуль, який використовується для надсилання електронних листів, щоб запобігти зловживанням їх серверами. [Виправити помилку WordPress не надсилаючи електронну пошту]

  []

  17. Як виправити помилки RSS WordPress

  Виправлення помилок RSS-стрічок у WordPress

  Більшість помилок RSS-стрічок WordPress викликані поганим форматуванням. Можливо, ви побачите такі помилки:

  Помилка розбору XML: XML або текстове оголошення не на початку сутності
  Місцезнаходження: http://example.com/feed
  Рядок № 2, стовпець 1:

  Залежно від того, який браузер ви використовуєте, повідомлення про помилку RSS-каналу може відрізнятися. Ви також можете побачити це повідомлення про помилку під час відвідування каналу у веб-переглядачі.

  Попередження: Неможливо змінити інформацію заголовка – заголовки, які вже надіслані (вихід запущений в /home/username/example.com/wp-content/themes/twentysixteen/functions.php:233) в /home/username/example.com/wp- включає / pluggable.php на лінію 1228

  WordPress виводить RSS-канали в XML, що є суворою мовою розмітки. Відсутній розрив рядка або додаткова вкладка можуть порушити ваш канал RSS. [Виправити помилки в RSS-програмі WordPress]

  []

  18. Як виправити 403 заборонену помилку в WordPress

  403 Заборонена помилка

  403 Заборонений код помилки відображається, коли дозволи вашого сервера не дозволяють отримати доступ до певної сторінки. Ось чому помилка зазвичай супроводжується текстом:

  403 Заборонено – у вас немає дозволу на доступ до / / на цьому сервері.
  Крім того, під час спроби використовувати ErrorDocument для обробки запиту виникла помилка 403 Заборонені.

  Існують різні сценарії, коли ви можете бачити цю помилку. Неправильні дозволи файлів, погано закодовані плагіни безпеки або конфігурація сервера – найпоширеніші винуватці. [Виправити 403 заборонену помилку в WordPress]

  []

  19. Як виправити помилку занадто багато проблем з перенаправленнями в WordPress

  Занадто багато помилок переадресації в WordPress

  Ця помилка зазвичай виникає через неправильно налаштовану проблему перенаправлення. Як ви знаєте, що WordPress має SEO-структуру URL-адрес, яка використовує функцію переадресації. Кілька інших популярних плагінів WordPress також використовують функцію переадресації.

  Через неправильну конфігурацію будь-якого з цих інструментів переадресації, ваш сайт може в кінцевому підсумку перенаправити користувачів до URL-адреси, яка фактично перенаправляє їх назад до посилальної URL-адреси. У цьому випадку браузер користувача потрапляє між двома сторінками, викликаючи цикл переадресації. [Виправте занадто багато проблем з переадресаціями в WordPress]

  []

  20. Як виправити помилку «Завантаження: Не вдалося записати файл на диск» Помилка в WordPress

  Помилка завантаження в WordPress

  Ця помилка може виникнути через низку причин. Однак найпоширенішим з них є неправильні дозволи папок.

  Кожен файл і папка на вашому веб-сайті має набір дозволів. Ваш веб-сервер контролює доступ до файлів на основі цих дозволів. Неправильні дозволи в папці можуть позбавити вас можливості писати файли на сервері. Це означає, що ваш веб-сервер не може створювати або додавати нові файли до цієї конкретної папки. [Виправити завантаження: помилка запису файлу на диск помилка]

  []

  21. Як виправити “Цей сайт наперед містить шкідливі програми” Помилка WordPress

  Помилка шкідливих програм у Google Chrome

  Google позначає веб-сайт цим попередженням, якщо вони виявляють підозрілий код, який може бути зловмисним програмним забезпеченням або троянським програмним забезпеченням. Іноді причиною цього є те, що ваш веб-сайт зламаний і зараз використовується для розповсюдження шкідливого коду.

  Ще одна поширена причина цієї помилки – показ оголошень із низькоякісних рекламних мереж. Ці мережі можуть колись відображати оголошення, що посилаються на веб-сайти, що поширюють шкідливий код. [Виправити сайт наперед містить шкідливі помилки програм у WordPress]

  []

  22. Як виправити помилку повідомлення про помилку розкладу в WordPress

  Пропущений графік публікації

  У WordPress є ця чудова функція, яка дозволяє розкладати публікації, які автоматично публікуються у визначений час. Більшість блогерів покладаються на майбутнє, щоб керувати своїм розкладом публікацій.

  Однак іноді WordPress може пропустити заплановані публікації через низку причин. Якщо це траплялося з вами більше ніж кілька разів, тоді вам потрібно вирішити це питання. [Виправити помилку пропущеної помилки в графіку в WordPress]

  []

  23. Як виправити фатальну помилку: у WordPress перевищено максимальний час виконання

  Максимальна помилка часу виконання в WordPress

  WordPress кодується в основному мовою програмування PHP. Для захисту веб-серверів від зловживань встановлено обмеження часу, на який тривалість може працювати сценарій PHP.

  Деякі хостинг-провайдери WordPress встановили це значення на більш високому рівні, а інші, можливо, встановили його на нижчий. Коли сценарій досягає максимального обмеження часу виконання, це призводить до перевищення максимального часу виконання помилки. [Виправити перевищення максимального часу виконання помилки в WordPress]

  []

  24. Як виправити невірну помилку Facebook у WordPress

  Встановлення мініатюри Facebook у WordPress за допомогою Yoast SEO

  Існує багато причин, які можуть завадити Facebook правильно відгадати правильне мініатюрне зображення. Однією з найпоширеніших причин є те, що в тезі og: image встановлено кілька зображень, де розміщене зображення менше, ніж решта зображень.

  Facebook використовує теги Open Graph (og), а плагіни, такі як Yoast SEO, автоматично додають їх на ваш сайт, щоб запобігти відсутності проблеми з ескізом. [Виправити помилкову помилку Facebook у WordPress]

  []

  25. Як виправити WordPress утримує проблему виходу

  WordPress продовжує виходити з системи

  WordPress встановлює файл cookie у вашому браузері для автентифікації сеансу входу. Цей файл cookie встановлений для URL-адреси WordPress, що зберігається у розділі налаштувань. Якщо ви отримуєте доступ із URL-адреси, яка не відповідає тій, що встановлена ​​у ваших налаштуваннях WordPress, то WordPress не зможе підтвердити автентифікацію вашого сеансу. [Виправлення проблеми WordPress зберігає вихід із системи]

  []

  26. Як виправити помилку змішаного вмісту в WordPress

  Помилки змішаного вмісту

  Помилки змішаного вмісту викликані неправильними налаштуваннями HTTP / SSL на вашому сайті WordPress. Вони можуть або не впливати на функціональність вашого веб-сайту, але вони можуть впливати на SEO та користувальницьку роботу вашого веб-сайту.

  В основному на веб-сайті, що підтримує SSL, усі ресурси повинні завантажуватися за допомогою URL-адреси HTTP. На вашому веб-сайті може бути вміст із URL-адресами HTTP або плагін або тема може завантажувати файл із HTTP. Це викликає помилку змішаного вмісту, оскільки ці ресурси не завантажуються за допомогою захищеного протоколу.

  Щоб виправити це, потрібно з’ясувати, які ресурси завантажуються небезпечно, а потім виправити їх URL-адреси. Ви можете зробити це за допомогою плагіна або зробити це також вручну. [Виправити помилки змішаного вмісту в WordPress]

  []

  27. Як виправити додавання медіа-кнопки, яка не працює в WordPress

  Додавання медіа-кнопки не працює

  Кнопка “Додати медіа” на екранах редагування публікацій WordPress використовує JavaScript для запуску медіатеки та завантажувача. Однак іноді код додатка або теми в конфлікті з ядром WordPress може перешкодити JavaScript працювати.

  Що стається, це те, що WordPress поєднує всі скрипти в області адміністратора WordPress для підвищення продуктивності. Сценарій плагіна або теми може порушити це, що призведе до припинення роботи іншого коду в сценарії. [Виправити додавання медіа-кнопки не працює в WordPress]

  []

  28. Як виправити помилку 502 Bad Gateway в WordPress

  502 Помилка поганого шлюзу

  502 Помилка помилки на шлюзі – це ще одна дивовижна помилка, яка може з’явитися на вашому веб-сайті WordPress. Зазвичай це виникає, коли запит користувача на сервер займає занадто багато часу, не даючи жодної іншої помилки.

  Ця затримка може бути тимчасовою проблемою, викликаною високим трафіком. Також це може бути викликано погано закодованою темою WordPress або плагіном. І останнє, але не менш важливе, помилка сервера також може призвести до цієї помилки. [Виправити помилку 502 поганого шлюзу в WordPress]

  []

  29. Як виправити помилку 503 служби недоступною у WordPress

  Помилка 503 “Служба недоступна” часто викликана невідповідним сценарієм PHP. Це може бути плагін WordPress, тема або нестандартний фрагмент спеціального коду.

  Це також може бути викликано великим завантаженням сервера, збоями на сервері або грубою силою. У такому випадку воно може автоматично зникнути через кілька хвилин. Якщо вона не зникне, вам доведеться усунути проблеми та виправити це. [Виправити помилку 503 служби недоступно в WordPress]

  []

  30. Як виправити помилку тайм-аута 504 шлюзу в WordPress

  Помилка тайм-аута шлюзу 504 часто виникає, коли запит на ваш сервер обробляється через проксі-сервер або брандмауер, але не вдається підключитися до верхнього сервера.

  Ця ймовірність побачити цю помилку, якщо ви використовуєте брандмауер WordPress на зразок Sucuri або Cloudflare. [Виправити помилку таймауту очікування 504 шлюзу в WordPress]

  []

  31. Як виправити помилку WordPress для відкриття помилки потоку

  Не вдалося відкрити помилку потоку

  Помилка “Не вдалося відкрити потік” виникає, коли WordPress не в змозі завантажити файл, зазначений у коді веб-сайту. Іноді WordPress продовжує завантажувати сайт і показуватиме лише попереджувальне повідомлення, тоді як інший раз це призведе до фатальної помилки.

  Повідомлення про помилку може бути різним, залежно від того, де помилка спрацьовує в коді та що її спричинило. У кожному випадку, якщо не вдалося відкрити потік фразу, слідкує причина. Наприклад, у дозволі відмовлено, немає такого файлу чи каталогу, не вдалося виконати операцію тощо. [Виправити помилку WordPress не вдалося відкрити потік]

  []

  32. Як виправити WordPress 429 Занадто багато помилок

  429 занадто багато помилок запитів

  Помилка 429 – це запобіжний захід для захисту серверів від зловживань. Ця помилка викликається, коли бот, скрипт або користувач надсилає занадто багато запитів на сервер.

  Однак якщо він не налаштований належним чином, він може блокувати пошукові системи та інші API доступу до вашого веб-сайту. Щоб виправити це, вам потрібно буде знайти неправильний код, плагін або службу, яка спричиняє помилку. [Виправити WordPress 429 занадто багато помилок запитів]

  []

  33. Як виправити 413 запиту суб’єкта Занадто велика помилка в WordPress

  413 Запит об’єкта занадто великий

  Зазвичай у більшості хостинг-компаній WordPress налаштовані свої сервери, щоб користувачі WordPress могли легко завантажувати великі зображення та інші носії інформації. Однак іноді цей параметр недостатньо високий для завантаження великих тем або файлів плагінів.

  Це також не дозволить вам завантажувати великі файли в медіатеку. У цьому випадку ви побачите інше повідомлення, чітко вказуючи, що розмір файлу перевищує максимально допустимий ліміт. [Виправити 414 запит занадто великою помилкою в WordPress]

  []

  34. Як вимкнути помилки PHP у WordPress

  Помилки та попередження PHP в WordPress

  Ваш веб-сайт WordPress іноді може відображати помилки та застереження всередині адміністраторської області WordPress або на вашому веб-сайті. Ці помилки не заважають WordPress показувати ваш веб-сайт. Вони корисні при налагодженні проблем, але ваш веб-сайт буде виглядати справді непрофесійно, якщо він відображатиме ці помилки на передній панелі.

  WordPress пропонує прості прийоми налаштування для керування помилками PHP та того, як вони відображаються або реєструються на вашому веб-сайті. Вам просто потрібно вимкнути їх і з вашого сайту зникнуть помилки PHP. [Виправити помилки PHP у WordPress]

  []

  35. Як виправити помилку безпечного з’єднання в WordPress

  Безпечна помилка підключення в WordPress

  WordPress оснащений системою управління оновленнями, яка регулярно перевіряє наявність оновлень на веб-сайті WordPress.org. Ваш веб-сайт може не вдатися підключитися до веб-сайту WordPress.org через неправильну конфігурацію на вашому сервері хостингу, що призведе до помилки безпечного з’єднання..

  Оновлення відіграють важливу роль у безпеці та продуктивності WordPress. Ось чому вам потрібно виправити цю помилку, щоб відновити оновлення WordPress. [Виправити помилку безпечного з’єднання в WordPress]

  []

  36. Як виправити папку призначення вже існує помилка в WordPress

  У папці вже існує помилка

  Ця помилка виникає під час встановлення теми WordPress або плагіна. WordPress витягує поштовий індекс вашого додатка або теми в папку, названу за самим файлом.

  Якщо папка з тим самим іменем вже існує, WordPress припиняє встановлення наступним повідомленням про помилку.

  Цільова папка вже існує. /home/user/example.com/wp-content/plugins/wpforms/

  Не вдалося встановити плагін.

  Щоб виправити це, потрібно просто видалити існуючу папку та продовжити встановлення. [Виправити папку вже існує помилка в WordPress]

  []

  37. Як виправити помилку “Ще одне оновлення в процесі” в WordPress

  Ще одне оновлення в помилці процесу

  Ця помилка зазвичай з’являється під час оновлення ядра WordPress. Якщо користувач ініціює інший процес оновлення, поки оновлення вже триває, ви побачите це повідомлення про помилку.

  Що відбувається, це те, що WordPress автоматично встановлює параметр блокування оновлення в базі даних. Цей параметр бази даних не дозволяє вам одночасно виконувати оновлення на вашому веб-сайті. Ця опція через деякий час автоматично зникає. Однак якщо цього немає або ви не хочете чекати, ви також можете виправити це вручну. [Виправити ще одне оновлення помилки процесу в WordPress]

  []

  38. Як виправити помилку скидання пароля в WordPress

  Помилка ключа скидання пароля в WordPress

  Ця помилка змушує сторінку входу оновлюватись і не дозволить вам зберегти ключ скидання пароля. Хоча передня частина вашого веб-сайту працює нормально, ви не зможете ввійти та працювати на своєму веб-сайті.

  Це викликано відсутністю дискового простору у вашому обліковому записі хостингу WordPress. Оскільки місця на диску більше немає, WordPress не зможе зберегти нові дані в базі даних. Найпростіший спосіб виправити це – просто видалити кілька зайвих файлів зі свого веб-сайту. [Виправити помилку ключа скидання пароля в WordPress]

  []

  39. Як виправити помилку у програмі WordPress “пропущена тимчасова папка”

  Відсутня тимчасова папка

  Ця помилка виникає, коли WordPress не має доступу до папки, яку PHP використовує для зберігання тимчасових файлів. Помилка порушує ваші завантаження, плагіни та інсталяцію медіа WordPress.

  Щоб виправити цю помилку, вам потрібно буде визначити тимчасову папку для використання WordPress або попросити свого постачальника хостингу WordPress виправити її для вас. [Виправити відсутність помилки тимчасової папки в WordPress]

  []

  40. Як виправити помилки файлів Pluggable.php у WordPress

  Помилка файлу Pluggable.php в WordPress

  Файл Pluggable.php містить деякі основні функції WordPress, які користувачі та розробники можуть змінювати у власному коді. Однак якщо плагін WordPress або спеціальний фрагмент коду не вдається правильно обробити одну з цих функцій, ви побачите помилку, як ця:

  Попередження: Неможливо змінити інформацію заголовка – заголовки вже надіслані (вихід запущений в /home/username/demosite/wp-content/themes/mytheme/functions.php:1035) в / home / username / demosite / wp-include / pluggable. php у рядку 1179

  Іноді ви могли б продовжувати працювати на своєму сайті, незважаючи на помилку, іноді помилка може бути фатальною і зробить ваш сайт абсолютно недоступним. [Виправити помилки файлу pluggable.php в WordPress]

  41. Як виправити поширені проблеми SSL в WordPress

  Виправлення поширених проблем з SSL в WordPress

  Сайти з підтримкою SSL / HTTPS використовують унікальний сертифікат SSL для ідентифікації. Якщо сервер претендує на HTTPS, і його сертифікат не відповідає, то більшість сучасних браузерів попереджає користувача про підключення до веб-сайту.

  Найпростіший спосіб виправити це – попросити свого хостинг-провайдера WordPress правильно встановити ваш сертифікат SSL. Детальніше та інші помилки, спричинені неправильною конфігурацією SSL, див. У нашому посібнику щодо виправлення поширених проблем з SSL у WordPress.

  []

  42. Як виправити помилки файлів і папок у WordPress

  Дозволи на файли та папки в WordPress

  Для належної роботи WordPress потрібні спеціальні дозволи для файлів і папок. Більшість хостингових компаній WordPress вже налаштували їх, але ці дозволи можуть змінитися випадково або через неправильну конфігурацію.

  Ви можете встановити ці дозволи вручну за допомогою FTP-клієнта. Просто виберіть усі файли та папки WordPress, а потім застосуйте дозволи до папок та файлів рекурсивно.

  Вам потрібно буде встановити всі дозволи для папок на 755, а всі дозволи на файли – на 655. Докладніші відомості див. У нашій статті про те, як виправити права доступу до файлів і папок у WordPress.

  []

  43. Як виправити помилку завантаження зображення HTTP у WordPress

  Помилка HTTP під час завантаження зображення

  Ви бачите помилку HTTP під час завантаження зображень або медіа на ваш веб-сайт WordPress? Існує ряд речей, які можуть призвести до помилки HTTP під час завантаження файлів за допомогою медіа-завантажувача WordPress.

  В основному ця помилка є тимчасовою проблемою і усувається за кілька хвилин. Однак в інший час він стає стійким і потребує подальшого дослідження.

  Покрокові інструкції див. У нашому повному посібнику з виправлення помилки завантаження зображення HTTP в WordPress.

  []

  44. Як виправити зв’язок – це не приватна помилка

  Ваш зв’язок не є приватним

  Помилка “Ваше з’єднання не є приватним” з’являється на веб-сайтах, використовуючи протокол SSL / HTTP, коли ваш браузер не може перевірити сертифікат SSL, виданий веб-сайтом.

  Більшість популярних браузерів відображатиме повідомлення про помилку замість вашого веб-сайту, це призводить до різкого падіння трафіку веб-сайту та пошкодження іміджу вашої марки.

  Проблема полягає у з’ясуванні причини цієї помилки. Ми підготували покрокове керівництво, щоб легко виправити з’єднання – це не приватна помилка на вашому веб-сайті.

  []

  45. Як виправити помилку “Посилання, яке ви перейшли, минуло” помилку в WordPress

  Посилання, яке ви перейшли, закінчилось

  Ця помилка зазвичай виникає, коли ви намагаєтеся завантажити тему WordPress або плагін на свій веб-сайт із адміністратора області WordPress.

  Компанії, що займаються хостингом WordPress, обмежують розмір файлів, які ви можете завантажувати, і тривалість роботи сценарію на веб-сайті. Якщо файл, який ви завантажуєте, великий або завантажує більше часу, ви побачите помилку “Посилання, за яким ви перейшли, минуло”.

  Залежно від того, що викликає помилку, потрібно збільшити ліміт пам’яті та розмір завантаження файлів у WordPress. Детальні вказівки див. У нашій статті про те, як виправити посилання, яке ви перейшли, втратило помилку в WordPress.

  []

  46. ​​Веб-сайт WordPress, який не оновлюється відразу

  Веб-сайт не оновлюється

  Чи не показує ваш веб-сайт WordPress останні зміни, які ви внесли? Найпоширенішою причиною цього питання є кешування.

  В основному, ваш веб-переглядач або плагін кешування WordPress тимчасово зберігає версію кожної сторінки, переглянуту на вашому веб-сайті. Це дозволяє їм швидко розміщувати сторінки замість того, щоб вимагати нової копії з вашого сервера.

  Якщо ваш веб-сайт не оновлюється відразу, найімовірнішою причиною є те, що ви переглядаєте кешовану версію. Ми склали докладний посібник, який показує, як очистити кеш WordPress на всіх популярних браузерах та плагінах кешування.

  []

  47. Як виправити помилку “Не вдалося завантажити ресурс” у WordPress

  Помилка завантаження ресурсу

  WordPress включає кілька файлів під час завантаження будь-якої сторінки на вашому веб-сайті. За лаштунками завантаження кожної сторінки містить кілька зображень, сценаріїв, таблиць стилів тощо. Потім ці файли завантажуються браузером користувача.

  Однак якщо ці файли не знайдено, ви побачите помилку “Не вдалося до ресурсу” в інструменті огляду браузера..

  Найпростіше рішення – переконатися, що файл існує на вашому веб-сайті. Однак якщо це не працює, вам потрібно перевірити свої URL-адреси WordPress, щоб переконатися, що вони правильні.

  Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо виправлення помилки “Не вдалося завантажити ресурс” у WordPress.

  []

  48. Як виправити помилку у програмі WordPress «Відсутня тимчасова папка»

  Відсутня тимчасова папка

  WordPress тимчасово зберігає файли у тимчасовій папці під час завантаження медіа, оновлення плагінів та тем. Якщо він не в змозі створити або записати у тимчасову папку, завантаження не вдасться, повідомлення про помилку “Відсутня тимчасова папка”.

  Щоб виправити це, вам потрібно додати наступний код у файл wp-config.php.

  define (‘WP_TEMP_DIR’, dirname (__ FILE__). ‘/ wp-content / temp /’);

  Після цього потрібно підключитися до свого веб-сайту за допомогою FTP-клієнта та створити нову папку з назвою “temp” всередині папки wp-content..

  Для отримання більш детальної інформації дивіться наш посібник про те, як виправити відсутність тимчасової помилки папки в WordPress.

  []

  49. Як виправити помилку «Googlebot не може отримати доступ до файлів CSS та JS» Помилка WordPress

  Блокована помилка ресурсів у пошуковій консолі Google

  Ви бачите помилки сканування в консолі пошуку Google із повідомленням “Googlebot не може отримати доступ до ресурсів”? Щоб зрозуміти сторінку, Googlebot потребує перегляду її разом із супровідними файлами CSS та JavaScript.

  Однак якщо Google не може завантажити ці файли, це може призвести до помилок у звіті про покриття Вашої консолі Google.

  Найпоширенішою причиною цієї помилки є користувачі, які випадково блокують ці ресурси, використовуючи файл .htaccess або robots.txt. Перегляньте обидва файли в кореневій папці вашого веб-сайту, щоб переконатися, що ви не блокуєте статичні ресурси.

  Детальні інструкції читайте в нашій статті про те, як виправити Googlebot не може отримати доступ до помилок CSS та файлів JS у WordPress.

  []

  50. Виправлення помилок WordPress на власному рівні

  У цій статті ми висвітлили деякі найпоширеніші помилки WordPress. Однак реальна сила WordPress походить від тисяч плагінів та тем, які ви можете використовувати на своєму сайті. Будь-який плагін або тема, встановлена ​​на вашому сайті, може спричинити помилки.

  Початківцям може стати справді важко дізнатися, що викликає проблему на їхньому сайті, і як вони можуть їх виправити.

  Ми склали повне покрокове керівництво щодо усунення несправностей з помилками WordPress для початківців. Це допоможе вам навчитися діагностувати проблеми WordPress та як їх виправити як професіонали.

  []

  Це все, ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам знайти та виправити помилку WordPress, з якою ви стикалися.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me