Як встановити WordPress – Повний посібник із встановлення WordPress

WordPress відомий як найпопулярніший розробник веб-сайтів у світі. Він надає повноваження понад 33% усіх веб-сайтів в Інтернеті. Основна причина цього полягає в тому, що WordPress простий в установці, що спрощує створення будь-якого веб-сайту.


Всі кращі веб-хостинг компанії WordPress дозволяють вам встановити WordPress лише за кілька кліків. За більшості обставин установка WordPress – це простий процес, який займає менше п’яти хвилин.

У цьому підручнику наша мета полягає в тому, щоб запропонувати повний посібник з встановлення WordPress як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Для початківців ми покажемо вам, як встановити WordPress на всіх топ-хостинг-платформах, використовуючи сценарії встановлення в один клік, такі як Fantastico, Softaculous та QuickInstall.

Ми також пояснимо, як встановити WordPress вручну за допомогою FTP для наших проміжних користувачів.

І нарешті, для нашого початківця розробника та дизайнерів ми покажемо вам, як встановити WordPress на локальний комп’ютер (Windows, Mac та Linux).

Окрім того, що ми покажемо вам, як встановити WordPress, ми також дамо вам поради щодо того, що робити після встановлення WordPress.

Як легко встановити WordPress

Речі, які вам потрібні перед встановленням WordPress

Перш ніж встановити WordPress, спочатку вам знадобиться доменне ім’я та хороша веб-хостингова компанія, яка знає WordPress.

Ми настійно рекомендуємо використовувати Bluehost, оскільки вони нададуть вам безкоштовний домен і знижують 60% від їх хостинг-плану (спеціально для користувачів WPBeginner).

Причина, яку ми рекомендуємо Bluehost, полягає в тому, що вони є однією з найбільших хостингових компаній у світі. Вони також є офіційно рекомендованим хостинг-провайдером WordPress.

Оскільки це дуже довгий і детальний підручник, будь ласка, скористайтесь навігацією, щоб перейти до відповідного розділу.

 • Як встановити WordPress на Bluehost
 • Як встановити WordPress за допомогою Softaculous
 • Як встановити WordPress за допомогою QuickInstall
 • Як встановити WordPress за допомогою Fantastico
 • Як встановити WordPress за допомогою FTP
 • Як встановити WordPress на комп’ютер
 • Як встановити WordPress у вашій мові
 • Як встановити багатосторонню мережу WordPress
 • Що робити після встановлення WordPress

Як встановити WordPress на Bluehost

Bluehost – офіційно рекомендований хостинг-провайдер WordPress і одна з найбільших хостингових компаній у світі. Вони знають WordPress зсередини і мають найбільш зручний для початківців процес встановлення WordPress.

Під час реєстрації Bluehost автоматично встановлює WordPress на ваше доменне ім’я. Після входу в обліковий запис Bluehost ви знайдете свій сайт WordPress на вкладці “Мої сайти”.

Bluehost увійдіть на ваш сайт WordPress

Ви можете просто натиснути кнопку “Увійти в WordPress”, і вона перенесе вас безпосередньо до адміністраторської області WordPress.

За винятком їх базового плану, Bluehost також дозволяє встановлювати WordPress на необмежених сайтах з усіма їх планами на хостинг.

Просто натисніть кнопку “Створити сайт” на вкладці “Мої сайти”, щоб розпочати роботу.

Встановлення нового веб-сайту WordPress в Bluehost

Це запустить майстра установки WordPress під керуванням Bluehost. По-перше, він попросить вас вказати назву сайту та необов’язково мітку.

Укажіть назву сайту для вашого нового сайту WordPress

Натисніть кнопку “Далі”, щоб продовжити.

Після цього вам буде запропоновано вибрати доменне ім’я та шлях для вашого веб-сайту. Якщо ви вже придбали доменне ім’я, то його можна вибрати зі спадного меню. Ви завжди можете придбати та додати нові доменні імена до свого облікового запису, відвідавши сторінку “Домени” на інформаційній панелі хостингу.

Виберіть доменне ім’я та основні плагіни

Вибравши своє доменне ім’я, ви можете залишити шлях до каталогу порожнім і дозволити Bluehost вибрати його для вас. Інсталятор також покаже кілька основних плагінів, які ви можете встановити.

Тепер ви можете натиснути кнопку “Далі”, щоб продовжити.

Інсталятор налаштує ваш сайт WordPress, що може зайняти кілька моментів. Після цього ви побачите повідомлення про успіх із деталями вашого сайту WordPress.

Успішно встановлено WordPress на Bluehost

Ви також отримаєте ці дані електронною поштою. Тепер ви можете натиснути кнопку входу до WordPress, щоб увійти в адміністраторську область нового сайту.

Вітаємо, ви встановили WordPress на свій хостинг-акаунт Bluehost. Це було не дуже погано.

Як встановити WordPress на HostGator

HostGator – ще один популярний хостинг-провайдер WordPress серед початківців. Вони також дуже просто встановлюють WordPress за допомогою декількох клацань.

По-перше, вам потрібно увійти на інформаційну панель хостинг-акаунта HostGator. Звідси потрібно натиснути на іконку “QuickInstall” у розділі “Програмне забезпечення”.

Встановлення WordPress на HostGator

На наступному екрані вам потрібно натиснути «WordPress», щоб запустити майстра інсталятора.

Запустіть інсталятор WordPress на HostGator

Тепер вам буде запропоновано вибрати ім’я домену, де ви хочете встановити WordPress, і ввести шлях до каталогу.

Більшість початківців хочуть встановити WordPress у корені свого доменного імені (наприклад, wpbeginner.com). У цьому випадку потрібно залишити поле каталогу порожнім.

Виберіть своє доменне ім’я

Натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити.

Тепер інсталятор попросить вас ввести подробиці сайту WordPress. Вам потрібно буде вказати назву сайту, ім’я користувача адміністратора, ім’я та прізвище та адресу електронної пошти адміністратора. Переконайтеся, що у вас є доступ до цієї адреси електронної пошти, оскільки саме тут ви отримаєте електронну пошту для скидання пароля WordPress.

Параметри встановлення HostGator WordPress

Після введення всієї інформації натисніть кнопку “Встановити”, щоб продовжити.

Тепер інсталятор запуститься у фоновому режимі, щоб встановити WordPress для вас. Закінчивши, ви побачите повідомлення про успіх із іменем і паролем свого адміністратора.

Установка HostGator WordPress завершена

Тепер ви можете натиснути кнопку “Увійти”, щоб отримати доступ до області адміністратора WordPress.

Вітаємо, що ви успішно встановили WordPress на свій обліковий запис HostGator.

Як встановити WordPress на SiteGround

SiteGround – популярний вибір серед початківців WordPress. Вони відомі своєю чудовою підтримкою та високо оптимізованими планами хостингу WordPress.

SiteGround пропонує швидкі та безболісні інсталятори WordPress з усіма своїми планами. Ви можете встановити WordPress безпосередньо з панелі хостингу.

Ми покажемо вам два різних способи встановлення WordPress на SiteGround. Ви можете вибрати той, який працює для вас.

1. Встановлення WordPress на SiteGround як новий користувач

Якщо ви щойно зареєструвались з SiteGround, то вас привітає вікно, що з’явиться при першому вході в систему. Він запитає, чи хочете ви зараз створити свій веб-сайт.

Майстер установки WordPress нового користувача SiteGround

Вам потрібно вибрати “Запустити новий веб-сайт”, а потім натиснути на WordPress.

Майстер інсталятора тепер запитає деталі встановлення WordPress. Потрібно вказати електронну адресу, ім’я користувача адміністратора та пароль для нового веб-сайту WordPress.

Введіть дані для входу в WordPress для своєї установки

Натисніть кнопку “Підтвердити”, щоб продовжити.

На наступному екрані ви побачите деталі вашого вибору. Ви також можете вибрати додаткові вдосконалення веб-сайту, але ми зараз їх будемо пропускати. Ви можете додати їх пізніше, якщо потрібно.

Закінчіть установку WordPress у новому обліковому записі SiteGround

Вперед та натисніть кнопку повного налаштування. Тепер інсталятор встановить для вас WordPress у фоновому режимі, і ви побачите повідомлення про успіх після його завершення.

Успішно встановлено WordPress у новому обліковому записі SiteGround

Тепер ви можете натиснути кнопку «перейти до області клієнтів». Звідси ви знайдете свій новий веб-сайт на вкладці “Мої облікові записи”.

Відвідайте панель адміністратора WordPress

Ви можете натиснути «Відвідати панель адміністратора», щоб увійти в область адміністратора WordPress.

Вітаємо! Ви успішно встановили WordPress у своєму новому обліковому записі SiteGround.

2. Встановлення WordPress на SiteGround як існуючий клієнт

SiteGround дозволяє надзвичайно просто встановити WordPress зі свого облікового запису в будь-який час. Просто увійдіть у свій обліковий запис хостингу та відвідайте інформаційну панель cPanel.

Відвідайте інформаційну панель cPanel в SiteGround

Це завантажить інформаційну панель cPanel, яка в основному є веб-інтерфейсом для управління вашим обліковим записом хостингу.

Звідси потрібно прокрутити вниз до розділу “Автоматичні установки” та натиснути на WordPress.

Запустіть інсталятор WordPress у SiteGround

Це запустить сценарій автоматичного встановлення з попередньо вибраним WordPress. Потрібно натиснути кнопку встановлення, а потім вибрати протокол веб-сайту http або https та доменне ім’я.

Тепер якщо ви ввімкнули SSL-сертифікат на доменне ім’я, ви можете вибрати https як свій протокол, інакше виберіть http. Пізніше ви можете переключити WordPress на HTTPS / SSL.

Програма встановлення WordGress WordGress

Під цим вам потрібно ввести назву свого сайту, ім’я користувача адміністратора, пароль та адресу електронної пошти.

Налаштування сайту WordPress

Ви також побачите інші параметри вибору мови, встановлення плагінів тощо. Ви можете змінити ці параметри або залишити їх без позначення.

Нарешті, ви побачите параметр WordPress Starter. Вам потрібно буде перевіряти це, оскільки він пройде вас через кроки після встановлення для налаштування вашого сайту.

Необов’язкові налаштування

Тепер натисніть кнопку “Встановити”, щоб продовжити.

Тепер інсталятор запуститься у фоновому режимі та встановить установку WordPress. Закінчивши, ви побачите повідомлення про успіх із посиланням на адміністраторську область вашого сайту WordPress.

Установка WordPress завершена

Натиснувши на посилання на область адміністратора, ви перейдете на ваш веб-сайт та запустіть майстра налаштування сайту. Цей покроковий майстер допоможе вам розпочати роботу з WordPress. Натисніть кнопку “Почати зараз”, щоб продовжити.

SiteGround WordPress стартер

По-перше, майстер початківців попросить вибрати дизайн вашого веб-сайту WordPress. Він покаже вам підібрані вручну шаблони дизайну, організовані в різні категорії.

Параметр дизайну стартера SiteGround WordPress

Ми рекомендуємо вибрати простий дизайн, що нагадує те, що ви пам’ятаєте. Пам’ятайте, що кожна тема постачається з параметрами налаштування, і ви можете змінити, як це виглядає на ваш смак.

Далі вам запропонують вибрати функції, які ви хочете додати на свій веб-сайт. Він автоматично вибере для вас контактну форму, оскільки кожен веб-сайт потребує контактну форму.

Виберіть функціональність

За бажанням ви можете вибрати магазин (створити інтернет-магазин), календар або JetPack.

Натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити.

Тепер вам запропонують вибрати маркетингові варіанти для просування вашого нового веб-сайту. Він покаже вам MonsterInsights для Google Analytics, Yoast SEO та OptinMonster для покоління.

Ми рекомендуємо вибрати всі три з них, оскільки вони допоможуть вам виростити ваш веб-сайт.

Після цього натисніть на кнопку “завершити”, і майстер стартера завершить встановлення для вас. Тепер ви побачите повідомлення про успіх із посиланням для входу на інформаційну панель WordPress.

Завершено налаштування вашого веб-сайту

Тепер ви побачите інформаційну панель адміністратора WordPress зі спеціальними ярликами для створення вмісту, налаштування дизайну та початку роботи на своєму веб-сайті.

Спеціальна інформаційна панель адміністратора WordGress SiteGround

Це все. Ви успішно встановили WordPress у своєму обліковому записі хостингу SiteGround.

Як встановити WordPress на WP Engine

WP Engine – це найкраще керований постачальник послуг WordPress. Керований обліковий запис хостингу – це послуга консьєржа для вашого веб-сайту WordPress.

Вони дбають про керування оновленнями, встановленням та оптимізацією роботи вашого сайту WordPress, а ви зосереджуєтесь на зростанні вашого бізнесу.

Як керована хостинг-компанія WordPress, WP Engine автоматично встановлює WordPress під час реєстрації. Залежно від плану хостингу, ви також можете створювати додаткові веб-сайти, коли вони вам знадобляться.

Просто увійдіть на інформаційну панель WP Engine та відвідайте сторінку “Сайти”. Ви побачите список усіх ваших сайтів WordPress. Натисніть кнопку “Створити сайт”, щоб додати нову установку WordPress.

WP Engine створить новий сайт

На наступному екрані вам буде запропоновано вказати ім’я для вашого виробничого середовища. Введіть ім’я, яке допоможе вам легко визначити цей веб-сайт, а потім натисніть кнопку «Створити середовище».

Додайте виробниче середовище WordPress на сайт

WP Engine тепер встановить ваше середовище WordPress. Мине певний час, щоб зміни DNS поширилися.

Після цього ви зможете отримати доступ до області адміністратора WordPress, натиснувши на посилання на бічній панелі. На цій же сторінці ви також зможете побачити свої облікові дані.

Увійдіть до свого WordPress середовища в WPEngine

Щоб додати домен на свій веб-сайт, потрібно натиснути посилання Додати домен. Оскільки WP Engine не є реєстратором домену, вам потрібно буде вказати налаштування DNS вашого домену на WP Engine.

Для цього вам знадобиться IP-адреса вашого сайту та CNAME. Ви можете знайти цю інформацію на оглядовій сторінці вашого сайту.

Скопіюйте інформацію DNS

Тепер ми покажемо вам, як ввести цю інформацію на Domain.com. Основні параметри однакові для всіх реєстраторів домену, вам просто потрібно знайти налаштування DNS.

Увійдіть на інформаційну панель свого облікового запису Domain.com та натисніть на налаштування DNS та сервера імен для вашого доменного імені.

Налаштування DNS домену та сервера імен

На наступному екрані спочатку потрібно змінити запис A зі знаком @ як його ім’я. Натисніть кнопку Редагувати, щоб змінити її настройки.

Зміна параметрів запису

Після цього потрібно ввести IP-адресу, надану WP Engine, як значення цього запису, а потім натиснути кнопку Оновити DNS.

Заміна рекордної величини

Далі потрібно дізнатися, чи є у вас запис CNAME з назвою www. Якщо це зробити, вам потрібно буде відредагувати цей запис CNAME. В іншому випадку продовжуйте та натискайте кнопку “Додати запис DNS”.

Додавання запису CNAME

Додайте піддомен CNAME, наданий WPEngine, у поле Значення та натисніть кнопку Додати DNS.

Це все, що ви успішно вказали своє доменне ім’я на своєму сайті WordPress, розміщеному на WP Engine.

Як встановити WordPress з cPanel

Cpanel – популярне програмне забезпечення, яке використовується багатьма компаніями з веб-хостингу. Він надає власникам веб-сайтів простий веб-інтерфейс для управління своїм обліковим записом хостингу.

Це єдиний доступ до кількох корисних утиліт, включаючи сценарії автоматичної інсталяції, які допоможуть вам встановити WordPress.

Хостинг-компанії вибирають, який сценарій автоматичної інсталяції вони хочуть використовувати. Як правило, найпопулярніші варіанти – Softaculous, QuickInstall і Fantastico.

Ми покажемо вам, як встановити WordPress за допомогою всіх трьох автоматичних інсталяторів. Ви можете слідувати інструкціям на основі інсталятора, який ви бачите на панелі інструментів cPanel.

Як встановити WordPress за допомогою Softaculous

Softaculous – популярний сценарій автоустановки. Це дозволяє легко встановити популярні веб-програми, такі як WordPress, лише за кілька кліків. Такі хостингові компанії, як SiteGround та InMotion Hosting, використовують Softaculous на своїй панелі управління.

Просто увійдіть у свій акаунт cPanel та шукайте піктограму встановлення Softaculous або WordPress. Ви знайдете їх у розділі Автоінсталятори.

Розкішна ікона

Натиснувши на будь-яку з цих піктограм, ви запустите автоматичний інсталятор Softaculous для WordPress. Спочатку ви побачите огляд WordPress. Вам потрібно натиснути на вкладку Встановити, щоб продовжити.

Клацніть на вкладці «Установити», щоб продовжити установку WordPress за допомогою Softaculous

Тепер Softaculous запитає вас, де ви хочете встановити WordPress. Вам потрібно вибрати http: // або http: // www. як протокол.

Якщо на вашому сайті є SSL та HTTPS, ви можете вибрати https: // або https: // www. як протокол.

Після цього потрібно вибрати доменне ім’я, куди потрібно встановити WordPress. Більшість користувачів хочуть встановити WordPress у кореневому каталозі свого домену, наприклад example.com. У цьому випадку потрібно переконатися, що поле “В каталозі” порожнє.

Прокрутіть трохи вниз, і ви побачите розділ налаштувань сайту.

Налагоджені налаштування сайту WordPress

У цьому розділі спочатку потрібно надати назву та опис свого веб-сайту WordPress. Не хвилюйтеся, що ви можете легко змінити їх з області адміністратора WordPress після встановлення.

Далі вам потрібно вибрати ім’я користувача, пароль та електронну адресу адміністратора. Softaculous автоматично заповнить поля користувача та ім’я користувача. Він використовуватиме слово без словника для імені користувача та надійного пароля.

Ви можете змінити їх, якщо хочете, щоб вони легко запам’яталися вам. Однак ми наполегливо закликаємо вас завжди використовувати надійний пароль. Дивіться наш посібник щодо найкращого способу керування паролями для початківців WordPress, щоб дізнатися, як легко керувати надійними паролями.

Переконайтеся, що ви ввели правильну електронну адресу в полі електронної пошти адміністратора. Тут WordPress надсилатиме сповіщення та посилання для скидання пароля, якщо ви коли-небудь забули свій пароль.

Решта параметрів на екрані необов’язкові. Тепер ви можете натиснути кнопку встановити, щоб запустити інсталятор.

Необов’язкові параметри WordPress у програмі Softaculous

Softaculous запустить інсталятор, використовуючи вказані вами налаштування. Ви побачите панель прогресу зі статусом установки. Це займе пару хвилин. Не закривайте вікно, поки смуга прогресу не досягне 100%, інакше це може вплинути на вашу установку WordPress.

Простий хід встановлення WordPress

Ви побачите повідомлення про успіх після завершення встановлення. Він також покаже вам посилання на ваш веб-сайт та на вашу адміністраторну область WordPress.

Налагоджена настільна монтажна програма WordPress

Як встановити WordPress за допомогою QuickInstall

QuickInstall – ще одна популярна автоінсталятор, яка використовується багатьма хостинг-компаніями, такими як HostGator та інші. Ми будемо використовувати панель інструментів cPanel HostGator на знімках екрана тут, але це не буде сильно відрізнятися, якщо ви використовуєте інший хост, який має QuickInstall.

По-перше, потрібно увійти на інформаційну панель cPanel свого облікового запису хостингу. Прокрутіть вниз до розділу Програмне забезпечення та натисніть на іконку QuickInstall.

Значок QuickInstall на інформаційній панелі cPanel

Це перенесе вас на сторінку Інсталятори в 1 клік на QuickInstall. Ви побачите, що він пропонує установки для найбільш популярних веб-додатків, включаючи WordPress. Вам потрібно натиснути WordPress, щоб запустити інсталятор WordPress.

Виберіть WordPress, щоб розпочати встановлення

Тепер інсталятор покаже вам огляд WordPress. Вам буде запропоновано вибрати своє доменне ім’я зі спадного меню.

Більшість початківців хочуть встановити WordPress у корені свого веб-сайту, наприклад, wpbeginner.com. У цьому випадку потрібно залишити поле каталогу порожнім.

Запустіть інсталятор WordPress у QuickInstall

Тепер натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити. Тепер інсталятор попросить вас ввести деталі WordPress, такі як ім’я користувача, електронна адреса та назва сайту.

QuickInstall налаштування сайту WordPress

Після заповнення всієї інформації натисніть кнопку Встановити.

QuickInstall тепер встановить WordPress для вас. Після цього ви побачите повідомлення про успіх із реквізитами для входу, такими як ім’я користувача та пароль.

WordPress успішно встановлений за допомогою QuickInstall

Тепер ви можете натиснути кнопку “Увійти”, щоб увійти в адміністратор області WordPress.

Ось і все, ви успішно встановили WordPress за допомогою QuickInstall.

Як встановити WordPress за допомогою Fantastico

Fantastico – це сценарій автоматичної інсталяції, який використовується декількома постачальниками хостингів WordPress. Він схожий на інші сценарії інсталятора в цьому посібнику і пропонує більш простий спосіб швидкої установки WordPress.

Спочатку потрібно увійти на інформаційну панель cPanel та прокрутити вниз до розділу програмного забезпечення та послуг, і там ви знайдете піктограму Fantastico.

Піктограма Fantastico на інформаційній панелі cPanel

Клацання піктограми Fantastico запустить сценарій автоматичного встановлення.

Деякі хостинг-провайдери все ще використовують старішу версію Fantastico. У цьому підручнику ми покажемо вам скріншоти з версії Fantastico F3.

Якщо Fantastico у вашого хоста виглядає інакше, то не хвилюйтеся. Основні етапи встановлення однакові, і ви зможете легко виконувати їх.

На головному екрані Fantastico ви побачите список веб-додатків зліва. Вам потрібно натиснути на Блоги, і там ви знайдете WordPress, перелічений серед багатьох інших програм.

Натиснувши на WordPress, ви побачите огляд програми за допомогою кнопки «Встановити».

Програма встановлення Fantastico WordPress

Просто натисніть на кнопку “Натисніть тут, щоб встановити WordPress”, щоб продовжити.

Автомобільний інсталятор Fantastico для WordPress тепер попросить вас заповнити свої установки. По-перше, вам потрібно вибрати домен, куди ви хочете встановити WordPress.

Параметри встановлення Fantastico WordPress

Якщо ви хочете встановити WordPress у підкаталозі, тоді ви можете ввести ім’я підкаталогу в поле нижче. В іншому випадку переконайтеся, що це поле порожнє.

У розділі “Інформація про адміністратора” вам потрібно надати інформацію облікового запису адміністратора. Введіть ім’я користувача, пароль та адресу електронної пошти для вашого адміністратора WordPress.

Натисніть кнопку “Надіслати”, щоб продовжити.

Фантастико тепер встановить WordPress для вас. Після завершення встановлення WordPress ви побачите повідомлення про успіх.

Як встановити WordPress за допомогою FTP

Установка WordPress вручну також відома як відома 5-хвилинна установка. Для цього потрібно кілька додаткових кроків, і вам знадобиться FTP-клієнт, щоб вручну встановити WordPress.

Перегляньте посібник для початківців щодо використання FTP для завантаження файлів WordPress.

Перше, що вам потрібно зробити, це завантажити останню версію WordPress.

Пакет WordPress поставляється як Zip-файл. Вам потрібно розпакувати файл і всередині нього, ви знайдете папку WordPress. Ця папка містить всі файли WordPress, які потрібно завантажити для вашого веб-сервера.

Файли WordPress

Тепер вперед і підключіть FTP-клієнт до вашого хостинг-сервера. Після підключення використовуйте FTP-клієнт для завантаження файлів WordPress зі свого комп’ютера на сервер веб-сайту.

завантаження файлів WordPress за допомогою FTP-клієнта

Якщо ви хочете встановити WordPress на ваше корінне доменне ім’я (наприклад, example.com), вам потрібно завантажити файли WordPress у кореневий каталог вашого веб-сайту. Зазвичай цей каталог називається / public_html /.

З іншого боку, якщо ви хочете встановити WordPress у підпапку (наприклад, example.com/blog), завантажте її у папку / public_html / blog /.

Після того, як ви закінчите завантажувати WordPress, перейдіть на панель управління хостингу, щоб створити базу даних. Ми покажемо вам, як це зробити за допомогою cPanel. Якщо у вашого провайдера хостингу є інша панель управління, вам просто потрібно шукати бази даних MySQL. Решта налаштувань буде досить схожа.

На інформаційній панелі cPanel натисніть на значок “Бази даних MySQL”.

Піктограма бази даних MySQL в cPanel

Ви побачите поле для створення нової бази даних. Введіть назву вашої бази даних та натисніть “Створити базу даних”.

Створення бази даних

Тепер, коли ви створили свою базу даних, MySQL все ще потребує імені користувача. Це ім’я користувача матиме доступ для виконання дій над базою даних.

На сторінці баз даних MySQL у вашому обліковому записі cPanel прокрутіть униз до розділу користувачів MySQL. Просто введіть ім’я користувача та пароль для нового користувача та натисніть кнопку “Створити користувача”.

Додайте користувача MySQL

Цей новий користувач все ще не має доступу до бази даних, яку ви створили раніше. Для цього вам потрібно буде додати користувача до бази даних та дати їм дозволи на виконання всіх дій.

На тій же сторінці баз даних MySQL у вашому обліковому записі cPanel прокрутіть униз до розділу “Додати користувача до бази даних”. Виберіть користувача, який ви створили, у спадному меню поруч із користувачем, потім виберіть базу даних та натисніть кнопку додати.

Додавання користувача до бази даних

Тепер вам буде запропоновано привілеї, які ви хочете дозволити цьому користувачеві. Виберіть усі привілеї та натисніть кнопку Внести зміни.

Ваша база даних та користувач MySQL вже готові, запишіть ім’я бази даних та ім’я користувача та пароль MySQL. Ця інформація вам знадобиться пізніше.

Просто перейдіть до URL-адреси, куди ви завантажили WordPress. Якщо він знаходиться в головному домені, тоді введіть своє доменне ім’я у вікно браузера, як, наприклад, yourite.com або www.yoursite.com.

Ви побачите сторінку вибору мови. Тут ви можете вибрати мову, щоб решта інсталяції відображалася вашою рідною мовою. Ви також можете зараз використовувати англійську мову, а потім пізніше змінити мову.

Виберіть мову WordPress

Натисніть на кнопку “продовжити”, щоб продовжити.

Тепер ви побачите кілька інструкцій з установки. В основному, WordPress тепер скаже вам, що знадобиться ім’я вашої бази даних, пароль та інформація про хостинг MySQL.

Вимоги до встановлення WordPress

Натисніть кнопку “Відпустимо”, щоб продовжити.

WordPress тепер покаже вам форму. Потрібно ввести інформацію про базу даних, яку ви створили раніше.

Введіть інформацію про базу даних для встановлення WordPress

Заповніть інформацію та натисніть кнопку “Надіслати”. WordPress підключиться до вашої бази даних та покаже вам повідомлення про успіх.

WordPress тепер може підключитися до вашої бази даних

Натисніть кнопку “Запустити встановлення”, щоб продовжити.

Тепер WordPress створить таблиці у вашій базі даних, а потім надішле вас на наступний крок інсталяції.

Тепер вам потрібно надати деяку інформацію для WordPress для налаштування вашого сайту. Сюди входять назва сайту, ім’я користувача, пароль та адреса електронної пошти адміністратора.

Якщо ви не хочете, щоб ваш веб-сайт був видимим для пошукових систем, ви можете встановити прапорець біля видимості пошукової системи. Пізніше, коли ви будете готові, ви можете змінити це в налаштуваннях WordPress. Якщо ви не впевнені в тому, що робити, просто залиште це без правки.

Налаштування вашого веб-сайту під час встановлення WordPress

Натисніть кнопку Встановити WordPress, щоб продовжити. WordPress налаштує ваш веб-сайт і закінчить установку.

Ви побачите повідомлення про успіх із зазначенням свого імені користувача. Тепер ви можете натиснути кнопку Увійти, щоб увійти на свій сайт WordPress.

Установка WordPress вручну закінчена

Як встановити WordPress на комп’ютер

Багато наших користувачів початкового рівня часто запитують нас, чи могли б вони спробувати WordPress на своєму комп’ютері? Відповідь – так, але більшість початківців не повинні цього робити.

Причина, чому деякі люди встановлюють WordPress в локальному серверному середовищі, полягає в створенні тем, плагінів або тестуванні речей.

Якщо ви хочете завести блог, щоб бачили інші люди, тоді вам не потрібно встановлювати WordPress на комп’ютер. Якщо ви встановите WordPress локально на свій комп’ютер, то єдиний, хто може бачити сайт – це ви.

Якщо ви хочете зробити свій сайт WordPress доступним в Інтернеті (інший світ), вам потрібно отримати обліковий запис веб-хостингу та встановити WordPress, використовуючи один із методів, які ми показали вище.

Зважаючи на це, якщо ви дійсно зацікавлені в установці WordPress на локальному комп’ютері, щоб дізнатися більше про розробку тем, тестові плагіни тощо, то ми настійно радимо вам це зробити..

Якщо ви використовуєте комп’ютер Windows, то рекомендуємо завантажити та налаштувати WAMP. Якщо ви використовуєте Mac, вам потрібно завантажити та налаштувати Mamp.

Після того, як ви пограли з WordPress на своєму комп’ютері, ви можете перенести локальну установку на фактичний веб-сайт. У нас є покроковий посібник про те, як перемістити WordPress з локального сервера на активний сайт.

Як встановити WordPress у вашій мові

Як і Windows, Mac, iPhone та Android, ви можете використовувати WordPress своєю мовою.

WordPress доступний багатьма мовами, включаючи англійську, іспанську, французьку, арабську, корейську, німецьку, іврит, хінді, японську, в’єтнамську, китайську (хань), португальську та багато інших.

Ви можете вибрати мову під час встановлення WordPress або змінити її, відвідавши Налаштування »Загальні сторінки в області адміністратора WordPress.

Зміна мови в налаштуваннях WordPress

Детальніше дивіться в нашій статті про те, як встановити WordPress іншими мовами.

WordPress також широко використовується для створення двомовних та багатомовних веб-сайтів. Дивіться наш підручник про те, як легко створити багатомовний сайт WordPress за допомогою TranslatePress.

Як встановити багатосторонню мережу WordPress

WordPress має багатофункціональну функціональність. Мережа багатоманітних сайтів дозволяє створювати кілька сайтів WordPress, використовуючи одну і ту ж установку WordPress. Він може автоматично створювати нові сайти в піддоменах або в підпапках.

Це має сенс для підприємств, некомерційних організацій, урядів із підсайтами для різних локацій чи регіонів. Багато навчальних закладів також використовують багатомісну мережу WordPress, щоб дозволити студентам створювати власні блоги.

Налаштування для мультисайту є трохи складним, але ми створили повний покроковий посібник щодо встановлення та налаштування багатоповерхової мережі WordPress.

Що робити після встановлення WordPress

Тепер, коли ви успішно встановили WordPress, ось кілька речей для початку роботи з вашим новим сайтом WordPress.

Вибір теми

Візуальний вигляд веб-сайту, що працює на WordPress, контролюється Темами. Доступні тисячі тем WordPress, які ви можете вибрати. При такій кількості варіантів для початківців це може стати трохи заплутаним. Ось чому ми склали посібник з вибору ідеальної теми для WordPress.

Ми регулярно публікуємо списки тем WordPress, які нам подобаються, у нашому розділі Вітрина. Нижче наведено кілька наших популярних тематичних вітрин.

 • Кращі безкоштовні теми блогу WordPress
 • Кращі теми WordPress Business
 • Найкращі мінімалістичні теми WordPress для письменників
 • Найкращі теми WordPress для фотографів

Встановлення та використання плагінів WordPress

Справжня сила WordPress походить від великої колекції плагінів. Вони схожі на додатки для вашого сайту WordPress, що дозволяють розширити функціональність та додати нові функції на ваш сайт.

Лише в каталозі плагінів WordPress доступно понад 54 000 безкоштовних плагінів. Більше плагінів доступні на сторонніх веб-сайтах як платні додатки.

Якщо вам цікаво, які плагіни встановити, перегляньте наш експертний вибір основних плагінів WordPress для всіх веб-сайтів. Ви також можете перевірити плагіни, якими ми користуємося на цьому веб-сайті, переглянувши наші .

У нас є покрокове керівництво для початківців щодо того, як встановити плагіни WordPress.

Почніть вивчати WordPress

WordPress – це найпростіший у використанні CMS на ринку. Мільйони людей з усього світу використовують його щодня. Однак час від часу вам може знадобитися невелика допомога.

Тут WPBeginner може допомогти. Ми – найбільший у світі безкоштовний ресурсний ресурс WordPress, який регулярно публікує підручники та посібники, написані спеціально для блогерів та малого бізнесу..

Ось деякі корисні ресурси, які ви знайдете на WPBeginner (усі вони абсолютно безкоштовні).

 • Блог WPBeginner – центральне місце для всіх наших навчальних посібників та посібників з WordPress.
 • Словник WPBeginner – наш словник WordPress – найкраще місце для ознайомлення з лінгвом WordPress
 • WPBeginner Videos – Нові користувачі WordPress можуть почати з цих 23 відео, щоб освоїти WordPress.
 • – Потрібно більше відео інструкцій? Підписуйтесь на наш YouTube-канал із понад 128 000 підписників та 12 мільйонів переглядів.
 • – Ознайомтеся з плагінами, інструментами та послугами, які ми використовуємо на WPBeginner.
 • – Ексклюзивні знижки на продукти та послуги WordPress для користувачів WPBeginner.

Висновок

Ми сподіваємось, що цей посібник із встановлення WordPress допоміг вам навчитися легко встановлювати WordPress. Ви можете ознайомитись з нашим списком цих 40 корисних інструментів, які допоможуть вам керувати та розвивати ваш сайт WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map