Як запустити блог про їжу (і зробити додатковий дохід на стороні) у 2020 році

Ви хочете запустити блог про їжу та заробити гроші на своїх рецептах? Почати новий блог про їжу може бути складним завданням для початківців, особливо коли ти не технік. Допоможивши понад 100 000+ користувачів запустити власні блоги, нас часто запитують про те, як запустити продовольчий блог і успішно заробляти на ньому гроші. У цьому покроковому посібнику ми покажемо вам, як запустити блог про їжу та заробити гроші на своїх рецептах без будь-яких технічних навичок.


Розпочати блог про їжу та заробляти гроші на своїх рецептах

Ми порушили цей процес, тому легко слідкувати, чи вам 20, чи 60 років. Однак якщо вам потрібна допомога, наша команда експертів допоможе вам безкоштовно налаштувати свій блог.

Що вам потрібно для того, щоб почати блог про їжу?

Щоб запустити блог про їжу за допомогою WordPress, потрібно три речі:

 1. Доменне ім’я (це ім’я вашого блогу, яке люди введуть, щоб знайти ваш сайт, наприклад, wpbeginner.com)
 2. Обліковий запис веб-хостингу (саме тут зберігаються файли вашого веб-сайту в Інтернеті)
 3. Ваша нерозділена увага протягом 30 хвилин.

Так, ви можете запустити абсолютно новий блог про їжу за менш ніж 30 хвилин, і ми проведемо вас через весь процес, крок за кроком.

У цьому підручнику ми розглянемо наступне:

 • Як безкоштовно зареєструвати доменне ім’я
 • Як вибрати найкращий веб-хостинг
 • Як встановити WordPress
 • Як знайти ідеальну тему (дизайн веб-сайту) для вашого блогу про їжу
 • Як писати рецепти з SEO-дружнім форматуванням
 • Як заробити гроші на своєму блозі про їжу
 • Як отримати більше трафіку на своєму блозі про їжу
 • Ресурси для вивчення WordPress та вирощування вашого блогу про їжу

Як сказано, почнемо.

Крок 1. Правильна настройка

Найбільша помилка, яку роблять нові користувачі, – це починати з неправильної платформи блогів. Ви не будете робити цю помилку, оскільки ви вже тут.

Ми рекомендуємо використовувати WordPress.org для свого блогу, оскільки він надає вам доступ до всіх функцій WordPress, а головне, ви можете заробляти гроші на своєму блозі без будь-яких обмежень.

Важливо, щоб ви не плутали WordPress.org з WordPress.com. Насправді це дві різні платформи. WordPress.com – це розміщена платформа для ведення блогів, а WordPress.org – безкоштовна платформа для власного розміщення. (Дивіться наше порівняння WordPress.com з WordPress.org для отримання більш детальної інформації)

Тепер вам може бути цікаво, чому WordPress.org безкоштовний? Який улов?

Там правда, що улову немає. Це безкоштовно, тому що ви повинні зробити налаштування та розмістити його самостійно.

Іншими словами, вам потрібно доменне ім’я та веб-хостинг. Дивіться наш посібник щодо різниці між доменним іменем та веб-хостингом, щоб дізнатися більше.

Доменне ім’я – це те, що люди вводять, щоб перейти на ваш веб-сайт. Це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті. Подумайте google.com або wpbeginner.com.

Веб-хостинг – це місце, де зберігаються файли вашого веб-сайту. Це будинок вашого веб-сайту в Інтернеті. Кожен веб-сайт потребує веб-хостингу.

Ім’я домену зазвичай коштує $ 14,99 / рік, а веб-хостинг зазвичай коштує 7,99 дол. США на місяць.

Це для початківців багато, що тільки починають.

На щастя, Bluehost, офіційний хостинг-провайдер, рекомендований WordPress, погодився запропонувати нашим користувачам: безкоштовне доменне ім’я і більше Знижка 60% на веб-хостингу.

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі, і вони розміщують мільйони веб-сайтів WordPress, включаючи деякі наші власні.

Вони зобов’язані повернутись спільноті WordPress з 2005 року. Вони пообіцяли нам, що якщо ви не зможете налаштувати свій блог протягом 30 хвилин, дотримуючись цього підручника, наша команда експертів завершить процес без будь-яких витрат. Вони компенсують нас, тому вам не потрібно. Просто зв’яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну допомогу щодо налаштування блогу.

ПРИМІТКА: У WPBeginner ми віримо в повну прозорість. Якщо ви зареєструєтесь у Bluehost за допомогою реферального посилання, то ми заробимо невелику комісію без зайвих витрат (адже ви заощадите гроші та отримаєте безкоштовний домен + безкоштовний SSL). Ми отримаємо цю комісію за рекомендацію будь-якої хостингової компанії WordPress, але ми рекомендуємо лише ті продукти, які ми особисто використовуємо та вважаємо, що додадуть цінність нашим читачам.

Тепер, коли ми це обговорили, давайте продовжуємо купувати ваш домен + хостинг для вашого блогу про їжу.

Відкрийте веб-сайт Bluehost у новому вікні та виконайте далі.

Перше, що вам потрібно зробити, це натиснути на зелену кнопку “Почніть зараз”.

Початок роботи з Bluehost

На наступному екрані потрібно вибрати план, який ви хочете (базовий і плюс – найпопулярніші).

Після цього вам буде запропоновано ввести доменне ім’я для вашого веб-сайту.

Виберіть доменне ім’я

Порада: Переконайтеся, що ваше доменне ім’я є фірмовим. Це також бонус, якщо він використовує ключові слова, які, на вашу думку, будуть шукати ваші користувачі. Це допоможе отримати більше трафіку від таких пошукових систем, як Google. Детальніше дивіться в нашому посібнику з вибору найкращого доменного імені для вашого блогу.

Вибравши своє доменне ім’я, натисніть на наступну кнопку, щоб продовжити.

Тепер вам потрібно буде додати інформацію свого облікового запису та доопрацювати інформацію про пакет, щоб завершити процес. Ми рекомендуємо перейти до 36-місячного плану, оскільки це найкраще значення.

На цьому екрані ви побачите додаткові додатки, які ви можете придбати. Цілком залежить від вас, купуєте ви їх чи ні, але ми зазвичай не рекомендуємо купувати їх відразу. Ви завжди можете їх додати пізніше, якщо вирішите, що вони вам потрібні.

Необов'язковий хостинг аддон

Після завершення ви отримаєте електронний лист із деталями щодо входу на панель управління веб-хостингом (cPanel). Тут ви керуєте усім, починаючи від підтримки, електронної пошти, серед іншого. Але найголовніше, що саме тут ви встановлюєте WordPress.

Крок 2. Встановіть WordPress

На інформаційній панелі хостингу (cPanel) ви побачите невеликі піктограми для різних функцій та послуг хостингу. Вам потрібно прокрутити вниз до розділу веб-сайту та натиснути на значок WordPress.

Встановіть WordPress

На наступному екрані натисніть кнопку Почати. Вам буде запропоновано вибрати ваше доменне ім’я. Виберіть домен зі спадного меню та натисніть кнопку Далі.

Установка WordPress

Після цього вам потрібно ввести ім’я свого сайту, ім’я користувача та пароль для вашого сайту. Вам також потрібно встановити всі прапорці та натиснути Встановити.

Налаштування веб-сайту

QuickInstall почне встановлення WordPress. Під час встановлення WordPress вам буде запропоновано переглядати теми WordPress.

Не потрібно цього робити прямо зараз. Ми розповімо, як пізніше знайти найкращу тему WordPress для вашого блогу про їжу.

Після завершення встановлення WordPress ви побачите повідомлення про успіх у верхній смузі заголовка.

Установка вдала

Клацніть посилання Встановлення завершено, і він перенесе вас на екран з вашою вхідною URL-адресою та паролем WordPress.

Установка закінчена

Вітаємо, ваш веб-сайт WordPress вже готовий. Ви можете продовжити вхід на свій веб-сайт, відвідавши адміністратор області WordPress.

http://yoursite.com/wp-admin

Не забудьте замінити Ваш сайт.com своїм доменним іменем. Після входу ви побачите інформаційну панель адміністратора WordPress.

Інформаційна панель WordPress

Тепер ви готові налаштувати зовнішній вигляд вашого веб-сайту про їжу та почати додавати рецепти.

Крок 3. Вибір теми для вашого блогу про їжу

Вибір теми для блогу про їжу та рецепти

Теми WordPress контролюють дизайн та зовнішній вигляд вашого веб-сайту. Є тисячі безкоштовних і платних тем WordPress, які можна встановити на своєму веб-сайті.

Однак не всі вони підходять для продовольчого блогу. Вам знадобиться тема, яка відповідає зовнішньому вигляду блогу про їжу. Наша команда експертів підібрала найкращі теми WordPress для блогів про рецепти та продовольчі блоги, які слід спробувати.

Знайшовши тему, яка вам подобається, перегляньте наш посібник про те, як встановити тему WordPress покроково вказуючи інструкції щодо встановлення.

Крок 4. Вибір плагіна з рецептом, який є оптимальним для SEO

Якщо ви хочете, щоб ваші рецепти отримували трафік від пошукових систем, тоді вам потрібно зробити їх пошуковими.

Найкращий спосіб написання рецептів – це використання форматування Schema.org. Форматування Schema.org дозволяє пошуковим системам відображати додаткову інформацію, таку як рейтинг, час підготовки тощо.

Пошук рецептів

Тепер ми знаємо, що для початківців це може здатися занадто вигадливим. Не хвилюйтесь, ми зробимо вам дуже легко додати рецепти у форматі schema.org без особливих навичок.

По-перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін WP Recipe Maker. Детальніше дивіться в покроковому посібнику, як встановити плагін WordPress.

Ви також можете скористатися преміальною версією плагіна WP Recipe Maker, щоб повною мірою скористатися його широкими можливостями, такими як розширений SEO, посилання інгредієнтів, рейтинги користувачів, таксономії та багато іншого.

Після активації плагіна потрібно створити публікацію в блозі або відредагувати існуючу. На екрані редагування публікацій натисніть кнопку WP Recipe Maker.

Запустіть виробник рецептів

Це призведе до появи спливаючого вікна, де ви можете ввести дані про рецепт. Ви почнете з додавання зображення до рецепту, назви рецепту, опису, подачі, тривалості та іншої інформації.

Додавання нового рецепту

Після додавання загальної інформації натисніть “Інгредієнти” & Вкладка “Інструкції” та почніть додавати інгредієнти та інструкції.

Інгредієнти та інструкції

Ви можете додати інгредієнти та інструкції у вигляді простих списків, а також розділити їх на групи також для різних частин рецепту.

Далі вам потрібно перейти на вкладку Факти харчування та натиснути кнопку обчислення фактів харчування.

Обчисліть факти харчування

Тепер плагін знайде факти харчування для відповідності інгредієнтів. Після задоволення ви можете знову натиснути кнопку обчислення фактів харчування, і вона обчислить значення.

Тепер, якщо ви задоволені рецептом, можете продовжити і натиснути кнопку “Вставити та закрити”.

Тепер плагін додасть необхідний короткий код до вашого редактора публікацій. Тепер ви можете зберегти або опублікувати свою публікацію, а потім натиснути кнопку попереднього перегляду, щоб побачити ваш рецепт у дії.

Попередній перегляд рецепту в WordPress

Плагін оснащений широкими налаштуваннями, включаючи кілька стилів та шаблонів для відображення ваших рецептів. Ви можете піти WP Recipe Maker »Налаштування сторінки, щоб змінити зовнішній вигляд ваших рецептів та інших налаштувань.

Налаштування WP Recipe Maker

Крок 5. Як заробити свій блог про їжу

Після того, як ви додали кілька найкращих рецептів, саме час почати заробляти гроші на своєму блозі про їжу. Існує маса способів монетизувати свій блог про їжу та почати заробляти на своїх рецептах.

Ось кілька найефективніших способів монетизувати свій блог про їжу.

1. Продаж електронних книг зі своїми рецептами

Продаж електронних книг

Найефективнішою стратегією заробляти гроші з блогу рецептів було б продавати власні продукти або цифрові завантаження. Ці продукти можуть бути фізичними предметами та товарами, такими як футболки, друковані книги, кружки, або вони можуть бути цифровими завантаженнями, такими як книги.

Щоб продати речі з вашого блогу WordPress, вам знадобиться WooCommerce. Він доступний як плагін WordPress і додасть інтернет-магазин до вашого існуючого блогу про їжу.

Ви також можете продавати членство на своєму веб-сайті, дозволяючи платним членам завантажувати електронні книги, відео, секретні рецепти або подавати власний контент. Якщо ви хочете пройти маршрут передплати, вам знадобиться MemberPress. Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо створення веб-сайту про членство.

2. Медійна реклама за допомогою Google AdSense

Показуйте рекламу на своєму блозі про їжу

Найпростіший спосіб миттєво почати заробляти на своєму веб-сайті – це за допомогою Google AdSense. Це дозволяє показувати рекламу на своєму блозі про їжу та заробляти гроші, коли ваші користувачі натискають на ці оголошення.

Додавання Google AdSense на ваш веб-сайт дуже просто і не вимагає взагалі ніяких навичок кодування. Покрокові інструкції див. У нашому посібнику, як правильно додати Google AdSense до свого блогу WordPress.

3. Партнерський маркетинг

Партнерський маркетинг

Партнерський маркетинг – це ще один спосіб отримання потоку доходу з вашого блогу про їжу. В основному ви додаєте посилання на партнерські продукти зі своїх рецептів та публікацій в блозі. Кожен раз, коли хтось купує ці продукти за вашим посиланням, ви заробляєте комісію.

Вам спочатку потрібно знайти пов’язані з продуктами харчування продукти. Багато топ-сайтів у харчовій промисловості пропонують партнерські програми. Ви також можете приєднатись до партнерської програми Amazon та почати рекомендувати продукти з найбільшого в світі магазину електронної комерції.

Перегляньте наш список найкращих інструментів та програмного забезпечення для афілійованого маркетингу, які ви можете використовувати на своєму блозі про їжу, щоб збільшити прибуток партнерів.

Для отримання додаткових порад щодо монетизації дивіться нашу статтю про те, як заробити гроші в Інтернеті зі свого блогу WordPress.

Крок 6. Як отримати більше трафіку на своєму блозі про їжу

Заробіток вашого харчового блогу безпосередньо залежить від трафіку вашого веб-сайту. Більше користувачів відвідує ваш веб-сайт означає більше заробітку, розпізнавання бренду та успіх для вашого веб-сайту.

Ось кілька порад, щоб отримати більше відвідувачів вашого веб-сайту.

Почніть створювати список електронної пошти

Маркетинг електронної пошти

Більше 75% відвідувачів, які відвідують ваш веб-сайт, більше не повернуться. З вашим веб-сайтом немає нічого поганого. Просто в Інтернеті так багато вмісту, що ваш веб-сайт зникає, як голка в копиці сіна.

Маркетинг електронною поштою дозволяє захопити цих користувачів як передплатників, щоб ви могли зв’язатися з ними електронною поштою та повернути їх на ваш веб-сайт.

Дивіться наш посібник про те, чому слід почати створювати список електронної пошти відразу. Після налаштування маркетингового рішення електронною поштою ознайомтеся з нашим посібником про те, як зробити генерацію провідних клієнтів у WordPress. Це допоможе вам розробити список електронної пошти як загальний професійний.

Створіть канал YouTube

YouTube

Що стосується їжі, відео набагато цікавіше, ніж текст. Тут приходить YouTube. Це не тільки найбільший веб-сайт для обміну відео в світі, це також друга найбільша пошукова система і друга найактивніша платформа соціальних медіа у світі..

Створення каналу YouTube не дозволяє додавати відео рецепти у свій блог, а також допомагає знайти нових користувачів, які можуть стати активними підписниками, та ваших найбільш зацікавлених шанувальників.

Використовуйте Instagram для залучення трафіку

Instagram

Смачні фото – миттєві хіти серед глядачів Instagram. Популярна платформа для обміну фото та відео стрімко зростає і має дуже високу участь.

Завантажте фотографії їжі та використовуйте хештеги, щоб користувачі Instagram могли відкрити ваші фотографії. Найпростіший спосіб виростити свій Instagram наступним чином – це поділитися своїми Instagram фотографіями в WordPress.

Є багато способів залучити більше користувачів до вашого блогу про їжу. Перегляньте більше порад щодо залучення трафіку до вашого нового блогу WordPress.

Крок 7. Навчання WordPress за допомогою більшої кількості ресурсів

Починаючи використовувати WordPress, ви швидко відкриєте для себе нові речі. Деякі з цих нових речей можуть виглядати занадто технічними або складними. Тут ми можемо допомогти.

WPBeginner – це найбільший у світі безкоштовний ресурсний ресурс WordPress для початківців.

Наша мета – надати корисний вміст, який легко зрозуміти для початківців, власників бізнесу та блогерів.

Щоб розширити свої знання про WordPress, слід перевірити:

 • Словник WPBeginner – найкраще місце для початківців, щоб почати та ознайомитись з лінгвом WordPress
 • Відео WPBeginner – Нове для WordPress? Перегляньте ці 23 відео, щоб освоїти WordPress.
 • Блог WPBeginner – центральне місце для всіх наших навчальних посібників WordPress.

Ви також можете підписатися на наш канал YouTube, де ми регулярно ділимось навчальними посібниками, щоб допомогти вам вивчити WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам навчитися заводити блог про їжу та заробляти гроші на своїх рецептах. Ви також можете побачити наш повний покроковий посібник з WordPress SEO для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map