Який найкращий плагін для WordPress Gallery? (Порівняння продуктивності)

Шукаєте найкращий плагін WordPress Gallery для вашого веб-сайту?


Доступно багато плагінів фотогалереї WordPress, але проблема полягає в тому, що більшість або уповільнить ваш веб-сайт, або їх надзвичайно важко використовувати.

Щоб допомогти вам вибрати правильне рішення, ми створили детальне порівняння продуктивності, особливостей та якості найкращих плагінів фотогалереї WordPress.

Наша мета – допомогти вам знайти плагін для фотографій та відео-галереї WordPress, який є швидким, простим у використанні та має всі необхідні функції.

Кращі плагіни WordPress Gallery

Наші критерії найкращого плагіну WordPress Gallery

На наш погляд, ідеальний плагін для WordPress галереї повинен бути швидким, простим у використанні та мати всі необхідні функції, необхідні для створення прекрасних галерей (таких як лайтбокси, навігація по зображеннях, альбоми, пагінація тощо).

Плагін галереї повинен пропонувати чудовий досвід користувачів та також покращити ваш імідж SEO.

4 найкращі плагіни WordPress Gallery

Ми зібрали вручну чотири найпопулярніші плагіни для фотогалереї WordPress на ринку.

У нашому порівнянні ми розглянемо швидкість, особливості, простоту використання та надійність цих плагінів:

 • Галерея Енвіра
 • Модуля
 • FooGallery
 • NextGEN Gallery

Почнемо з нашого порівняння.

Швидкість

Швидкість має вирішальне значення при виборі плагіна для фотогалереї WordPress. Це не тільки впливає на ваш WordPress SEO, але й впливає на досвід користувачів на вашому сайті.

Якщо ви використовуєте плагін галереї для портфоліо чи фотографічного сайту, ви просто не можете дозволити собі компроміс у швидкості.

Ми провели тест на швидкість для кожного з цих плагінів, використовуючи однакові зображення, не змінюючи налаштувань за замовчуванням. Нижче наведено наші результати:

Час завантаження записів для галереї. Розмір сторінки
Галерея Енвіра655 мс23988 КБ
Модуля696 мс28948 Кб
NextGEN867 мс351,0 Мб
FooGallery917 мс27591 Кб

Як ви бачите у вищенаведених результатах, Envira Gallery вийшла як найшвидший плагін WordPress-галереї зображень. Модуля вийшла дуже близькою секундою з ледь різницею мілісекунд і меншим розміром сторінки.

Причина, чому Envira Gallery і Modula настільки швидкі, полягає в тому, що вони одночасно добре кодовані і високо оптимізовані для швидкості. Якщо продуктивність та швидкість – це ваша головна турбота (якою вона має бути), то Modula та Envira Gallery – це чудові варіанти.

Переможець: Це зв’язок між галереєю Envira та Modula

Простота використання

Створити галереї зображень не так просто, як завантаження одного зображення у ваші публікації. Вам потрібно вибрати макети, вибрати стовпці, додати розміри мініатюр, вибрати анімацію лайтбоксу тощо.

Більшість початківців вважає процес досить переважним. Мета полягає в тому, щоб знайти плагін для фотогалереї WordPress, який одночасно є потужним та прихильним для початківців.

Галерея Енвіра

Envira Gallery дотримується стандартів кодування WordPress та найкращих практик. Він надає користувальницький інтерфейс, який легко вписується у вашу адміністративну область WordPress.

Створення нової галереї досить просте і для початківців дружнє.

Інтерфейс користувача Envira Gallery

Envira Gallery також постачається з блоком Гутенберга, що дозволяє легко додавати фотогалереї до будь-якої публікації та сторінки WordPress. Ви також можете змінити налаштування галереї прямо з екрана редагування публікацій.

Блок Гутенберга для галереї Envira

Користувачі класичного редактора можуть скористатися шорт-кодом або кнопкою над редактором публікацій, щоб швидко додати будь-яку галерею чи альбом у вашу публікацію / сторінку.

Крім того, що Галерея Envira також показує вам тег шаблонів, що ви можете використовувати його у своїх шаблонах WordPress. Це особливо зручно, якщо ви розробляєте сайт для клієнта і хочете включити галереї прямо в тему.

Модуля

Modula Gallery використовує подібний підхід для створення нових фотогалерей. Ви можете просто завантажити свої файли або вибрати їх з медіатеки для створення фотогалереї.

Інтерфейс користувача Modula Gallery

Нижче зображень ви знайдете всі налаштування галереї, організовані на вкладках. Тут ви можете змінити стиль галереї, тему, лайтбокс та інші налаштування.

Щоб вставити галерею в публікації та сторінки WordPress, вам потрібно буде скопіювати короткий код галереї та вставити її за допомогою блоку Shortcode у редакторі Гутенберга.

Наразі немає віджетів бічної панелі чи блоків Гутенберга, щоб користувачам було легше вставляти Галереї.

FooGallery

FooGallery застосовує аналогічний підхід, як Envira Gallery і Modula. Вони використовують простий користувальницький інтерфейс, схожий на WordPress.

Інтерфейс користувача FooGallery

Завантаживши фотографії, ви можете змінити налаштування галереї з великими деталями під зображеннями.

FooGallery також дозволяє легко вставляти фотогалереї. Ви можете використовувати вбудований блок Gutenberg, короткий код або віджет бічної панелі для відображення фотогалереїв у будь-якому місці WordPress. Він також додає кнопку вгорі класичного редактора, щоб вибрати та вставити галереї.

На відміну від галереї Envira, FooGallery не показує тег шаблону, щоб вставити галереї у файли тем чи шаблони.

NextGEN Gallery

NextGEN трохи відрізняється від наших інших трьох претендентів. Він містить власний інтерфейс користувача, таблиці баз даних та окремі папки для зберігання ваших зображень. Ось чому користувальницький інтерфейс NextGEN виглядає дещо складним у WordPress.

NextGen UI

Він пропонує майстра галереї, який може бути корисним для початківців. Однак користувачам знадобиться певний час, щоб зрозуміти, як завантажувати зображення та створювати галерею. Також вам може бути важко додати галерею до своєї публікації / сторінки.

NextGen додає блок Гутенберга, який дозволяє створювати та додавати галереї з екрана редагування публікацій. Для користувачів класичного редактора він додає кнопку до редактора публікацій.

Переможець: Немає чіткого переможця. Envira, Modula та Foo Gallery пропонують простий у користуванні інтерфейс.

Особливості

Для того, щоб створити прекрасну фотогалерею, вам потрібні такі функції, як лайтбокси, режим повноекранного режиму, альбоми, сторінки, навігація, слайд-шоу, захист паролем, метадані EXIF, обмін соціальними мережами та інше.

Однак важливо пам’ятати, що занадто багато функцій може уповільнити ваш сайт, тож давайте подивимось, як наші претенденти обробляють баланс у функціях та функціональності.

Галерея Енвіра

Галерея Envira побудована з мобільним першим підходом. Це означає, що він повністю реагує поза коробкою.

Це дозволяє легко вибирати розміри мініатюр, анімацію, макети галереї, додавати метатеги для ваших зображень із єдиного інтерфейсу користувача.

Крім вбудованих функцій, є безліч функцій, які можна додати, встановивши додатки, такі як: шаблони галереї, спільний доступ до соціальних мереж, відео, захист паролем, захист зображень, альбоми, слайд-шоу, Pinterest, захист зображень, підтримка WooCommerce та більше.

Особливості галереї Envira

Модуля

Modula – це найновіший з усіх плагінів у нашому списку, тому вони не мають розширених функцій. Однак плагін охоплює всі основні функції, які ви хочете отримати від плагіну WordPress Gallery, як спливаюче вікно, лайтбокс, спільний доступ до соціальних мереж, користувацькі стилі, макети сітки тощо.

Він оснащений спеціальною функцією сітки, яка дозволяє використовувати просте перетягування для створення власної власної сітки для галерей.

Він також має доповнення для відео для створення відеогалереї. Однак у Modula бракує інших функцій, таких як альбоми, водяні знаки, випробування та шаблони галереї.

Особливості модуля

FooGallery

FooGallery оснащений безліччю потужних функцій, однак він не реагує на мобільні пристрої поза коробкою. Ви можете вибрати чуйний шаблон, щоб додати чуйну фотогалерею.

Ще одна особливість, яку ми пропустили – це лайтбокс. Ви можете встановити безкоштовний плагін Foobox, щоб додати функціональність лайтбоксу, але ми вважали, що він повинен бути упакований з основним плагіном галереї.

FooGallery також постачається з розширеннями, які ви можете встановити, щоб додати більше функцій, таких як власні брендинги, ефект куба, лайтбокс тощо.

Функції FooGallery

NextGEN Gallery

Галерея NextGEN – найстаріший з усіх чотирьох плагінів, і вона має широкий перелік функцій.

Багато функцій, доступних як додатки в Envira та Foo, доступні у вікні галереї NextGEN. Також є преміум-доповнення з додатковими функціями, які можна встановити.

Більшість функцій NextGen вимагають певного рівня ознайомлення з плагіном. Користувачам знадобиться деякий час, щоб розібратися в справах, читаючи документацію та розміщуючи питання на форумах підтримки.

Переможець: Галерея Envira – це явний переможець, завдяки своєму широкому переліку функцій, які охоплюють усі основи + розширені функції для фотографів, веб-сайти електронної комерції та портфелі. NextGEN – це найближче друге місце з відповідним набором функцій.

Порівнянність

WordPress надає вам свободу переміщати свій веб-сайт з одного веб-хоста на інший і навіть до різних конкурентів.

Ми повинні перевірити, чи можна легко імпортувати / експортувати та створювати резервні копії даних фотогалереї.

Галерея Енвіра

Envira зберігає всі ваші фотогалереї як власні типи публікацій у базі даних WordPress. Він зберігає ваші медіа-файли, використовуючи стандартне розташування медіа WordPress за замовчуванням. Це означає, що якщо ви створюєте резервну копію свого веб-сайту WordPress, тоді ви матимете резервні копії всіх даних галереї Envira.

Envira також дозволяє імпортувати / експортувати ваші індивідуальні галереї. Це означає, що ви можете перемістити одну галерею з одного сайту WordPress на інший.

Імпортуйте / експортуйте фотогалереї за допомогою Envira Gallery

Під час переміщення вашого сайту WordPress Envira автоматично виявить його та покаже вам можливість виправити міграцію. Всі ці функції роблять Envira Gallery найнадійнішим плагіном фотогалереї для WordPress.

Модуля

Modula також використовує користувальницький тип вмісту WordPress для зберігання ваших фотогалерей. Це означає, що ви можете зберегти свої фотогалереї за допомогою резервної копії WordPress та відновити їх, коли ви відновите сайт WordPress із резервної копії..

Modula не дозволяє імпортувати / експортувати окремі галереї.

FooGallery

Як і в Envira, FooGallery також зберігає ваші галереї як власні типи публікацій у базі даних WordPress. Якщо ви створюєте резервну копію свого веб-сайту WordPress, у вас також буде резервна копія даних FooGallery.

Однак, якщо ви просто хочете експортувати окремі галереї, вибору для цього немає, тому що плагін не має функції імпорту / експорту.

NextGEN Gallery

NextGEN Галерея не має функції імпорту / експорту. Оскільки він зберігає ваші дані в окремих таблицях баз даних, це означає, що вам потрібно буде налаштувати ваш резервний плагін WordPress для включення цих таблиць.

NextGEN також зберігає ваші зображення в окремій папці. Якщо ви хочете створити резервну копію для них, вам потрібно буде завантажити папку окремо на комп’ютер.

І Envira, і FooGallery пропонують імпортерам NextGen, щоб користувачам було зручно перейти на свою платформу.

Переможець: Галерея Enivra пропонує найбільш повний набір інструментів для імпорту / експорту ваших фотогалерей.

Ціноутворення

Всі чотири плагіни мають безкоштовну версію галереї WordPress, доступну в каталозі плагінів WordPress. Усі чотири з них заплатили апгрейди, доступні з більшою кількістю функцій. Ціни на ваш плагін для фотогалереї залежать від того, який план ви хочете використовувати для будь-якого з цих плагінів. Ви можете вибрати план, виходячи з необхідних функцій, випробувавши безкоштовні версії.

Переможець: Тут немає чітких переможців – ціна на продукти залежатиме від того, які функції вам потрібні, і плану, який ви виберете.

Висновок

Якщо ви шукаєте просте і швидке рішення, то Envira Gallery і Modula Gallery – це чудові варіанти для плагіну WordPress Gallery.

Якщо вам потрібні розширені функції та ви не заперечуєте криву навчання, то галерея NextGen – найкращий варіант.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати найкращий плагін WordPress Gallery для вашого веб-сайту. Ви також можете побачити наш експертний вибір необхідних плагінів WordPress для всіх веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map