Коли вам справді потрібен керований хостинг WordPress? Найкращий керований хостинг WordPress порівняно (2020)

Ви початківець WordPress, який цікавиться, що таке керований хостинг WordPress?


Під час вашого дослідження ви, напевно, натрапили на численні керовані хостинг-компанії WordPress і виявили, що ціни на керований хостинг WordPress є значно вищими, ніж середній розмір хостингу, який ви можете отримати за низькі $ 2,75 на місяць.

Якщо ви схожі на більшість людей, то, напевно, ви думали: чому така велика різниця у цінах? Чи керований хостинг WordPress насправді набагато кращий? Чи потрібен керований хостинг WordPress для мого сайту? Чи варто керований хостинг WordPress вартий вартості? Якщо так, то яка найкраще керована хостинг-компанія WordPress?

Якщо у вас є якесь із цих питань, то ви в потрібному місці.

У цій статті ми висвітлимо плюси та мінуси керованого хостингу WordPress. Ми також порівняємо топ-керовані хостинг компанії WordPress, зробивши тести на ефективність. Ви можете використовувати наші дослідження, знання та досвід, щоб визначити, яка керована хостинг-компанія WordPress підходить саме вам.

Ретельно ознайомившись і порівнявши десятки постачальників, ми також підібрали вручну найкраще керовані компанії WordPress-хостингу 2020 року.

Що таке керований хостинг WordPress?

Завдяки популярності WordPress, кілька постачальників веб-хостингів вирішили спеціалізуватися на WordPress та запропонувати те, що відомо як хостинг WordPress.

Керований хостинг WordPress – це послуга консьєржа, де всі технічні аспекти роботи WordPress управляються хостом.

Сюди входить безпека, швидкість, оновлення WordPress, щоденні резервні копії, час роботи веб-сайту та масштабованість.

Ідея керованого хостингу WordPress – запропонувати абсолютно безпроблемний досвід, тому ви можете зосередитись на тому, щоб вести свій бізнес і робити те, в чому ви хороші.

Однією з найкращих частин про керований хостинг WordPress є підтримка премій. Вашу підтримку надають справжні експерти WordPress з великим досвідом, а не хтось, хто читає посібник із підтримки.

Клієнти описують керований хостинг WordPress як “п’ятизірковий готель для WordPress” та “як те, що на вашому боці є армія експертів WordPress”.

Плюси і мінуси керованого хостингу WordPress

Хоча керований хостинг WordPress звучить дивовижно, це не для всіх. Погляньте на плюси та мінуси керованого хостингу WordPress, перш ніж приймати рішення.

Переваги керованого WordPress хостингу

 • Шумлячи швидко – Керовані сервери хостингу WordPress налаштовані спеціально для WordPress. Вони швидко палають, навіть коли ваш веб-сайт отримує багато трафіку.
 • Безпека – Ви практично захищені від хакерських ситуацій, коли працюєте з керованим хостинг-провайдером WordPress. У них дуже щільний рівень захисту, який активно сканує шкідливі програми та блокує всі спроби злому.
 • Підтримка експертів – На відміну від інших веб-хостів, персонал володіє великими знаннями в WordPress. Вони радять не використовувати плагіни, які впливають на продуктивність, вирішують проблеми швидше та багато іншого. Це як би мати армію експертів WordPress на своїй стороні для допомоги.
 • Щоденні резервні копії – Вони створюють щоденні резервні копії та пропонують точки відновлення, якщо ви хочете відновити.
 • Автоматичні оновлення – Вам не доведеться турбуватися про оновлення, оскільки вони здійснюються автоматично.
 • Жодного простою – Незалежно від того, скільки трафіку отримує ваш сайт, ваш веб-сайт, ймовірно, ніколи не знизиться.
 • Інструменти розробки – Хоча це залежить від хоста, ви зазвичай розробляєте такі інструменти, як область постановки, контроль версій тощо.

Ви, напевно, думаєте, що переваги звучать досить привабливо, чи є якісь недоліки?

Недоліки керованого хостингу WordPress

 • Ціна – Керований хостинг WordPress значно дорожчий порівняно зі спільним хостингом. Базовий план зазвичай починається близько $ 29 / місяць. де, як спільний план хостингу, починається від $ 3,95 / місяць. Але якщо врахувати вартість роботи великого веб-сайту та зарплату системного адміністратора, то це буде звучати як досить непоганий варіант.
 • Обмеження – Оскільки архітектура сервера спеціалізована для WordPress, часто ви можете обмежуватись запуском лише сайтів на базі WordPress. Але це все, що ви хотіли зробити. Ви також не можете запустити всі плагіни WordPress. Керовані постачальники хостингів WordPress блокують плагіни, які сповільнюють ваш сайт. Тож це не зовсім недолік, але це може бути проблемою для великих компаній.
 • Менший контроль – Оскільки хтось інший керує всіма технічними аспектами, ви майже не можете сказати, що зміниться. Але чи не в цьому справа? Ви не хочете, щоб самостійно керувати справами.

Тепер, коли ви прочитали плюси та мінуси керованого хостингу WordPress, вам, мабуть, цікаво, чи це правильне рішення для вас.

Коли вам потрібен керований хостинг WordPress?

Якщо ви початківець, який починає вести блог, вам НЕ потрібен керований хостинг WordPress. Слід почати з звичайного хостингу WordPress, який набагато доступніший. Ми рекомендуємо Bluehost, який також є одним з офіційних хостинг-провайдерів WordPress.

Тепер, якщо ви малий бізнес або маєте веб-сайт із високим трафіком, то для вас має сенс керувати хостингом WordPress. Рішення дійсно зводиться до ваших потреб.

Якщо вам не вистачає технічних навичок, то середній веб-хостинг може стати клопотом у міру зростання вашого сайту. З середнім хостингом (спільним, VPS або виділеним) ви несете відповідальність за безпеку, оновлення, швидкість, тривалість роботи тощо.

Як власник бізнесу, у вас є два варіанти. Ви можете або найняти системного адміністратора для управління веб-сайтом, або ви можете скористатися керованим постачальником хостингу WordPress.

Якщо ви хочете чогось безпроблемного, швидко горячого і пропонуєте приголомшливу підтримку, тоді у вас є відповідь. В основному, якщо ваш веб-сайт є вашим бізнесом, і ви не можете дозволити собі його згортання платити зайві гроші за винятковий сервіс, який ви отримаєте при керованому хостингу WordPress.

Зрештою, ви повинні вирішити, чи можете ви виправдати вартість вартості. Якщо низька вартість – ваш найбільший пріоритет, зверніться до не керованого хостинг-провайдера WordPress.

Тепер, коли ви прочитали все про керований хостинг WordPress, вам настав час прийняти рішення. Ми запускаємо кілька сайтів, які отримують мільйони переглядів сторінок на місяць. Ми протестували і працювали з усіма провідними веб-хостинг-компаніями в цій галузі. Допоможивши 100 000+ користувачів та багаторічного досвіду, наш засновник Syed Balkhi особисто підібрав для вас декілька найпопулярніших керованих постачальників послуг WordPress. Кожна з цих керованих WordPress хостинг-компаній надає відмінне обслуговування та підтримку. Ми даємо кожному з них ідеальні 5 з 5 зіркових оцінок. Ознайомтеся з переліком найкращих керованих постачальників послуг WordPress.

Найкращі керовані постачальники послуг WordPress

64 Відгуки

WP EngineSavings

WPEngine – це хостинг VIP WordPress. Їх безпроблемний хостинг пропонує швидкі та надійні сервери, які можуть працювати з чим завгодно. Ваш веб-сайт є практично хакерським доказом, і їх вражаюче обслуговування клієнтів змушує вас почувати себе королем. Вони пропонують автоматичні оновлення безпеки, щоденне резервне копіювання, точки відновлення одним клацанням миші, автоматичне кешування, безпеку верхнього рівня, область інсценізації одним клацанням та інше. WPEngine – це як мати армію експертів WordPress на вашому боці для надання допомоги. Такі бренди як HTC, FourSquare, SoundCloud, Balsamiq та багато інших використовують WPEngine для хостингу WordPress (Just sayin ‘). Якщо ви бізнес, який не хоче займатися технічною стороною ведення вашого блогу, то WPEngine – це рішення для вас. Бонус: тепер ви отримуєте безкоштовно всі теми премиум-студії 36+ та рамки Genesis безкоштовно з усіма акаунтами WP Engine.

SiteGround

4091 відгук

SiteGroundSavings

SiteGround – один з найпопулярніших і найбільш рейтингових хостинг-провайдерів у спільноті WordPress. Завдяки SiteGround ви отримуєте потужність керованого хостингу WordPress, без обмежень, які поставляються з традиційними постачальниками хостингу. Ви отримуєте яскраві швидкі сервери, найвищу безпеку WordPress, преміальну підтримку експертів WordPress 24/7, автоматичні оновлення WordPress, безкоштовні резервні копії, CDN та дивовижні інструменти для розробників, такі як постановка в один клік та контроль версій. SiteGround також пропонує безліч центрів обробки даних у США, Європі та Азії. Вони є офіційним хостинг-провайдером, рекомендованим «WordPress». Крім цього, вони мають спеціальну знижку 70% для читачів WPBeginners.

Bluehost логотип

299 відгуків

BluehostSavings

Один із найстаріших веб-хостів, розпочатий у 1996 році, Bluehost став найбільшою торговою маркою, що стосується хостингу WordPress. Вони є офіційним хостинг-провайдером, рекомендованим WordPress. З Bluehost вам ніколи не потрібно турбуватися про те, що ваш веб-сайт повільний, навіть коли трафіку багато. Їх експертна підтримка працює цілодобово, щоб допомогти, коли вам це потрібно, за допомогою телефону, електронної пошти чи чату в прямому ефірі. Вони оцінюються №1 у веб-хостингу для малого бізнесу. Крім того, вони пропонують користувачам WPBeginner ексклюзивну знижку у розмірі 50%, безкоштовний домен, безкоштовний SSL, безкоштовний CDN, брандмауер безпеки, постановочні сайти та інші інструменти розробки.

Рідка павутина

17 Відгуки

Рідкі веб-збереження

Початок у 1997 році Liquid Web став лідером у керуванні VPS-хостингом, керованим хмарним хостингом та спеціалізованим хостингом серверів. Вони славляться своєю швидкою та якісною підтримкою, відомою як “Героїчна підтримка”. Всі сервери з рідким веб-хостингом дуже налаштовані на швидкість, продуктивність та безпеку, що робить його хостингом без проблем. Їх варіант хостингу WordPress включає в себе розміщення сайтів, автоматичне оновлення та інтуїтивну панель керування для керування всіма своїми сайтами в одному місці. Існує причина, чому провідні компанії, такі як Motorola, Red Bull, ESPN, Audi та FedEx, використовують Liquid Web.

Сонник

573 Відгуки

DreamHostSavings

DreamHost існує вже 18 років і відомий тим, що спрощує веб-хостинг. Ви отримуєте власну панель приладів, установку WordPress у 1 клік, автоматичні оновлення WordPress, необмежений простір, необмежену пропускну здатність та безкоштовні SSD, що робить ваш сайт на 200% швидшим. DreamHost працює над 600 000 блогів та веб-сайтів WordPress. Плату за налаштування не передбачено, а також ви отримуєте безкоштовний домен.

Найкраще порівняння хостингу WordPress (2020)

Переглянувши наші найкращі вибори для керованих хостинг-компаній WordPress, вам може бути все ще цікаво, яка найкраща хостинг-компанія WordPress для вашого веб-сайту?

Ми створили кілька додаткових ресурсів, щоб допомогти вам вибрати найкраще керований WordPress хостинг для вашого бізнесу:

  Вибір неправильного хостингу може коштувати вам більше грошей і головного болю. Мета цих ресурсів – допомогти вам вибрати найкраще керовану хостинг-компанію WordPress з самого початку.

  Вікторина хостингу WordPress

  З усією цією інформацією завалитись досить просто. Прочитавши цей посібник, часто користувачі надсилають нам електронну пошту з проханням про персоналізовані рекомендації щодо керованого хостингу WordPress, що підходить для їх зростаючих веб-сайтів.

  Щоб полегшити цей процес, ми створили керовану систему рекомендацій щодо розміщення WordPress. Ця проста вікторина допоможе визначити, який керований хостинг WordPress відповідає вашим потребам.

  Все, що вам потрібно зробити, – це точно відповісти на запитання у віджеті нижче:

  Якщо ви все ще хочете отримати персональну допомогу у виборі керованої хостингової компанії WordPress, не соромтесь надіслати нам повідомлення, використовуючи нашу контактну форму. Один із членів нашої команди зв’яжеться з вами протягом 24 годин.

  Детальне кероване порівняння продуктивності хостингу WordPress

  Причина, яку користувачі WPBeginner нам довіряють, полягає в тому, що наші огляди є результатом тестів у реальному часі, точних даних та фактичного використання.

  Замість того, щоб покладатися на інформацію, доступну на веб-сайті хостингової компанії, ми фактично підписуємось на керовані постачальники послуг WordPress, щоб належним чином перевірити свої послуги.

  Ми використовуємо професійні інструменти бенчмаркінгу та проводимо ретельні тести, щоб оцінити ефективність та надійність кожного постачальника.

  Щоб наші тести були точними для всіх керованих компаній, що займаються організацією WordPress, ми підписуємося з кожною хостинговою компанією та створюємо зразок веб-сайту. Далі ми встановлюємо тему за замовчуванням і наповнюємо сайт фіктивними даними, включаючи зображення та медіа. Таким чином наш тестовий сайт нагадує звичайний веб-сайт WordPress.

  Ось розбивка нашого покрокового процесу тестування.

  По-перше, ми вимірюємо швидкість веб-сайту у кількох компаніях, що керують WordPress. Ми використовуємо Pingdom для цього тесту, який є провідною в галузі послугою тестування швидкості веб-сайтів.

  Далі ми перевіряємо, як керувала хостинг компанія WordPress під час пікового трафіку. Для цього ми використовуємо послугу Load Impact для відправки віртуальних користувачів (VU) на кожен веб-сайт і бачити, як хостинг-сервер обробляє збільшені запити з декількох підключень одночасно.

  І останнє, але не менш важливе, ми використовуємо сервіс Bitcatcha для перевірки часу відгуку сервера в багатьох географічних місцях, включаючи США, Лондон, Сінгапур, Сан-Паулу, Індію, Сідней та Японію. Це допомагає нам вирішити, який керований хостинг WordPress найкращий для того, яке географічне розташування.

  Тепер, коли ви знаєте наш точний процес тестування, порівняємо ефективність найкращих керуючих компаній WordPress.

  1. Двигун WP

  WP Engine – один з найпопулярніших хостинг-провайдерів WordPress. Їх плани хостингу включають потужну оптимізацію роботи компанії, керовані оновлення, стаціонарне середовище в один клік та багато іншого.

  Ось результати наших тестів на продуктивність WP Engine:

  Спочатку ми протестували наш зразок веб-сайту WP Engine на швидкість.

  Випробування швидкості двигуна WP

  Як ви можете на скріншоті, наш тестовий сайт завантажився менше ніж на секунду. Це швидше, ніж 96% усіх перевірених сайтів. Зважаючи на те, що нам не потрібно було встановлювати оптимізацію продуктивності, цей результат є досить вражаючим.

  Але як WP Engine працює при піковому трафіку?

  Щоб перевірити працездатність у трафіку, ми провели тест Load Impact на сервері WP Engine. Під час цього тесту ми поступово збирали до 100 унікальних відвідувачів, щоб побачити, як сервер обробляє збільшені запити з декількох підключень одночасно.

  Тест на вплив двигуна WP

  Зелена лінія на цьому графіку відображає час завантаження сторінки, а синя лінія – кількість користувачів на сайті. Як видно, продуктивність сервера WP Engine залишалася стабільною протягом усього тесту, оскільки кількість користувачів збільшувалася.

  Далі ми протестували сервер WP Engine для більш точного часу відгуку.

  Для цього тесту ми використовували Bitcatcha для більш точного тестування часу реакції сервера з різних географічних місць.

  Час відгуку двигуна WP

  Як видно з результатів, час відгуку сервера WP Engine залишалося менше ніж півсекунди у всіх географічних місцях. Особливо чудово це було в США.

  У нашому детальному огляді WP Engine ми також оцінили їх службу підтримки, особливості та ціни. Після нашого аналізу ми виявимо, що WP Engine є найкращим хостинг-провайдером WordPress для будь-якого веб-сайту.

  • ПРО: Високо оптимізована для продуктивності WordPress з повністю стабільним керованим хостингом
  • ПРО: Постановочне середовище в один клік, безкоштовний SSL та інтегрована підтримка для додавання служби CDN як доповнення
  • ПРО: Потужна, але проста у користуванні власна панель управління хостингом із чудовою підтримкою клієнтів.
  • Мінуси: Ціни дещо вищі для просунутих планів, але цілком варті $$$.

  Почніть з WP Engine

  2. SiteGround

  SiteGround – одна з найбільш рейтингових хостинг-компаній у спільноті WordPress. Вони пропонують унікальну оптимізацію роботи та безпеку роботи, тому вони є одним із офіційно рекомендованих хостинг-провайдерів WordPress.

  Ось наші результати для тесту на ефективність SiteGround:

  Результати тесту на швидкість для SiteGround

  Як ви можете бачити на скріншоті, наш тестовий сайт на сервері SiteGround завантажився менше ніж на секунду (точніше 649 мс) для сервера в Далласі, Техас. Це швидше, ніж 95% усіх перевірених веб-сайтів, що дивно.

  Але як би працював наш тестовий сайт SiteGround при піковому трафіку?

  Щоб перевірити це, ми провели тест Load Impact на серверах SiteGround. Під час цього тесту ми поступово збільшувались до 100 унікальних відвідувачів, щоб побачити, як сервер обробляє збільшені запити з декількох підключень одночасно.

  Завантажте тест на вплив на Siteground

  На цьому скріншоті синя лінія відображає кількість активних віртуальних користувачів на сайті. Зелена лінія – це час завантаження сервера. SiteGround виконується майже послідовно, за винятком сплеску у 50 користувачів на сайті. Він швидко відновився і час завантаження сторінки залишався стабільно низьким навіть у більшості користувачів.

  Далі ми провели більш детальний і точний тест часу відповіді. Для цього ми використовували Bitcatcha для тестування точного часу відгуку сервера з різних географічних місць.

  Час відповіді SiteGround

  Наш тестовий майданчик SiteGround виступив виключно в США та всіх інших місцях, окрім Японії.

  Якщо ваша цільова аудиторія в основному в Азії, ви можете попросити SiteGround перенести вас на їх азіатсько-тихоокеанські сервери, щоб виправити це.

  У нашому детальному огляді SiteGround ми також оцінили їх службу підтримки, особливості та ціни.

  Після нашого аналізу ми виявимо, що SiteGround є відмінним вибором для керованого хостингу WordPress. Їх сервери неймовірно швидкі, а підтримка доступна цілодобово знаючим та привітним персоналом.

  • ПРО: Дивовижна підтримка WordPress, чудовий час роботи, велика швидкість та безкоштовний SSL.
  • ПРО: Вони є одним з офіційно рекомендованих хостинг-провайдерів WordPress.
  • ПРО: Безкоштовна міграція сайту
  • Мінуси: Без вільного домену немає

  Початок роботи з SiteGround

  3. Блюхост

  Bluehost – одна з найпопулярніших хостингових компаній у світі та офіційно рекомендований хостинг-провайдер WordPress.

  Давайте подивимося на наші результати тестів на продуктивність Bluehost. Примітка. Це не типовий хостинг для Bluehost. Це оптимізований хостинг-продукт WordPress, що працює на їхній інфраструктурі VPS.

  Ми вперше протестували наш тестовий сайт на серверах Bluehost на швидкість.

  Результати тесту на швидкість Bluehost

  Як показано на скріншоті, наш тестовий сайт завантажився менше ніж за дві секунди. Це швидше, ніж 85% усіх перевірених веб-сайтів. Маючи на увазі, що на тестовому сайті не використовувались додатки для оптимізації продуктивності, цей результат дуже хороший.

  Після цього ми провели тест Load Impact на нашому тестовому майданчику Bluehost. Цей тест дозволяє нам побачити, як буде працювати наш тестовий сайт під час пікового трафіку.

  Ми поступово збільшували до 100 унікальних відвідувачів одночасно, щоб побачити, як сервер обробляє збільшені запити з декількох підключень одночасно.

  Ось скріншот результатів:

  Результат тесту Bluehost LoadImpact

  На цій діаграмі синя лінія вказує кількість активних віртуальних користувачів на веб-сайті, а зелена лінія показує час завантаження сервера. Навантаження сервера залишалося стабільним через тест навіть при піковому трафіку.

  Далі ми використовували Bitcatcha для більш точного тестування часу відгуку сервера з різних географічних регіонів.

  Тест часу реагування на Bluehost

  Часи відгуку для нашого тестового майданчика Bluehost були надзвичайно чудовими у Сполучених Штатах, завантажуючи їх за частку секунди. Час відгуку в інших місцях було трохи більше, але все ж менше, ніж секунди.

  Якщо ваші цільові клієнти перебувають у Сполучених Штатах, це буде дуже корисно для веб-сайту.

  Ми також оцінили їхню підтримку, функції та ціни в нашому детальному огляді Bluehost. Після цього ретельного аналізу ми вважаємо, що Bluehost – це чудовий хостинг-провайдер WordPress для будь-якого веб-сайту.

  • ПРО: Знижка 50% на керований хостинг WordPress + безкоштовний домен + безкоштовний SSL
  • ПРО: Офіційно рекомендується WordPress
  • ПРО: Високо оптимізований досвід WordPress
  • ПРО: Свобода робити більше, ніж просто WordPress
  • Мінуси: Іноді підтримка може бути повільною

  Почніть з Bluehost

  4. Рідка павутина

  Liquid Web – ще одна чудово керована компанія WordPress, що користується популярністю серед спільноти WordPress. Вони пропонують кілька рівнів хостинг-планів, включаючи керований хостинг WordPress, VPS, хмарні сайти та спеціалізований хостинг.

  Ось результати наших рідинних тестів на продуктивність веб:

  Спочатку ми протестували наш тестовий сайт на швидкість за допомогою інструменту тестування швидкості веб-сайту Pingdom.

  Результати тесту на швидкість для рідини Web

  Як ви бачите в результаті тесту, наш тестовий веб-сайт завантажений менше ніж на секунду для сервера в Сан-Хосе, Каліфорнія. Це швидше, ніж 91% тестованих сайтів.

  Далі ми хотіли побачити, як Рідка паутина тримається під піковим навантаженням.

  Щоб виміряти це, ми провели тест Load Impact на рідких веб-серверах. Ми поступово збираємо до 100 унікальних відвідувачів відразу, щоб побачити, як сервер обробляє збільшені запити з декількох підключень.

  Завантажте тест на вплив на рідину Web

  На цій діаграмі синя лінія вказує кількість активних віртуальних користувачів на сайті, а зелена лінія показує час завантаження сервера. Як ви бачите, завантаження сервера залишалося стабільним через тест навіть у піковий трафік.

  Потім ми перевірили час реакції сервера Liquid Web за допомогою інструмента Bitcatcha, який вимірює час відгуку з різних географічних регіонів.

  Рідкий тест часу відгуку в Інтернеті

  Як ви бачите в результатах, наш тестовий веб-сайт відповів менше ніж за секунду. Час реагування було особливо великим у Сполучених Штатах.

  Ми також оцінили їхню підтримку, функції та ціни в нашому детальному огляді на рідку веб-сторінку.

  Після ретельного аналізу ми виявимо, що Liquid Web є відмінним керованим хостинговим сервісом WordPress для всіх типів веб-сайтів.

  • ПРО: Неймовірно швидкий хостинг WordPress з потужними функціями.
  • PROS: Високопродуктивні сервери, включені SSL, відмінна підтримка.
  • ПРО: Багато варіантів для масштабування та розвитку вашого бізнесу. Відмінно для підприємства.
  • Мінус: Ціна трохи вище

  Почніть роботи з рідкої павутини

  5. DreamHost

  DreamHost – це надійне ім’я в хостинговій галузі. Вони пропонують спільний, VPS, присвячений та керований план хостингу WordPress під назвою DreamPress.

  Ось результати наших тестів на продуктивність DreamHost:

  Спочатку ми провели тест на швидкість на нашому тестовому сайті на сервері DreamHost.

  Тест на швидкість DreamHost

  Як ви бачите в результатах, наш тестовий сайт завантажився менше ніж за півсекунди. Це швидше, ніж 97% усіх перевірених сайтів, що неймовірно для сайту без плагінів оптимізації продуктивності.

  Це чудово, але як працює DreamHost сервер під трафіком?

  Щоб перевірити це, ми провели тест Load Impact. Ми поступово збільшували трафік до 100 користувачів, щоб побачити, як сервер реагує на безліч з’єднань.

  Вплив навантаження DreamHost

  Синя лінія – це кількість активних віртуальних користувачів на сайті, а зелена – час завантаження сервера. Як ви бачите в результатах, наш тестовий сайт залишався стабільним через тест.

  Далі ми провели тест часу відгуку, щоб точно виміряти час відгуку сервера з різних географічних місць.

  Час відповіді DreamHost

  Як ви бачите в результатах, наш тестовий сайт відповів менше ніж за пів секунди для всіх географічних місць. Час реагування було особливо великим у Сполучених Штатах.

  У нашому детальному огляді DreamHost ми також оцінили їх службу підтримки, функції та ціни.

  Після нашого ретельного аналізу, ми виявимо, що DreamHost є хорошим варіантом для керованих сервісів WordPress.

  • PROS: Супершвидкий керований сервіс хостингу WordPress
  • ПРО: кожен план включає користувальницьку панель управління, безкоштовний SSL, SSD-накопичувач.
  • PROS: Легко масштабувати, підходить для всіх бюджетів.
  • Мінуси: Постановочний сайт доступний лише з розширеним планом.

  Почніть з DreamHost

  Найкращий керований хостинг WordPress (Швидкий підсумок)

  Тепер, коли ви порівняли результати тестів на ефективність роботи найкращих керуючих компаній WordPress, вам потрібно вирішити, який з них відповідає вашим потребам.

  Щоб зробити це простішим для вас, ми створили таблицю зі списком функцій поруч. Тут ви можете легко порівняти найкращі хостингові компанії WordPress.

  SSLStaging HostingCostFree DomainFree
  WP двигун$ 35 / місНіТакТак
  SiteGround$ 11,95 / місНіТакТак
  Bluehost$ 19,99 / місТакТакТак
  Рідка павутина$ 29 / місНіТакТак
  DreamHost14,95 / місНіТакНі

  У нашому поглибленому огляді хостингу WordPress ми вважаємо, що якщо ви шукаєте надійного керованого хоста WordPress, то WPEngine – ваш найкращий варіант. Їх плани мають недорогі ціни, неймовірні показники, безкоштовний SSL, інсценування в один клік та всі теми преміум-студій StudioPress, а також рамки Genesis, що поставляються в розмірі 35 доларів США, – безумовно найкраща ціна.

  Якщо ви стурбовані витратами, вам варто скористатися або Bluehost, або SiteGround, оскільки вони пропонують високооптимізований керований хостинг WordPress, який тепер постачається з потужними інструментами для розробників, такими як постановка та багато іншого.

  Якщо ви велика компанія та шукаєте справжнє службове обслуговування, рекомендуємо використовувати Liquid Web або WP Engine. Обидва пропонують видатний сервіс, але Liquid Web славиться своєю героїчною підтримкою.

  Насправді, ви не можете помилитися з будь-якою з найкращих керованих WordPress хостинг-компаній, які ми порівняли вище. Усі вони пропонують безкоштовний хостинг WordPress, з яскравими швидкими серверами, чудовим режимом роботи, доброзичливою підтримкою та цінами відповідно до вашого бюджету.

  Поширені запитання щодо керованого WordPress хостингу

  Протягом багатьох років ми допомагали тисячам користувачів і чули, що можна уявити кожне питання, пов’язане з хостингом. Ось відповіді на деякі найпоширеніші запитання щодо керованого хостингу WordPress.

  Чи потрібно мені керований хостинг WordPress, щоб запустити свій веб-сайт?

  Керований хостинг WordPress пропонує преміальне середовище хостингу, що спеціалізується на WordPress. Він включає експертну підтримку WordPress, автоматичні оновлення та оптимізацію продуктивності для WordPress. Цей преміальний досвід часто коштує додатково, але пропонує абсолютно безпроблемний хостинг WordPress.

  Якщо вас турбує ціна, ви можете ознайомитися з нашим посібником про те, як створити веб-сайт на спільному хостингу, наприклад Bluehost, який коштує 2,75 долара на місяць та постачається з безкоштовним доменом. Ви завжди можете оновити свій сайт до керованого WordPress хостингу пізніше, якщо вам це потрібно.

  Чи можу я встановити плагіни на керованому хостингу WordPress власноруч?

  Так, ти можеш. Керований хостинг WordPress дозволяє легко оновлювати всі ваші плагіни автоматично на інформаційній панелі. Це не заважає вам встановлювати плагіни WordPress. Однак деякі керовані хостинг-компанії можуть заблокувати деякі плагіни, несумісні з їх хостинг-середовищем.

  Чи можу я встановити WooCommerce в керованому хостингу WordPress?

  Так, ти можеш. WooCommerce дозволяє додавати на свій веб-сайт інтернет-магазин. Ви можете встановити його на керованому хостингу WordPress, як і будь-який інший плагін. Ви також можете побачити наше порівняння кращих хостингових компаній WooCommerce.

  Скільки коштує створити веб-сайт на керованому хостингу WordPress?

  Загальна вартість вашого веб-сайту розраховується на основі витрат на хостинг, доменне ім’я та сертифікат SSL. Витрати на підтримку вашого веб-сайту зростатимуть із зростанням вашого веб-сайту. Ми створили докладний посібник про те, скільки коштує створити веб-сайт із розбивками на різні сценарії та як контролювати свої витрати.

  Я вже придбав домен. Чи можу я використовувати його для керованого хостингу WordPress?

  Так, ти можеш. Після реєстрації доменного імені ви можете користуватися ним у будь-якій хостинговій компанії. Вам просто потрібно буде змінити налаштування домену та вказати його DNS на вашу керовану хостинг-компанію WordPress. Кожна керована хостинг-компанія WordPress має покрокові інструкції, як це зробити. Дивіться наш посібник про різницю між доменним іменем та веб-хостингом.

  Чи потрібно купувати домен і керований хостинг WordPress від тієї самої компанії?

  Ні, ти не Ви можете придбати керований хостинг WordPress у однієї компанії та доменне ім’я від іншої компанії. Однак це допомагає отримати їх від тієї самої компанії, оскільки вам не доведеться змінювати налаштування DNS, і ви зможете керувати своїм доменом і хостингом під тією ж інформаційною панеллю. Деякі компанії навіть запропонують вам безкоштовний домен із придбанням хостингу.

  Чи потрібно купувати будь-які доповнення при покупці керованого хостингу WordPress?

  Під час процесу реєстрації деякі керовані хостингові компанії запропонують продати вам додаткові послуги. Ви можете сміливо зняти їх, оскільки вони додадуть до вашої вартості хостингу.

  Згодом, якщо вам здається, що вам потрібна одна з цих додаткових служб, ви можете просто додати їх до свого хостинг-плану з панелі інструментів свого облікового запису..

  Як перенести свій сайт WordPress на мій новий керований обліковий запис WordPress?

  Деякі компанії, що управляють хостингом WordPress, пропонують безкоштовну міграцію сайтів. Вони можуть не згадувати про це, але якщо ви запитаєте, вони перенесуть ваш веб-сайт. Деякі хостинг-компанії можуть запропонувати міграційну послугу за додаткову плату. Ви також можете самостійно перенести веб-сайт на новий хост, без простоїв.

  Чи управляють хостинг компанії WordPress зберігають резервні копії мого сайту?

  Так, багато хто з них. Однак, ми не рекомендуємо покладатися на резервні копії вашої компанії. Ви завжди повинні створювати власні резервні копії, використовуючи плагін для резервного копіювання WordPress.

  Чи можу я пізніше змінити керований хостинг WordPress?

  Так, ви можете повністю змінити свою керуючу компанію хостингу WordPress, якщо ви не задоволені ними. Більшість хостинг-компаній пропонують міграційні послуги, які ви можете використовувати з мінімальним простоєм.

  Чи є інші керовані хостинг-провайдери WordPress, які тут не перелічені?

  Так, є буквально десятки керованих WordPress хостинг-компаній, і ми просто не можемо перерахувати їх тут, тому що це створить більше плутанини та спричинить параліч вибору для читачів..

  Ми перепробували будь-яку велику керовану компанію WordPress на ринку, включаючи багатьох, яких немає в нашому списку вище, таких як: Flywheel, Kinsta, Cloudways, Pagely, GoDaddy, InMotion хостинг, Pantheon, NameCheap, Pressable та багато іншого.

  Найкращі керовані WordPress хостингові компанії, які ми вирішили включити до нашого списку, надають найкращі функції за найкращу ціну.

  На вашу думку, які найкраще керують хостинг-компаніями WordPress?

  Наш головний вибір для керованого хостингу WordPress:

  1. WP двигун – Найкращий загальний показник продуктивності, надійності, ціни та особливостей.
  2. SiteGround – Хостинг WordPress з низькою вартістю, привітна підтримка та чудова продуктивність.
  3. Bluehost – Всі функції преміум-керованого хостингу WordPress плюс безкоштовний домен та надшвидкісні сервери.
  4. Рідка павутина – Істинно корпоративний досвід роботи з WordPress з героїчною підтримкою.

  Останнє питання не є помилковим. У нас все ще виникає багато запитань, навіть коли ми посилаємося на користувачів до цього посібника.

  Ми сподіваємось, що цей посібник допоможе вам знайти найкраще керований хостинг WordPress для вашого веб-сайту. Якщо у вас є питання керованого хостингу WordPress, яке ми пропустили, то, будь ласка, надішліть нам повідомлення, використовуючи нашу контактну форму. Один із членів нашої команди відповість протягом 24 годин.

  Про редакцію

  Редакція WPBeginner – це команда експертів WordPress, яку очолює Сеєд Балхі. Довіряють понад 1,3 мільйона читачів у всьому світі.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map