Правда про найкращий спільний веб-хостинг WordPress

На сьогоднішній день спільний веб-хостинг – це найпопулярніший тип хостингу, який використовують користувачі WordPress. Незважаючи на популярність, люди часто не розуміють, що таке спільний веб-хостинг WordPress? Ніхто ніколи не говорить про істину, що стоїть за тими вигадливими «необмеженими, легкими та доступними» фразами. Перш ніж приймати будь-які рішення, ми настійно рекомендуємо ознайомитися з цією статтею, щоб ви дізналися, що поділяється хостингом WordPress, і які переваги / недоліки спільного веб-хостингу. Ми сподіваємось, що наш довідник допоможе вам прийняти найкраще рішення для вашої компанії.


Що таке спільний веб-хостинг WordPress?

Спільний хостинг – це коли багато веб-сайтів мають великий сервер. Маючи на одному сервері кілька сайтів, веб-хостингові компанії можуть надавати послугу за значно більш доступними цінами. Це, безумовно, найбільш економічний варіант, коли справа стосується веб-хостингу. Для того, щоб зробити це в перспективі, спеціалізований веб-сервер починається десь від 150 доларів на місяць і може перераховувати тисячі доларів на місяць, тоді як ви можете знайти спільний веб-хостинг за будь-яку суму від $ 3,95 на місяць до $ 9,95 на місяць.

У чому полягає спільна робота із спільним веб-хостингом WordPress?

Один з найбільших виловів у більшості спільних хостинг-компаній – їх маркетингові зусилля. Вони можуть похвалитися необмеженим дисковим простором, необмеженою пропускною здатністю, необмеженим доменом і в основному необмеженим усім. Якщо ви живете в цьому світі, то ви знаєте, що єдине необмежене у нас є кількість брехні, яка вийде з уст людей. Немає такого поняття, як необмежений, якщо мова йде про веб-хостинг. Параметр спільного веб-хостингу створений для менших веб-сайтів, що включає нових блогерів, малого бізнесу тощо. Якщо кожен сайт використовував свою квоту, то спільний хостинг не працював. Але оскільки це дуже мало, це виходить дуже приємно для всіх. Користувачі отримують дуже доступну угоду, а хостингові компанії приносять непоганий прибуток. Коротше кажучи, це найкращий варіант для людей, які тільки починають. Але якщо ваш веб-сайт починає користуватися популярністю і використовувати багато тонн серверного ресурсу, то компанії попросять вас оновити. Маючи справу з численними компаніями-хостингами, деякі з них не запитують так ввічливо. Вони просто призупиняють ваш рахунок, а потім надсилають вам електронний лист. Інші також не є чемними, щоб зробити це. Вони просто призупинять ваш сайт і дозволять вам дізнатися самостійно. Так, саме тому вам слід вибирати спільну хостингову компанію, яка має хорошу репутацію.

Репутація – це єдине, на що слід звернути увагу, коли мова йде про спільний веб-хостинг WordPress. Цілком ймовірно, що ви не використовуєте більшість функцій, які вони доступні для вас, тому використання списку функцій для вибору веб-хостингу вам зовсім не допомагає. Часто хостингові компанії підсилюють цей список функцій, додаючи найбільш очевидні речі. Оскільки більшість людей не розуміють жаргон галузі, вони розглядають розмір списку функцій, щоб прийняти неосвічене рішення. Щоб вибрати хорошу спільну веб-хостингову компанію, єдине, на що слід звернути увагу, – це їх репутація в галузі. Це єдиний найважливіший фактор, оскільки більшість компаній, що користуються спільним хостингом, мають однакові пропозиції.

Переваги спільного веб-хостингу WordPress

 • Існує величезна перевага вартості, оскільки плату за обслуговування сервера поділяють тисячі веб-сайтів. Плата за хостинг становить близько 3,95 – 9,95 дол. США / місяць.
 • Конкуренція призвела до вдосконалення технології. Більшість спільних веб-хостингів WordPress поставляється із зручною панеллю адміністрування, як cPanel, Fantastico тощо.
 • У більшості популярних компаній працюють висококваліфіковані фахівці. Це дозволяє спокійно зосередитись на бізнесі та не турбуватися про технічне обслуговування та час роботи.
 • Більшість великих компаній пропонують безліч послуг, тому з ростом вашого веб-сайту ви можете оновити без зайвих клопотів. Ми були з тією ж компанією з веб-хостингу з 2007 року.

Недоліки спільного веб-хостингу WordPress

 • Порівняно з виділеними серверами, ви помітите порівняно повільніші часи реакцій сервера на спільних серверах веб-хостингу.
 • Коли компанії стають жадібними, перепродаж може бути величезною проблемою. Це може спричинити регулярні простої та відставання на сайті. Знову тут грає репутація веб-хостингової компанії.

Кращі спільні послуги веб-хостингу

Bluehost логотип

299 відгуків

BluehostSavings

Один із найстаріших веб-хостів, розпочатий у 1996 році, Bluehost став найбільшою торговою маркою, що стосується хостингу WordPress. Вони є офіційним хостинг-провайдером, рекомендованим WordPress. З Bluehost вам ніколи не потрібно турбуватися про те, що ваш веб-сайт повільний, навіть коли трафіку багато. Їх експертна підтримка працює цілодобово, щоб допомогти, коли вам це потрібно, за допомогою телефону, електронної пошти чи чату в прямому ефірі. Вони оцінюються №1 у веб-хостингу для малого бізнесу. Крім того, вони пропонують користувачам WPBeginner ексклюзивну знижку 63%, безкоштовний домен, безкоштовний SSL та безкоштовний Builder сайту з шаблонами.

SiteGround

4091 відгук

SiteGroundSavings

SiteGround – один з найпопулярніших і найбільш рейтингових хостинг-провайдерів у спільноті WordPress. Вони надають унікальні внутрішні WordPress рішення щодо швидкості та безпеки, щоб зробити ваш сайт максимально швидким та безпечним. Вони відомі як найкраща цілодобова підтримка в галузі, тому вони є офіційним хостинг-провайдером, рекомендованим WordPress. Ось чому ми використовуємо SiteGround для розміщення веб-сайту WPBeginner. Особливості SiteGround включають автоматичне оновлення, вбудований кешування WP, CDN, постановку в один клік та керування версіями GIT. Вони також є однією з небагатьох компаній, що пропонують хостинг, що відповідає певним місцеположенням, з 3 центрами обробки даних у США, Європі та Азії. Крім того, вони мають спеціальну знижку 70% для читачів WPBeginner.

ХостГатор

80 Відгуки

Збереження HostGator

HostGator розміщує понад 8 мільйонів доменів і є одним з найпопулярніших веб-хостів у цій галузі. Завдяки встановленню WordPress у 1 клік, гарантії часу на 99,9% та підтримці 24/7, це розумний вибір для кожного власника веб-сайту. Ми вважаємо їх одним з найкращих веб-хостингів для бізнесу. Вони пропонують нашим читачам ексклюзивну знижку 62%, безкоштовне доменне ім’я та безкоштовний сертифікат SSL.

Сонник

573 Відгуки

DreamHostSavings

DreamHost існує вже 18 років і відомий тим, що спрощує веб-хостинг. Ви отримуєте власну панель приладів, установку WordPress у 1 клік, автоматичні оновлення WordPress, необмежений простір, необмежену пропускну здатність та безкоштовні SSD, що робить ваш сайт на 200% швидшим. DreamHost працює над 600 000 блогів та веб-сайтів WordPress. Плату за налаштування не передбачено, а також ви отримуєте безкоштовний домен.

Хостинг InMotion

101 Відгуки

Хостинг InMotion

InMotion хостинг – це відомий індустріальний бренд з надійними показниками хостингу для бізнес-класів. Завдяки технічній підтримці та 99,9% часу роботи, вони є улюбленим користувачем. Їх неперевершена американська підтримка завжди є для допомоги. WordPress хостинг InMotion хостинг оптимізований для активних блогерів та пропонує велику масштабованість для росту вашого блогу. Вони пропонують нашим користувачам ексклюзивну знижку 57% + безкоштовний домен та безкоштовну SSL.

GreenGeeks

397 відгуків

GreenGeeksSavings

GreenGeeks став відомим брендом в індустрії хостингу WordPress завдяки їх високій швидкості роботи на веб-сайті, підтримці на базі 24/7 США та екологічно відповідальній платформі. Вони пропонують автоматичну установку WordPress в один клік, керовані оновлення, підвищену безпеку, безкоштовний CDN, безкоштовну міграцію сайтів та вибір понад 5 різних центрів обробки даних. GreenGeeks працює понад 500 000 веб-сайтів, і клієнти їх люблять. Крім цього, вони мають спеціальну знижку 60% для читачів WPBeginner у поєднанні з безкоштовним SSL та безкоштовним доменним іменем.

iPage

34 Відгуки

iPageSavings

Компанія iPage розпочала свою діяльність в 1998 році на понад 1 мільйон веб-сайтів, і це відомий бренд в хостингу WordPress. Завдяки підтримці 24/7, 99,9% часу роботи та встановлення WordPress в один клік, iPage – ідеальне місце для початку. Ви отримуєте безкоштовний конструктор перетягування, безкоштовний пакет безпеки та все інше, що потрібно для створення успішного веб-сайту. Крім того, вони пропонують користувачам WPBeginner ексклюзивну знижку 83% та безкоштовний домен. Це робить iPage найбільш бюджетним постачальником веб-хостингу в нашому списку.

Центр веб-хостингу

35 Відгуки

Веб-хостинг HubSavings

Веб-хостинг-центр – це найпростіший спосіб отримати Інтернет-присутність для малого бізнесу. Проста панель управління, розробник веб-сайтів та WordPress у поєднанні з їх дивовижною підтримкою важко перемогти їх ціну та вартість. Заробивши численні нагороди за найкращу цінність, веб-хостинг-центр також пропонує спеціальні знижки для користувачів WPBeginner.

JustHost

2 відгуки

Просто HostSavings

Просто Хост, який раніше був відомий як Супер Зелений хостинг, був одним із оригінальних партнерів WPBeginner. Вони мають видатну технічну підтримку та надзвичайно надійні сервери. Вони мають спеціальну угоду для користувачів WPBeginner, що робить їх найбільш доступною хостинговою компанією серед усіх провайдерів. Не кажучи вже про те, що вони також пропонують безкоштовний домен на все життя з кожним новим обліковим записом.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map