Ultimate WordPress SEO керівництво для початківців (крок за кроком)

Поліпшення WordPress SEO має вирішальне значення для отримання більшого трафіку на ваш веб-сайт. На жаль, більшість посібників з WordPress SEO надто технічні для нових користувачів.


Якщо ви серйозно ставитесь до збільшення трафіку вашого веб-сайту, то вам потрібно звернути увагу на найкращі практики WordPress SEO.

У цьому посібнику ми поділимося основними порадами щодо WordPress SEO, які допоможуть вам покращити SEO WordPress та отримати більше органічного трафіку.

WordPress SEO для початківців

Можливо, ви чули експертів, які говорять про те, що WordPress оптимізує SEO. Це насправді, чому багато людей обирають WordPress для створення блогу чи веб-сайту.

У той час як WordPress переконує, що створений ним код відповідає найкращим практикам SEO, вам потрібно зробити набагато більше, якщо ви хочете максимально використовувати свої зусилля з SEO..

У нас є ряд дій, які потрібно здійснити, щоб правильно оптимізувати свій WordPress SEO.

Щоб зробити це легше, ми створили, щоб допомогти вам легко орієнтуватися в нашому кінцевому посібнику з WordPress SEO.

Вступ

  Основи SEO WordPress

   Найкращий плагін для WordPress SEO

    Найкращі практики WordPress SEO

     Швидкість та безпека для WordPress SEO

      Нарешті, див щоб ще довше взяти ваш WordPress SEO.

      Contents

      Вступ

      Ми знаємо, що ідея оптимізації для WordPress SEO може залякати початківців, особливо якщо ви не технік.

      Але не хвилюйтеся – це не повинно бути складним. Почніть тут, щоб вивчити основи, а потім ви можете почати застосовувати їх на власному веб-сайті.

      Що таке SEO?

      Що таке SEO

      SEO – це абревіатура, яка розшифровується як оптимізація пошукових систем. Це стратегія, яка використовується власниками веб-сайтів, щоб отримати більше трафіку, зростаючи вище в пошукових системах.

      Оптимізація пошукової системи полягає не в тому, щоб обманювати Google чи грати в систему. Це просто створення веб-сайту, який оптимізував код та форматування, що спрощує пошук веб-сайтів у пошукових системах.

      Коли люди шукають в Інтернеті теми, про які ви пишете, ваш вміст, оптимізований пошуковою системою, буде відображатися вище в результатах пошуку, і ви отримаєте більше людей, які переходять на ваш веб-сайт.

      []

      Чому SEO важливо

      Пошукові системи часто є найбільшим джерелом трафіку для більшості веб-сайтів.

      Google та інші пошукові системи використовують розширені алгоритми, щоб зрозуміти та класифікувати сторінки в результатах пошуку. Однак ці алгоритми не є ідеальними – вони все ще потребують вашої допомоги, щоб зрозуміти, про що йдеться у вашому вмісті.

      Якщо ваш вміст не оптимізовано, пошукові системи не знають, як його класифікувати. Коли люди шукають теми, про які ви пишете, ваш веб-сайт не відображатиметься в результатах пошуку, і ви пропустите весь цей трафік.

      Для всіх власників бізнесу дуже важливо зробити свою пошукову систему дружньою, щоб вони могли максимізувати свій пошуковий трафік.

      []

      Основи SEO WordPress

      SEO може отримати технічну, але це не обов’язково. Просто засвоєння кількох основних порад щодо оптимізації вашого веб-сайту може призвести до значного збільшення трафіку вашого веб-сайту.

      Не потрібно бути генієм техніки, щоб використовувати наведені нижче методи. Якщо ви вже використовуєте WordPress, ви отримаєте все, що потрібно!

      Почнемо оптимізувати ваш веб-сайт.

      Перевірте налаштування видимості вашого сайту

      WordPress має вбудовану опцію для приховування вашого веб-сайту від пошукових систем. Мета цього варіанту – дати вам час працювати на своєму веб-сайті, перш ніж він буде готовий до загального доступу.

      Однак іноді цю опцію можна перевірити випадково, і це робить ваш веб-сайт недоступним для пошукових систем.

      Якщо ваш веб-сайт не відображається в результатах пошуку, перше, що вам потрібно зробити, – це переконатися, що цей параметр не відмічений.

      Просто увійдіть у зону адміністратора вашого сайту WordPress та відвідайте Налаштування »Читання сторінки.

      Налаштування видимості пошукової системи в WordPress

      Вам потрібно прокрутити вниз до розділу “Видимість пошукової системи” та переконайтесь, що прапорець “Відмовляти пошукові системи від індексації цього веб-сайту” не знімається..

      Не забудьте натиснути кнопку “Зберегти зміни”, щоб зберігати зміни.

      []

      Використання SEO-дружніх структур URL в WordPress

      SEO-дружні URL-адреси містять слова, які чітко пояснюють вміст сторінки, і їх легко читати як люди, так і пошукові системи.

      Деякі приклади зручних для SEO URL-адрес:

      https://www.wpbeginner.com/how-to-install-wordpress/
      https://www.wpbeginner.com/common-wordpress-errors-and-how-to-fix-them/

      Зауважте, що ці URL-адреси читаються, і користувач може здогадатися, що вони побачать на сторінці, просто переглянувши текст URL-адреси..

      Отож, як виглядає URL, що не стосується SEO?

      https://www.wpbeginner.com/?p=10467
      http://example.com/archives/123

      Зауважте, що ці URL-адреси використовують номери, не пов’язані зі змістом, і користувач не може здогадатися, що вони знайдуть на сторінці, переглянувши URL-адресу.

      Використання зручної для постійної посилання структури SEO покращує ваші шанси на отримання кращих позицій в результатах пошуку.

      Ось як можна перевірити та оновити структуру постійної посилання вашого сайту WordPress.

      Вам потрібно відвідати Налаштування »Постійні посилання сторінки. Виберіть варіант імені публікації та натисніть кнопку “Зберегти зміни”, щоб зберегти свої налаштування.

      SEO-зручна структура URL-адрес у WordPress

      Для отримання більш детальних інструкцій подивіться наш посібник про те, що таке SEO-зручна структура URL-адрес у WordPress.

      Примітка: Якщо ваш веб-сайт працює більше 6 місяців, будь ласка, не змінюйте структуру постійної посилання, якщо ви не використовуєте параметр цифри. Якщо ви використовуєте день та ім’я чи місяць та ім’я, продовжуйте використовувати це.

      Змінивши структуру постійних посилань на створеному веб-сайті, ви втратите весь свій обмін на частку соціальних медіа та ризикуєте втратити існуючий рейтинг SEO..

      Якщо вам потрібно змінити структуру постійної посилання, то найміть професіонала, щоб вони змогли налаштувати правильні переадресації. Ви все одно втратите кількість своїх соціальних часток на сторінках.

      []

      WWW проти не WWW

      Якщо ви тільки починаєте працювати зі своїм веб-сайтом, вам потрібно вибрати, чи ви хочете використовувати www (http://www.example.com) або non-www (http://example.com) у URL-адресі свого веб-сайту..

      Пошукові системи вважають це двома різними веб-сайтами, тому це означає, що вам потрібно вибрати один і дотримуватися його.

      Ви можете встановити свої переваги, відвідавши Налаштування »Загальні сторінки. Додайте бажану URL-адресу і в полях “Адреса WordPress”, і в “Адреса сайту”.

      Не-www або www у URL-адресах WordPress

      Незважаючи на те, що може сказати хтось інший, з точки зору SEO немає переваги використовувати те чи інше.

      Для отримання більш детальної інформації з цієї теми, ознайомтеся з нашим посібником по веб-сайту www vs non-www – що краще для WordPress SEO.

      []

      Найкращий плагін для WordPress SEO

      Однією з найкращих частин WordPress є те, що для всього плагіна є плагін, і SEO не є винятком. Є тисячі плагінів WordPress SEO, що ускладнює початківцям вибір найкращого плагіну WordPress SEO.

      Замість того, щоб встановлювати окремі плагіни для окремих завдань SEO, ми допоможемо вам вибрати найкращий плагін WordPress SEO, який робить все це, і це на 100% безкоштовно.

      Вибір найкращого плагіну для WordPress SEO

      Вибір найкращого плагіну WordPress SEO

      Що стосується вибору найкращого плагіну WordPress SEO, ви, швидше за все, обмежуєте свій вибір до двох найпопулярніших рішень: Yoast SEO або All in One SEO Pack.

      Вони обидва ефективні рішення, і ми зробили порівняння плюсів і мінусів Yoast SEO проти всього в одному SEO Pack.

      У WPBeginner ми використовуємо Yoast SEO, тому в цьому підручнику ми будемо використовувати Yoast SEO для знімків екрана та прикладів.

      Незалежно від того, у нас є покрокове керівництво щодо правильної настройки кожного з цих плагінів:

      • Як встановити та налаштувати плагін Yoast SEO в WordPress
      • Посібник користувача для SEO в одному пакеті

      []

      Додайте XML-карти сайтів у WordPress

      Додайте файл XML у WordPress

      XML Sitemap – це спеціально відформатований файл, який перераховує кожну окрему сторінку вашого веб-сайту. Це полегшує пошукові системи для пошуку всього вашого вмісту.

      Додавання карти сайту XML не збільшує рейтинг пошуку вашого сайту, але допомагає пошуковим системам швидко знаходити сторінки та починати їх класифікацію..

      Якщо ви використовуєте плагін Yoast SEO, то він автоматично створить файл XML для вас. Щоб знайти свою мапу сайту, просто перейдіть за цією URL-адресою (не забудьте замінити example.com на власне доменне ім’я):

      http://example.com/sitemap_index.xml

      Ми покажемо вам, як на наступному кроці подати Google на карті XML.

      []

      Додайте свій сайт до консолі пошуку Google

      Пошукова консоль Google

      Пошукова консоль Google, також відома як Інструменти для веб-майстрів, – це набір інструментів, що пропонуються Google, щоб власники веб-сайтів могли ознайомитись із тим, як їх вміст бачить пошукова система.

      Він надає звіти та дані, щоб допомогти вам зрозуміти, як відображаються ваші сторінки в результатах пошуку. Ви також можете побачити фактичні пошукові терміни, які користувачі використовують для пошуку вашого веб-сайту, як відображається кожна сторінка в результатах пошуку та як часто натискають ваші сторінки..

      Вся ця інформація допомагає зрозуміти, що працює на вашому сайті, а що ні. Потім ви зможете відповідно спланувати свою контент-стратегію.

      Пошукова консоль Google також попереджає вас про те, що з вашим веб-сайтом щось не так, наприклад, коли пошукові сканери не мають доступу до нього, знаходять дублікат вмісту або обмежені ресурси.

      У нас є покрокове керівництво про те, як додати свій сайт WordPress до консолі пошуку Google.

      Якщо ви використовуєте Yoast SEO, виконайте крок 6 у нашому посібнику з налаштування Yoast SEO.

      Якщо ви не використовуєте Yoast SEO, то ви можете переглянути наше відео, яке показує альтернативний спосіб:

      Підписуйтесь на WPBeginner

      Після додавання свого веб-сайту до консолі пошуку Google натисніть на мапу сайту в лівому меню та вставте останню частину URL-адреси мапи сайту.

      Додавання Sitemap у пошуковій консолі Google

      Клацніть на кнопку “Надіслати”, щоб зберегти зміни.

      Тепер консоль пошуку Google перевірятиме вашу мапу сайту та використовуватиме її для покращення сканування вашого веб-сайту.

      Після того, як ви успішно додали свою мапу сайту, вона відображатиметься як очікує на розгляд. Google потребує певного часу, щоб сканувати ваш веб-сайт. Через кілька годин ви зможете побачити статистику щодо вашої карти сайту. Він покаже вам кількість посилань, знайдених у вашій мапі сайту, кількість індексованих зображень, співвідношення зображень та веб-сторінок тощо.

      Рекомендуємо щомісяця перевіряти пошукову консоль для збору інформації і бачити прогрес SEO на веб-сайті..

      []

      Оптимізація публікацій блогу для SEO

      Часто початківці помиляються, думаючи, що встановлення та активація плагіна WordPress SEO – це все, що потрібно. SEO – це постійний процес, який ви повинні бути в курсі, якщо хочете отримати максимальні результати.

      Усі топ-плагіни для SEO дозволяють додавати заголовок, опис та фокус-слова до кожної публікації та сторінки блогу. Він також показує попередній перегляд того, що побачать користувачі, коли вони перейдуть на ваш веб-сайт.

      Ми рекомендуємо оптимізувати назву та опис, щоб отримати максимальні кліки.

      Під час написання допису в блозі просто прокрутіть униз до розділу SEO і повністю скористайтеся цим.

      Налаштування публікації блогу Yoast SEO

      Якщо вам цікаво, як вибрати ключове слово або ключову фразу фокусу, що таке хороший заголовок чи хороший метаопис, ми детально розповіли про це в нашому посібнику для початківців, щоб оптимізувати ваші публікації блогу для SEO.

      Ми настійно рекомендуємо прочитати його, тому що на сторінці SEO важливо для вашого успіху.

      Робота дослідження ключових слів для вашого веб-сайту

      Багато початківців використовують свої найкращі здогадки, щоб розібратися, які теми люди шукають і що їм слід додати у свої блоги та веб-сайт.

      Це як стріляти стрілкою в темряві. Вам не потрібно робити цього, коли ви можете використовувати реальні дані, щоб дізнатися, що люди шукають.

      Дослідження ключових слів – це метод дослідження, який використовують творці контенту та експерти з SEO. Це допомагає виявити слова, які користувачі вводять в пошукові системи, щоб знайти вміст, продукти та послуги у вашій галузі.

      Потім ви можете використовувати ці слова та фрази на своєму веб-сайті, щоб отримати більше пошукового трафіку.

      Існує багато інструментів дослідження ключових слів (як безкоштовних, так і платних), які ви можете використовувати. Ми рекомендуємо використовувати SEMRush, це допоможе вам виявити ключові слова та навіть з’ясувати ключові слова, за якими рейтингують ваші конкуренти.

      Докладніше див. Посібник для початківців щодо того, як провести дослідження ключових слів для веб-сайту WordPress.

      []

      Найкращі практики WordPress SEO

      Якщо ви будете дотримуватися основ WordPress SEO та використовувати кращий плагін WordPress SEO, ви вже будете випереджати більшість веб-сайтів.

      Однак якщо ви хочете ще кращих результатів, вам потрібно слідувати кращим практикам WordPress SEO нижче.

      Вони не надто технічні, і більшість з них навіть не вимагатиме торкання будь-якого коду. Але вони матимуть велике значення, якщо ви будете слідувати за ними.

      Правильне використання категорій і тегів у WordPress

      Категорія проти тегів

      WordPress дозволяє сортувати публікації блогу за категоріями та тегами. Це дозволяє вам легко керувати своїм вмістом за темами та вашим користувачам знаходити вміст, який вони шукають.

      Категорії та теги також допомагають пошуковим системам зрозуміти структуру та вміст вашого веб-сайту.

      Часто початківці плутаються у тому, як найкраще використовувати категорії та теги. Пояснивши це тисячам читачів, ось як ми підходимо до категорій і тегів.

      Категорії призначені для широкого групування ваших публікацій. Якщо ваш блог був книгою, то змістом буде категорія.

      Наприклад, в особистому блозі ви можете мати такі категорії, як музика, їжа, подорожі тощо. Категорії є ієрархічними, тому ви можете додавати до них дочірні категорії..

      З іншого боку, теги – це більш конкретні ключові слова, які описують вміст окремої публікації. Наприклад, повідомлення в блозі, подане під категорію харчування, може містити теги, такі як салат, сніданок, млинці тощо. Подумайте про це як розділ з покажчиками у підручнику.

      Більше про цю тему див. У нашому посібнику щодо категорій порівняно з тегами та найкращих практик SEO для сортування вашого вмісту.

      Використовуючи категорії та теги належним чином, ви полегшите своїм користувачам перегляд вашого веб-сайту. Оскільки це легко для користувачів, він також спрощує пошукові системи переглядати ваш веб-сайт.

      []

      Зробіть внутрішній зв’язок звичкою

      Додавання внутрішніх посилань у WordPress

      Пошукові системи присвоюють кожній сторінці вашого веб-сайту бал (сторінка повноважень). Рецепт цього бала зберігається в таємниці, щоб люди не змогли грати в результати. Однак найпоширенішими сигналами влади є посилання.

      Ось чому важливо пов’язати свій власний вміст із інших публікацій і сторінок блогу.

      Вам слід звикати, коли це можливо, зв’язувати власні повідомлення. Якщо у вас є кілька авторів, створіть контрольний список публікацій блогу, який попередньо публікується, і вимагає, щоб вони з’єднали щонайменше 3 інші публікації в блозі.

      Це допоможе вам збільшити кількість переглядів сторінок, збільшить час, який користувачі проводять на вашому веб-сайті, і, в кінцевому рахунку, покращить показник SEO ваших окремих публікацій блогу та сторінок.

      []

      Оптимізуйте коментарі WordPress

      Оптимізуйте коментарі WordPress

      Коментарі можуть бути яскравою ознакою залучення користувачів до вашого веб-сайту. Залучені користувачі означають більше посилань на ваш сайт, більше трафіку та покращене SEO.

      Однак вам потрібно переконатися, що ваші коментарі справжні, а не спам. Спамери надсилають коментарі з поганими посиланнями, які можуть вплинути і навіть зруйнувати ваш рейтинг пошуку.

      Ось чому ми рекомендуємо всім почати використовувати Акісмет. Це один з двох плагінів, які попередньо встановлені на кожному веб-сайті WordPress, і це допомагає вам боротися зі спамом про коментарі.

      Якщо тільки Akismet не в змозі обробити спам із коментарями, перегляньте ці поради та засоби боротьби зі спамом для коментарів у WordPress.

      Якщо ваші публікації в блозі залучають безліч справжніх, не спам-коментарів, тоді вам слід погладити себе по плечу для створення такого привабливого веб-сайту!

      Однак занадто багато коментарів до публікації можуть завантажувати повільніше, що також впливає на рейтинг вашої пошукової системи. (Прочитайте нижче, щоб дізнатися більше про те, як швидкість впливає на SEO.)

      Щоб підготувати свій веб-сайт таким чином, щоб він міг обробляти тягар коментарів, розміщених на вашому сервері та швидкості, ви можете розділити коментарі на кілька сторінок. Дивіться наш підручник про те, як застосувати коментарі до сторінки WordPress.

      (Якщо ви хочете отримати більше коментарів на своєму сайті, перегляньте ці 11 способів отримати більше коментарів до ваших публікацій у блозі WordPress.)

      []

      NoFollow зовнішні посилання в WordPress

      Як було сказано вище, посилання допомагають пошуковим системам вирішувати, які сторінки важливі. Коли ви посилаєтесь на веб-сайт, ви передаєте частину результатів SEO свого веб-сайту на це посилання. Цей показник SEO називається “соком зв’язку”.

      Для хорошого рейтингу пошуку вам потрібно переконатися, що ви отримуєте більше соку посилань з інших веб-сайтів, ніж ви віддаєте.

      Додавання атрибута “nofollow” до зовнішніх посилань (посилання на веб-сайти, які ви не маєте) дає інструкція пошуковим системам не слідувати цим посиланням. Це допоможе вам зберегти сік зв’язку.

      Звичайна зовнішня посилання виглядає так у HTML:

      Приклад веб-сайту

      Зовнішня посилання з атрибутом nofollow виглядає приблизно так:

      rel ="nofollow">Приклад веб-сайту

      За замовчуванням WordPress не має можливості робити посилання без перегляду. Однак ви все одно можете це легко зробити, змінивши посилання вручну.

      Просто виберіть блок, що містить ваше посилання, а потім натисніть на піктограму 3 вертикальних крапок, розташовану на верхній панелі.

      Редагувати як HTML

      Це відкриє меню, де потрібно натиснути опцію “Редагувати як HTML”.

      Тепер ви побачите HTML-код свого посилання. Вперед додайте атрибут rel = “nofollow” до елемента посилання.

      Вручну додавати атрибут nofollow до посилання

      Якщо ви бачите атрибут rel = “noopener noreferrer” у коді HTML, додайте пробіл після noreferrer та додайте nofollow після цього.

      Більш детальну інформацію та альтернативні методи див. У нашому посібнику про те, як додати наступні посилання в WordPress.

      []

      Повні повідомлення проти резюме або уривків

      Повні публікації проти резюме або уривків

      WordPress відображає та посилається на ваші публікації з кількох сторінок, таких як домашня сторінка, архів категорій, архів тегів, архів дат, сторінки авторів тощо.

      За замовчуванням він показує повний вміст статті на всіх цих сторінках. Це впливає на оптимізацію вашого веб-сайту, оскільки пошукові системи можуть вважати його дублюючим вмістом. Повні статті також роблять ваші сторінки архіву повільнішими.

      Показ повних статей скрізь також впливає на перегляд вашої сторінки. Наприклад, користувачі, які підписалися на ваш RSS-канал, зможуть прочитати повну статтю у своєму читальнику каналів, навіть не відвідуючи ваш веб-сайт.

      Найпростіше вирішити це шляхом показу резюме або уривків замість повних статей.

      Ви можете зробити це, перейшовши Налаштування »Читання і виберіть підсумок.

      Детальні вказівки див. У нашому посібнику, як налаштувати уривки WordPress без кодування.

      []

      Швидкість та безпека для WordPress SEO

      Навіть якщо ви будете дотримуватися всіх наведених вище порад щодо WordPress SEO та кращих практик, якщо ваш сайт повільний або хакер зведений, рейтинг вашої пошукової системи спричинить велике враження.

      Ось як не допустити, щоб ваш сайт втрачав трафік пошукових систем через повільну продуктивність або слабку безпеку.

      Оптимізуйте швидкість та ефективність свого сайту

      Оптимізуйте швидкість та продуктивність свого сайту WordPress

      Дослідження показують, що в епоху Інтернету середній проміжок уваги людини коротший, ніж у золотих рибок.

      Експерти з користування веб-сторінками вважають, що користувачі вирішують, чи хочуть вони залишитися чи залишити їх протягом декількох секунд після відвідування веб-сайту.

      Це означає, що як власник веб-сайту у вас є лише кілька секунд, щоб презентувати свій вміст та залучати користувачів. Ви не хочете витрачати цей дорогоцінний час, змушуючи відвідувача чекати завантаження вашого веб-сайту. Зараз такі пошукові системи, як Google, займають швидше, ніж веб-сайти з повільним завантаженням.

      Якщо вам потрібно підвищити швидкість свого веб-сайту, ознайомтеся з цією порадою експертів щодо 18 корисних прийомів для прискорення WordPress та підвищення продуктивності..

      []

      Оптимізація зображень у WordPress для SEO

      Зображення є більш захоплюючими, ніж текст, але для завантаження також потрібно більше часу. Якщо ви не обережні з розмірами та якістю зображення, вони можуть уповільнити ваш веб-сайт.

      Вам потрібно переконатися, що ви використовуєте зображення, оптимізовані для швидшого завантаження. Дивіться наш посібник про те, як пришвидшити WordPress, оптимізуючи зображення для Інтернету.

      Ще одна хитрість, яку ви можете використати для оптимізації зображень для пошукових систем, – це використання описових заголовків та тегів alt. Ці теги допомагають пошуковим системам зрозуміти, про що йде ваше зображення. Вони також допомагають користувачам із порушеннями зору, оскільки їхні читачі екранів можуть читати текст, що входить до них.

      WordPress дозволяє легко додавати теги заголовка та alt під час завантаження зображення.

      Додавання тексту alt та заголовка до зображень у WordPress

      Якщо ви фотограф або додаєте багато зображень на свій сайт WordPress, тоді вам потрібно використовувати плагін галереї.

      Ми рекомендуємо використовувати Галерею Envira. У наших тестах на швидкість ми виявили, що це найшвидший плагін галереї WordPress. Це також повністю чуйний та оптимістичний для SEO варіант.

      Щоб отримати додаткові поради, перегляньте наш повний посібник для початківців із зображення SEO.

      []

      Безпека та безпека вашого сайту WordPress

      Безпека WordPress

      Щотижня Google входить у чорні списки близько 20 000 веб-сайтів для зловмисного програмного забезпечення та близько 50 000 для фішингу. Якщо сайт перебуває у чорному списку, він взагалі не відображається в результатах пошуку.

      Це означає, що безпека вашого сайту WordPress має вирішальне значення для хорошого рейтингу. Ви не хочете, щоб вся ваша наполеглива робота над SEO втрачала трати, якщо ваш сайт порушений хакером.

      Хороша новина полягає в тому, що захистити ваш сайт WordPress не так складно – дивіться покрокові інструкції в нашому кінцевому посібнику з безпеки WordPress.

      У WPBeginner ми використовуємо Sucuri для захисту нашого веб-сайту від атак. Щоб дізнатися, чому ми рекомендуємо цю послугу, перегляньте наше тематичне дослідження того, як Sucuri допомогла нам заблокувати 450 000 атак WordPress за 3 місяці.

      []

      Почніть використовувати SSL / HTTPS

      Сайт, захищений SSL та HTTPS

      SSL (Secure Sockets Layer) – це технологія, що шифрує з’єднання між браузером користувача та сервером, до якого вони підключаються. Це додає додатковий рівень безпеки на ваш сайт WordPress.

      Веб-сайти, захищені SSL, позначаються знаком замка в адресному рядку веб-переглядача. Це робить ваш веб-сайт більш надійним, і це потрібно, якщо ви працюєте в інтернет-магазині з WordPress і обробляєте конфіденційну платіжну інформацію.

      Усі кращі хостингові компанії WordPress пропонують безкоштовні сертифікати SSL з шифруванням Let’s. Докладніше див. У нашому посібнику, як отримати безкоштовний сертифікат SSL для вашого веб-сайту.

      Якщо ви хочете отримати преміальний стандартний SSL сертифікат або просто звичайний сертифікат із гарантією безпеки, то рекомендуємо скористатися Domain.com.

      Їх SSL-сертифікати мають мінімальну гарантію 10 000 доларів США та гарантію безпеки до 1,75 мільйона доларів. Ви також отримуєте печатку сайту TrustLogo для відображення на своєму сайті для додаткової достовірності.

      []

      Більше SEO інструментів та ресурсів

      Як тільки ви отримаєте випуск найкращих практик роботи в WordPress SEO, ви захочете ще більше покращити свої навички, щоб випередити свою конкуренцію.

      Ми склали список найкращих плагінів WordPress SEO та інструментів, які слід використовувати для підвищення вашого SEO. Якщо ви готові спробувати деякі більш вдосконалені методи, ви також можете переглянути наш архів статей WordPress SEO.

      []

      Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як правильно оптимізувати ваш сайт WordPress для SEO. Попередьте та застосуйте декілька цих порад щодо WordPress SEO, і ви побачите збільшення трафіку протягом декількох місяців, коли пошукові системи оброблять ваші зміни.

      Jeffrey Wilson Administrator
      Sorry! The Author has not filled his profile.
      follow me
       Like this post? Please share to your friends:
       Adblock
       detector
       map