Вам справді потрібен VPS? Найкращий хостинг для WordPress VPS порівняно – 2020 рік

Ви хочете порівняти кращий VPS хостинг послуги для WordPress?


Пошук кращого VPS-хостингу для WordPress може бути надзвичайно великим, оскільки існує багато різних варіантів на ринку. Іноді VPS навіть не найкращий варіант для ваших потреб. Тільки тому, що ваш веб-сайт переросли спільний хостинг, не означає, що вам потрібен VPS.

Можливо, вам потрібен керований хостинг WordPress або навіть виділений сервер.

Вкрай важливо зрозуміти плюси і мінуси хостингу VPS, щоб ви могли прийняти правильне рішення для своїх потреб.

WPBeginner – це найбільший незалежний ресурсний сайт WordPress що отримує мільйони переглядів сторінок на місяць. Допоможи 100 000+ користувачам та багаторічному досвіду роботи з хостинг-компаніями WordPress, ми створили найбільш повне керівництво, яке допоможе вам зрозуміти все, що вам потрібно знати про хостинг VPS, а також порівняти провідні хостингові компанії VPS, щоб ви могли вибрати найкращу Сервіс хостингу VPS для WordPress.

Що таке хостинг VPS?

VPS хостинг означає “Віртуальний приватний хостинг сервера”.

VPS – це, як правило, незалежний розділ фізичного сервера. Хостинг-компанії часто створюють кілька віртуальних розділів одного фізичного сервера, тому кожен сайт і файли можуть зберігатися повністю окремо.

VPS хостинг поєднує в собі найкраще як спільний, так і відданий хостинг: він дає вам більше контролю та незалежності за меншу ціну, ніж реальний виділений сервер.

Коли ваш веб-сайт WordPress переростає спільний хостинг, найкращими варіантами оновлення є або VPS-хостинг, або керований хостинг WordPress.

VPS хостинг дає вам більший контроль та гнучкість над вашим сервером. З цим контролем також покладається відповідальність за налаштування та обслуговування.

Керований хостинг WordPress – це як послуга консьєржа, де технічні аспекти, такі як безпека, швидкість, оновлення WordPress, щоденне резервне копіювання, тривалість роботи веб-сайту та масштабованість, опікується Вашою веб-хостинговою компанією.

Плюси і мінуси хостингу VPS

VPS хостинг – це крок від спільного хостингу. Він пропонує велику гнучкість та можливості виділеного сервера, без великих витрат.

Але це правильно для вашого веб-сайту? Розгляньте ці переваги та недоліки, перш ніж купувати план.

Переваги VPS хостингу

 • Гнучкість та контроль – Наявність власного віртуального сервера надає вам адміністративний доступ. Це дозволяє встановити та налаштувати будь-яке програмне забезпечення, яке ви хочете, налаштувати настройки конфігурації вашого сервера тощо.
 • Створення декількох акаунтів cPanel – Ви зможете керувати своїм хостинг-рахунком VPS за допомогою cPanel та WHM. WHM надає можливість створювати кілька облікових записів cPanel для різних веб-сайтів. Це може бути корисно для безпеки. Це також дозволяє легко керувати великою кількістю файлів та сайтів. Ви навіть можете створити акаунти cPanel для клієнтів, друзів та родини.

Недоліки хостингу VPS

 • Вартість – VPS-хостинг коштує дорожче, ніж спільний хостинг. Багато планів починаються приблизно від 29 доларів на місяць, тоді як спільний хостинг можна знайти лише за 3,95 долара на місяць.
 • Технічна майстерність – Для управління власним сервером, навіть віртуальним, знадобиться більше технічної експертизи, ніж спільний хостинг. При всьому контролі над вашим сервером повна відповідальність за технічне обслуговування, оновлення програмного забезпечення, безпеку тощо.

Якщо ви зацікавлені в гнучкості хостингу VPS, але не хочете керувати всіма технічними та технічними можливостями обслуговування, вам потрібно вибрати те, що називається керованим хостингом VPS.

Всі хостинг-провайдери, які ми рекомендуємо, пропонують керований VPS хостинг Це означає, що вони подбають про всі технічні деталі, такі як встановлення та оновлення програмного забезпечення.

Коли вам потрібен хостинг VPS?

Якщо ви новачок, який тільки починає блог WordPress, не потрібно проводити VPS-хостинг. Спільний план хостингу надасть усі ресурси, необхідні для початку роботи. Спільні плани хостингу є зручними для бюджету, і для цього не потрібно багато технічних навичок.

Але як тільки ваш веб-сайт починає зростати, вам може знадобитися оновити хостинг.

Ознаки. Ви переросли спільний хостинг

 1. Повільний веб-сайт – Якщо ви зробили все можливе, щоб пришвидшити WordPress, і він все ще повільний, можливо, настав час оновити хостинг. Це особливо актуально, якщо ви помічаєте, що ваш веб-сайт повільніше під час пік.
 2. Помилки – Ваш веб-сайт продовжує знижуватися, або ви постійно отримуєте 500 внутрішніх помилок сервера? Якщо усунення несправностей не усуває поширені помилки WordPress, можливо, це ваш веб-хостинг.
 3. Питання безпеки – По мірі зростання популярності вашого веб-сайту він стає більш популярною ціллю для хакерів. Якщо ваш веб-сайт постійно піддається атаці або отримує злом, оновлення хостингу може допомогти зберегти його більш безпечним.

VPS хостинг проти керованого WordPress хостингу

VPS та керований хостинг WordPress порівнянні за вартістю, і обидва пропонують оновлення від спільного хостингу.

Хостинг VPS може бути правильним вибором для вас, якщо:

 • Ви користувач з більшої технічної точки зору і не проти керувати власним сервером
 • Вам потрібно більше свободи та гнучкості для встановлення власного програмного забезпечення та налаштування власних налаштувань

Керований WordPress хостинг може бути кращим для вас, якщо:

 • Ви не маєте часу чи схильності зациклюватися на технічних деталях – просто хочете вести блог або керувати своїм веб-сайтом.
 • Вам не потрібно налаштовувати якесь спеціальне програмне забезпечення або налаштовувати свій сервер нестандартно.

Тепер, коли ви прочитали все про хостинг VPS, саме час приймати рішення.

Ми запускаємо кілька сайтів, які отримують мільйони переглядів сторінок на місяць. Ми протестували і працювали з усіма провідними веб-хостинг-компаніями в цій галузі. Після допомоги 100 000+ користувачів та багаторічного досвіду наш засновник Syed Balkhi особисто підібрав для вас декілька найвідоміших постачальників хостингових послуг VPS.

Кожна з цих хостингових компаній VPS надає відмінне обслуговування та підтримку. Ми даємо кожному з них ідеальні 5 з 5 зіркових оцінок. Ознайомтеся з переліком найкращих постачальників послуг хостингу VPS.

Кращі VPS-хостинг-провайдери для WordPress

SiteGround

4091 відгук

SiteGroundSavings

SiteGround – один з найпопулярніших і найбільш рейтингових хостинг-провайдерів у спільноті WordPress. Вони надають унікальні внутрішні WordPress рішення щодо швидкості та безпеки, щоб зробити ваш сайт максимально швидким та безпечним. Вони відомі як найкраща цілодобова підтримка в галузі, тому вони є офіційним хостинг-провайдером, рекомендованим WordPress. Особливості SiteGround включають автоматичне оновлення, вбудований кешування WP, CDN, постановку в один клік та керування версіями GIT. Вони також є однією з небагатьох компаній, що пропонують хостинг, що відповідає певним місцеположенням, з 3 центрами обробки даних у США, Європі та Азії.

Рідка павутина

17 Відгуки

Рідкі веб-збереження

Початок у 1997 році Liquid Web став лідером у керуванні VPS-хостингом, керованим хмарним хостингом та спеціалізованим хостингом серверів. Вони славляться своєю швидкою та якісною підтримкою, відомою як “Героїчна підтримка”. Всі сервери з рідким веб-хостингом дуже налаштовані на швидкість, продуктивність та безпеку, що робить його хостингом без проблем. Їх варіант хостингу WordPress включає в себе розміщення сайтів, автоматичне оновлення та інтуїтивну панель керування для керування всіма своїми сайтами в одному місці. Існує причина, чому провідні компанії, такі як Motorola, Red Bull, ESPN, Audi та FedEx, використовують Liquid Web.

ХостГатор

80 Відгуки

Збереження HostGator

HostGator розміщує понад 8 мільйонів доменів і є одним з найпопулярніших веб-хостів у цій галузі. Завдяки встановленню WordPress в один клік, гарантії часу на 99,9% та підтримці 24/7, це розумний вибір для кожного власника веб-сайту. Ми вважаємо їх найкращим веб-хостингом для бізнесу. З HostGator VPS ви отримуєте максимальні можливості за найкращою ціною. Користувачі WPBeginner отримують 75% від усіх планів VPS.

Bluehost логотип

299 відгуків

BluehostSavings

Один із найстаріших веб-хостів, розпочатий у 1996 році, Bluehost став найбільшою торговою маркою, що стосується хостингу WordPress. Вони є офіційним хостинг-провайдером, рекомендованим WordPress. З Bluehost вам ніколи не потрібно турбуватися про те, що ваш веб-сайт повільний, навіть коли трафіку багато. Їх експертна підтримка працює цілодобово, щоб допомогти, коли вам це потрібно, за допомогою телефону, електронної пошти чи чату в прямому ефірі. Вони оцінюються №1 у веб-хостингу для малого бізнесу. Крім того, вони пропонують користувачам WPBeginner ексклюзивну знижку 63%.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map