Kas ir RSS? Kā izmantot RSS WordPress?

Kā emuāru autors, iespējams, esat saskāries ar oranžu ikonu, kas marķēta ar RSS plūsmu. Ja esat kādreiz domājis, kas ir RSS un kā jūs varat izmantot RSS, lai palielinātu savu WordPress vietni, tad jūs esat īstajā vietā. Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kas ir RSS, kādas ir RSS priekšrocības un kā to izmantot, lai paplašinātu savu WordPress emuāru.


Kas ir RSS?

Kas ir RSS?

RSS ir tīmekļa plūsmas veids, kas lietotājiem un lietojumprogrammām ļauj regulāri saņemt atjauninājumus no viņu izvēlētās vietnes vai emuāra. Akronīms RSS nozīmē Really Simple Syndication vai Rich Site Summary. To dažreiz sauc par plūsmu vai RSS plūsmu.

Interneta pirmajās dienās, ja vēlējāties izsekot atjauninājumiem jūsu iecienītajā vietnē, jums tas bija jāpievieno grāmatzīmei un pēc tam manuāli jāapmeklē, lai redzētu, vai ir kādi atjauninājumi.

RSS barotne atrisināja šo problēmu, ļaujot lietotājiem sekot savām iecienītākajām vietnēm, katru reizi manuāli neapmeklējot vietni.

RSS ļauj emuāru autoriem un izdevējiem automātiski sindicēt savu saturu, lai cilvēki to varētu izlasīt savā e-pastā, plūsmas lasītājā un citās ierīcēs..

Kā darbojas RSS barotne?

RSS plūsmas darbojas, publicējot jaunāko saturu strukturētā XML dokumentā. Šajā plūsmā ir ietverti visi jūsu raksti vai kopsavilkums, kā arī metadati par katru vienumu, piemēram, datums, autors, kategorija utt.

Pēc tam šo XML dokumentu var ielādēt un lasīt, izmantojot RSS plūsmas lasītāju. Visām operētājsistēmām, galddatoriem un mobilajām ierīcēm ir pieejama daudz RSS plūsmas lasītāja programmatūru.

RSS plūsmas piemērs izskatās šādi:

<?xml versija ="1.0" kodējums ="UTF-8"?>

WPBeginner
https://www.wpbeginner.com
Iesācēja ceļvedis WordPress
Otrdien, 2018. gada 2. decembrī 14:13:37 +0000
lv-ASV

Kā labot WordPress ziņas, kurās atgriežas kļūda 404
http://feeds.wpbeginner.com/wpbeginner/
Otrdien, 2018. gada 2. decembrī 11:58:18 +0000
Redakcijas personāls

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    [ware_item id=87][/ware_item]