Galīgais WordPress pārskats – vai tā ir labākā izvēle jūsu vietnei?

Iespējams, esat dzirdējuši, ka WordPress ir vispopulārākā vietņu veidotāju platforma, taču varbūt neesat pārliecināts, vai WordPress ir jums piemērota izvēle. Atšķirībā no Wix, Weebly vai Squarespace, WordPress faktiski ir 100% bezmaksas. Tāpēc, ja meklējāt “WordPress pārskats”, diez vai jūs atrastu kaut ko noderīgu, jo emuāru autori bieži mēdz rakstīt atsauksmes par produktiem, no kuriem viņi nopelna nodošanas komisiju. Lai palīdzētu jums pieņemt pareizo biznesa lēmumu, mēs esam izveidojuši visaugstāko WordPress programmatūras pārskatu ar plusiem un mīnusiem, izmantojot WordPress, lai jūs varētu izlemt, vai WordPress ir jūsu vietnes pareizā izvēle.


Galīgais WordPress pārskats - vai tā ir pareizā izvēle jūsu vietnei?

Tā kā mūsu WordPress pārskats ir ārkārtīgi detalizēts, mēs esam pievienojuši a, lai jūs varētu pāriet starp dažādām sadaļām.

  1. Kas ir WordPress?

  WordPress ir pasaulē populārākais vietņu veidotājs. Tas pārvalda vairāk nekā 33% no visām vietnēm internetā, tas ir, miljoniem vietņu visā pasaulē.

  Ir svarīgi, lai jūs nesajauktu WordPress.org satura pārvaldības sistēmu (CMS) ar emuāru mitināšanas pakalpojumu WordPress.com..

  Mūsu WordPress pārskats ir paredzēts populārajai pašu mitinātai programmatūrai WordPress, kuru visi mīl un izmanto (nevis WordPress.com mitināšanas pakalpojumu). Mēs iesakām WordPress.org, jo tas sniedz jums pilnīgu piekļuvi visām WordPress funkcijām, kas atrodas ārpus izvēles. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumu.

  Tagad, kad mēs sakām WordPress, mēs runājam par bezmaksas programmatūru WordPress.org.

  WordPress sāka darboties kā vienkārša emuāru veidošanas platforma jau 2003. gadā. Kopš tā laika tā ir kļuvusi par satura vadības sistēmu un lietojumprogrammu izstrādes sistēmu. Vienkāršiem vārdiem sakot, izmantojot WordPress, jūs varat viegli izveidot jebkura veida vietnes. Lai uzzinātu, kā WordPress mainījās gadu gaitā, lūdzu, skatiet mūsu rakstu par WordPress lietotāja saskarnes attīstību.

  WordPress ir atvērtā koda programmatūra, kas nozīmē, ka tā ir bezmaksas visiem, un ikviens to var lejupielādēt un instalēt. Tagad jūs, iespējams, domājat, kāpēc WordPress ir bezmaksas? Kāda ir nozveja?

  Tas ir brīvs kā brīvībā. Jūs to varat izmantot jebkuram mērķim, un neviens nevar apturēt jūsu vietnes cenzūras vai pakalpojumu sniegšanas noteikumu pārkāpuma dēļ. Jums ir arī brīvība bez ierobežojumiem pielāgot WordPress savām vajadzībām.

  Bet tāpat kā visās vietnēs, jums būs jāreģistrē domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

  Atkarībā no jūsu vajadzībām, iespējams, būs jāiegādājas premium WordPress motīvi vai paplašinājumi, par kuriem būs jāmaksā papildu izmaksas. Pilnīgu izmaksu sadalījumu skatiet mūsu rakstā par WordPress vietnes veidošanas reālajām izmaksām.

  To sakot, tagad apskatīsim, ko jūs varat darīt ar WordPress un kā tas faktiski darbojas.

  2. Kāda veida vietnes jūs varat izveidot, izmantojot WordPress?

  WordPress ir ārkārtīgi elastīgs, kas ir galvenais iemesls, kāpēc vietņu izveidošana ir populāra izvēle. Varat izmantot WordPress, lai izveidotu gandrīz jebkura veida tīmekļa vietnes, kuras iespējams iedomāties!

  Jūs to varat izmantot, lai izveidotu emuāru, izveidotu maza biznesa vietni, izveidotu tiešsaistes veikalu, izveidotu dalības vietni, pārdotu tiešsaistes kursus, vadītu tirgus un daudz ko citu.

  Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni vēlaties izveidot, iespējams, ka tam jau ir izveidots WordPress spraudnis (paplašinājums). Ja jūs neatradīsit spraudni, varat ērti nolīgt tūkstošiem izstrādātāju, lai tas jums būtu piemērots.

  Šeit ir saraksts ar vispopulārākajām vietnēm, kuras cilvēki veido ar WordPress.

  3. Kā WordPress patiešām darbojas?

  Atšķirībā no citiem vietņu veidotājiem, WordPress dizains, saturs un funkcionalitāte tiek nošķirti viens no otra. Tas ļauj datu pārnesamībai.

  WordPress atšķir saturu, dizainu un funkcionalitāti

  Citiem vārdiem sakot, jūs varat pievienot saturu neatkarīgi no jūsu izmantotā dizaina, modificēt dizainu, nemainot saturu, un pievienot jaunas funkcijas, neietekmējot citas jomas.

  Padziļināsimies tajā.

  1. Satura pievienošana WordPress

  WordPress glabā saturu datu bāzē un multivides failus, piemēram, attēlus, atsevišķā mapē. Parasti jūs savai vietnei pievienosit saturu, izmantojot ziņu redaktoru.

  WordPress ziņu redaktors

  Ziņu redaktors ir vienkāršs WYSIWYG redaktors ar dažām formatēšanas funkcijām. Tas ir divās formās.

  Pirmkārt, jums ir Visual redaktors, kas ir WYSIWYG stila redaktors, un pēc tam jums ir teksta redaktors, kas ir vienkārša teksta redaktors, kur var pievienot formatējumu, rakstot HTML savā saturā.

  Pēc noklusējuma WordPress satura redaktorā nav iedomātu vilkšanas un nomešanas funkciju, lai pielāgotu jūsu satura dizainu tā rakstīšanas laikā. Tomēr, ja jums tas ir nepieciešams, varat izmantot vienu no populārajiem WordPress vilkšanas un nomešanas lapu veidotājiem.

  2. Dizaina un izskata pārvaldīšana WordPress

  WordPress izmanto jaudīgu veidņu motoru, lai pārvaldītu vietnes izskatu. Šis veidņu dzinējs ļauj izstrādātājiem izveidot veidņu komplektu ar nosaukumu “Motīvi”. Tirgū ir tūkstošiem iepriekš sagatavotu WordPress motīvu.

  WordPress motīvi

  Katrai WordPress tēmai ir stila lapa un pamata veidņu faili, lai parādītu dažādas tipiskas WordPress vietnes sadaļas.

  Atkarībā no tā, kuru motīvu izmantojat, tam būs savi iestatījumi, kurus varat izmantot, lai pielāgotu savas vietnes izskatu. Dažām tēmām var būt daudz vairāk tēmu pielāgošanas iespēju nekā citām.

  Pielāgotājs

  Ir pieejamas tūkstošiem bezmaksas un maksas WordPress motīvu, kuras varat izmantot vietnes izveidošanai. Šīs motīvi ļauj jums izmantot savas krāsas, izkārtojuma kombinācijas un logotipus.

  Varat arī nolīgt kādu, lai izveidotu pielāgotu WordPress motīvu no nulles, taču tas maksātu ievērojami augstāk, nekā izmantojot bezmaksas vai premium WordPress motīvu.

  Varat arī izmantot vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju, piemēram, BeaverBuilder vai Divi, lai izveidotu pielāgotu motīvu, nenoalgojot izstrādātāju..

  3. WordPress paplašināšana, izmantojot papildinājumus

  Tā popularitātes dēļ WordPress ir kļuvis par platformu izstrādātājiem, kas raksta paši savus papildinājumus. Šos papildinājumus sauc par spraudņiem.

  Spraudņi ir kā jūsu WordPress vietnes lietotnes. Tāpat kā lietotnes mobilajā tālrunī, jūs varat instalēt WordPress spraudņus, lai savai vietnei pievienotu jaunas funkcijas.

  WordPress spraudņu direktorija

  Šī raksta rakstīšanas laikā tikai WordPress.org spraudņu direktorijā ir pieejami vairāk nekā 55 000 spraudņu. Tas nozīmē, ka, ja jūs varat iedomāties kādu savas vietnes funkciju, tad ir ļoti liela iespēja, ka tam jau ir spraudnis..

  Daži WordPress spraudņi ir vienkārši un pievieno tikai noteiktu funkciju. Citi spraudņi pievieno lielu funkciju un funkcionalitāti.

  Ir pat tādi WordPress spraudņi kā WooCommerce, vispopulārākais e-komercijas risinājums, kuriem ir sava WooCommerce spraudņu un motīvu ekosistēma. Šādi spraudņi ir kā platforma, kas veidota uz pašas WordPress platformas.

  Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu rakstu par WordPress spraudņiem un to darbību.

  Daži no labākajiem WordPress spraudņiem, kurus mēs iesakām katrai vietnei, ir:

  • WPForms Lite – pievienojiet kontaktu veidlapas savai WordPress vietnei
  • OptinMonster – labākais veids, kā iegūt vairāk e-pasta abonentu un pārdošanas no jūsu vietnes.
  • MonsterInsights (bez maksas) – palīdz izsekot apmeklētāju statistikai, izmantojot Google Analytics
  • WP super kešatmiņa – uzlabo jūsu vietnes ātrumu, pievienojot kešatmiņu
  • Yoast SEO – uzlabojiet savu WordPress SEO un iegūstiet vairāk trafika no Google
  • UpdraftPlus – bezmaksas WordPress rezerves spraudnis

  Spraudņi bieži tiek minēti kā galvenais iemesls, kāpēc viedo uzņēmumu īpašnieki izvēlas WordPress, nevis tādus vietņu veidotājus kā Wix un Weebly.

  4. Kādi ir WordPress plusi un mīnusi?

  Tāpat kā visam citam pasaulē, arī WordPress ir savas priekšrocības un trūkumi, kurus jūs, iespējams, vēlēsities apsvērt pirms savas vietnes izveidošanas.

  Plusi, izmantojot WordPress

  WordPress izmantošanas priekšrocības vietnes izveidošanai ir pelnījušas pilnīgi jaunu rakstu (skatiet, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress). Šeit ir apkopojums par WordPress izmantošanas priekšrocībām jūsu vietnē.

  • WordPress ir bezmaksas un sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu vietni. Jums pieder un jūs kontrolējat visus savas vietnes failus un datus. Jūs neesat saistīts ar tīmekļa mitināšanas uzņēmumu un varat pārvietot savu vietni visur, kur vēlaties.
  • Tas ļauj piekļūt milzīgai paplašinājumu, papildinājumu un spraudņu kolekcijai, lai paplašinātu jūsu vietni. Šī milzīgā pieeja profesionālām lietojumprogrammām ļauj jums izdarīt visu, ko vēlaties.
  • Jūs esat atbildīgs par savu vietni, tāpēc varat to vienkārši padarīt vienkāršāku un pievienot jaunas funkcijas tikai vietnes augšanai. Jūs varat padarīt savu vietni īpaši ātru un izmantot visu glīto SEO labāko praksi, lai piesaistītu jaunus lietotājus.
  • Ļoti viegli pielāgojams, izmantojot tūkstošiem vietņu dizainu un veidņu, no kurām izvēlēties. Katrai no tām ir dažādas pielāgošanas iespējas, kas ļauj jums izveidot patiesi unikālas vietnes. Vienkārši sakot, tas tīmekļa vietņu veidošanu padara vienkāršu.
  • Tā popularitātes dēļ gandrīz visos populārajos trešo pušu rīkos jau ir WordPress pieejamās integrācijas. Tātad jūsu e-pasta mārketinga programmatūra, potenciālo pirkumu ģenerēšanas rīks, SEO rīki, CRM programmatūra un maksājumu vārti darbosies kopā ar WordPress.

  Mīnusi, izmantojot WordPress

  WordPress nav ideāls. Tam ir daži trūkumi, kurus jūs varētu vēlēties atcerēties, izvēloties platformu.

  • Jūs esat atbildīgs par savu vietni. Tas nozīmē, ka jūs esat atbildīgs arī par drošību, dublējumu izveidi un atjauninājumu instalēšanu. Jūs varat automatizēt visus šos uzdevumus, taču tiem joprojām būs nepieciešama jūsu uzmanība, ja vien jūs neizmantojat kādu no šiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem..
  • WordPress komplektācijā nav iekļauts iebūvēts vietņu veidotājs. Vairākiem iesācējiem ir nepieciešams laiks, lai ar to iepazītos un apgūtu pamatus. Tomēr WordPress varat izmantot vienu no populārajiem velciet un nometiet lapu veidotāju spraudņiem.
  • Lai izmantotu WordPress, jums nav jāiemācās kodēšana. Tomēr dažas pamatzināšanas par HTML un CSS padarīs lietas daudz vienkāršākas. Lielākā daļa iesācēju apgūst šīs pamatiemaņas, kad viņi izmanto WordPress.

  5. Kam jālieto WordPress? Vai WordPress ir piemērots tieši jums?

  Skaista daļa par WordPress ir tā, ka tā pielāgojas jūsu vajadzībām. Tas var būt tik vienkārši un vienkārši, cik vēlaties, vai arī tik sarežģīts un izsmalcināts, kā jums nepieciešams.

  Tā kā jūs pilnībā esat atbildīgs un esat pilnībā atbildīgs, varat padarīt lietas vienkāršas, kontrolēt izmaksas un efektīvi pārvaldīt vietni.

  Gadu gaitā mēs esam palīdzējuši tūkstošiem iesācēju apgūt WordPress, un mēs esam redzējuši, ka viņi ātri pāriet uz vidējo vai pat augstāko līmeni..

  Šeit ir vienkāršs kontrolsaraksts, lai noskaidrotu, vai WordPress ir piemērots jums:

  • Jūs vēlaties izveidot profesionāla biznesa vietni, netērējot daudz naudas
  • Lai apgūtu pamatus, varat viegli sekot vienkāršām pamācībām
  • Jūs vēlaties pilnveidot savu biznesu tiešsaistē ar pilnīgu brīvību
  • Jūs vēlaties izveidot emuāru, portfeli vai personīgu vietni un izmantot to, lai nopelnītu naudu tiešsaistē

  Ja jūs piekrītat kādam no iepriekšminētajiem apgalvojumiem, WordPress ir ideāla platforma vietnes izveidošanai.

  Kam nevajadzētu lietot WordPress?

  Kaut arī mēs patiesi ticam, ka WordPress ir labākā platforma ikvienam, kurš vēlas izveidot vietni, mēs saprotam, ka dažiem lietotājiem WordPress patiesībā nav vajadzīga, un mums būtu labi ar citu risinājumu.

  Šeit ir vienkāršs kontrolsaraksts, lai redzētu, vai jums nav nepieciešams WordPress:

  • Jūs vienkārši vēlaties uzturēt emuāru un neplānojat nopelnīt naudu vai izmantot kādus trešo pušu pakalpojumus.
  • Jums ir labi ar ierobežotajām iespējām, jo ​​jums nekad nav jāraksta kods, jāveic dublējumi vai jāuztraucas par atjauninājumiem.
  • Jūs vēlaties tikai nelielu vietni, un jūs neuztraucaties par sava biznesa izvēršanu tiešsaistē vai vietnes izmantošanu, lai palielinātu pārdošanu.

  Ja jūs piekrītat kādam no šiem apgalvojumiem, varat izmantot citu platformu. Skatiet mūsu labāko emuāru veidošanas platformu un vietņu veidotāju sarakstu, lai atrastu platformu, kas varētu atbilst jūsu vajadzībām.

  Mums ir arī ātra WordPress un citu populāru platformu salīdzināšanas rokasgrāmata:

  • WordPress vs Wix
  • WordPress vs Squarespace
  • WordPress vs Weebly
  • WordPress vs Blogger
  • WordPress.org vs WordPress.com
  • WooCommerce (WordPress) vs Shopify

  6. Kā sākt darbu ar WordPress – pareizais ceļš

  Lai sāktu pats mitinātu WordPress.org vietni, jums būs jāreģistrē domēna vārds un jāiegādājas vietnes mitināšana.

  Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi piedāvā mūsu lasītājiem BEZMAKSAS domēna vārdu + bezmaksas SSL + 60% atlaidi WordPress mitināšanai. Tas nozīmē, ka jūs varat sākt savu vietni tikai par USD 2,75 mēnesī.

  Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu →

  Bluehost ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē, un tie ir oficiāli ieteikts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

  Kad esat iegādājies mitināšanu, dodieties uz mūsu ceļvedi par to, kā izveidot vietni, lai sniegtu detalizētus norādījumus.

  7. WordPress prasmju apgūšana

  Lai gan WordPress ir ērti lietojams, jūs varat uzdot jautājumu vai katru reizi atkal un atkal ir vajadzīga palīdzība. Labā ziņa ir tā, ka ir daudz bezmaksas resursu, kas jums palīdzēs.

  Pats WPBeginner ir lielākā bezmaksas WordPress resursu vietne iesācējiem. Šeit ir mūsu resursi, kurus varat izmantot, lai apgūtu WordPress (visi tie ir pilnīgi bez maksas).

  • WPBeginner emuārs – šeit mēs regulāri publicējam jaunas WordPress apmācības un pamācības.
  • WPBeginner video – šie soli pa solim pieejamie video palīdzēs jums iemācīties WordPress FAST.
  • – Nepieciešamas papildu video instrukcijas? Abonējiet mūsu YouTube kanālu ar vairāk nekā 100 000 abonentiem un 10 miljoniem skatījumu.
  • WPBeginner Dictionary – iepazīstiet sevi ar WordPress lingo un uzlabojiet savas WordPress prasmes.
  • – Pārbaudiet spraudņus, rīkus un pakalpojumus, ko mēs izmantojam WPBeginner.
  • WPBeginner piedāvājumi – ekskluzīvas atlaides WordPress produktiem un pakalpojumiem WPBeginner lietotājiem.

  Ja jums ir konkrēts WordPress jautājums, tad varat arī sazināties ar mums, izmantojot mūsu saziņas veidlapu.

  Mēs ceram, ka šis WordPress pārskats palīdzēja jums saprast WordPress lietošanas plusus un mīnusus. Varat arī redzēt šos padomus, par kuriem var rīkoties, lai jūsu jaunajā vietnē būtu vairāk datplūsmas.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me