Kāpēc jums nekad nevajadzētu izmantot WordPress, lai nosūtītu biļetenu e-pastus

WordPress ir aprīkots ar iebūvētu pasta funkciju, kas izmanto PHP pasta funkciju, lai nosūtītu e-pastus. Ir vairāki WordPress biļetenu spraudņi, kas ļauj palaist pilnībā funkcionējošu biļetenu, izmantojot šo funkciju. Nesen viens no lietotājiem mums jautāja: “Ja ir iespējams izsūtīt e-pasta biļetenus, izmantojot WordPress spraudņus, tad kāpēc mēs iesakām izmantot e-pasta pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Constant Contact vai Aweber?” Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kāpēc jums nekad nevajadzētu izmantot WordPress, lai nosūtītu biļetenu e-pastus.


Kāpēc jums vajadzētu nopietni uztvert savu e-pasta sarakstu?

E-pasta mārketinga nozīme

Jūsu e-pasta saraksts ir viens no visuzticamākajiem saziņas rīkiem. Tas palīdz jums piesaistīt lietotājus jūsu vietnei. Tas palīdz palielināt pārdošanas apjomus, reklamēt produktus un veidot uzticēšanos savam zīmolam.

Ja jūs to vēl nedarāt, jums nekavējoties jāsāk veidot e-pastu saraksts.

Jūs ievērosiet, ka gandrīz katrs nopietns mārketinga speciālists, emuāru autors un eksperts ieteiks izmantot e-pasta mārketinga pakalpojumu, piemēram, Aweber vai Constant Contact, nevis izmantot WordPress e-pasta biļeteniem. Apskatīsim kāpēc.

Uzticamība

Jūsu e-pastam vajadzētu nonākt lietotāja iesūtnē

Nosūtot e-pastus, izmantojot biļetenu spraudni, kas paļaujas uz PHP un WordPress pasta funkcijām, pastāv liela iespēja, ka e-pasta ziņojumi tiks novietoti jūsu lietotāja mapē SPAM..

E-pasta pakalpojumu sniedzējiem (gmail, yahoo utt.) Ir surogātpasta rīki, kas vairāku iemeslu dēļ jūsu e-pastu atzīmētu kā surogātpastu.

Piemēram, e-pasta serveris, kas saņem jūsu e-pastu, meklēs SPF ierakstu, lai noteiktu, vai serverim ir atļauts sūtīt e-pastu. Tas meklēs aizdomīgu rīcību, vārdus un frāzes, lai izslēgtu surogātpastu.

Mēstuļu uztveršanas rīki pārbaudīs arī datu bāzēs jūsu IP adresi. Dalītajā WordPress mitināšanā jūsu vietne koplieto to pašu servera IP adresi ar vairākām citām vietnēm.

Jebkura pazīme, ka viena persona ļaunprātīgi izmanto šo serveri, var izraisīt surogātpasta nozvejas datu bāzes, kas padarīs jūsu e-pasta piegādi šaubīgu. Ir neskaitāmi citi faktori, kurus pārbauda surogātpasta nozvejas algoritmi, un ir ļoti grūti izpildīt visus šos.

No otras puses, profesionāli e-pasta pakalpojumu sniedzēji strādā dienu un nakti, lai pārliecinātos, ka viņu e-pasti tiek piegādāti uz jūsu lietotāja iesūtni. Viņi ievēro stingru noteikumu kopumu un piemēro to visiem saviem izejošajiem e-pastiem, lai pārliecinātos, ka tas sasniedz galamērķi, nevis nonāk pie nevēlamā pasta.

Viņiem ir augsti apmācīti inženieri, izstrādātāji un atbalsta personāls, kas strādā visu diennakti, lai to izdarītu. Tie ir arī apstiprināti un zināmi lielapjoma pasta pakalpojumu sniedzēji ar lielāko daļu lielāko interneta pakalpojumu sniedzēju un e-pasta pakalpojumu. Kad lietotāja e-pasta serveris saņem e-pastu no baltajā sarakstā iekļautā servera, viņi zina, ka tas ir uzticams un nav surogātpasts.

Tikai šī uzticamība ir vissvarīgākais faktors, ar kuru vajadzētu pietikt, lai pārliecinātu jūs izmantot profesionālu biļetenu.

E-pasta ierobežojumi un kavējumi

Lielākajai daļai hostinga pakalpojumu sniedzēju ir ierobežots e-pasta ziņojumu skaits, ko varat sūtīt vienlaikus. Iespējams, ka jūsu biļetenu spraudnis vai skripts mēģinās rindot izejošos e-pastus, taču vienmēr būs iespēja, ka kaut kas varētu noiet greizi, un izejošā e-pasta rinda, iespējams, pat neapstrādās. Lieliem e-pasta sarakstiem jūsu tīmekļa mitinātājs to pat var uzskatīt par savu pakalpojumu ļaunprātīgu izmantošanu.

No otras puses, kad jūs izmantojat profesionālu e-pasta mārketinga pakalpojumu, jums nav jāuztraucas par šiem ierobežojumiem. Viņiem ir serveri, kas izvietoti visā pasaulē, katru dienu sūta simtiem un tūkstošiem e-pastu. Viņiem ir elastīgi plāni, kas ļauj ērti uzlabot, palielinoties e-pasta sarakstam.

Lietošanas ērtums

E-pasta pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Constant Contact un Aweber, ļauj jums viegli izveidot un sūtīt e-pastus abonentiem. Viņiem ir ārkārtīgi viegli lietojami rīki, lai izveidotu un noformētu e-pastus.

Viņiem ir arī API integrācija, kas ļauj jums ērti savienot savu e-pasta sarakstu ar citiem noderīgiem WordPress spraudņiem, piemēram, OptinMonster, Gravity Forms utt..

Skaisti iestrādāta pieteikšanās forma

Palaižot savu biļetenu, jūs nokavējat visus šos rīkus, kas visu atvieglo. Tā vietā, lai koncentrētos uz savu vietni, jūs pavadīsit laiku, cenšoties izdarīt lietas, kuras var viegli paveikt dažu minūšu laikā, izmantojot pienācīgu e-pasta mārketinga pakalpojumu.

Statistika un analīze

Profesionāli e-pasta pakalpojumu sniedzēji piedāvā integrētu statistiku un analīzi par jūsu kampaņām. Jūs varat redzēt lietotāju iesūtnē novietoto e-pastu skaitu, to atvēršanas reižu skaitu un saņemto klikšķu skaitu. Tas ļauj jums uzlabot un pielāgot savas kampaņas.

Statistika un analīzes ziņojumi pastāvīgā kontaktā

Nosūtot savu biļetenu, izmantojot biļetenu spraudni, jūs nevarat zināt, cik e-pasta ziņojumu ir sasniegts lietotāja iesūtnē, atvērts vai noklikšķināts. Jums būs jāpavada daudz laika, mēģinot integrēt Google Analytics savās kampaņās un galvenajās lapās, un joprojām jūsu apkopotie dati būs ierobežoti..

Vēl viens e-pasta pakalpojumu sniedzēja izmantošanas iemesls ir tas, ka daži no tiem jums piedāvā diagnostikas un analīzes rīkus. Varat izmantot šos rīkus, lai redzētu, kā darbojas jūsu kampaņas. Ja jūsu e-pasti tiek atzīmēti kā surogātpasts, varat uzzināt, kas aktivizē surogātpasta pārbaudes rīkus, lai atzīmētu jūsu e-pastus.

Atbilstības problēmas

E-pasta mārketings ir milzīgs, tāpat kā surogātpasts. Lai risinātu surogātpastu, ISP un e-pasta mārketinga pakalpojumi ir ieviesuši un ieviesuši jaunus tiesību aktus, prasības un protokolus. Ja izmantojat profesionālu e-pasta pakalpojumu, lai nosūtītu jaunumus, jums nav jāuztraucas par visām šīm lietām. Šie e-pasta pakalpojumu sniedzēji ļoti smagi strādā, lai pārliecinātos, ka jūsu e-pasti sasniedz galamērķi.

No otras puses, ja jūs sūtāt savu biļetenu, tad maz ticams, ka zināt, vai e-pasta mēstuļu aizsardzības pasaulē notiek kaut kas jauns..

Rentabilitāte

Daži lietotāji varētu domāt, ka, ja viņi izmanto savu biļetenu, izmantojot spraudni, viņi ietaupa naudu. Pirmkārt, jums ir jāpieliek sava laika vērtība. Laiks, ko pavadāt, izveidojot biļetenu spraudni, ir daudz vērtīgāks nekā summa, ko maksājat par labu e-pasta pakalpojumu.

E-pasta pakalpojuma izmaksu aprēķināšana

Faktiski divus mēnešus bez maksas varat izmantot vienu no labākajiem e-pasta pakalpojumiem – Constant Contact. Šis bezmaksas izmēģinājums dod jums pietiekami daudz laika, lai iestatītu un sāktu e-pasta adrešu apkopošanu. Līdz izmēģinājuma beigām jūsu e-pasta saraksts maksās par sevi.

Secinājums

Ņemot vērā visus šos faktus, lietotājiem ļoti iesakām izmantot profesionālu e-pasta mārketinga pakalpojumu.

Ja jums jāizmanto WordPress informatīvā izdevuma spraudnis, izmantojiet tikai MailPoet. Atcerieties, ka piegāde joprojām ir problēma, un pat MailPoet saprot, ka tieši tāpēc tās ļauj jums izmantot trešo personu SMTP pakalpojumus, piemēram, SendGrid (kas maksā naudu).

Kuru e-pasta mārketinga pakalpojumu jūs izmantojat? Paziņojiet mums, atstājot komentāru zemāk.

Neaizmirstiet arī sekot mums Twitter un Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map