Pārtrauciet FeedBurner lietošanu – pārejiet uz FeedBurner alternatīvām

2010. gadā mēs rakstījām savu populāro soli pa solim, kā iestatīt FeedBurner. Nedaudz vairāk nekā pirms gada mēs nolēmām pārtraukt FeedBurner izmantošanu visās mūsu vietnēs. Kopš mēs esam saņēmuši simtiem jautājumu par dažādām FeedBurner kļūdām, problēmām utt. Šajā rakstā mēs runāsim par to, kāpēc jums vajadzētu izvairīties no FeedBurner lietošanas. Ja jūs to jau izmantojat, mēs jums parādīsim, kāpēc jums jāpārtrauc lietot FeedBurner un kā jūs varat pāriet uz uzticamām FeedBurner alternatīvām.


FeedBurner ir miris

FeedBurner ir Google RSS plūsmu pārvaldības pakalpojums, uz kuru daudzi emuāru autori paļāvās pirms vairākiem gadiem (Kas ir RSS?). Lai gan Google to vēl nav slēdzis, jau labu laiku tiek baumots, ka Google to slēgs.

Tik ilgi, cik mēs atceramies, FeedBurner nav redzējis nevienu funkciju vai atjauninājumu. FeedBurner API tika noņemta. Viņi arī atteicās no funkcijas Adsense for Feeds. Tas viss notika 2012. gadā.

Kāpēc tad par to raksta tagad – divus gadus vēlāk?

Labi tāpēc, ka mēs joprojām saņemam e-pastus no lietotājiem saistībā ar FeedBurner. Pēdējo 30 dienu laikā mūsu vecais FeedBurner iestatīšanas ceļvedis uzņēma vairāk nekā 3500 unikālu apmeklētāju no meklētājprogrammu trafika. Tā kā FeedBurner nav atbalsta, mēs esam saņēmuši desmitiem kļūdu ziņojumu un atbalsta pieprasījumu.

Mēs vēlamies norādīt visiem attiecīgajiem lietotājiem uz jaunāku rakstu.

FeedBurner alternatīvas

Papildus abonentu analītikai un iespējām gūt peļņu no AdSense, FeedBurner piedāvāja divas galvenās funkcijas, kuras emuāru autori mīlēja.

  1. FeedBurner blogeriem sniedza labāku veidu, kā parādīt savu RSS plūsmu, kā arī lietotājiem piedāvāja koplietošanas iespējas.
  2. FeedBurner piedāvāja bezmaksas un ērtu veidu lietotājiem abonēt jūsu emuāru pa e-pastu.

Apskatīsim, kā mēs aizstājām FeedBurner ar labākām alternatīvām.

Vietnē WPBeginner mēs izmantojam noklusējuma WordPress plūsmas un pārvaldām tās pats. Izmantojot noklusējuma WordPress plūsmas, jūs varat kontrolēt savu plūsmu. Mēs iesakām mūsu lietotājiem paļauties uz noklusējuma WordPress funkcionalitāti un pārvaldīt plūsmas paši. Lūk, kāpēc:

Diezgan padeves displejs ar koplietošanas opcijām

Google Play kiosks

Jums jāsaprot, ka cilvēki neapmeklē jūsu plūsmas URL, lai lasītu jūsu saturu. Tā vietā vairums cilvēku izmanto plūsmu lasītājus, piemēram, Feedly, Flipbook, Google kiosku utt. Šie plūsmu lasītāji jau veic lielāko daļu uzdevumu, ko FeedBurner paveica pirms pieciem gadiem..

Ja izmantojat FeedBurner, lai uzlabotu plūsmas attēlošanu un kopīgošanu sociālajā tīklā, jums tas vairs nav jādara. Tomēr jūs noteikti varat izglītot savus lietotājus par savas vietnes abonēšanu.

Emuāra abonēšana pa e-pastu

Daudzi lietotāji joprojām dod priekšroku emuāru atjauninājumu saņemšanai pa e-pastu, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai jūs aizstātu šo funkcionalitāti.

Kaut arī JetPack spraudnis piedāvā vistuvāko alternatīvu FeedBurner abonēšanai, izmantojot e-pasta funkcionalitāti, mēs ļoti iesakām mūsu lietotājiem to neizmantot..

Kāpēc? Tā kā tāpat kā FeedBurner, jūs nevarat izsūtīt ekskluzīvus atjauninājumus abonentiem. Vienīgais veids, kā atjaunināt abonentus, ir publiska ziņa.

Tā kā jūs esat pieņēmis lēmumu rīkoties pareizi, tad iesakām sākt veidot e-pastu sarakstu.

Profesionāli e-pasta mārketinga pakalpojumi, piemēram, MailChimp, AWeber utt., Ļauj jums piedāvāt emuāru abonēšanu pa e-pastu, kā arī sniedz jums visas robustās e-pasta mārketinga platformas iespējas. Jūs saņemat labāku analīzi, piemēram, cik daudz lietotāju atvēra jūsu e-pastu, cik daudzi noklikšķināja uz tā utt.

Jūs arī saņemat augstāku piegādes ātrumu, kas nozīmē, ka vairāk jūsu lietotāju saņems jūsu atjauninājumus. Visbeidzot, jūs iegūstat elastību un iespējas.

Piemēram, jūs varat piedāvāt vairākas abonēšanas iespējas (ikdienas atjauninājumi, nedēļas atjauninājumi utt.) – skatiet mūsu ceļvedi par ikdienas un iknedēļas informatīvā izdevuma izveidi.

Mēs savā vietnē izmantojam MailChimp, un tas ir BEZMAKSAS līdz 2000 abonentiem.

Tagad, kad esam apskatījuši alternatīvas, apskatīsim, kā jūs varat attālināties no FeedBurner.

Attālums no FeedBurner

Ja jūs būtu izmantojis FeedBurner e-pasta abonēšanas pakalpojumu, vispirms jums jāeksportē e-pasta abonenti. Vienkārši piesakieties savā FeedBurner kontā un noklikšķiniet uz savas plūsmas. Pēc tam noklikšķiniet uz saites “Skatīt vairāk par abonentiem”.

Pārvaldiet savus FeedBurner abonentus

Nākamajā ekrānā ritiniet uz leju līdz sadaļai E-pasta abonēšanas pakalpojumi un noklikšķiniet uz FeedBurner e-pasta abonementi. Tas paplašinās sadaļu, un jūs varēsit redzēt saiti, lai pārvaldītu savu e-pasta abonentu sarakstu. Noklikšķiniet uz saites, lai redzētu savus e-pasta abonentus.

FeedBurner e-pasta abonenti

FeedBurner tagad parādīs jūsu e-pasta abonentu sarakstu. Virs saraksta redzēsit saiti Eksportēt CSV. Vienkārši noklikšķiniet uz tā, un tas lejupielādēs jūsu sarakstu CSV formātā. Pēc tam jūs varat importēt šo failu izvēlētā e-pasta mārketinga pakalpojumā, piemēram, MailChimp, AWeber utt.

Eksportējiet savus FeedBurner e-pasta abonentus

Tā kā mēs savā vietnē izmantojam MailChimp, mēs parādīsim, kā MailChimp darbojas importēšanas funkcionalitāte. Lielākajai daļai citu pakalpojumu sniedzēju ir līdzīgs process.

Pirmais, kas jums jādara, ir jāpiesakās savā MailChimp informācijas panelī un jāizveido jauns saraksts MailChimp.

Jauna saraksta izveidošana emuāra e-pasta abonentiem pakalpojumā MailChimp

Kad esat izveidojis jaunu sarakstu, varat importēt savus e-pasta abonentus, izmantojot CSV failu, kuru lejupielādējāt no FeedBurner. Sāciet, MailChimp informācijas panelī noklikšķinot uz izvēlnes Saraksti un atlasiet savu jaunizveidoto sarakstu. Tas jūs aizvedīs uz saraksta pārvaldības lapu. Tur jums ir jānoklikšķina uz Abonenti »Importēt abonentus.

Importējiet vietnes MailChimp abonentu FeedBurner e-pastu

Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz opcijas Importēt no CSV vai TXT faila un pēc tam importējiet CSV failu, kuru lejupielādējāt no FeedBurner.

Kad esat importējis sarakstu, jums būs jāizveido kampaņa RSS uz e-pastu.

Dažādiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem šai funkcijai būs dažādi nosaukumi. MailChimp viņi to sauc par RSS uz e-pasta kampaņu. AWeber viņi to sauc par raidījumiem. Vienkārši meklējiet Google “jūsu e-pasta mārketinga pakalpojuma un emuāra RSS nosaukumu”, un jūs atradīsit tam apmācību.

Kad esat uzstādījis visu šo iestatījumu, varat izslēgt e-pasta abonementus vietnē FeedBurner, lai jūsu lietotāji nesaņemtu divus e-pasta ziņojumus. To var izdarīt, dodoties FeedBurner cilnē Publicēt un kreisajā kolonnā noklikšķinot uz saites E-pasta abonēšana.

Atcerieties, ka, pārejot e-pasta abonentus uz jaunu e-pasta pakalpojumu, jūs varat zaudēt dažus abonentus, taču tie ir neaktīvi abonenti, kurus jūs, iespējams, vairs nevēlaties.

Novirzīt FeedBurner abonentus atpakaļ uz WordPress plūsmu

Emuāru autoriem bija ierasts novirzīt WordPress barotnes URL uz viņu FeedBurner lapu. Daži to izdarīja, izmantojot spraudni, piemēram, FD FeedBurner, savukārt citi izmantoja viņu motīva iebūvēto funkcionalitāti, bet gudrāki izmantoja koda fragmentu.

Ja izmantojat kādu no iepriekšminētajām metodēm, lai novirzītu noklusējuma WordPress plūsmu, lūdzu, nekavējoties pārtrauciet to izmantošanu.

Labākais veids, kā pārbaudīt, vai novirzāt savu plūsmu, ir, apmeklējot RSS plūsmas URL:

http://www.yoursite.com/feed/

Ja šī novirzīšana notiek uz FeedBurner, tad jūs to neesat izlabojis.

Pēc tam uzrakstiet emuāra ziņu un palūdziet abonentiem atjaunināt URL un, iespējams, izglītot viņus par to, kā viņi var abonēt jūsu vietni, izmantojot citus lasītājus..

Svarīgs: Neizdzēsiet savu FeedBurner plūsmu. Dažās vietnēs jums liks izdzēst savas FeedBurner plūsmas, kas it kā novirzīs jūsu abonentus, bet tas tā nav. Tā ir briesmīga ideja, un jūs zaudēsit savus abonentus. Kāpēc?

Tā kā, izdzēšot plūsmu, FeedBurner pievienos jaunu ziņu, paziņojot saviem lasītājiem, ka jūsu plūsma ir pārvietota. Tas automātiski neatjaunina plūsmas URL jūsu lietotāja plūsmu lasītājos. Ja lietotājs 15 dienu laikā neveic nekādas darbības, jūs abonentu zaudējat uz visiem laikiem. Turklāt pēc 30 dienām konkurents var pieprasīt jūsu FeedBurner URL, un visi lietotāji, kuri neatjaunināja savas plūsmas, sāks saņemt viņa atjauninājumus.

Vēlreiz – NEATLĒDZIET savas FeedBurner plūsmas.

Vienkārši uzrakstiet emuāra ziņu, lai informētu savus lasītājus par viņu URL atjaunināšanu. Māciet viņiem resursus, kā viņi to var izdarīt.

Pēc tam vienkārši ļaujiet FeedBurner barībai nomirt lēnā nāvē.

Tādā veidā tie, kuri neatjaunina jūsu plūsmas URL savā RSS lasītājā, joprojām turpina iegūt jaunu saturu, bet visi jūsu jaunie lasītāji abonē pareizo ceļu.

Izveidojiet abonēšanas veidlapas, abonēšanas lapu un daudz ko citu

Tagad, kad esat izveidojis savu e-pasta sarakstu un pēc noklusējuma atgriezies uz WordPress plūsmas URL, jums vajadzētu veikt atbilstošus atjauninājumus savā vietnē, piemēram, noņemt visas atsauces uz FeedBurner URL, atjaunināt e-pasta pierakstīšanās veidlapas utt..

OptinMonster reklāmkarogs

Lai pievienotu reģistrēšanās veidlapas savai vietnei, mēs iesakām izmantot OptinMonster. Tas ļauj jums izveidot efektīvas izvēles formas, piemēram, pierakstīšanās veidnes sānjoslās, pēc pastu veidlapas, peldošās kājenes joslu, iespraudumus, gaismas lodziņu uznirstošos logus utt..

Mēs to izmantojam mūsu vietnē, un tas mums ir palīdzējis palielināt e-pastu sarakstu par 600%.

Pēc tam jūs, iespējams, vēlaties izveidot abonēšanas lapu, kurā lasītājiem parādīts, kā viņi var abonēt jūsu vietni.

Tā kā jūs izmantojat noklusējuma WordPress plūsmu, jums ir daudz elastības un pielāgošanas iespēju.

Jūs varat pievienot sīktēlus savām RSS plūsmām, pievienot citu pielāgotu saturu RSS plūsmām vai arī varat pilnībā izveidot pielāgotas RSS plūsmas.

Vēl viena glīta funkcija, kas ir iebūvēta WordPress, ir kategoriju plūsmas. Jūs varat ļaut lietotājiem abonēt atsevišķas kategorijas, izmantojot RSS plūsmu. Izlasiet mūsu rakstu par to, kā ļaut lietotājiem abonēt kategorijas pakalpojumā WordPress.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums atrast veidu, kā tikt galā ar FeedBurner izzušanu un pāriet uz labākām iespējām. Mēs ļoti iesakām pārtraukt FeedBurner lietošanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me