Shopify vs WooCommerce – kura ir labāka platforma? (Salīdzinājums)

Vai jūs domājat sākt interneta veikalu? Neesat pārliecināts, vai jums vajadzētu izmantot Shopify vai WooCommerce?


Shopify un WooCommerce ir divas populārākās e-komercijas platformas pasaulē, kurām katrai ir savi plusi un mīnusi.

Kā uzņēmuma īpašniekam, lai gūtu panākumus, ir svarīgi izvēlēties pareizo e-komercijas platformu, kas piemērota jūsu biznesa vajadzībām.

Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim detalizētu Shopify vs WooCommerce salīdzinājumu. Mērķis ir sadalīt to priekšrocības un trūkumus, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko variantu savam e-komercijas veikalam.

Shopify vs WooCommerce

Tā kā šis ir detalizēts vietņu Shopify un WooCommerce salīdzinājums, šeit ir īsa satura tabula:

  • Atbalsta iespējas

Pārskats: Shopify vs WooCommerce

Pirms sākam padziļinātu divu populārāko e-komercijas platformu salīdzinājumu tīmeklī, ir svarīgi, lai mēs apskatītu pamatus un izceltu to, kas padara šo platformu izceļas..

Kas ir Shopify?

Shopify ir visaptveroša e-komercijas platforma, kas ļauj jums ērti izveidot tiešsaistes veikalu, pieņemt maksājumus un pārvaldīt savus krājumus no vienas platformas, neraizējoties par vietnes pārvaldīšanas tehniskajiem aspektiem, piemēram, tīmekļa mitināšanu, drošība, kešatmiņas saglabāšana utt.

Kas ir WooCommerce?

WooCommerce ir atvērtā koda e-komercijas spraudnis, kas paredzēts WordPress. Tas ļauj jums izmantot visspēcīgāko satura pārvaldības sistēmu (CMS) un izmantot to tiešsaistes veikala vadīšanai. Atklātā pirmkoda rakstura dēļ jūs varat pielāgot katru sava veikala aspektu un ērti izveidot pielāgotus paplašinājumus.

Lēmums izvēlēties starp divām platformām ir pilnībā atkarīgs no jūsu vajadzībām un prasmju līmeņa.

Ko meklēt savā e-komercijas platformā?

Sākot tiešsaistes veikalu, ir dažas lietas, kas jums noteikti jāpatur prātā. Šie galvenie faktori palīdzēs jums izlemt, kura platforma ir labāk piemērota jūsu vajadzībām.

  • Budžets – pilnībā funkcionējoša e-komercijas veikala dibināšanas sākotnējās izmaksas.
  • Lietošanas ērtums – Tam jābūt viegli lietojamam pat absolūtiem iesācējiem.
  • Maksāšanas metodes – Tam vajadzētu būt atbalstam vairākām maksājuma metodēm (piemēram, PayPal, Stripe, citiem tirgotāju procesoriem).
  • Integrācijas – Pakalpojumu un trešo personu rīku skaits, kurus varat integrēt, lai attīstītu savu biznesu.
  • Mērogojamība – platformai vajadzētu būt iespējai mērogot, pieaugot jūsu biznesam.

Šīs ir pamatprasības, kas jāņem vērā visiem tiešsaistes veikalu īpašniekiem. Tomēr atkarībā no jūsu vajadzībām, iespējams, vēlēsities apskatīt arī citas iespējas, piemēram, nosūtīšanu, krājumu pārvaldību, rēķinu izrakstīšanu, nodokļus, kravas piegādi utt..

Mūsu mērķis ar šo rakstu ir padziļināti izpētīt, kā Shopify un WooCommerce darbojas šajās pamatprasībās un kura no tām ir vislabāk piemērota jūsu vajadzībām.

Izmaksas: Shopify vs WooCommerce

Izmaksas bieži ir vissvarīgākais apsvērums e-komercijas vietņu īpašniekiem. Jums jānovērtē sākšanas izmaksas, vienlaikus paturot prātā arī mainīgās izmaksas par papildu pakalpojumiem un programmatūru.

Īstās Shopify lietošanas izmaksas

Shopify padara jūsu tiešsaistes veikala dibināšanu ļoti vienkāršu. Viņu pamatplāns sākas no USD 29 mēnesī, un jūs varat jaunināt uz Shopify plānu par USD 79 vai uz Advanced Shopify plānu par USD 299 mēnesī..

Shopify cenu noteikšana

Katrā no šiem plāniem ietilpst domēna vārds, SSL sertifikāts un tīmekļa mitināšana.

Pamata plānā ir pietiekami daudz iespēju, lai izveidotu jaunu tiešsaistes veikalu. Jūs varat pievienot neierobežotus produktus, 2 lietotāju kontus, neierobežotu failu glabāšanu un daudz ko citu.

Tomēr šajā cenā nav ietverti trešo pušu rīki un papildinājumi, kas jums būs nepieciešami, lai veikals Shopify nonāktu nākamajā līmenī. Jūsu biznesam augot, šīs izmaksas sāks pievienoties, un jūs drīz maksāsit daudz vairāk nekā pamatplāns.

Maksājumi ir vēl viens faktors, kas ietekmē jūsu izmaksas. Shopify piedāvā savu Shopify Payments risinājumu, kas maksā 2,9% + 30 centi par darījumu.

Ja vēlaties izmantot trešo personu maksājumu vārtejas vai savu tirgotāja kontu, par visiem darījumiem jums tiks iekasēta vienota maksa 2,0%. Jūs varat samazināt šo maksu līdz 0,5%, izmantojot Shopify Advanced plānu, kas mēnesī maksā 299 USD.

Šīs maksājumu apstrādes maksas ir diezgan augstas, ja izmantojat ārējos maksājumu vārtus. Tomēr, ja jūs tikko sākat darbu un vēlaties izmantot Shopify maksājuma risinājumu, tad maksa ir diezgan salīdzināma ar tādām populārām platformām kā Stripe un Braintree.

WooCommerce lietošanas patiesās izmaksas

WooCommerce ir e-komercijas spraudnis vietnei WordPress.org (pazīstams arī kā pats mitināts WordPress). Tas ir atvērts kods un brīvi pieejams kā WordPress spraudnis.

Lai sāktu WooCommerce veikalu, jums būs nepieciešams domēna vārds, SSL sertifikāts un WordPress mitināšanas konts..

Parasti domēna vārds maksā 14,99 USD, SSL sertifikāts maksā 69,99 USD un tīmekļa mitināšana ap 7,99 USD / mēnesī. Tas nav lēts, it īpaši, ja jūs tikko sākat darbu.

Par laimi, ir vairākas mitināšanas kompānijas, kas tagad piedāvā specializētus WooCommerce hostinga plānus, kas ievērojami samazina izmaksas.

Darba sākšana ar WooCommerce

Bluehost, oficiālais WordPress un WooCommerce ieteiktais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ir piekritis piedāvāt mūsu lietotājiem bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un atlaidi tīmekļa mitināšanai..

Tas palīdzēs jums sākt savu tiešsaistes veikalu, sākot no USD 6,95 mēnesī.

Kā redzat, pamata WooCommerce veikala dibināšanas izmaksas ir ievērojami zemākas nekā Shopify. WooCommerce arī nepieprasa no jums procentus no jūsu darījumiem, kas ir ļoti patīkami.

Bet WooCommerce izmaksas sāk pieaugt, kad iegādājaties maksas paplašinājumus. Palielinoties jūsu tiešsaistes veikalam, palielināsies arī jūsu hostinga izmaksas.

Tomēr viena skaidra WooCommerce izmantošanas priekšrocība ir tā, ka jūs bieži varat atrast bezmaksas alternatīvas maksas paplašinājumiem. Varat arī kontrolēt savas izmaksas, iegādājoties tikai tos rīkus un spraudņus, kas jums nepieciešami.

Tā kā WooCommerce ir pieejams bezmaksas motīvu un bezmaksas papildinājumu skaits, tas noteikti ir ieguvējs, kad tiek aprēķinātas izmaksas.

Uzvarētājs: WooCommerce

Lietošanas ērtums: Shopify vs WooCommerce

Lielākā daļa lietotāju, kas uzsāk tiešsaistes veikalu, nav tīmekļa dizaineri vai izstrādātāji. Pat lietotājiem, kuri pārzina pamatjēdzienus, ir nepieciešama platforma, kuru ir ērti lietot un kas iziet no ceļa.

Apskatīsim, kā Shopify un WooCommerce sakrīt ar lietotājiem draudzīgumu.

Shopify – ērta lietošana

Shopify ir pilnībā mitināta platforma, kas nozīmē, ka jums nav jāinstalē, jāpārvalda un jāatjaunina programmatūra. Jums arī nav jāuztraucas par drošības, veiktspējas, dublēšanas un saderības problēmām.

Tiklīdz jūs reģistrējaties, tas palīdz izvēlēties vietnes dizainu. Pēc tam viņi iepazīstina jūs ar pielāgošanu un pēc tam palīdz pievienot produktus.

Shopify pielāgošana

Shopify nāk ar intuitīvu saskarni. Pārvaldīt savus produktus, pārdošanu un krājumus Shopify iekšpusē ir brīze.

Šīs vadītās, pulētās un ļoti optimizētās lietotāju pieredzes mīnuss ir tas, ka tas ierobežo jūsu kontroli. Jūs varat izmantot tikai dizaina un attīstības rīkus, ko nodrošina Shopify, vai to tirgū pieejamos papildinājumus.

Tomēr tas nav tik slikti, kā izklausās. Lielākajai daļai lietotāju veikalā Shopify pieejamais lielais paplašinājumu un motīvu klāsts ir vairāk nekā pietiekams, lai sāktu un attīstītu savu tiešsaistes veikalu..

WooCommerce – ērta lietošana

WooCommerce nav mitināta platforma, piemēram, Shopify. Tas nozīmē, ka jums būs jāinstalē WooCommerce, jāpārvalda atjauninājumi, jāsaglabā dublējumi un jāpārliecinās, ka vietne ir droša. Ir daudz bezmaksas un apmaksātu spraudņu, kas var automatizēt lielāko daļu šo uzdevumu jums.

WooCommerce iestatīšanas vednis

WooCommerce ir īpaši elastīga, ja runa ir par pielāgojumiem. Jums ir pilnīga kontrole pār visu platformu. Izmantojot vairāk nekā 55 000+ WordPress spraudņu, savai vietnei varat pievienot jebkuru funkcionalitāti.

Tomēr nav iebūvēta vilkšana & pilienu dizaina celtnieks. Jūs varat izmantot vienu no WordPress lapu veidotājiem, piemēram, Beaver Builder, taču tas palielina jūsu izmaksas.

Lielākais elastības mīnuss ir tas, ka tas nāk ar mācīšanās līkni un prasa rūpīgāku jūsu vietnes pārvaldību. Jāreģistrējas arī tirgotāja kontam vai līdzīgam pakalpojumam, piemēram, Stripe / PayPal.

Lai gan WooCommerce vadītais iestatīšanas vednis ir noderīgs, tas ne tuvu nenonāk uz Shopify iekāpšanas un lietošanas ērtuma..

Uzvarētājs: Shopify

Maksāšanas metodes: Shopify vs WooCommerce

Ir daudz maksājumu vārteju, kuras varat izmantot, lai pieņemtu maksājumus tiešsaistē. Daži maksājuma veidi var nebūt jums piemēroti, bet citi, iespējams, nav pieejami klientiem.

Tāpēc ir svarīgi, lai jūsu izvēlētā platforma piedāvā vairākas maksājuma iespējas. Apskatīsim, kā salīdzina Shopify un WooCommerce, kad runa ir par maksājumu integrāciju.

Apmaksas iespējas veikalā Shopify

Shopify piedāvā daudz maksājumu iespēju, kuras varat izmantot, lai saņemtu maksājumus no klientiem. Tam ir savs maksājumu risinājums ar nosaukumu Shopify Payments (darbina Stripe), kā arī visi populārie trešo personu maksājumu vārti.

Shopify maksājumi

Problēma ir tāda, ka Shopify iekasē papildu 2% maksu par katru darījumu, kas veikts, izmantojot trešo personu maksājumu vārtejas. Tas ir virs darījuma maksām, kuras iekasē no maksājuma vārtejas. Jūs varat samazināt maksu līdz 0,5%, maksājot USD 299 mēnesī par Advanced Shopify plānu.

Shopify Payments ir fiksēta maksa par kredītkarti, bet nav citu darījumu maksu. Kredītkaršu likmes sākas no 2,9% + 30 ¢ pamatplānam un kļūst zemākas citiem plāniem.

Maksāšanas iespējas vietnē WooCommerce

WooCommerce piedāvā PayPal un Stripe maksājumus pēc noklusējuma. Tas arī atbalsta visus citus populāros maksājumu pakalpojumu sniedzējus, izmantojot papildinājumus.

WooCommerce norēķinu metodes

Maksājumu vārtejām WooCommerce pat atbalsta daudzus reģionālos un mazāk populāros maksājumu pakalpojumus. Tā kā ienākšanai nav šķēršļu, jebkurš maksājumu uzņēmums var izveidot papildinājumus vietnei WooCommerce un sniegt tam atbalstu.

Kā pats mitināta platforma no jūsu maksājuma vārteja vai banka no jums iekasē tikai transakcijas maksu. WooCommerce nekad neiekasē no jums maksu par% no jūsu veikala darījumiem, kas ir būtisks plus.

Ja jums ir svarīgi izvēlēties savu tirgotāja kontu un izmantot trešās puses vārteju, tad, izmantojot WooCommerce, jūs ietaupīsiet daudz naudas. Bet, ja jūs esat mazs veikals un vēlaties izmantot Shopify Payments, kam ir tādas pašas kredītkartes likmes kā Stripe / Paypal, tad tam nav nozīmes.

Uzvarētājs: Kaklasaite

Integrācijas un papildinājumi: Shopify vs WooCommerce

Neatkarīgi no tā, cik izturīga ir e-komercijas platforma, jums vienmēr būs nepieciešami trešo pušu rīki un pakalpojumi, lai palielinātu savu veikalu. Piemēram, e – pasta mārketinga programmatūra, potenciālo pirkumu ģenerēšanas rīks, analītikas rīki, saziņas pakalpojumi utt.

Gan Shopify, gan WooCommerce ir plašs paplašinājumu direktorijs, un tie tiek integrēti ar daudziem trešo personu pakalpojumiem.

Shopify papildinājumi un integrācija

Shopify nāk ar jaudīgu API un App Store, kur varat iegādāties trešo pušu papildinājumus savam Shopify veikalam. Viņiem veikalā ir simtiem lietotņu, kas aptver katru funkciju, kuru vēlaties pievienot savam veikalam.

Shopify App Store

Svina ģenerēšanai viņi ir integrēti ar programmatūru, piemēram, OptinMonster, kas palīdz paplašināt e-pasta sarakstu un samazināt atteikšanos no groza. Viņiem ir SEO lietojumprogrammas, produktu atsauksmes, atlaides, atpakaļskaitīšana un daudz kas cits.

Shopify lietotņu veikalā ir gan bezmaksas, gan maksas lietotnes. Bezmaksas lietotnes parasti rada trešo pušu pakalpojumi, kuriem ir sava cenu noteikšana, un lietotne jūsu veikalu integrē tikai viņu API. Apmaksātu papildinājumu cenas atšķiras, un lielākajā daļā lietotņu tiek piedāvāti ikmēneša abonementi.

WooCommerce papildinājumi un integrācija

WooCommerce paplašinājumi

WooCommerce ir atvērtā koda un veidota uz WordPress bāzes. Tas ļauj piekļūt vairāk nekā 55 000 bezmaksas WordPress spraudņiem un daudziem citiem maksas spraudņiem.

Varat izmantot šos papildinājumus, lai pievienotu maksājumu vārtejas, potenciālo pirkumu ģenerēšanu, SEO, veiktspējas optimizāciju un gandrīz jebkuru funkciju, kuru varat iedomāties..

Zemo ienākšanas barjeru dēļ WooCommerce ir pieejams daudz vairāk integrāciju un papildinājumu nekā Shopify. Gandrīz visiem trešo pušu rīkiem un pakalpojumu sniedzējiem ir savi spraudņi, lai tos vienmērīgi integrētu jūsu WooCommerce veikalā.

Varat arī nolīgt izstrādātāju, lai izveidotu integrāciju vai spraudni tikai savai vietnei. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka WooCommerce ir daudz vieglāk pielāgot. Personīgi izgājuši WordPress spraudņa un lietotnes iesniegšanas veikalā Shopify procesu, mēs varam teikt, ka Shopify vs WooCommerce process ir ārkārtīgi grūts..

Uzvarētājs: WooCommerce

Shopify vs WooCommerce Dropshipping

Shopify vs WooCommerce kravas piegāde

Dropshipping ir tiešsaistes bizness, kurā e-komercijas veikals produktus neuzglabā. Tā vietā tas aizpilda pasūtījumu, iegādājoties produktus no pārdevējiem un pēc tam nosūtot tos tieši klientiem.

Sakarā ar nelielajām pieskaitāmām cenām, kravas pārvadāšana ir kļuvusi populāra visā pasaulē. Daudzi no mūsu lietotājiem lūdza mūs salīdzināt WooCommerce vs Shopify, lai saņemtu kravas piegādi, un kurš no viņiem ir labāks kravas pārvadājumu biznesam..

Piegāde ar Shopify

Veidojot kravas piegādes biznesu, jūsu vietnes priekšpuse izskatīsies tāpat kā jebkurš tiešsaistes veikals. Jūsu lietotāji varēs pārlūkot produktus, pievienot tos grozam un veikt maksājumus tāpat kā jebkurā citā e-komercijas veikalā..

Atkarībā no izvēlētajiem pārdevējiem jums būs jānosūta lietotāja pasūtījums nosūtīšanai.

Shopify ir arī integrācijas lietotnes vairākiem populāriem dropshipping tirgiem, piemēram, AliExpress, Oberlo, Printify un citam. Tomēr katram no šiem produktu tirgiem ir savas dalības maksas, nosūtīšanas un citas maksas, kas jums jāpatur prātā, veidojot savu dropshipping vietni ar Shopify.

Piegāde ar WooCommerce

WooCommerce ir populāra izvēle starp kravas piegādes uzņēmumiem. Galvenokārt tāpēc, ka WooCommerce ļauj instalēt paplašinājumus, kas pasūtījuma izpildi padara brīvu.

Jūs viegli varat atrast paplašinājumus, kas ļauj uzreiz importēt produktus, izpildīt pasūtījumus no jūsu vietnes un veikt citas darbības. Jūs pat varat izveidot savu e-komercijas tirgu, ļaujot citiem pārdevējiem pārdot jūsu vietnē.

Ņemiet vērā, ka jūsu piegādātājam un pārdevējam var būt noteiktas minimālās pasūtīšanas prasības, dalības maksas un citas maksas. Pievienojot produktus savam WooCommerce kravas piegādes veikalā, jums tie jāpatur prātā.

Uzvarētājs: WooCommerce

Mērogojamība un izaugsme: Shopify vs WooCommerce

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši no dažādiem izpilddirektoriem terminu “izaugsmes sāpes”. Tā kā jūsu bizness aug, jums būs nepieciešami vairāk resursu, lai tiktu galā ar jauniem izaicinājumiem un mērķiem.

Gan Shopify, gan WooCommerce var tikt samazināti, lai apstrādātu lielu trafika un pasūtījumu daudzumu, taču tie nav izveidoti vienādi. Apskatīsim, kā šīs divas e-komercijas platformas salīdzina, kad runa ir par mērogojamību.

Mērogojamība vietnē Shopify

Shopify uzņēmums

Shopify apstrādā jūsu veikala tehniskās daļas, kas nozīmē, ka jums nekad nav jāuztraucas par veiktspēju, drošību un mērogojamību. Tiklīdz jūsu bizness sāk augt, jūs varat vienkārši uzlabot savus Shopify plānus.

Viņu infrastruktūra var viegli pārvaldīt jūsu augošo biznesu, jums nav jāuztraucas par dīkstāvēm, dublējumiem, atjauninājumiem vai drošību. Viņi arī piedāvā uzņēmuma pakalpojumus kā daļu no Shopify Plus plāna.

Tas noņem sāpīgo izaugsmes daļu, bet arī palielina jūsu biznesa izmaksas. Jūsu izdevumi pieaugs, un jums būs attiecīgi jāplāno.

Labā ir tā, ka jūsu izmaksas tiks kompensētas ar to, ka jums nebūs jāalgo / jāpārvalda tehniskā komanda pašmājās.

Mērogojamība vietnē WooCommerce

WooCommerce mērogojamība

WooCommerce ir pašu mitināta platforma, kas liek jums atbildēt par atjauninājumu, dublējumu un jūsu vietnes drošības uzturēšanu.

Jūsu sākumlapas WooCommerce hostinga plānam trūks līdzekļu, jo jūsu veikals sāk palielināt trafiku.

Labā ir tā, ka jums ir daudz iespēju pārvaldīt izaugsmi, jo jūs pilnībā kontrolējat savu vietni. Sākot ar labāku resursu pārvaldību ar kešatmiņu, līdz hostinga plāna jaunināšanai uz jaudīgākiem serveriem.

Palielināsies jūsu WooCommerce mitināšanas izmaksas, taču jums būs labāka kontrole uz resursiem, un jūs varat pārliecināties, ka jūs nemaksājat par resursiem, kas jums nav nepieciešami. Varat izmantot pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, WP Engine vai LiquidWeb, lai palīdzētu palielināt jūsu WooCommerce veikalu.

Neskatoties uz WooCommerce piedāvāto kontroli, daži uzņēmumu īpašnieki vienkārši dod priekšroku bez problēmām risinājumam.

Uzvarētājs: Shopify

Atbalsta iespējas vietnei WooCommerce vs Shopify

Gan WooCommerce, gan Shopify ir diezgan viegli lietojami. Tomēr dažreiz jums var būt nepieciešama palīdzība, lai uzzinātu, kā veikalā izdarīt kaut ko jaunu.

Apskatīsim, kā WooCommerce un Shopify apstrādā atbalstu un kādas ir jūsu iespējas saņemt palīdzību, kad tas nepieciešams.

Shopify atbalsta opcijas

Shopify ir pilnībā mitināta platforma, kas nozīmē, ka viņi kontrolē programmatūru, un viņi ir tie, kas vislabāk zina savu platformu.

Shopify nodrošina atbalstu visu diennakti, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni, e-pastu un Twitter. Lietotājiem, kuri vēlas patstāvīgi labot lietas, Shopify piedāvā plašu dokumentāciju, pamācības, zināšanu bāzi, video pamācības un forumus.

Shopify atbalsta iespējas

Tas arī uztur Shopify ekspertu direktoriju, kuru jūs varat nolīgt, ja jums nepieciešama papildu palīdzība vai ja vēlaties integrēt trešās puses risinājumu..

Shopify nesniedz atbalstu nevienai trešās puses lietotnei vai motīvam, ko izmantojat.

WooCommerce atbalsta iespējas

WooCommerce ir pasaulē populārākā e-komercijas platforma, kas nozīmē, ka ir daudz atbalsta iespēju, kuras varat izmantot, kad nepieciešams.

Oficiālajā vietnē ir plaša dokumentācija, konsultācijas un ceļveži, kas ļauj jums palīdzēt sev. Viņiem ir arī atbalsta forumi, kur varat saņemt palīdzību no citiem WooCommerce lietotājiem un ekspertiem.

WooCommerce ir pašu mitināta platforma, kas nozīmē, ka jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir atbildīgs par atbalsta nodrošināšanu problēmām ar jūsu serveri.

Par jūsu WooCommerce tēmu un paplašinājumiem šie izstrādātāji ir atbildīgi par atbildēm uz atbalsta jautājumiem saistībā ar viņu produktiem.

Tā milzīgās popularitātes dēļ diezgan viegli un bieži vien lētāk ir atrast izstrādātājus, kas palīdzēs novērst problēmas ar jūsu WooCommerce veikalu. Varat atrast izstrādātājus tīmekļa vietnēs, kas veic ārštata darbu, lai novērstu WooCommerce problēmas.

Uzvarētājs: Shopify

WooCommerce vs Shopify: kura ir labākā e-komercijas platforma?

Shopify un WooCommerce ir gan spēcīgas platformas, lai sāktu savu e-komercijas veikalu. Tas patiesi ir atkarīgs no jūsu personīgajām prasmēm un vēlmēm.

Shopify ir daudz vieglāk lietojams. Jums nav nepieciešams kaut kas instalēt, un jūs varat ātri sākt darbu. Maksājumu iestatīšana ir vienkāršāka, un viņiem ir viegli saprast cenu plānus.

Shopify trūkums ir tāds, ka jums nav pilnīgas kontroles pār visu. Ar transakciju maksām, papildinājumiem un integrāciju var palielināties jūsu izmaksas. Jūsu jaunināšanas iespējas ir ierobežotas, lai izvēlētos plānus, un jūs nevarat pārvaldīt izmaksas, pamatojoties uz izmaksu, ko jūs maksājat.

WooCommerce ir atvērts avots un sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu vietni. Tiešsaistes veikala izveidošana ar WooCommerce īpaši ar šiem WooCommerce mitināšanas uzņēmumiem maksā daudz zemāk.

Trūkums ir tāds, ka jums būs jāuztur programmatūra. Tas nāk ar nelielu mācīšanās līkni. Tomēr miljoniem iesācēju to jau izmanto, un viņi diezgan ātri pārdzīvo mācību posmu.

Ja jūs meklējat rentablu risinājumu un vēlaties pilnībā kontrolēt savu tiešsaistes veikalu, tad WooCommerce ir labākā platforma jums.

Ja vēlaties kaut ko pilnīgi bez traucējumiem, kam ir bezgalīga mērogojamība, tad Shopify ir labāka platforma jums.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums salīdzināt Shopify vs WooCommerce plusus un mīnusus. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi, kā izvēlēties labāko vietņu veidotāju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me