WordPress salīdzinājumā ar vidēju – kurš no tiem ir labāks? (Plusi un mīnusi)

Lietotāji mums bieži jautā, kāpēc viņiem vajadzētu izmantot WordPress, nevis citus bezmaksas emuāru veidošanas pakalpojumus, piemēram, Blogger, Ghost, Tumblr utt.? Vide ir strauji augoša bezmaksas emuāru veidošanas platforma, kas ļauj ikvienam izveidot stāstus un tīmeklī ir sava personīgā telpa. Šajā rakstā mēs salīdzināsim WordPress vs Medium ar katras platformas plusiem un mīnusiem.


WordPress vs Medium - kurš no tiem ir labāks?

Svarīgs: Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis salīdzinājums notiek starp pašu mitinātām WordPress.org vietnēm un Medium, nevis WordPress.com vs Medium. Lūdzu, skatiet mūsu ceļvedi par atšķirību starp pats mitinātiem WordPress.org un WordPress.com.

1. Īpašumtiesības uz jūsu saturu

Medijs ir bezmaksas tiešsaistes kopiena, kurā ikviens var dalīties ar saviem stāstiem. Tas ir ērti lietojams, uzticams un tajā ir iebūvētas sociālā tīkla funkcijas.

Tomēr jums nepieder vide. Tas pieder uzņēmumam ‘A Medium Corporation’, un viņi jebkurā laikā var nolemt to pārtraukt, paziņot par jauniem cenu plāniem vai anulēt jūsu kontu..

No otras puses, WordPress ļauj jums piederēt savam saturam. Tā kā jūs mitināt savu vietni, jums ir pilnīga kontrole pār saviem datiem un to, ar ko jūs tos kopīgojat.

2. Izaugsme par savu zīmolu

Medium zīmols tiek parādīts Medium publikācijā

Kad jūs izmantojat Medium, jūs reklamējat viņu zīmolu kopā ar saviem stāstiem. Jums par to nav jāmaksā. Ja jūs neesat slavens autors, iespējams, ka vidusmēra lietotāji atcerēsies lasīt stāstu vietnē Medijs, pat neatceroties jūsu vārdu.

Vide ir arī tīkls, kas nozīmē, ka citu autoru saturs bieži tiek parādīts kā nākamie stāsti zem jūsu stāsta. Jūsu lietotāju aizraušana lasīt citu zīmolu un autoru rakstus.

Vietnē WordPress jums ir pilnīga kontrole, kā vēlaties reklamēt savu zīmolu. Pieaugot jūsu vietnes popularitātei, jūs pats izlemjat, kā gūt labumu no sava satura un zīmola atpazīstamības. Jūsu saturu un idejas atpazīst tikai jūsu vārds.

Tā kā jūs pilnībā kontrolējat savu WordPress vietni, jūs varat darīt daudz vairāk, lai palielinātu laiku, ko lietotāji pavada jūsu vietnē.

3. Projektēšanas iespējas

Vidējs ļauj izvēlēties publikācijas izkārtojumu. Jūs galvenē pievienojat savu logotipu, fona krāsu vai attēlu. Izkārtojumam jūs varat izvēlēties režģa vai straumētu izkārtojumu. Šis velciet un nometiet redaktors ir ļoti viegli izmantot, un piedāvā vairākas pielāgošanas iespējas.

Tomēr joprojām jūsu publikāciju izskats ir ierobežots ar vidēja līmeņa izvēlnēm. Jūs nevarat pats izvēlēties savas vietnes dizainu un izkārtojumu.

No otras puses, ir pieejami tūkstošiem bezmaksas un apmaksātu WordPress motīvu. Šīs tēmas izstrādājuši profesionāļi ar novatorisku dizainu un neierobežotām pielāgošanas iespējām.

WordPress motīvi piedāvā neierobežotas dizaina iespējas

WordPress dod jums iespēju izveidot vietni, kas izskatās unikāli jūsu. Ja jūs varat tērēt nedaudz vairāk, tad jūs varat nolīgt dizainerus un izstrādātājus, lai izveidotu jebkāda veida tīmekļa vietnes, kuras iespējams iedomāties.

4. Pārvietošanās brīvība

Emuāra pārvietošana

Vidējs ļauj eksportēt datus HTML formātā. Tas apgrūtina jūsu datu eksportēšanu uz citām platformām, piemēram, WordPress. Atbildes un atzīmes par jūsu rakstiem nevar eksportēt.

Pāradresāciju no vidēja uz WordPress iestatīšana ir gandrīz neiespējama. Pat ja jūs izmantojat pielāgotu domēnu vidējā vidē, jums joprojām būs manuāli jāiestata novirzīšana katram stāstam uz jūsu jauno platformu.

WordPress kā atvērtā koda platforma dod jums iespēju pārvietot visu saturu. Jūs varat importēt / eksportēt savus datus no WordPress, izmantojot importētāja spraudņus.

Varat arī importēt / eksportēt lietotājus un komentārus. WordPress ir arī ar pārsteidzošiem rezerves spraudņiem, kas ļauj atjaunot un migrēt vietni uz jaunu resursdatoru vai pat jaunu domēna vārdu.

5. Atbalsta iespējas

Medijs nāk ar plašu dokumentāciju un uz biļetēm balstītu atbalsta sistēmu. Pašlaik atbalsts visiem lietotājiem ir bezmaksas. Atbildes sniedz vidējs personāls, un viņu atbildes laiks ir atkarīgs no to, cik daudz atbalsta pieprasījumu viņi gaida.

WordPress ir sabiedrības virzīts projekts. Tas pārvalda vairāk nekā 26% no visām vietnēm internetā. Bezmaksas kopienas atbalsts ir pieejams vietnē WordPress.org. (Skatīt: kāpēc WordPress ir bezmaksas?)

WordPress.org atbalsts

Bez tam, jūs atradīsit WordPress atbalstu neskaitāmās trešo pušu platformās, piemēram, StackExchange, YouTube, SitePoint uc. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā pareizi lūgt WordPress atbalstu un to iegūt..

Pats WPBeginner ir lielākā WordPress resursu vietne iesācējiem. Mums ir simtiem padomu, konsultāciju, videoklipu un detalizētas rokasgrāmatas, lai izveidotu jebkāda veida vietni ar WordPress. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā vislabāk izmantot bezmaksas WPBeginner resursus.

6. Drošība

Medium ir pilnībā mitināta platforma, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par programmatūru. Jūsu saturu apkalpo īpaši droši vidēja līmeņa serveri. Jūsu privātā informācija tiek aizsargāta, izmantojot nozares standarta drošības pasākumus.

WordPress ir pašu mitināta platforma. Tas nozīmē, ka jūs esat atbildīgs par savas vietnes drošību un drošību. WordPress ir plaši pazīstams ar ātru reakciju uz drošības problēmām ar tūlītējiem atjauninājumiem, kas tiek automātiski instalēti miljonos WordPress vietņu.

WordPress drošība

Vietnē WPBeginner mēs izmantojam Sucuri, lai aizsargātu mūsu vietni pret ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Apskatiet, kā Sucuri palīdzēja mums 3 mēnešu laikā bloķēt 450 000 uzbrukumu.

7. Nākotne

Medium ir privāts uzņēmums, kas pieder “A Medium Corporation”. Pašlaik uzņēmumam ir ierobežotas monetizācijas iespējas, ko mazākām izdevējām piedāvā partnerības ar atsevišķiem zīmoliem. Mēs droši nezinām, kāda ir Medium nākotne. Tas var izdzīvot un nopelnīt naudu, vai arī tas var pazust, piemēram, desmitiem citu bezmaksas satura mitināšanas pakalpojumu pirms tā.

WordPress ir atvērtā koda projekts, kuru pārvalda tūkstošiem neatkarīgu izstrādātāju un lietotāju kopiena. WordPress fonds aizsargā WordPress juridiskās brīvības, kas nodrošina projekta turpināšanu pat tad, ja galvenie izstrādātāji projektu pamet.

Tas pastāv jau vairāk nekā 13 gadus un ir kļuvis par lielāko satura pārvaldības sistēmu pasaulē. Var droši apgalvot, ka WordPress pastāvēs vēl vairākus gadus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kam pieder WordPress un kā WordPress nopelna naudu?

Vai esat gatavs sākt darbu ar WordPress? Izpildiet mūsu soli pa solim, kā sākt WordPress emuāru.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja salīdzināt WordPress vs Medium plusus un mīnusus. Varat arī apskatīt mūsu ceļvežus par visbiežāk sastopamajiem nepareiziem uzskatiem par WordPress un Kāpēc WordPress ir bezmaksas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map