WordPress vs Weebly – kurš no tiem ir labāks? (Salīdzinājums)

Vai jūs mēģināt izlemt starp WordPress vs Weebly, lai izveidotu savu vietni? WordPress ir populāra izvēle un nodrošina 23% no visām vietnēm internetā, taču Weebly ir vēl viens risinājums, kas ļauj izveidot savu vietni, emuārus un e-komercijas veikalus. Ja jums rodas jautājums, kāda ir atšķirība starp Weebly un WordPress, tad jūs esat īstajā vietā. Šajā rakstā mēs salīdzināsim WordPress vs Weebly, uzskaitot katra plusus un mīnusus, lai jūs varētu izlemt, kurš no jums ir labāks.


WordPress vs Weebly salīdzinājums

Piezīme: šajā rakstā Weebly tiek salīdzināts ar pašmāju WordPress.org vietnēm, nevis WordPress.com emuāriem. Skatiet mūsu ceļvedi par atšķirību starp WordPress.com un WordPress.org.

Video versija

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja jums nepatīk videoklips vai vēlaties lasīt sev piemērotā tempā, turpiniet lasīt.

Hosted Platform vs Self-Hosted

Weebly ir pilnībā mitināts pakalpojums. Tas nozīmē, ka jūsu vietne atrodas viņu serveros, un jums ir jāievēro viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumi. Ja jūs nolemjat mainīt platformas, migrācijas process ir ārkārtīgi grūts. Viņu administratora apgabalā ir visi rīki, kurus varat izmantot savas Weebly vietnes izveidošanai, rediģēšanai un pārvaldīšanai.

No otras puses, WordPress ir bezmaksas programmatūra, kuru varat instalēt savā tīmekļa mitināšanas kontā. Tas nozīmē, ka jums pieder 100% visa jūsu satura, un WordPress ļauj ļoti viegli pārslēgties uz citu platformu, ja jūs to izvēlaties.

Skatiet mūsu ceļvedi par WordPress emuāra izveidi (soli pa solim).

Uzvarētājs: WordPress

Funkcijas un spraudņi

Iespējas

Weebly nāk ar labu instrumentu klāstu, kas iebūvēti ar to platformu. Tas ietver iespēju pievienot tiešsaistes veikalu, emuāru, kontaktinformācijas veidlapu, fotoattēlus utt. Labākā daļa no iebūvētajām funkcijām ir tā, ka jums nav jāinstalē paplašinājums vai lietojumprogramma..

Tomēr, ja jums nepieciešama funkcija, kas Weebly nav pieejama, jums rodas nepatikšanas, jo jūs nevarat nolīgt dizaineri vai izstrādātāju, lai to pievienotu jums.

No otras puses, WordPress ir visas funkcijas, par kurām varat sapņot: tiešsaistes veikali, kontaktu formas, galerijas, portfelis, SEO utt. Tomēr lielākajai daļai šo funkciju nav iepriekš instalēta, un jums tie ir jāpievieno ar spraudņiem..

Oficiālajā WordPress spraudņu direktorijā ir pieejami vairāk nekā 37 000 bezmaksas spraudņu. Nemaz nerunājot par neskaitāmiem citiem premium spraudņiem, kas pieejami trešo personu vietnēs. Ja jūs domājat par funkciju, tad pastāv liela iespēja, ka tam jau ir spraudnis. Spraudņi, piemēram, Yoast, kā WordPress SEO, padara WordPress SEO draudzīgākus nekā Weebly.

Labākais veids, kā domāt par WordPress vs Weebly funkcijām, ir aplūkot funkcionālos tālruņus un viedtālruņus (iPhone vai Android). WordPress ir viedtālrunis, kas piegādā visu nepieciešamo, taču jūs varat instalēt lietotni, lai pievienotu jaunu funkcionalitāti. Weebly ir funkcionāls tālrunis, kas neļauj instalēt lietotnes. Jūs saņemat to, kas nāk ar to.

Uzvarētājs: WordPress

Dizaina un izkārtojuma izvēles

Weebly izceļas ar izcilu dizainu, un vēlamākā Weebly iezīme ir to vilkšanas un nomešanas lapu veidotājs. Pašlaik viņiem ir gandrīz 100 motīvu, kurus varat pielāgot, izmantojot viņu vilkšanas un nomešanas rīkus. Tas ir ļoti ērti lietojams un ļoti draudzīgs iesācējiem.

Weebly Builder

WordPress komplektācijā nav iebūvēta vilkšanas un nomešanas lapu veidotāja. Tomēr ir pieejami tūkstošiem iepriekš sagatavotu veidņu, daži piedāvā vilkšanas un nomešanas funkciju. Daudzi no tiem ir pieejami bez maksas oficiālajā WordPress.org motīvu direktorijā. Citas tēmas var iegādāties tādu veikalu veikalos kā StudioPress, Themify un ThemeLab.

WordPress ir arī Themfiy radītie motīvi, kuru dēļ ir ļoti viegli izveidot savus izkārtojumus.

Tūkstošiem WordPress motīvu, no kuriem izvēlēties

Uzvarētājs: Weebly

e-komercija un bizness

Veikals

Weebly ļauj jums atvērt savu tiešsaistes veikalu. Tomēr to funkcijas ir ļoti vienkāršas, un nav daudz ko darīt, lai veikalu pielāgotu sev vēlamajam.

Weebly iekasē 3% darījumu maksu papildus maksai, kuru jums iekasēs maksājumu procesors, piemēram, Stripe un PayPal. Tas nozīmē, ka jūs maksājat dubultā darījuma maksu. Jūs varat jaunināt viņu biznesa plānu par USD 25 mēnesī, lai noņemtu papildu darījumu maksu.

WordPress ir vairāki spēcīgi e-komercijas spraudņi, kas ļauj jums izveidot savu tiešsaistes veikalu, piemēram, WooCommerce, EasyDigitalDownloads, iThemes Exchange, WP e-komercija un vairāki citi.

Lielākā daļa no tiem nāk ar desmitiem iepriekš sagatavotu motīvu, jūs varat pievienot kuponus, pielāgot kvītis un būtībā visu, ko vēlaties darīt.

Nav arī papildu darījumu maksas. Viss, kas jums jāmaksā, ir maksājumu apstrādātāju maksa, kas jums būs jāmaksā, izmantojot jebkuru platformu.

Uzvarētājs: WordPress

Datu pārnesamība

Datu migrācija

Weebly ļauj lejupielādēt savu vietni kā zip failu, taču tajā būs tikai jūsu HTML lapas un attēli. Ja jums bija emuārs, tad tas netiks eksportēts. Ja jums būtu slīdņi, eksportētajā vietnē tie nedarbotos. Būtībā ir ļoti grūti vietni attālināt no Weebly.

Uzturot savu vietni atvērtā koda platformā, piemēram, WordPress, jūs varat viegli eksportēt savus datus daudzos formātos. Jūs varat eksportēt savu WordPress vietni kā XML failu, eksportēt datu bāzi, lejupielādēt failus un saturu. Jūs varat viegli migrēt savu WordPress vietni uz jebkuru citu platformu, kas jums patīk.

Šī brīvība ļauj jums pilnībā kontrolēt savu vietni, un šī kontrole daudziem mājas īpašniekiem rada mieru.

Uzvarētājs: WordPress

Secinājums

Weebly ir skaists pakalpojums, kas vairāk piemērots mazām vietnēm. Tas nav ideāls risinājums, lai izveidotu emuāru vai vadītu tiešsaistes veikalu. Spīdīgā dizaina veidotājs var izskatīties pievilcīgi, taču ne viss, kas spīd, ir zelts.

WordPress piedāvā vairāk rīku, brīvības un elastības. Visas šīs lietas ļauj jums izveidot vietni tā, kā vēlaties.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums salīdzināt WordPress vs Weebly un izvēlēties platformu savai nākamajai vietnei. Varat arī apskatīt mūsu Squarespace un WordPress salīdzinājumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map