Yoast SEO vs All in One SEO Pack – kurš ir labākais WordPress SEO spraudnis?

Vai jūs meklējat labāko WordPress SEO spraudni? Ja esat, tad, iespējams, esat sašaurinājis savu izvēli līdz diviem populārākajiem WordPress SEO spraudņiem: Yoast SEO un All in One SEO Pack. Vietnē WPBeginner mums bieži jautā, kurš no tiem ir labāks? Šajā rakstā mēs salīdzināsim Yoast SEO vs All in One SEO Pack, lai uzzinātu, kurš no tiem ir labākais WordPress SEO spraudnis.


Yoast SEO vs All in One SEO - kurš no tiem ir vislabākais WordPress SEO spraudnis

Par mūsu pretendentiem

Gan visiem vienā SEO pakotnē, gan Yoast SEO spraudņiem ir ļoti piemērota lietotāju bāze, un tie ir vieni no visu laiku populārākajiem un visvairāk izmantotajiem WordPress spraudņiem..

All in One SEO pakotni 2007. gadā izveidoja Maikls Torberts un Stīvs Mortibojs. Kopš tā laika tas ir nopelnījis plašu lietotāju bāzi un ir kļuvis par vienu no visu laiku lejupielādētajiem WordPress spraudņiem.

Yoast SEO, Yoast sāka darboties kā WordPress SEO 2010. gadā. To izveidoja Joost de Valk. Ar pastāvīgiem un pastāvīgiem spraudņa uzlabojumiem tas drīz kļuva par galveno All in One SEO pretinieku. .

Šie abi ir lieliski spraudņi un piedāvā visas nepieciešamās funkcijas, lai jūsu WordPress vietnē iegūtu maksimālas SEO priekšrocības.

To salīdzinot, salīdzināsim Yoast SEO vs All in One SEO, lai uzzinātu, kurš no tiem ir labākais WordPress SEO spraudnis.

Instalēšana un iestatīšana

SEO izpratne un veiksmīga ieviešana vietnēs prasa daudz apmācību un prakses. WordPress SEO spraudnim būtu jāļauj iesācējiem viegli iestatīt SEO paraugpraksi bez īpašām prasmēm.

Apskatīsim, kā šie divi spraudņi sakraujas, kad ir jāinstalē un jāiestata SEO pamata iestatījumi WordPress vietnēs.

Rauga SEO

Pirmais, kas jums jādara, ir instalēt un aktivizēt Yoast SEO spraudni. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas lietotāji var doties uz SEO »Informācijas panelis un palaidiet konfigurācijas vedni cilnē Vispārīgi.

Yoast SEO konfigurācijas vedņa palaišana

Tas parādīs soli pa solim vedni, kas palīdzēs jums veikt iestatīšanas procesu. Tas ļauj iesācējiem ātri sākt darbu, nejūtoties satriekts par sarežģīto žargonu un iespējām.

konfigurācijas vednis Yoast SEO

Yoast SEO ir spēcīgs spraudnis, un tam ir daudz iespēju, kuras jums jāiziet cauri vienai. Mēs to esam padarījuši jums vieglu, apskatiet mūsu ceļvedi par Yoast SEO spraudņa instalēšanu un iestatīšanu WordPress.

Yoast SEO iestatījumu sadaļa ir kārtīgi sadalīta lapās, kur katrai lapai ir atšķirīgas cilnes attiecīgajiem iestatījumiem.

Tas lietotājiem ļauj iestatījumos viegli atrast opciju.

Iestatījumi Yoast SEO

Uz ekrāna palīdzība ir pieejama visās Yoast SEO iestatījumu lapās. Vienkārši noklikšķiniet uz purpursarkanās pogas Palīdzība augšpusē, un tā izvērsīsies, lai parādītu video vai tekstu par lapas opcijām.

Yoast SEO palīdzība uz ekrāna

Kārtīgi sakārtoti iestatījumi, konfigurācijas vednis iesācējiem un ekrāna palīdzības opcijas iesācējiem padara īpaši vienkāršu Yoast SEO iestatīšanu viņu WordPress vietnē..

Viss SEO pakotnē

Pirmkārt, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis All in One SEO Pack. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

Pēc aktivizēšanas jūs atradīsit izvēlni All in One SEO tieši zem informācijas paneļa. Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit spraudņa iestatījumu lapā.

Viss vienā SEO pakotnē ir visi iestatījumi vienā lapā. Tas padara to nedaudz satriecošu, taču dažiem lietotājiem šī pieeja var būt vienkāršāka un ātrāka nekā Yoast SEO vairāku lappušu iestatījumi..

Iestatījumu lapa ir sadalīta dažādās sadaļās. Katrā sadaļā apskatīti konkrēta apgabala vai objekta iestatījumi, piemēram: mājas lapas iestatījumi, nosaukuma iestatījumi, displeja iestatījumi utt.

Blakus katrai opcijai ir palīdzības ikona. Noklikšķinot uz ikonas, tiek parādīts īss apraksts un dažreiz saite uz papildu dokumentāciju. Tas iesācējiem ļauj viegli saprast, ko viņi dara.

Šeit ir mūsu lietotāja rokasgrāmata “Viss vienā” SEO Pack, kas palīdzēs pareizi iestatīt spraudni.

Kad esat rūpīgi izgājis vispārīgos iestatījumus, esat gatavs savā vietnē WordPress izmantot All in One SEO.

Secinājums:

Gan Yoast SEO, gan All in One SEO ir daudz iespēju. Tas padara iestatīšanu nedaudz iebiedējošu. Abi spraudņi cenšas visu iespējamo vienkāršot un lietotājiem atvieglot SEO iestatījumu iestatīšanu. Mēs uzskatām, ka Yoast SEO veic nedaudz labāku darbu nekā All in One SEO ar to vairāku lapu un cilņu iestatījumiem.

Uzvarētājs: Rauga SEO

Ikdienas SEO uzdevumi

SEO ir nepārtraukts process, un katrai jaunai ziņai vai lapai, ko pievienojat savai vietnei, ir savs SEO vērtējums. Tas nozīmē, ka jūs izmantosit savu SEO spraudni, lai optimizētu savu saturu meklētājprogrammām, kad to pievienojat. Skatiet mūsu ceļvedi par to, kā optimizēt WordPress emuāra ziņas SEO.

Apskatīsim, kā sacenšas mūsu pretendenti, veicot ikdienas SEO uzdevumus jūsu WordPress vietnē.

Rauga SEO

Yoast SEO nāk ar jaudīgu satura analīzes rīku, kas palīdz jums optimizēt katru jūsu vietnes ziņu vai lapu.

Tieši zem ziņas redaktora atradīsit Yoast SEO metabox ar fragmenta priekšskatījumu, fokusa atslēgvārda lauku un satura analīzi..

Yoast SEO meta lodziņš WordPress

Fragmenta priekšskatījums parāda, kā jūsu vietnes nosaukums un apraksts izskatīsies meklētājprogrammās. Yoast SEO automātiski izmanto jūsu ziņas virsrakstu kā virsrakstu un fragmentu kā aprakstu, taču mēs iesakām to mainīt, noklikšķinot uz pogas rediģēt fragmentu.

Koncentrācijas atslēgvārda ievadīšana Yoast SEO ļaus spraudnim analizēt jūsu saturu šim konkrētajam atslēgvārdam.

Analīze tiek parādīta satura analīzes apgabalā, kur Yoast SEO sniegs ieteikumus, kā jūs varat uzlabot savu ziņu SEO rezultātu.

Yoast SEO meta lodziņā ir vēl divas sadaļas. Lai pārslēgtos uz izvērsto skatu, noklikšķiniet uz zobrata ikonas.

Papildu pasta iestatījumi Yoast SEO

Izvērstais skats ir kaut kas tāds, ko vairumam iesācēju nekad nevajadzētu izmantot, ja vien nezināt, ko darāt. Tas ļauj apturēt meklētājprogrammas, lai tās sekotu vai indeksētu ziņu / lapu.

Otrkārt, ir sociālā ikona, kas parāda jūsu ziņas sociālos iestatījumus.

Yoast SEO sociālie iestatījumi ziņām

Šeit varat iestatīt raksta attēlu Facebook un Twitter. Jūs varat atstāt aprakstu un virsrakstu banku, jo Yoast SEO jūsu galveno virsrakstu un aprakstu izmantos atvērtā grafika metatagos.

Viss vienā SEO pakotne

All in One SEO komplektā ir līdzīga metabox, lai rediģētu SEO iestatījumus, izmantojot pastu. Vienkārši rediģējiet ziņu, un zem ziņas redaktora atradīsit All in One SEO meta lodziņu.

Viss vienā SEO metabox atsevišķām ziņām un lapām

Atšķirībā no Yoast SEO, šī meta lodziņš ir ļoti vienkāršs. Jūs varat rediģēt virsrakstu un aprakstu, taču nav satura analīzes vai SEO punktu skaita.

All in One SEO piedāvā uzlabotus rīkus katrai ziņai, kas ļauj jums kontrolēt meklētājprogrammu indeksēšanu un sekošanu. Tam pat ir opcija, kas izslēdz All in One SEO konkrētajai ziņai vai lapai.

Lai izmantotu sociālās funkcijas, jums jāatspējo vietnes Social Meta pievienošana, apmeklējot vietni Viss vienā SEO »Funkciju pārvaldnieks lappuse.

Sociālo funkciju pievienošana SEO vienā

Iespējojot šo papildinājumu, cilnes All in One SEO meta lodziņā zem ziņas redaktora tiks pievienota cilne Sociālie iestatījumi. Šis papildinājums ļauj iestatīt pielāgotus attēlus un aprakstus, kas jāizmanto Facebook un Twitter.

Sociālie iestatījumi pakalpojumā All in One SEO, lai pievienotu atvērta grafika meta datus

Secinājums

Abi spraudņi ļauj ērti rediģēt SEO iestatījumus, izmantojot pastu. Viss vienā SEO pakotne izmanto vienkāršu un tīru pieeju, ļaujot lietotājiem pievienot papildu laukus, ja viņi to vēlas.

Raugs, no otras puses, tiek pieņemts ar lēmumiem par pieeju pieejai un pievieno funkcijas, kuras, viņuprāt, ir būtiskas visām vietnēm.

Tomēr mēs uzskatām, ka satura analīze, fokusa atslēgas vārdi un SEO vērtēšana Yoast SEO dod lielas priekšrocības.

Uzvarētājs: Rauga SEO

Papildu rīki un funkcijas

Lapas SEO ir visaptverošs process, tāpēc abiem šiem spraudņiem ir ne tikai meta tagi, bet arī papildu rīki un funkcijas.

Šīs funkcijas ir paredzētas, lai novērstu nepieciešamību instalēt vairākus citus SEO spraudņus un sniegtu patiesu “viss vienā” risinājumu.

Rauga SEO

Yoast SEO nāk ar visaptverošu funkciju klāstu, kas aptver lielāko daļu vietnes optimizācijas aspektu. Daži no šiem rīkiem ir:

 • XML vietņu kartes
 • Maizes maizes navigācija
 • Atveriet diagrammas metatagus
 • Datu importēšana no Google tīmekļa pārziņa rīkiem
 • Iebūvēts robots.txt un .htaccess redaktors
 • Importēt / eksportēt SEO datus

Viss vienā SEO pakotne

All in One SEO komplektā ir arī daudzas funkcijas, taču dažas no tām pēc noklusējuma nav aktivizētas. Jums būs jāapmeklē Viss vienā SEO »Funkciju pārvaldnieks lai tos aktivizētu.

 • XML vietnes karte
 • Robots.txt
 • Failu redaktors
 • Sliktu robotu bloķētājs
 • Atveriet diagrammas metatagus
 • Importēt un eksportēt SEO datus
 • Izrādes vadītājs

Secinājums

Abi spraudņi piedāvā gandrīz vienādu rīku un funkciju komplektu. Viss vienā SEO nav rīvmaizes navigācijas un datu importēšanas no Google Search Console funkcijām. Tomēr, ja šīm divām funkcijām nebūtu savas būtiskas ietekmes uz jūsu vietnes SEO.

Mums patīk arī tas, kā viss vienā SEO ļauj aktivizēt funkcionalitāti tikai nepieciešamības gadījumā.

Uzvarētājs: Kakla saite

Atbalsts un papildinājumi

Kaut arī abi spraudņi ir diezgan ērti lietojami un tiem ir pieejama plaša bezmaksas dokumentācija, jūsu bezmaksas atbalsta iespējas ir ļoti ierobežotas.

Apskatīsim, kā abi spraudņi apstrādā profesionālu atbalstu un papildinājumus.

Rauga SEO

Pamata bezmaksas Yoast SEO spraudnis netiek atbalstīts, un jūs to izmantojat uz savu risku. Lai gan jūs varat uzdot jautājumus WordPress.org atbalsta forumos un atrast citu lietotāju palīdzību, jums netiek garantēta komandas Yoast oficiāla atbilde..

Lai saņemtu profesionālu atbalstu, jums būs jāiegādājas Yoast SEO piemaksa. Vienas vietnes licences cena ir 69 USD, un tā palielinās, kad pievienojat vairāk vietņu.

Piemaksu licencei ir arī dažas papildu funkcijas, piemēram, vairāki fokusa atslēgas vārdi un novirzīšanas pārvaldnieks.

Yoast SEO piedāvā arī dažus maksas papildinājumu spraudņus, kas pieejami nišu vietnēm ar īpašām SEO vajadzībām. Šie pievienojumprogrammu spraudņi ir:

 • Video SEO
 • Vietējais SEO
 • Jaunumi SEO

Viss vienā SEO pakotne

Bezmaksas pakalpojuma All in One SEO versija netiek atbalstīta. All in One SEO Pack Pro versijai ir pieejams viena gada profesionāls atbalsts.

Pro versijas licence vienai vietnei maksā 97 USD gadā. WPBeginner lietotāji var saņemt USD 20 OFF, izmantojot mūsu All in One SEO Pro kuponu.

All in One SEO profesionālā versija parasti ir viena no galvenajām versijām pirms bezmaksas spraudņa. Tam ir arī papildu funkcijas, piemēram, atbalsts WooCommerce produktiem, kategoriju SEO opcijas, video XML vietnes karte utt.

Secinājums

Yoast SEO licence ir lētāka, ja jums tā nepieciešama tikai vienā vietnē. Tomēr, palielinot vietņu pievienošanu, cenas pieaug. No otras puses, neierobežotās vietnēs var izmantot vienu “All in One” SEO licenci.

Uzvarētājs: Viss vienā SEO pakotne

Mūsu spriedums

Viss vienā SEO un Yoast SEO ir lieliski spraudņi, tāpēc jebkuram abu spraudņu salīdzinājumam ir jābūt ļoti tuvu.

Mēs personīgi izmantojam Yoast SEO visās mūsu vietnēs un uzskatām, ka tas ir labākais WordPress SEO spraudnis. Tam ir citas piedāvātās funkcijas, piemēram, datu importēšana no tīmekļa pārziņa rīkiem, navigācijas rīka maiņa, sadaļa Jūsu informācija, sociālās funkcijas utt..

Bet labākā īpašība ir satura analīze, kas, mūsuprāt, daudziem iesācējiem palīdz saprast, kā viņiem vajadzētu rakstīt ziņu nosaukumus, aprakstus un lietot atslēgvārdus savā saturā.

Mēs ceram, ka šis Yoast SEO un All in One SEO Pack salīdzinājums palīdzēja atrast jūsu vietnei labāko WordPress SEO spraudni. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 9 labāko WordPress SEO spraudņu un rīku sarakstu, kas jums jāizmanto.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me