10 najlepszych aplikacji na iPhone’a dla blogerów

Szukasz najlepszych aplikacji na iPhone’a dla blogerów, które powinieneś zainstalować? Prawdopodobnie korzystasz już z wielu aplikacji na iPhonie, aby pomóc w blogowaniu. W tym artykule udostępniliśmy 10 wybranych przez nas najlepszych aplikacji na iPhone’a dla blogerów, użytkowników WordPress i sprzedawców internetowych.


Musi mieć aplikacje iPhone dla blogerów

1. Aplikacje WordPress.com

Aplikacje WordPress.com

WordPress.com oferuje pięknie zaprojektowane aplikacje do zarządzania WordPress.com, a także samodzielnie hostowane witryny WordPress.org. Więcej informacji znajduje się w naszym przewodniku na temat różnic między WordPress.com a WordPress.org.

Aplikacja jest dostępna na systemy iOS, Android oraz komputery stacjonarne. Umożliwia pisanie i edytowanie postów w drodze, udostępnianie zdjęć, otrzymywanie powiadomień push i zarządzanie komentarzami.

Jedną wadą korzystania z aplikacji jest to, że niektóre jej funkcje, takie jak statystyki, wymagałyby utworzenia konta WordPress.com i zainstalowania JetPack na swojej stronie. Te funkcje są jednak opcjonalne i nadal można korzystać z aplikacji bez korzystania z tych funkcji.

2. Ulisses

Ulisses

Jeśli szukasz zabójczego pisania na swoim iPhonie, to sprawdź Ulysses. Jest to nagradzana płatna aplikacja, która spodoba ci się w pisaniu.

Aplikacja zasadniczo nie przeszkadza w pisaniu, co pozwala zwiększyć wydajność nawet na mniejszym ekranie. Jest to aplikacja do pisania współpracująca z WordPress i Medium. Możesz udostępniać i otwierać pliki za pomocą Notatek, Dysku Google, DropBox i innych.

Zapewnia także intuicyjną organizację wszystkich projektów pisania, co ułatwia utrzymanie porządku podczas podróży. Edycja tekstu korzysta ze składni markdown, umożliwiając swobodne pisanie bez ciągłego dotykania małych przycisków w celu sformatowania lub dodania linków.

3. Feedly

Feedly

Chcesz czytać wszystkie swoje ulubione witryny i blogi w podróży? Następnie kasa Feedly. Jest to najmądrzejszy sposób na subskrybowanie ulubionych stron internetowych, czytanie ich w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu, którego używasz. Feedly jest dostępny dla przeglądarek, komputerów stacjonarnych, iOS, Androida i innych.

Jest to prawdopodobnie najlepszy czytnik kanałów RSS na rynku. Oferuje czyste i czytelne wrażenia z czytania, inteligentne śledzenie przeczytanych treści oraz łatwiejsze narzędzia do porządkowania subskrypcji.

4. Snapseed

Snapseed

Twój iPhone jest wyposażony w świetny aparat i czasami może być konieczne edytowanie zdjęć w podróży za pomocą iPhone’a. Niestety, po wyjęciu z pudełka nie ma zaawansowanego narzędzia do edycji obrazu, które może robić wszystko, co chcesz. W tym momencie pojawia się Snapseed.

Stworzona przez Google Snapseed to zaawansowana aplikacja do edycji zdjęć na urządzenia mobilne. Jest dostępny zarówno na Androida, jak i iPhone’a, i ma kilka naprawdę niesamowitych funkcji, takich jak pędzel korygujący, historia edycji, filtry, balans kolorów i światła itp..

Zdziwisz się, jak łatwo Snapseed ułatwia korzystanie z dotknięć i gestów w zaawansowanych funkcjach edycji. Jest to niezbędna aplikacja na iPhone’a, jeśli regularnie udostępniasz zdjęcia z telefonu.

5. IFTTT

IFTTT

Czy czasami życzysz sobie, aby ktoś mógł zautomatyzować kilka aspektów blogów i mediów społecznościowych? IFTTT to wirtualny asystent, o którym marzysz.

Pozwala zautomatyzować media społecznościowe, blogowanie, korzystanie z urządzeń mobilnych i internet rzeczy.

Zasadniczo po prostu ustawiasz warunki dla różnych aplikacji, a gdy te warunki są dopasowane, IFTTT wykonuje zdefiniowane przez ciebie działania. Na przykład może tweetować nowe artykuły, udostępniać je na Facebooku, przesyłać dalej artykuły i wiele więcej.

Więcej informacji znajdziesz w naszym przewodniku na temat automatyzacji WordPress i mediów społecznościowych za pomocą IFTTT.

6. Google Authenticator

Google Authenticator

Jedną z najważniejszych wskazówek, które znajdziesz w naszym przewodniku bezpieczeństwa WordPress, jest włączenie weryfikacji dwuetapowej na ekranie logowania WordPress. Google Authenticator to aplikacja, którą musisz włączyć.

Generuje hasła wrażliwe na czas, które należy wprowadzić wraz z hasłem WordPress. Ponieważ hasła te są generowane na urządzeniu mobilnym i tylko przez krótki czas, hakerzy nie będą mogli łatwo włamać się do Twojej witryny.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik na temat dodawania weryfikacji dwuetapowej Google Authenticator w WordPress.

7. LastPass

LastPass

W ciemnych zakątkach Internetu czają się złodzieje tożsamości, złośliwe oprogramowanie i cyberataki. Pierwszą linią obrony przed tymi zagrożeniami są hasła. Zawsze powinieneś używać unikalnych silnych haseł dla wszystkich swoich kont online. Teraz pytanie brzmi, jak śledzić wszystkie te silne hasła?

Nie musisz. LastPass to aplikacja do zarządzania hasłami, która działa we wszystkich przeglądarkach, systemach operacyjnych, a nawet na telefonie iPhone. Umożliwia automatyczne zapisywanie i wprowadzanie haseł. Możesz również bezpiecznie udostępniać swoje hasła współpracownikom, bez możliwości zapoznania się z hasłem.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zobacz nasz przewodnik na temat zarządzania hasłami dla początkujących użytkowników WordPress.

Alternatywnie: Authy, 1 Hasło

8. Pushbullet

Pushbullet

Pushbullet to zgrabna aplikacja, która pozwala udostępniać pliki między urządzeniami. Działa na wszystkich systemach operacyjnych, iPhone’ach, Androidzie oraz na wszystkich głównych przeglądarkach. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcesz wysłać plik z jednego urządzenia na drugie bez synchronizacji wszystkich plików.

Umożliwia także przeglądanie powiadomień z telefonu w przeglądarce lub na komputerze. Możesz także przeglądać i wysyłać wiadomości tekstowe na telefon z pulpitu.

9. Hootsuite

Hootsuite

Chociaż domyślne aplikacje społecznościowe działają dobrze dla większości użytkowników, brakuje im wielu funkcji, które byłyby potrzebne jako bloger, marketer internetowy lub właściciel firmy.

Niektóre z tych funkcji obejmują planowanie, monitorowanie w mediach społecznościowych, analitykę, ujednolicony pulpit nawigacyjny, współpracę itp. Hootsuite jest prawdopodobnie najpopularniejszą aplikacją, która oferuje wszystkie te funkcje w pięknym uproszczonym pulpicie nawigacyjnym.

10. Evernote

Evernote

Evernote jest numerem jeden wśród blogerów jako ulubiona aplikacja do robienia notatek. Jest wydajny i intuicyjny, umożliwiając robienie notatek, zapisywanie linków, ustawianie przypomnień i udostępnianie ich na wszystkich urządzeniach. Możesz także udostępniać notatki każdemu, kto używa Evernote lub dowolnej aplikacji innej firmy na swoim urządzeniu.

Ponadto Evernote bezproblemowo współpracuje z aplikacjami, takimi jak Feedly, IFTTT, Dysk Google, Notatki i inne. Zapewnia to większą elastyczność i wiele sposobów zapisywania i udostępniania notatek.

Alternatywnie: Google Keep

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć nowe aplikacje na iPhone’a dla blogerów. Możesz także zobaczyć naszą listę bezpłatnych narzędzi Google, z których powinien korzystać każdy blogger WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map