10 najlepszych narzędzi marketingowych i wtyczek dla WordPress

Szukasz najlepszych narzędzi i wtyczek do marketingu afiliacyjnego??


Marketing partnerski to sprytny sposób na zarabianie pieniędzy przez promowanie produktów i usług, które lubisz i których używasz. Gdy użytkownicy dokonają zakupu za pomocą linku monitorującego, zarabiasz prowizję (wygrana wygrana).

W tym artykule podzielimy się naszą starannie dobraną listą najlepszych narzędzi do marketingu afiliacyjnego i wtyczek do WordPress.

Najlepsze narzędzia marketingowe i wtyczki dla WordPressa

Najlepsze narzędzia marketingowe i wtyczki dla partnerów

WordPress to najpopularniejszy kreator stron internetowych wśród marketingowców stowarzyszonych i blogerów. Głównie dlatego, że daje dostęp do najlepszych wtyczek i narzędzi do promowania partnerów przy jednoczesnym zwiększeniu ruchu na Twojej stronie.

Ponieważ jednak dostępnych jest tak wiele wtyczek WordPress, początkujący często mylą się z tym, których wtyczek i narzędzi powinni używać?

Właśnie dlatego przeprowadziliśmy badania dla Ciebie … i dla nas, ponieważ częściowo zarabiamy na naszej stronie internetowej poprzez marketing afiliacyjny.

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​potrzebujesz narzędzi, które pomogą Ci wykonać następujące czynności:

 • Z łatwością dodawaj linki partnerskie do swoich artykułów
 • Zarządzaj i zapisuj linki partnerskie w WordPress
 • Twórz współdzielone linki partnerskie dla mediów społecznościowych i podcastów
 • Powiększaj grono odbiorców i buduj lojalnych obserwujących
 • Śledź skuteczność swoich najlepszych kampanii partnerskich

To powiedziawszy, rzućmy okiem na najlepsze narzędzia marketingu afiliacyjnego i wtyczki, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes.

Film instruktażowy

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli wolisz instrukcje na piśmie, po prostu czytaj dalej.

1. Ładne linki

Ładne linki

Pretty Links to popularna wtyczka do zarządzania linkami do WordPress, której zaufało ponad 200 000 stron internetowych.

Umożliwia łatwe dodawanie linków do postów WordPress, tworzenie krótkich i niezapomnianych partnerskich adresów URL podcastów / mediów społecznościowych, maskowanie linków partnerskich i więcej.

Możesz także włączyć funkcję automatycznego łączenia, aby automatycznie dodawać linki partnerskie do określonych słów kluczowych. Wtyczka pozwala skonfigurować przekierowania, które są przydatne, jeśli link partnerski zwraca błąd 404.

Pretty Links pokazuje szczegółowe raporty dotyczące linków na pulpicie administracyjnym WordPress. To pozwala zobaczyć, które linki partnerskie radzą sobie lepiej na Twojej stronie.

2. Spragnieni partnerzy

Spragnieni partnerzy

ThirstyAffiliates to kolejne potężne narzędzie do zarządzania linkami partnerskimi dla WordPress. Umożliwia łatwe zarządzanie linkami partnerskimi w panelu administracyjnym WordPress.

Możesz szybko wstawiać linki do postów, maskować linki, automatycznie wstawiać linki partnerskie, a nawet sprawdzać skuteczność poszczególnych linków w Twojej witrynie. Możesz również posortować linki do kategorii, co ułatwia organizację partnerów stowarzyszonych.

Dwa pierwsze miejsca na naszej liście zajmują wtyczki do zarządzania linkami, ponieważ jest to takie ważne. Musisz wybrać Pretty Links lub Thirsty Affiliates.

3. MonsterInsights

MonsterInsights

Jako inteligentny marketingowiec afiliacyjny musisz wiedzieć, które artykuły generują większy ruch, skąd pochodzą użytkownicy i co robią podczas przeglądania Twojej witryny.

W tym momencie pojawia się MonsterInsights. Jest to najlepsza wtyczka Google Analytics do WordPress (zaufana przez 2 miliony stron internetowych). Pokazuje przydatne informacje i raporty analityki internetowej na pulpicie WordPress.

MonsterInsights sprawia, że ​​bardzo łatwo automatycznie śledzić linki partnerskie. Jest wyposażony w funkcję śledzenia linków, która pomaga monitorować kliknięcia adresów URL, banery reklamowe i inne linki wychodzące. Możesz połączyć to ze statystykami strony i innymi raportami, aby uzyskać bardziej kompleksową analizę.

MonsterInsights jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w konfiguracji. Szczegółowe instrukcje można znaleźć w naszym przewodniku dla początkujących, w jaki sposób zainstalować Google Analytics w WordPress.

4. RafflePress

RafflePress

RafflePress to najlepsza wtyczka prezentowa WordPress na rynku. Pozwala tworzyć wirusowe prezenty i konkursy na twojej stronie, co pomaga szybko uzyskać duży ruch.

Wyposażony jest w narzędzie do przeciągania i upuszczania upominków, które pozwala tworzyć angażujące, bardzo angażujące kampanie z nagrodami. Pomaga to prowadzić kampanie promujące określone produkty stowarzyszone, prowadzić kampanie sezonowe lub rozwijać listę e-mail.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą pełną recenzję RafflePress lub przejdź do instrukcji krok po kroku i uruchom swoją pierwszą nagrodę lub konkurs w WordPress.

5. Stały kontakt

Stały kontakt

Constant Contact to najlepsza usługa e-mail marketingu w Internecie. Pozwala pozostać w kontakcie z użytkownikami witryny, nawet po jej opuszczeniu.

Możesz łatwo utworzyć biuletyn e-mailowy, prowadzić kampanie e-mailowe i rozwijać swoich subskrybentów dzięki ich platformie.

Możesz tworzyć piękne kampanie e-mailowe w kilka sekund, korzystając z narzędzia do przeciągania i upuszczania wiadomości e-mail z mnóstwem szablonów. Możesz promować swoich partnerów stowarzyszonych za pośrednictwem biuletynu, który otwiera inny kanał, dzięki któremu możesz zwiększyć swoje zarobki partnerów poza swoją witryną.

Stały kontakt zapewnia szczegółowe statystyki dotyczące skuteczności kampanii. Możesz uruchomić test A / B, aby sprawdzić, w jakim formacie Twoi użytkownicy uważają, że jest bardziej interesujący.

Alternatywny: SendinBlue / ConvertKit

6. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najlepsze narzędzie do generowania ołowiu i optymalizacji konwersji na rynku. Wyposażony jest w potężną technologię Exit-Intent®, która przekształca porzucających gości w subskrybentów i klientów.

Możesz użyć OptinMonster, aby dodać linki partnerskie do wyskakujących okien lightbox, formularzy rejestracji wsuwanych, formularzy paska bocznego, ruchomych pasków i innych.

Każda opcja pozwala stworzyć nowe możliwości maksymalizacji prowizji stowarzyszonej, przekształcić odwiedzających stronę w subskrybentów, utrzymać zaangażowanie użytkowników i spędzać więcej czasu na Twojej stronie.

OptinMonster pozwala uruchamiać podzielone testy i zwiększać liczbę rejestracji e-mail. Powinieneś zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat tworzenia listy e-mail w WordPress.

7. WP RSS Aggregator

WP RSS Aggregator

WP RSS Aggregator to popularna wtyczka WordPress RSS. Idealnie nadaje się do pobierania treści z sieci afiliacyjnych do Twojej witryny WordPress. Możesz użyć go jako agregatora treści, kustosza wiadomości i połączyć z oryginalną treścią, aby zwiększyć zarobki partnera.

Dzięki potężnym dodatkom możesz tworzyć automatyczne blogi ze swoimi sieciami partnerskimi. Będzie automatycznie pobierać produkty jako posty na blogu WordPress i możesz edytować te posty, aby dodać własną oryginalną treść.

8. SEMRush

SEMRush

SEMRush jest jednym z najlepszych narzędzi SEO na rynku. Jest to kompletny zestaw narzędzi SEO i marketingowych dla twórców treści i bardzo skuteczny dla marketingowców stowarzyszonych.

Jest wyposażony w niezwykle potężne narzędzie do badania słów kluczowych, które umożliwia śledzenie słów kluczowych, znajdowanie nowych pomysłów, sprawdzanie rankingu słów kluczowych i nie tylko.

Możesz go użyć do przeprowadzenia analizy konkurencji i sprawdzenia, które słowa kluczowe twoi konkurenci są w rankingu. SEMRush zapewnia przydatne wskazówki, jak pokonać ich w rankingach wyszukiwania za pomocą narzędzia do pisania SEO.

Możesz użyć tego samego narzędzia do badania słów kluczowych i analizy konkurencji, aby zobaczyć, które produkty stowarzyszone są popularne wśród konkurentów, znaleźć nowych partnerów stowarzyszonych lub znaleźć nowe produkty niszowe do promowania.

Alternatywny: Ahrefs

9. WPForms

WPForms

WPForms to najbardziej przyjazna dla początkujących wtyczka formularza kontaktowego WordPress. Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania formularzy, umożliwiające łatwe tworzenie dowolnego rodzaju formularzy w witrynie.

Możesz użyć WPForms, aby utworzyć formularz rejestracji partnera i pozwolić potencjalnym partnerom na wysyłanie żądań partnerów na twojej stronie internetowej. Integruje się z popularnymi usługami, takimi jak Constant Contact, aby automatycznie wysyłać odpowiedzi do użytkowników.

WPForms oferuje również wiele gotowych szablonów formularza rejestracji użytkownika, formularza rejestracji, formularza ankiety / ankiety i innych.

10. AdSanity

AdSanity

AdSanity to najlepsza wtyczka do zarządzania reklamami dla WordPress. Posiada zaawansowane opcje wyświetlania, umożliwiające umieszczanie banerów reklamowych w nagłówku, pasku bocznym i stopce witryny.

Wtyczka pozwala dodawać linki partnerskie do reklam i uzyskiwać więcej kliknięć. Dzięki opcjom publikowania możesz także ustawić datę początkową i końcową reklam, aby promować wyjątkowe oferty od swoich partnerów stowarzyszonych.

Jest to idealne narzędzie dla właścicieli witryn, którzy również korzystają z Google AdSense i innych programów reklamowych w celu uzupełnienia swoich dochodów. Możesz łatwo umieścić kod reklamy na swojej stronie i dynamicznie wyświetlać reklamy bez edytowania plików motywów WordPress.

Pokazuje pełne statystyki graficzne poszczególnych reklam, dzięki czemu dowiesz się, które miejsce docelowe reklamy ma wysoką skuteczność w Twojej witrynie. Możesz także wybrać zakres dat, aby wyświetlić niestandardowe raporty dla konkretnych reklam.

Bonus: Affiliate Royale

Partner Royale

Affiliate Royale to potężne narzędzie do śledzenia i zarządzania partnerami dla firm, które chcą rozpocząć własny program partnerski.

Możesz go użyć do skonfigurowania programu partnerskiego w ciągu kilku minut. Dzięki Affiliate Royale możesz monitorować kliknięcia, sprzedaż i płatności partnera.

Jest wysoce kompatybilny z popularnymi platformami, takimi jak MemberPress, PayPal, WooCommerce, Authorize.net i inne.

Alternatywny: AffiliateWP

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze narzędzia marketingu afiliacyjnego i wtyczki do WordPress. Możesz również sprawdzić naszą starannie dobraną listę najlepszych programów do czatu na żywo i najlepszych wtyczek WordPress, aby rozwinąć swoją stronę internetową.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map