14 Najlepszy generator nazw domen, który pomoże Ci wybrać domenę (FAST)

Czy chcesz założyć stronę internetową, ale nie wiesz, której nazwy domeny użyć? Wybór właściwej nazwy domeny nie jest łatwy. Zwłaszcza gdy wymyślisz coś wyjątkowego, niezapomnianego i znaczącego tylko po to, aby dowiedzieć się, że jest już zajęty. W tym artykule udostępnimy najlepsze bezpłatne generatory nazw domen, które pomogą Ci znaleźć idealną nazwę domeny dla Twojej firmy.


Darmowe narzędzia do generowania nazw domen

Zanim zaczniesz

Zanim zaczniemy patrzeć na generatory nazw domen, chcemy podzielić się kilkoma najlepszymi praktykami dotyczącymi nazw domen, a także pokazać, w jaki sposób można uzyskać pierwszą nazwę domeny za darmo!

Odsuńmy się od podstaw.

Nazwa domeny to adres Twojej witryny w Internecie. To, co ludzie wpisują, aby dostać się do Twojej witryny (np. Google.com lub wpbeginner.com). Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dla początkujących na temat nazw domen i ich działania.

Wybierając nazwę domeny, należy pamiętać o następujących kryteriach:

 • Spróbuj zarejestrować domenę .com (jest to najbardziej rozpoznawalna)
 • Upewnij się, że łatwo to wymówić
 • Zrób to tak krótko, jak to możliwe
 • Użyj słowa kluczowego, jeśli możesz
 • Unikaj łączników
 • Nie naruszaj znaku towarowego innych osób

Teraz, gdy wiesz, co powinna mieć dobra nazwa domeny, możesz zastanawiać się, ile kosztuje nazwa domeny?

Nazwy domen zazwyczaj kosztują około 14 USD rocznie (dotyczy to domeny .com).

Jeśli dostaniesz inne niejasne rozszerzenia, będą cię jeszcze kosztować.

Jak uzyskać bezpłatną nazwę domeny

Są szanse, że jeśli szukasz nazwy domeny, to próbujesz założyć blog lub stronę internetową, co oznacza, że ​​potrzebujesz również hostingu. Zobacz nasz przewodnik na temat różnicy między nazwami domen a hostingiem.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie i oferują użytkownikom WPBeginner bezpłatną nazwę domeny + 60% zniżki na hosting. Zasadniczo możesz zacząć za 2,75 USD miesięcznie.

→ Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty Bluehost ←

Bluehost jest jedną z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnie polecił dostawcę hostingu WordPress.

Uwaga: Ta ekskluzywna oferta rabatowa działa tylko po kliknięciu linku z naszej strony, więc użyj poniższych generatorów nazw domen, aby znaleźć nazwę domeny, którą lubisz, a następnie wróć na naszą stronę internetową, aby skorzystać z oferty.

Aby uzyskać więcej informacji i instrukcje krok po kroku, zobacz nasz artykuł na temat rejestracji nazwy domeny.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na najlepsze bezpłatne generatory nazw domen w Internecie.

Najlepsze generatory nazw domen

Słowo porady:

Te generatory nazw domen są sztuczną inteligencją, więc nie są doskonałe.

Są one jednak wystarczająco dobre, aby uzyskać kreatywne soki w twojej głowie, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą nazwę domeny dla swojej witryny.

1. Nameboy

Nameboy

Nameboy jest jednym z najlepszych generatorów nazw domen. Wystarczy wpisać słowo kluczowe, aby wygenerować mnóstwo pomysłów na nazwę domeny. Kliknij dowolną nazwę domeny, aby wyświetlić szczegóły lub dokończyć rejestrację, postępując zgodnie z instrukcjami. Jest niesamowicie szybki, co pomaga wyszukać więcej pomysłów na nazwy domen w krótszym czasie.

2. IsItWP

IsItWP

IsItWP oferuje szybkie i natychmiastowe narzędzie do badania domen. Zacznij od wpisania kilku słów kluczowych lub nazwy marki, a wyświetli się mnóstwo pomysłów na domeny przy użyciu różnych kombinacji. Możesz zawęzić wyszukiwanie, rozpocząć nowe wyszukiwanie lub kliknąć pokaż więcej wyników, aby wyświetlić jeszcze więcej pomysłów.

3. Shopify Business Name Generator

Shopify Business Name Generator

Shopify jest znane z oferowania bezpłatnych narzędzi dla swoich gości, a narzędzie Business Name Generator jest dobre. Nie ma tony, która odróżnia to narzędzie od innych pod względem funkcji, ale jest to jeden z najszybszych i najłatwiejszych w użyciu.

Jeśli chcesz założyć sklep internetowy, możesz sprawdzić porównanie Shopify vs WooCommerce, a także zobaczyć naszą listę najlepszych wtyczek eCommerce dla WordPress.

4. Koło domeny

Koło domeny

Domain Wheel to kolejny niesamowity generator nazw domen, który pozwala znaleźć dobre pomysły na nazwy domen. Łączą również wyszukiwanie z przypadkowymi pomysłami, nazwami, które brzmią podobnie do wyszukiwania, rymuje się z wyszukiwaniem i innymi przypadkowymi pomysłami.

5. Nazwa siatki

Nazwa siatki

Istnieje wiele skomplikowanych generatorów nazw domen, które wymagają dostosowania różnych ustawień w celu uzyskania oczekiwanych wyników. Nazwa Mesh nie jest jedną z nich. To narzędzie jest niezwykle proste w użyciu. Wystarczy wpisać dwa lub trzy słowa kluczowe w pasku wyszukiwania, a generator generuje różnorodne dostępne nazwy domen skategoryzowane pod nagłówkami takimi jak „wspólne”, „nowe”, „krótkie”, „podobne” i „zabawne”.

6. Usuń nazwę

Bust a Name

Chociaż układ i wygląd narzędzia mogą nie być tak atrakcyjne, jak niektóre bardziej nowoczesne narzędzia, nie należy mylić jego nijakiego wyglądu z brakiem wyników. Bust a Name ma mnóstwo funkcji, których inne narzędzia po prostu nie mają. Obejmują one możliwość ustawiania prefiksów, sufiksów, łączników, liczby mnogiej, a nawet opcję upuszczenia ostatniej samogłoski słowa.

7. DomainsBot

DomainsBot

Jedną z ciekawych rzeczy w DomainsBot jest to, że faktycznie powiadomi Cię, gdy nazwa domeny, którą aktualnie wybierzesz, wkrótce wygaśnie. Daje to możliwość przypisania określonych nazwisk i ewentualnych roszczeń, jeśli ostatecznie wygasną.

8. Nazwa stacji

Stacja nazw

NameStation to coś więcej niż generator nazw domen, to społeczność. Oprócz wyszukiwania nazw domen możesz także zorganizować konkurs i sugestie dotyczące crowdsource. Nie tylko otrzymujesz zautomatyzowane wyniki, ale także twórczy wkład innych osób.

9. Panabee

Panabee

Panabee jest estetyczny, co ma znaczenie dla niektórych osób. Daje także listę powiązanych terminów, które mogą pomóc ci wskazać inny kierunek. Dodatkowym bonusem jest funkcja sprawdzająca nazwy użytkowników mediów społecznościowych na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Tumblr.

10. Dot-o-Mator

Dot-O-Mator

Biorąc pod uwagę prosty wygląd tego generatora, Dot-o-Mator jest dość funkcjonalny. Zacznij od opracowania listy początkowych słów, a następnie utwórz listę zakończeń. Naciśnij przycisk łączenia, a uzyskasz mnóstwo wyników. Istnieje nawet aplikacja mobilna, dzięki której możesz generować nazwy w dowolnym miejscu.

11. Domainr

Domainr

Domainr nie zadziera z niepotrzebnymi elementami lub funkcjami. Zostało zaprojektowane jako narzędzie, do którego można uzyskać dostęp i którego można użyć w ciągu zaledwie kilku sekund. Tworzy garść dostępnych domen najwyższego poziomu, a następnie szereguje najlepsze opcje zakupu na podstawie nazwy, funkcji i ceny.

12. NameSmith

NameSmith

Przedsiębiorcy internetowi spekulują, że generatory nazw rejestrują twoje wyszukiwania, a następnie wykorzystują te dane w przyszłości do zakupu niektórych nazw domen, które według nich mogłyby odsprzedać po wyższej cenie. Czy to prawda, czy nie, nikt nie wie. Namesmith nie zmusza cię jednak do spekulacji. Obiecują, że nie będą udostępniać twoich danych ani sprzedawać ich innym. Wszystkie słowa kluczowe są bezpieczne.

13. Domain Puzzler

Domain Puzzler

Niektórzy ludzie chcą tylko prostego interfejsu, który zrobi wszystko za nich. Jeśli należysz do tej kategorii, Domain Puzzler to dobra opcja. Wpisz kilka słów, ustaw rozszerzenia i możesz rozpocząć. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych opcji sortowania, zawsze możesz wybrać kartę „zaawansowane”.

14. Natychmiastowe wyszukiwanie domen

Natychmiastowe wyszukiwanie domen

Jak sama nazwa wskazuje, Instant Domain Search to bardzo szybkie i niemal natychmiastowe narzędzie wyszukiwania. Zaczyna wyświetlać wyniki, gdy tylko zaczniesz pisać. Próbuje także pokazywać różne odmiany i kombinacje podczas pisania.

Co dalej

Po wybraniu nazwy domeny, kolejną rzeczą, którą musisz wybrać, jest najlepszy hosting WordPress, dzięki czemu możesz skonfigurować swoją stronę internetową.

Mamy przewodnik krok po kroku, jak zainstalować WordPress, aby pomóc Ci zacząć.

Możesz również rozważyć utworzenie firmowego adresu e-mail dla swojej witryny (na przykład imię@twoja_domena.com).

Gdy witryna będzie gotowa, możesz skorzystać z tych 19 praktycznych wskazówek, aby zwiększyć ruch w nowej witrynie.

To wszystko. Mamy nadzieję, że te generatory domen pomogły Ci wybrać najlepszą domenę. Jeśli chcesz kontynuować naukę WordPress, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak nauczyć się WordPress za darmo w mniej niż tydzień.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map