19 najlepszych aplikacji mobilnych do zarządzania witryną WordPress

Szukasz aplikacji mobilnych do zarządzania witryną WordPress w podróży? Prowadzenie udanej witryny wymaga dużo czasu i ciężko jest siedzieć przed komputerem przez cały dzień. W tym artykule udostępnimy najlepsze aplikacje mobilne do zarządzania witryną WordPress za pomocą telefonu.


Najlepsze aplikacje mobilne do zarządzania witryną WordPress

1. Aplikacje WordPress.com

Aplikacje WordPress.com

WordPress.com oferuje aplikacje, które łączą się z Twoją własną witryną WordPress. Możesz tworzyć posty, przesyłać zdjęcia i moderować komentarze z urządzeń z Androidem lub iOS.

Niektóre funkcje aplikacji wymagają utworzenia konta WordPress.com. Ma także wbudowany czytnik, który pokazuje blogi, które obserwowałeś na WordPress.com.

Szczegółowe instrukcje można znaleźć w naszym przewodniku na temat korzystania z aplikacji WordPress na urządzeniach mobilnych.

2. WooCommerce

Aplikacja WooCommerce na iOS

Jeśli prowadzisz sklep internetowy za pomocą WooCommerce, możesz użyć aplikacji WooCommerce na iOS, aby zarządzać swoim sklepem w podróży.

Aplikacja oferuje piękny interfejs do wyświetlania wydajności sklepu, np. Zamówień i sprzedaży.

Nie zastępuje wersji Desktop, ponieważ brakuje jej funkcji. Jednak bardzo przydatne jest patrzenie na zamówienia, nawet gdy jesteś z dala od komputera.

3. Google Analytics

Aplikacja Google Analytics

Google Analytics to najpotężniejsze i bezpłatne narzędzie analityczne dostępne dla właścicieli witryn. Pozwala odpowiedzieć na pytania takie jak

– Ile osób odwiedza twoją stronę?
– Skąd oni pochodzą?
– Co robią odwiedzając twoją stronę?

Jeśli jeszcze go nie używasz, zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak zainstalować Google Analytics w WordPress.

Aplikacja Google Analytics umożliwia przeglądanie raportów witryny za pomocą urządzenia mobilnego. Umożliwia tworzenie i przeglądanie raportów niestandardowych. Możesz wybrać zakresy dat i przeglądać raporty w czasie rzeczywistym.

4. Evernote

Evernote

Pomysły na świetne posty na blogu, produkty lub strategie mogą pojawić się nie wiadomo skąd. Evernote pozwala robić notatki za pomocą urządzenia mobilnego i synchronizuje się na wszystkich urządzeniach.

Możesz tworzyć listy rzeczy do zrobienia, rysować gryzmoły, robić notatki, zapisywać zdjęcia, zakładki i filmy. Evernote działa na wszystkich platformach mobilnych, komputerach PC i Mac.

Alternatywy: Google Keep | Jedna uwaga

5. Pingdom

Aplikacja Pingdom

Pingdom to popularna usługa monitorowania uptime witryny. Możesz skonfigurować go tak, aby monitorował czas działania jednej witryny za darmo.

Aplikacje mobilne Pingdom ostrzegają o awarii Twojej witryny. Pokazuje również stan Twojej witryny i monitorowanych usług.

6. Bufor

Bufor

Bufor pozwala zaplanować posty dla twoich profili w mediach społecznościowych. Ich aplikacje mobilne pozwalają to robić z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia mobilnego.

Możesz przeglądać posty, które ustawiłeś w kolejce, posty udostępnione, analizy i dodawać nowe treści, gdziekolwiek jesteś. Pomaga utrzymać zaangażowanie obserwujących, nawet gdy nie ma Cię przy biurku.

7. IFTTT

IFTTT

IFTTT pozwala ci sprawić, by internet działał dla Ciebie. Aplikacja mobilna IFTTT zapewnia tę moc Twoim urządzeniom mobilnym.

Możesz użyć go jako narzędzia do monitorowania, zautomatyzować przepływ pracy i otrzymywać natychmiastowe powiadomienia. Oprócz WordPress działa również z wieloma innymi usługami i narzędziami online. Pozwala nawet zautomatyzować inteligentny dom i biuro.

Więcej informacji znajdziesz w naszym samouczku na temat automatyzacji WordPress i mediów społecznościowych za pomocą IFTTT.

8. Feedly

feedly

Feedly to inteligentny i nowoczesny czytnik kanałów. Korzystając z aplikacji Feedly na telefonie komórkowym, możesz pozostać w kontakcie z ulubionymi źródłami wiadomości, blogami i stronami internetowymi.

Możesz także organizować swoje ulubione witryny w różne tematy jako kolekcje. Feedly ułatwia także udostępnianie artykułów bezpośrednio z aplikacji.

9. Menedżer stron na Facebooku

Menedżer stron na Facebooku

Najłatwiejszym sposobem na zwiększenie aktywności na stronach na Facebooku jest zaangażowanie odbiorców. Menedżer stron na Facebooku pozwala efektywniej zarządzać stronami.

Wyświetla powiadomienia i działania ze stron na Facebooku. Możesz także przeglądać raporty dotyczące skuteczności swoich postów. Co najważniejsze, możesz publikować posty, przesyłać zdjęcia i odpowiadać na komentarze.

Potrzebujesz więcej wskazówek na Facebooku? Zobacz naszą listę najlepszych porad i samouczków na Facebooku dla użytkowników WordPress

10. Menedżer reklam na Facebooku

Menedżer reklam na Facebooku

Reklamy na Facebooku umożliwiają przekierowanie odwiedzających witrynę na Facebooku. Jeśli używasz ich prawidłowo, możesz z łatwością zwiększyć liczbę polubień swojej strony kilka razy.

Aplikacja Facebook Ads Manager umożliwia przeglądanie raportów, tworzenie reklam i zarządzanie nimi z urządzeń mobilnych.

11. Skrzynka odbiorcza od Google

Skrzynka odbiorcza przez Gmaila

Jako właściciel witryny WordPress otrzymasz wiele powiadomień e-mail o komentarzach, aktualizacjach i powiadomieniach w formularzu kontaktowym.

Inbox by Google umożliwia szybkie czyszczenie skrzynki odbiorczej. Ten inteligentny klient poczty e-mail automatycznie grupuje wiadomości e-mail w grupy i pozwala łatwo oznaczyć je jako gotowe.

Zmniejsza również liczbę powiadomień, wysyłając tylko powiadomienia o ważnych wiadomościach e-mail, i całkiem dobrze zgaduje, które e-maile są ważne.

12. Dysk Google

dysk Google

Dysk Google oferuje bezpłatne miejsce na wszystkie pliki. Co ważniejsze, umożliwia dostęp do tych plików z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Alternatywy: Dropbox | OneDrive

13. Google Authenticator

Google Authenticator

Hakerzy mogą łatwo złamać hasła, co powoduje, że Twoja witryna WordPress jest podatna na ataki. Dodanie weryfikacji dwuetapowej chroni witrynę WordPress przed próbami włamania.

Aplikacja Google Authenticator pomaga dodać weryfikację dwuetapową do wielu aplikacji, w tym do witryny WordPress. Zobacz nasz przewodnik na temat dodawania weryfikacji dwuetapowej za pomocą Google Authenticator w WordPress.

Zobacz nasz ostateczny przewodnik bezpieczeństwa WordPress, aby jeszcze bardziej poprawić bezpieczeństwo swojej witryny.

14. Google Adsense

Google AdSense

Google Adsense zapewnia łatwy sposób zarabiania pieniędzy na małych witrynach i blogach. Jeśli korzystasz już z Google Adsense do wyświetlania reklam w swojej witrynie WordPress, aplikacja Google Adsense jest dla Ciebie doskonałym towarzyszem.

Aplikacja zapewnia przegląd konta AdSense. Zapewnia natychmiastowy dostęp do szczegółowych raportów dotyczących zarobków na wszystkich kluczowych danych.

15. PayPal

PayPal

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, aplikacja mobilna PayPal to aplikacja obowiązkowa. Możesz zobaczyć całą swoją aktywność PayPal z urządzeń mobilnych.

Możesz także dokonywać płatności, przelewać saldo z PayPal na konto bankowe i wiele więcej.

16. LastPass

LastPass

Zawsze należy używać silnych haseł do wszystkich kont, w tym do witryny WordPress. Nie można jednak zapamiętać wszystkich trudnych haseł.

LastPass ułatwia zarządzanie wszystkimi hasłami, dzięki czemu nie musisz już pamiętać haseł. Działa na komputerze, przeglądarkach, a nawet na telefonie komórkowym.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik na temat zarządzania hasłami dla początkujących użytkowników WordPress.

17. Zegar Pomodoro

Zegar Pomodoro

Jako właściciel firmy możesz mieć trudności z koncentracją na jednym zadaniu na raz. W tym momencie pojawia się Pomodoro Timer.

Technika Pomodoro jest metodą zarządzania czasem. Używa timera do dzielenia pracy na interwały, oddzielone małymi przerwami.

Nasz CEO, Syed Balkhi, napisał świetny post na temat korzystania z blokowania czasu.

Alternatywne wersje: Pomodoro Timer na iOS | Pomodoro Timer dla Google Chrome

18. IA Writer

IA Writer

Pisanie na urządzeniach mobilnych jest szczególnie trudne. Rozmiar ekranu jest zbyt mały, a przesuwanie go w górę i w dół jest bolesne.

IA Writer ułatwia pisanie na urządzeniach mobilnych i sprawia, że ​​jest to przyjemne doświadczenie. Jest wyposażony w przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika, który pomaga w pracy z długimi artykułami z urządzeń mobilnych.

Co najważniejsze, możesz podłączyć aplikację do swojej witryny WordPress i bezpośrednio publikować lub zapisywać wersje robocze.

19. Trello

Trello

Niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym blogerem, czy zespołem, wykonywanie zadań wymaga dyscypliny i organizacji. Trello pomaga współpracować, zarządzać i organizować przepływ pracy.

Trello to aplikacja zwiększająca wydajność zarówno dla osób fizycznych, jak i zespołów. Wykorzystuje tablice, listy i karty do organizowania zadań w przyjemny i satysfakcjonujący sposób.

To wszystko na teraz.

Mamy nadzieję, że ta lista pomogła Ci znaleźć nowe aplikacje do zarządzania witryną WordPress w podróży. Możesz także zobaczyć naszą listę 24 musi mieć wtyczki WordPress dla stron biznesowych

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me