21 najlepszych tematów WordPress dla Twojego Kościoła (2020)

Szukasz najlepszych motywów WordPress dla swojego kościoła??


Najpopularniejsze motywy WordPress są przeznaczone dla firm lub prywatnych stron internetowych, co utrudnia znalezienie idealnego motywu dla kościołów i organizacji religijnych.

W tym artykule podzielimy się naszą starannie dobraną listą najlepszych motywów kościelnych dla WordPress.

Najlepsze motywy kościelne WordPress

Budowanie strony internetowej Kościoła za pomocą WordPress

Istnieją dwa rodzaje stron internetowych WordPress. WordPress.com, który jest hostowanym rozwiązaniem blogowym, oraz WordPress.org, która jest platformą do samodzielnego tworzenia witryn internetowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat różnicy między WordPress.com a WordPress.org.

Będziesz potrzebował hostowanego WordPress.org, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji i elastyczności witryny WordPress.

Aby założyć stronę internetową, potrzebujesz konta hostingowego WordPress (tutaj twoja strona internetowa mieszka w Internecie) i nazwy domeny (będzie to adres twojej strony internetowej w Internecie), np. Wpbeginner.com.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie, a także jednym z oficjalnych partnerów hostingowych WordPress.

Oferują użytkownikom WPBeginner hojną zniżkę na hosting + bezpłatną nazwę domeny i certyfikat SSL.

→ Kliknij tutaj, aby uzyskać tę wyjątkową ofertę Bluehost ←

Następnie musisz zainstalować WordPress. Jeśli potrzebujesz instrukcji krok po kroku, możesz śledzić nasz artykuł na temat tworzenia strony internetowej.

Po instalacji musisz wybrać idealny motyw WordPress dla swojej witryny. Możesz wybrać motyw z naszej listy ekspertów poniżej, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami w naszym artykule na temat instalacji artykułu na temat WordPress.

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych motywów WordPress dla kościołów, zarówno bezpłatnych, jak i płatnych.

1. Astra

Kościół Astra

Astra to popularny motyw wielofunkcyjny WordPress. Zawiera setki gotowych stron, w tym w pełni funkcjonalny szablon dla twojego kościoła lub strony non-profit.

Motyw ma wbudowane wsparcie SEO, co oznacza, że ​​Twoja witryna będzie zajmować pozycję w wyszukiwarkach i zyskasz więcej odwiedzających. Łatwo jest dostosować za pomocą narzędzi do przeciągania i upuszczania stron oraz dostosowywania na żywo WordPress.

2. Divi

Kościół Divi

Divi to potężny motyw WordPress i najlepsze narzędzie do tworzenia stron. Jest dostarczany z ponad 100 paczkami układów i ponad 800 gotowymi szablonami, co ułatwia wybranie układu strony internetowej kościoła.

Zawiera ponad 40 elementów i modułów, których potrzebujesz, aby dodać funkcje i opcje do swojej witryny. Divi pozwala także tworzyć niestandardowe elementy globalne, aby stosować te same ustawienia na wszystkich stronach i postach.

3. Outreach Pro

Outreach Pro

Outreach Pro jest oparty na strukturze Genesis Theme, co czyni go solidnym. Oferuje wiele układów, szablony stron, duży obraz nagłówka i responsywny projekt mobilny.

Motyw Outreach Pro obsługuje wszystkie popularne wtyczki do zarządzania wydarzeniami, podcasting, osadzanie wideo i audio. Możesz więc bezproblemowo przesyłać treści wizualne na swojej stronie kościelnej.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie ponad 35 innych motywów StudioPress, gdy zarejestrujesz się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją stronę internetową.

Premia: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% rabatu. Zacznij korzystać z WP Engine już dziś!

4. Ultra

Ultra Church

Ultra to nowoczesny uniwersalny motyw WordPress. Zawiera dziesiątki gotowych układów, szablony stron internetowych, dodatki premium i niestandardowe projekty stron, aby łatwo skonfigurować stronę kościoła.

Jest bardzo elastyczny i daje pełną kontrolę nad zmianą kolorów, czcionek i tła witryny. Ultra jest wyposażony w narzędzie do tworzenia stron Themify do szybkiego dostosowywania.

5. OceanWP

OceanWP

OceanWP to darmowy, wielofunkcyjny motyw WordPress zaprojektowany do stworzenia strony internetowej dla twojego kościoła, organizacji non-profit lub dowolnej niszy. Jest wyposażony w importera treści demonstracyjnych 1 kliknięciem oraz setki bezpłatnych i premium stron startowych.

Motyw oferuje szybki czas ładowania strony, responsywny układ, optymalizację SEO i obsługę sklepów eCommerce. Jest gotowy do tłumaczenia, co oznacza, że ​​możesz szybko utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

6. Neve

Kościół Neve

Neve to doskonały motyw WordPress na każdą stronę internetową. Ma szybki, lekki, responsywny i zgrabny szablon, którego można użyć do skonfigurowania strony internetowej kościoła.

Inne znaczące funkcje obejmują niestandardowe układy nagłówków i stopek, układy wielu stron oraz integrację z popularnymi programami do tworzenia stron.

7. Maranatha

Maranatha

Maranatha to profesjonalny motyw kościelny WordPress. Ma wbudowany obszar zarządzania kazaniami, w którym można przesyłać kazania w formacie audio, wideo, tekstowym i PDF, a kazania można również organizować w serie, według tematów i książek.

Wykorzystuje efekt paralaksy, gdy użytkownicy przewijają stronę główną. Zawiera także sekcje dla ministerstw, kalendarz wydarzeń, lokalizacje i blog kościelny.

8. Zbawienie

Zbawienie

Salvation to pięknie zaprojektowany motyw WordPress dla kościołów, grup religijnych i organizacji charytatywnych. Jest wyposażony w system zarządzania wydarzeniami, formularz darowizny i niestandardowe widżety.

Ma lepki nagłówek, duży suwak, narzędzie do przeciągania i upuszczania strony głównej, obsługę wielu języków, galerie, obsługę paralaksy i karuzeli.

9. Modlitwa

Modlitwa

Modlitwa to piękny motyw kościelny dla WordPress. Umożliwia łatwe publikowanie w witrynie kazań, wydarzeń, galerii, suwaków i informacji dla pracowników.

Jest dostarczany z wieloma schematami kolorów, a także możesz wybrać różne schematy kolorów dla każdej strony. Inne funkcje obejmują elastyczny układ strony głównej, niestandardowe widżety dla profili społecznościowych takich jak Twitter i Instagram oraz łatwy panel opcji motywów.

10. Exodus

Exodus

Exodus to piękny motyw WordPress dla kościołów. Pochodzi z potężną sekcją zarządzania kazaniami. Możesz przesyłać kazania w wielu formatach, takich jak wideo, audio, tekst itp.

Posiada również sekcje do dodawania ministerstw, profili pracowników, wydarzeń, lokalizacji itp. Jest w pełni responsywny i zawiera duży nagłówek obrazu lub wideo na stronie głównej.

11. Wytrzymałość

Wytrzymałość

Endurance to darmowy motyw WordPress dla kościołów, organizacji non-profit, organizacji pozarządowych i witryn pozyskiwania funduszy. Jest wyposażony we wbudowany system nawigacji okruszkowej dla stron wewnętrznych.

Strona główna zawiera 3 sekcje, na których można wyświetlić ważne treści. Ma niestandardowe kolory, tło, czcionkę i wiele innych.

12. Kerygma

Kerygma

Kerygma to atrakcyjny motyw kościelny dla WordPress. Posiada piękne suwaki, duże obrazy tła, efekt paralaksy oraz elastyczny kreator stron domowych.

Wyświetla Twoje filmy podcast po wyjęciu z pudełka. Motyw zawiera również łatwą do zarządzania sekcję dla profili pracowników.

13. Charyzmatyczna

Charyzmat

Charitize to darmowy motyw WordPress dla kościołów i organizacji non-profit. Zapewnia obsługę wydarzeń, katalogu personelu i lokalizacji.

Ma czysty, minimalistyczny design z dużym suwakiem na stronie głównej. Motyw oferuje wbudowane układy dla różnych typów postów, stron i blogów.

14. Resurrect

Wskrzesić

Resurrect to inspirowany urbanistycznie motyw kościelny WordPress. Ma własną sekcję kazań, która pozwala przesyłać kazania w wielu formatach.

Jest również wyposażony w pełną obsługę multimediów, w tym filmy z podcastami. Motyw ma ciemną i jasną kolorystykę z obsługą dużych nagłówków obrazu i wideo.

15. Odnów Kościół

Odnów Kościół

Odnów Kościół to motyw WordPress dla nowo założonych kościołów i grup religijnych. Zawiera również zaawansowane funkcje przydatne w istniejących kościołach i pozwala rozwijać witrynę internetową wraz z rozwojem społeczności.

Zapewnia obsługę kazań, profili pracowników, zarządzania wydarzeniami i formularzy kontaktowych. Ponadto ma duże obrazy nagłówka, efekt paralaksy, układy wielu stron i wiele innych.

16. Epic

Epicki Kościół

Epic to elegancki motyw kościelny na stronach WordPress. Posiada niestandardowe widżety strony głównej do wyświetlania map lokalizacji, najnowszych wiadomości i nadchodzących wydarzeń.

Obsługuje podcasty i kazania audio. Jest również wyposażony w funkcje multimedialne, które pozwalają dodawać duże filmy na suwaku strony głównej.

17. Jeden kościół

Jeden Kościół

One Church to ładny motyw kościelny WordPress. Zawiera 12 schematów kolorów, niestandardową obsługę kolorów i obsługę czcionek TypeKit.

Posiada wbudowaną obsługę treści strony internetowej kościoła, takich jak kazania, wydarzenia, lokalizacje itp. Obsługuje treści multimedialne i pięknie wyświetla zawartość audio i wideo.

18. Credo

Kredo

Credo to intuicyjnie zaprojektowany motyw kościelny dla WordPress. Oferuje wszystkie funkcje, których potrzebuje strona kościelna, takie jak archiwa kazań, obsługa audio-wideo, zarządzanie wydarzeniami, integracja z mediami społecznościowymi itp..

Można go również używać w wielojęzycznych witrynach internetowych przy użyciu WPML. Występuje w nieograniczonej liczbie kolorów i obsługuje tło paralaksy.

19. Przywróć

Przywracać

Przywracanie to potężny motyw kościelny WordPress. Jest wyposażony w gotowe do użycia wtyczki dodatków stworzone przez programistów specjalnie do pracy z ich własnymi motywami.

Motyw Przywróć zawiera menedżera kazań, menedżera wydarzeń, niestandardowe kolory, Mapy Google, rejestrację wiadomości e-mail i obsługę formularzy kontaktowych.

20. Budowniczy Kościoła

Konstruktor Kościoła

Church Builder to pełen wdzięku motyw WordPress dla kościołów i organizacji non-profit. Ma minimalny układ, widżetową stronę główną oraz narzędzie SiteOrigin do przeciągania i upuszczania stron w celu dostosowania.

Inne godne uwagi funkcje to ponad 600 czcionek Google, style lightbox obrazu, sekcja personelu, obsługa treści wizualnych i wiele innych.

21. Rosnące

Rozwój

Growing to bardzo użyteczny i funkcjonalny układ stron kościelnych WordPress. Ma wbudowanego menedżera kazań, który pozwala użytkownikom przeglądać kazania według tematów.

Obejmuje również powtarzające się wydarzenia, kanały na Instagramie, Mapy Google i nieograniczone dostosowywanie strony za pomocą wtyczki Page Building dostarczanej z motywem.

To wszystko.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze kościelne motywy WordPress. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak rozpocząć podcast, aby nagrywać filmy dla twojego kościoła.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map