23 najlepsze motywy WordPress dla dentystów

Szukasz najlepszych motywów WordPress dla dentystów? Tworząc witrynę stomatologii, potrzebujesz motywu, który profesjonalnie zaprezentuje twoje usługi, a jednocześnie ułatwi dostęp do informacji. W tym artykule wybraliśmy ręcznie najlepsze motywy WordPress dla dentystów, których możesz użyć na stronach internetowych oferujących usługi dentystyczne.


Najlepsze motywy WordPress dla dentystów

Tworzenie strony dentystów za pomocą WordPress

WordPress to najpopularniejszy kreator stron internetowych na rynku. Jest elastyczny i łatwy w użyciu, dlatego wiele najlepszych marek używa WordPress na swoich stronach internetowych.

Istnieją dwa rodzaje stron internetowych WordPress. WordPress.com, która jest platformą hostowaną, oraz WordPress.org, zwane także WordPress. Zobacz nasze porównanie WordPress.com i WordPress.org, aby uzyskać więcej informacji.

Zalecamy korzystanie z WordPress.org na własnym serwerze, ponieważ zapewnia większą elastyczność i dostęp do wszystkich funkcji.

Aby rozpocząć korzystanie z WordPress na własnym serwerze, musisz kupić nazwę domeny i hosting WordPress.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Jest to jedna z najlepszych firm hostingowych na świecie i oficjalnie rekomendowany dostawca hostingu WordPress.

Nasi użytkownicy oferują bezpłatną nazwę domeny, bezpłatne SSL i 60% zniżki na hosting.

Po zakupie hostingu przejdź do naszego przewodnika na temat tworzenia witryny internetowej, w której znajdziesz instrukcje instalacji krok po kroku.

Biorąc to pod uwagę, rzućmy okiem na niektóre z najlepszych motywów WordPress dla witryny dentystów, które możesz wypróbować.

1. Klinika stomatologiczna

Klinika dentystyczna

Dental Clinic to nowoczesny i profesjonalny motyw WordPress dla stron stomatologicznych. Zawiera niestandardowe opcje motywu, narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, wtyczkę suwaka, sekcje tła wideo, polecane bloki treści i wiele więcej.

Zawiera niestandardowe widżety, zaawansowane opcje kolorów i niestandardowe opcje stylu, które ułatwiają dostosowanie.

2. Lądowanie

Lądowanie

Landing to uniwersalny motyw WordPress, który można dostosować do stron internetowych z usługami dentystycznymi. Ma wbudowane strony, sekcję zdarzeń, style nagłówków, integrację eCommerce i wiele innych. Obsługuje narzędzie do tworzenia stron Themify, którego można używać do przeciągania i upuszczania funkcji oraz łatwego projektowania witryny.

Posiada zaawansowany panel opcji motywu, w tym niestandardowe funkcje, takie jak tło paralaksy, tło wideo, integracja MailChimp i inne.

3. ProfiDent

Profident

ProfiDent to responsywny motyw WordPress dla gabinetów dentystycznych, dostawców usług medycznych i innych usług zdrowotnych. Jest wyposażony w suwak obrazu i wideo o pełnej szerokości, suwak blogu, obsługę formularzy kontaktowych i ponad 600 czcionek Google. Ma lepki nagłówek, sekcję polecanych zdjęć, ikony udostępniania społecznościowego i wiele innych.

Jest to przyjazny dla początkujących i łatwy w użyciu motyw WordPress. ProfiDent jest przetłumaczony na 15 popularnych języków i może być przetłumaczony na więcej. Obsługuje niestandardowe widżety dla kanałów społecznościowych, takich jak Instagram, Flickr i inne.

4. Modena

Modena

Modena to piękny motyw dla dentystów, medycyny, fitnessu i innych stron biznesowych związanych ze zdrowiem. Oferuje niestandardowe szablony stron, niestandardowe widżety ekranu głównego, pokaz slajdów o pełnej szerokości, wiadomość powitalną i sekcję informacji nagłówka.

Posiada panel opcji motywu do łatwego dostosowania witryny. Obejmuje nieograniczoną liczbę kolorów i opcji stylizacji, funkcję udostępniania społecznościowego, paski boczne i wiele innych. Modena zapewnia pełne wsparcie WooCommerce, formularz rezerwacji spotkań, widżet godzin otwarcia oraz funkcję katalogu klientów.

5. Atomowy

Atomowy

Atomic to najwyższej jakości motyw WordPress przeznaczony do tworzenia prawie wszystkich rodzajów stron internetowych, w tym usług medycznych i dentystycznych. Zawiera niestandardowy nagłówek, sekcję portfolio, obrazy tła o pełnej szerokości i wiele innych. Sekcja portfolio może służyć do profesjonalnego wyświetlania usług dentystycznych.

Oferuje wbudowane szablony dla portfolio, profili zespołu, referencji, usług i innych. Ma niestandardowy pulpit konfiguracji motywów, aby szybko uruchomić witrynę stomatologiczną ze wszystkimi ważnymi funkcjami.

6. Medicare

Medicare

Medicare to kolejny profesjonalny motyw WordPress dla dostawców usług medycznych i dentystycznych. Zawiera ponad 50 wbudowanych stron, 10 układów stron głównych oraz obsługę kreatora stron metodą przeciągnij i upuść. Medicare obejmuje również układy formularza kontaktowego i stron subskrypcji biuletynu.

Można go łatwo dostosować do stron dentystycznych ze względu na kilka tematów związanych z medycyną. Zawiera wtyczkę z suwakiem, integrację WooCommerce, nieograniczone opcje dostosowywania i wiele innych.

7. Medicus

Medicus

Medicus to pięknie zaprojektowany motyw WordPress dla dentystów i serwisów internetowych. Posiada zaawansowane funkcje do projektowania strony głównej witryny z wieloma obszarami widgetizowanymi. Jest to responsywny iw pełni zoptymalizowany pod kątem SEO motyw.

Aby ułatwić dostosowanie, zawiera panel opcji motywu i zapewnia obsługę wizualnego dostosowania. Można go użyć do łatwego tworzenia wielojęzycznej strony internetowej z WPML.

8. Toothy

Toothy

Toothy to darmowy motyw WordPress dla stron internetowych z usługami dentystycznymi. Ma wbudowane sekcje na stronie głównej, dotyczące godzin otwarcia, pacjentów w nagłych wypadkach i harmonogramu lekarzy. Zawiera osobną stronę bloga i inne przydatne szablony stron.

Posiada również przyjazne dla początkujących opcje dostosowywania w narzędziu dostosowywania motywu, dzięki czemu można zobaczyć zmiany w podglądzie na żywo.

9. Medi

Medi

Medi to nowoczesny motyw WordPress dla stron medycznych, dentystycznych, medycznych i szpitalnych. Posiada wiele układów do tworzenia stron z listami, stron usług, stron portfolio i innych.

Zawiera nieograniczoną liczbę kolorów, niestandardowe widżety, narzędzie do budowania stron typu „przeciągnij i upuść”, 3 typy treści i układy strony głównej. Medi działa świetnie z prawie wszystkimi najlepszymi wtyczkami WordPress na rynku.

10. Dentalcenter

Centrum dentystyczne

Dentalcenter to stomatologiczny motyw WordPress. Zawiera sekcję profesjonalnych usług dla strony głównej i innych stron w Twojej witrynie. Ma wbudowaną galerię zdjęć, która może być używana do wyświetlania obiektów i usług.

Jest wyposażony w menedżera spotkań, formularz kontaktowy, pasek wyszukiwania i wiele innych. Dentalcenter ma wiele układów i wbudowany kreator stron, aby szybko zaprojektować witrynę.

11. Dentystyczny

Dentystyczne

Dentic to pięknie zaprojektowany motyw WordPress i doskonały wybór dla stron internetowych z usługami dentystycznymi. Jest pełen wspaniałych funkcji na stronie dentysty, takich jak rezerwacja wizyt, harmonogram lekarzy i wiele innych. Ma schludny, prosty i responsywny design, który przyciąga odwiedzających od pierwszego wejrzenia.

Obejmuje wiele schematów kolorów, niestandardowe opcje edycji, niestandardowe typy postów, obsługę skrótów i wiele innych. Jest to motyw gotowy do tłumaczenia i można go użyć do stworzenia wielojęzycznej strony internetowej.

12. Koło medyczne

Koło Medyczne

Jak sama nazwa wskazuje, Medical Circle to darmowy motyw WordPress dla szpitali, klinik dentystycznych i serwisów medycznych. Ma efekty paralaksy, wbudowany kreator stron, niestandardowe opcje motywu i obsługę wielu menu nawigacyjnych.

Dostarczany jest z importerem demonstracyjnym 1-kliknięciem, który pomaga od razu uruchomić w pełni załadowaną stronę internetową. Dzięki dostosowanemu motywowi na żywo możesz łatwo zarządzać niestandardowymi układami strony, niestandardowymi widżetami, menu, paskami bocznymi i nie tylko.

13. MedZone

MedZone

MedZone to uniwersalny motyw WordPress dla gabinetów lekarskich, w tym dentystów, chirurgów, klinik i innych usług związanych z opieką zdrowotną. Jest dostarczany z niestandardowymi widżetami, suwakami obrazu i tekstu, formatami postów i nie tylko.

Ma wbudowane sekcje na stronie głównej, na których można znaleźć referencje, polecane posty na blogach i profile zespołów. Obsługuje wiele schematów kolorów, elementy sterujące typografią, układy stopek i układy wielokolumnowe.

14. iMedical

iMedyczne

iMedical to kolejny uniwersalny motyw WordPress dla witryn medycznych i dentystycznych. Obsługuje niestandardowe widżety, niestandardowe typy postów i elastyczne opcje motywu w celu łatwego zarządzania ustawieniami witryny.

Zawiera mega menu, polecany suwak postów, narzędzie do tworzenia stron i wiele innych. Posiada obsługę znaczników fragmentów schema.org, układy postów i stron oraz obsługę wielu języków.

15. Medycyna

Medyczny

Medycyna to doskonały motyw WordPress dla lekarzy, dentystów, terapeutów i innych usług medycznych. Ma wiele pudełkowych i szerokich układów, aby projektować strony, które się wyróżniają. Ma narzędzie do budowania stron typu „przeciągnij i upuść”, którego można używać do wielu wbudowanych elementów, takich jak niestandardowe ikony, bloki tekstowe, przyciski udostępniania społecznościowego i wiele innych.

Zawiera bezpłatną wtyczkę z suwakiem, obsługę czcionek Google, integrację WooCommerce i niestandardowe widżety. Medical ma narzędzie do importowania treści demonstracyjnych jednym kliknięciem, aby od razu zacząć.

16. Zdrowie & Medyczny

Zdrowie i medycyna

Zdrowie i medycyna to piękny motyw WordPress dla klinik dentystycznych, szpitali i innych praktyk medycznych. Zawiera 5 niestandardowych typów postów dla strony głównej, w tym suwak, referencje i sekcję usług. Jest zoptymalizowany pod kątem wydajności i prędkości w celu szybszego użytkowania.

Ma nieograniczoną liczbę kolorów, przyciski udostępniania społecznościowego, niestandardowe widżety i wiele innych. Jest kompatybilny z WooCommerce, aby stworzyć sklep internetowy dla produktów dentystycznych.

17. Szpital

Szpital VW

Szpital to dedykowany motyw WordPress do tworzenia stron stomatologicznych. Jest to darmowy motyw i oferuje kilka wspaniałych funkcji, takich jak sekcje strony głównej do rezerwacji spotkań, referencje, usługi, członkowie zespołu i suwak obrazu.

Ma integrację z mediami społecznościowymi i oferuje łatwiejsze dostosowywanie za pomocą Theme Customizer. Jest gotowy do tłumaczenia i może być również używany na wielojęzycznych stronach internetowych.

18. MetaDental

MetaDental

MetaDental to kolejny responsywny i wysokiej jakości motyw WordPress dla stron dentystycznych. Posiada stylowy nagłówek, suwak obrazu o pełnej szerokości, obszar wiadomości powitalnych, sekcje polecanych usług i wiele innych.

Wyświetla przycisk rezerwacji spotkania w nagłówku, co ułatwia klientom planowanie spotkań online. Jest to w pełni konfigurowalny motyw z wieloma układami i sekcjami treści dla wszystkich stron

19. Lekarze

Lekarze

Lekarze to darmowy i minimalistyczny motyw WordPress dla usług dentystycznych i medycznych. Zawiera niestandardowy nagłówek, aby dodać logo, adres, godziny pracy, ikony mediów społecznościowych i inne. Ma płaski i responsywny wygląd, który dobrze wygląda na wszystkich rozmiarach ekranu.

Zawiera suwak, wiele sekcji strony głównej, układy strony o pełnej szerokości, formularz kontaktowy i wiele innych. Konfiguracja motywu jest dość łatwa nawet dla początkujących i zawiera stronę opcji motywu, która pomoże Ci zacząć.

20. Klinika stomatologiczna

Dentysta

Dental Clinic to kolejny doskonały motyw WordPress dla dentystów i klinik. Jest wyposażony w bogaty w funkcje i niestandardowy suwak obrazu, piękne menu nawigacyjne, przewijanie paralaksy i wiele innych.

Zapewnia obsługę tworzenia niestandardowych układów WordPress dla stron o, portfolio, kontaktów, często zadawanych pytań, bloga i innych stron. Obsługuje również niestandardowy układ dla 404 stron błędów.

21. Flevr

Flevr

Flevr to kolejny uniwersalny i profesjonalny motyw WordPress, który może być wykorzystywany w witrynach dentystycznych, medycznych, medycznych i klinicznych. Posiada piękne menu nawigacyjne, obraz pełnoekranowy z wiadomością powitalną i przycisk wezwania do działania na stronie głównej. Flevr ma narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, które ułatwia dostosowywanie.

Dostarcza niestandardowe widżety, wbudowane szablony stron, ikony udostępniania w mediach społecznościowych, sekcje treści, suwak obrazu i wiele innych niestandardowych funkcji.

22. Indygo

Indygo

Indigo to kolejny motyw WordPress premium, który pozwala łatwo założyć stronę internetową lub blog. Ma wbudowane układy strony, które można zainstalować jednym kliknięciem. Te układy są pomocne w szybkim skonfigurowaniu witryny i uruchomieniu jej w Internecie.

Ma narzędzie do przeciągania i upuszczania, które ułatwia tworzenie własnych układów strony. Indigo ma nieograniczone opcje kolorów, ustawienia niestandardowe, piękne nagłówki i suwaki obrazu.

23. Mieszkanie

Mieszkanie

Flat to nowoczesny i profesjonalny motyw WordPress. Posiada zaawansowane funkcje, które można wykorzystać do łatwego zaprojektowania pięknej strony internetowej dla gabinetów dentystycznych i medycznych. Ma wbudowane moduły do ​​dodawania tekstu, obrazów, filmów, suwaków, menu nawigacyjnych i innych elementów w witrynie.

Zawiera animowane paski postępu, podświetlenia i sekcję portfolio, aby profesjonalnie wyświetlać twoje usługi i osiągnięcia. Flat ma gotowe sekcje z referencjami, profilami zespołów, harmonogramem lekarzy i nie tylko.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress dla dentystów. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat wtyczek WordPress dla wszystkich witryn biznesowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map