25 najbardziej przydatnych widżetów WordPress dla Twojej witryny

Szukasz przydatnych widżetów WordPress dla swojej witryny??


Widżety umożliwiają dodawanie zawartości, funkcji i innych elementów do paska bocznego WordPress i innych obszarów gotowych dla widżetów.

WordPress zawiera garść wbudowanych widżetów, z których możesz od razu korzystać. Wtyczki i motywy WordPress mogą również dodawać własne widżety WordPress.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najbardziej przydatnych widżetów WordPress dla Twojej witryny. Te widżety pomogą Ci efektywnie wykorzystywać cyfrowe nieruchomości witryny w celu poprawy komfortu użytkowania i rozwoju firmy.

Najbardziej przydatne widżety WordPress dla Twojej witryny

1. Przycisk połączenia WP

Przycisk połączenia WP

W miarę wzrostu ruchu mobilnego internetu większość użytkowników uważa, że ​​wystarczy zadzwonić do firmy, aby uzyskać więcej informacji. WP Call Button pozwala łatwo dodać przycisk „kliknij, aby połączyć” do swojej witryny WordPress.

Możesz go użyć, aby dodać lepki przycisk, który przewija się z użytkownikiem lub użyć widżetu, aby wyświetlić przycisk połączenia na pasku bocznym.

Działa z dowolnym numerem telefonu stacjonarnego lub komórkowego, ale zalecamy skorzystanie z profesjonalnej usługi telefonii biznesowej, aby upewnić się, że nigdy nie przegapisz połączenia.

Aby uzyskać instrukcje krok po kroku, zobacz nasz artykuł na temat łatwego dodawania przycisku „kliknij, aby połączyć” w WordPress.

2. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka formularza kontaktowego WordPress na rynku. Pozwala szybko utworzyć formularz kontaktowy i dodać go w dowolnym miejscu na stronie.

Jest wyposażony w narzędzie do tworzenia formularzy typu „przeciągnij i upuść”, gotowe szablony formularzy, blok Gutenberga i widżet paska bocznego. Jest to wtyczka premium z darmową wersją dostępną jako WPForms Lite.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz przewodnik na temat tworzenia formularza kontaktowego w WordPress z instrukcjami krok po kroku.

3. RafflePress

RafflePress

RafflePress to najlepsza wtyczka prezentów / konkursów WordPress. Pozwala tworzyć wirusowe prezenty i konkursy, aby natychmiast uzyskać duży ruch, nowych klientów i subskrybentów.

Pozwala uruchomić prezent i dodać go do postu, strony lub widżetu paska bocznego. Możesz także utworzyć niezależną stronę docelową prezentu i promować go w swoich profilach społecznościowych.

RafflePress to płatna wtyczka z bezpłatną wersją o nazwie RafflePress Lite.

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak uruchomić prezent w WordPress ze szczegółowymi instrukcjami.

4. Widget Najnowsze posty z miniaturami

Widget Najnowsze posty z miniaturami

Domyślnie WordPress jest wyposażony w widżet ostatnich postów, który wyświetla prostą listę ostatnich postów. Widżet Najnowsze posty z miniaturami pozwala wyświetlać najnowsze posty z miniaturami.

Używa wyróżnionego obrazu lub pierwszego obrazu w poście jako miniatury. Możesz także dostosować wysokość i szerokość obrazu na ekranie ustawień widżetu.

5. Widżety Astra

Widżety Astra

Astra Widgets to pakiet widżetów stworzony przez ludzi za popularnym motywem Astra. Umożliwia łatwe dodawanie lokalizacji firmy, linków do profilu społecznościowego oraz listy ikon do paska bocznego WordPress.

Działa z dowolnym motywem WordPress i jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi wtyczkami do tworzenia stron.

6. Proste ikony społecznościowe

Proste ikony społecznościowe

To bardzo prosty widget, aby dodać ikony społecznościowe do pasków bocznych. Wszystkie opcje konfiguracji znajdują się w ustawieniach widżetu. Możesz wybrać sieci społecznościowe, do których chcesz się połączyć, i dodać adresy URL swojego profilu.

Możesz także zmodyfikować ikonę, wybierając kolor tła i czcionki. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz samouczek dotyczący dodawania ikon mediów społecznościowych na pasku bocznym WordPress.

Ta wtyczka została zbudowana przez StudioPress, popularną firmę Genesis Theme Framework (obecnie filię WP Engine).

7. Widżet Map Google

Widżet Map Google

Łatwiejszym sposobem dodania mapy do paska bocznego witryny jest użycie Widżetu Map Google. Ten prosty widget umożliwia wyświetlanie mapy Google w widżecie. Gdy użytkownik kliknie mapę, w oknie podręcznym lightbox pojawi się większa mapa.

Jest to jeden z najlepszych widżetów WordPress dla firm, które chcą wyświetlać swój adres i lokalizację na swojej stronie. Więcej informacji znajdziesz w naszym przewodniku na temat dodawania Map Google w WordPress.

8. Social Count Plus

Social Count Plus

Być może zauważyłeś, że niektóre popularne witryny pokazują liczbę obserwujących na pasku bocznym. Zwiększa to wiarygodność Twojej witryny poprzez dodanie dowodu społecznego.

Widżet Social Count Plus umożliwia łatwe wyświetlanie liczby obserwujących w mediach społecznościowych na pasku bocznym. Zobacz nasz przewodnik na temat wyświetlania liczby obserwujących w mediach społecznościowych w WordPress.

Ten widget wyświetla tylko liczbę obserwujących, a nie liczbę udostępnień artykułu w Twojej witrynie.

Jeśli chcesz wyświetlać liczbę udostępnień dla poszczególnych postów, zalecamy korzystanie z funkcji Współdzielone liczby, która jest jedną z najlepszych wtyczek mediów społecznościowych dla WordPress. Umożliwi to łatwe dodawanie przycisków udostępniania społecznościowego do swoich postów i stron z liczbą udostępnień dla każdej witryny mediów społecznościowych.

9. Kompaktowe archiwa

Kompaktowe archiwa

Domyślny widget miesięcznych archiwów pokazuje archiwa blogów na długiej liście miesięcy. Może to zająć dużo miejsca. Kompaktowe archiwa rozwiązuje ten problem, grupując miesięczne archiwa w lata i wyświetlając je w zwartej formie.

Jest również wyposażony w blok Gutenberga, do którego można dodawać posty i strony. Zawiera także widżet, którego można używać na pasku bocznym bloga.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym samouczkiem na temat tworzenia kompaktowych archiwów w WordPress.

10. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najlepsze oprogramowanie do generowania leadów WordPress na rynku. Pozwala łatwo przekształcić odwiedzających witrynę w subskrybentów i klientów.

Pomaga rozwinąć listę e-mail, dodając formularze rejestracyjne w widżetach paska bocznego, wyskakującym okienku lightbox, ruchomych paskach i innych.

OptinMonster to najlepszy widget WordPress dla witryn eCommerce i firm, które chcą zwiększyć swoje konwersje.

11. AdSanity

AdSanity

AdSanity to najlepsza wtyczka do zarządzania reklamami dla WordPress. Pozwala łatwo wyświetlać reklamy w dowolnym miejscu w witrynie i jest wyposażony w widżet do automatycznego wyświetlania reklam na pasku bocznym bloga.

Jeśli planujesz wesprzeć swoją stronę internetową za pomocą Google AdSense, banerów reklamowych lub marketingu afiliacyjnego, AdSanity pomaga zmaksymalizować przestrzeń reklamową i generować większe przychody.

12. Referencje Rotator

Referencje Rotator

Prostym sposobem na dodanie dowodu społecznego do swojej witryny jest dodanie referencji klientów na swojej stronie. Referencje Rotator pozwala w łatwy sposób dodawać opinie klientów do swojej witryny.

Jest to jedna z najlepszych wtyczek referencji dla WordPressa i jest wyposażona w fajny widget, który pozwala wyświetlać rotacyjne referencje na pasku bocznym. Zajmuje to mniej miejsca i pozwala sprytnie wykorzystać paski boczne w celu zwiększenia zaufania społecznego.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz artykuł na temat dodawania rotacyjnych opinii w WordPress.

13. Zawiera widżet strony

Poleć widżet strony

Ta zgrabna wtyczka pozwala dodać stronę jako stronę polecaną na pasku bocznym WordPress. Możesz wybrać wyświetlanie tytułu strony, wyróżnionego obrazu i fragmentu. Przeczytaj ten artykuł o tym, jak polecać stronę w WordPress, aby dowiedzieć się więcej.

14. Łatwo

Łatwy

Łatwa wtyczka pozwala łatwo dodać a do artykułów. Jest to przydatne, jeśli często publikujesz artykuły o długiej formie. Dodanie pomaga użytkownikom szybko przejść do różnych sekcji.

Wtyczka może automatycznie wstawić dłuższe artykuły lub możesz dodać je ręcznie. Dodatkowo zawiera również widżet do wyświetlania tabeli na pasku bocznym.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz artykuł na temat łatwego dodawania w WordPress.

15. Kontekst widżetu

Kontekst widżetu

Wtyczka Widget Context pozwala wyświetlać i ukrywać widżety na podstawie kontekstu. Na przykład możesz ukryć widżet, jeśli użytkownik przegląda określoną stronę.

Jest to przydatne, jeśli nie chcesz wyświetlać widżetu na niektórych stronach lub chcesz wyświetlać go tylko w określonych sekcjach. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszym artykule na temat pokazywania / ukrywania widżetów w WordPress.

16. Naprawiono widżet Q2W3 dla WordPress

Q2W3 Naprawiono widget dla WordPress

Widżety paska bocznego zwykle znikają, gdy użytkownik przewija stronę w dół. Q2W3 Fixed Widget for WordPress pozwala zmienić dowolny widżet w stały widżet, który pozostaje na ekranie podczas przewijania przez użytkowników w dół.

Jest to przydatne, jeśli chcesz wyświetlić specjalną ofertę, ważne treści lub formularz zapisania się do newslettera. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz przewodnik na temat tworzenia lepkiego pływającego widgetu w WordPress.

17. Popularne posty WordPress

Popularne posty WordPress

Popularne posty WordPress to najlepsza wtyczka popularnych postów dla WordPress. Jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wyświetlanie najpopularniejszych postów w WordPress.

Wtyczka zawiera widżet, który można dodać do paska bocznego. Możesz także użyć skrótu lub tagu szablonu, aby wyświetlać popularne posty w dowolnym miejscu na swojej stronie.

18. WP-PostRatings

WP-PostRatings

Wtyczka WP-PostRatings pozwala łatwo dodać system oceniania postów do strony internetowej WordPress. Użytkownicy mogą następnie oceniać artykuły w Twojej witrynie i zapewniać natychmiastową informację zwrotną.

Wtyczka zawiera również widżet, którego można użyć do wyświetlania najlepiej ocenianych treści na pasku bocznym bloga.

19. Motyw Moje logowanie

Motyw Moje logowanie

Theme My Login to potężna wtyczka WordPress, która pozwala stworzyć niestandardową stronę logowania dla odwiedzających witrynę. Jest to bardzo przydatne, jeśli pozwalasz na rejestrację użytkownika w swojej witrynie lub prowadzisz bloga WordPress z wieloma autorami.

Wtyczka jest również wyposażona w widżet logowania na pasku bocznym, którego można użyć, aby ułatwić użytkownikom logowanie się do swoich kont. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz przewodnik na temat tworzenia formularza logowania front-end / sidebar w WordPress.

20. Zaawansowane filtry produktów AJAX

Zaawansowane filtry produktów AJAX

Zaawansowane filtry produktów AJAX pozwalają wyświetlić natychmiastowy filtr produktu dla Twojego sklepu WooCommerce. Możesz zezwolić użytkownikom na filtrowanie produktów według ceny, oceny lub atrybutów, po prostu dodając widżet filtru do paska bocznego.

21. Tłumacz języka Google

Tłumacz języka Google

Wtyczka Google Language Translator umożliwia łatwe dodawanie widgetu przełączania języka do witryny WordPress. Używa Tłumacza Google do tłumaczenia treści w Twojej witrynie na dowolny język.

Alternatywny: TranslatePress pozwala łączyć tłumaczenie Google z tłumaczeniami ręcznymi w celu poprawy ogólnej jakości tłumaczonych treści.

22. Importer widżetów & Eksporter

Importer i eksporter widżetów

Po skonfigurowaniu widgetów i skonfigurowaniu ich ustawień możesz chcieć przenieść je do innej witryny. Tutaj importer widżetów & Przydatna jest wtyczka eksportera.

Umożliwia pobranie wszystkich widżetów w postaci pliku JSON, który można następnie zaimportować na dowolnej innej stronie WordPress. Jeśli używasz tego samego motywu i wtyczek, wszystkie widżety zostaną zaimportowane dokładnie tak, jak były.

Jeśli używasz innej kompozycji, która nie ma takich samych obszarów widżetów jak stara kompozycja, widżety te zostaną zaimportowane jako nieaktywne. Następnie możesz przeciągnąć i upuścić je w dowolnym obszarze widżetów, który ci się podoba.

23. Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń to jedna z najlepszych wtyczek kalendarza WordPress na rynku. Umożliwia łatwe zarządzanie listami wydarzeń na stronie WordPress.

Możesz dodawać nowe wydarzenia z pełnymi szczegółami, wyświetlać kalendarz wydarzeń w poście lub stronie WordPress lub wyświetlać nadchodzące wydarzenia w widżecie paska bocznego.

24. Yet Another Related Posts Plugin (YARPP)

Yet Another Related Posts Plugin (YARPP)

Yet Another Related Posts Plugin (YARPP) to najlepsza wtyczka postów związanych z WordPress na rynku. Umożliwia łatwe wyświetlanie powiązanych treści dla każdego artykułu w Twojej witrynie.

Wykorzystuje zaawansowany algorytm do dopasowywania treści, który pozwala mu wyświetlać więcej kontekstowo powiązanych postów niż inne wtyczki. Jest również wyposażony w widżet, którego można używać do wyświetlania pokrewnych postów na pasku bocznym.

25. Wpisy na pasku bocznym

Wpisy na pasku bocznym

Posty na pasku bocznym to naprawdę prosta, ale bardzo przydatna wtyczka. Umożliwia wyświetlanie określonych postów w widżecie paska bocznego.

Możesz wybrać posty, które chcesz wyświetlić, wyświetlić je z tytułem, fragmentem, miniaturą lub zwykłymi listami. Możesz go również używać z wtyczką Widget Context, aby wyświetlać różne posty w różnych obszarach witryny.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć przydatne widżety WordPress dla Twojej witryny. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem po najlepszych wtyczkach WordPress i najlepszych wtyczkach blokowych Gutenberg dla Twojej witryny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map