26 Najlepsze strony sprzedażowe Motywy WordPress dla marketerów (2019)

Szukasz najlepszego motywu WordPress na stronie sprzedaży do swojej kampanii marketingowej? Strona sprzedaży lub strona docelowa Motywy WordPress pomagają marketerom w przekształcaniu odwiedzających w płacących klientów. W tym artykule wybraliśmy ręcznie jedne z najlepszych motywów WordPress na stronie sprzedaży dla marketerów.


Najlepsze strony sprzedażowe Motywy WordPress

Tworzenie strony internetowej ze sprzedażą za pomocą WordPress

Badania przeprowadzone przez MarketingSherpa pokazują, że 48% marketerów tworzy nowe strony docelowe dla każdej kampanii, a 68% firm internetowych używa wielu stron docelowych do generowania potencjalnych klientów.

Jeśli jesteś firmą próbującą sprzedawać produkty i usługi online, potrzebujesz strony docelowej zaprojektowanej do generowania sprzedaży i potencjalnych klientów.

Dobra strona docelowa ma wyraźnie wyświetlane wezwanie do działania, a następnie zestawienie funkcji i unikalne zalety sprzedaży Twojego produktu lub usługi.

Aby utworzyć stronę internetową sprzedaży za pomocą WordPress, potrzebujesz domeny i konta hostingowego WordPress.

Zalecamy korzystanie z Bluehost, ponieważ są jedną z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnym partnerem hostingowym WordPress. Oferują naszym użytkownikom 60% zniżki + bezpłatną domenę.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym kompletnym przewodnikiem krok po kroku, jak stworzyć stronę internetową WordPress, a będziesz gotowy do działania w mgnieniu oka.

Po przygotowaniu witryny możesz zainstalować motyw. Rzućmy okiem na najlepsze motywy WordPress na stronie sprzedaży dla marketerów. Ta lista zawiera zarówno motywy płatne, jak i darmowe, a wszystkie z nich reagują na urządzenia mobilne.

1. Highend

Highend

Highend to uniwersalny motyw WordPress. Zaprojektowany z myślą o łatwym tworzeniu stron sprzedażowych, Highend jest wyposażony w funkcje, takie jak wiele gotowych do użycia szablonów demonstracyjnych, w tym piękna jednostronicowa prezentacja. Obejmuje także narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, suwaki, czcionki ikon itp.

Wewnątrz znajdziesz także kilka szablonów stron, niestandardowe widżety, wiele opcji paska bocznego i menu nawigacji. Jest gotowy na WooCommerce, więc możesz nawet dodać sklep internetowy do swojej witryny.

2. Montblanc

Montblanc

Montblanc to piękny motyw WordPress na stronie sprzedaży, który można łatwo wykorzystać również na stronach wielostronicowych. Jest przeznaczony do witryn biznesowych, aplikacji, produktów lub fotografii. Posiada duży suwak pełnoekranowy na stronie głównej z przezroczystym menu nawigacyjnym i logo u góry.

Posiada 5 układów strony głównej, 4 kreatywne style nagłówków, wiele układów portfolio oraz pełną obsługę WooCommerce.

3. Propel

Napędzać

Propel to pięknie zaprojektowany motyw WordPress na stronie sprzedaży. Posiada instalację demonstracyjną za jednym kliknięciem, która pozwala szybko utworzyć stronę sprzedaży. Zaprojektowany głównie jako motyw jednostronicowy, ale zawiera także osobne układy bloga i wszelkie dodatkowe strony, które możesz chcieć dodać.

Ma piękne portfolio do filtrowania przy użyciu Ajax i piękne animacje. Ogólny wygląd i styl motywu jest bardzo nowoczesny z paralaksowymi tłami, pełnoekranowym nagłówkiem i wyraźną typografią.

4. Ultra

Ultra

Ultra to potężny i bardzo elastyczny motyw WordPress ze ściśle zintegrowanym wizualnym narzędziem do przeciągania i upuszczania stron oraz łatwymi do dodania modułami treści. Zawiera także kilka gotowych szablonów dla różnych branż, takich jak agencje, spa, aplikacje, firmy itp.

Dzięki łatwości obsługi i potężnemu narzędziu do tworzenia stron, Ultra może być używany do tworzenia pięknych stron sprzedaży w kilka minut. Zawiera również portfele, obsługę WooCommerce, suwaki, galerie, niestandardowe widżety i wiele więcej.

5. Creativo

Creativo

Creativo to jednostronicowy motyw WordPress odpowiedni dla stron z ofertami sprzedaży, produktów, biznesu i portfolio. Ten niesamowity, wielofunkcyjny motyw zawiera kilka prezentacji jednym kliknięciem, w tym stronę zorientowaną na sprzedaż. Trzeba będzie po prostu zastąpić treść własną i będzie dobrze.

Posiada wbudowany typ zawartości portfela, pełną obsługę WooCommerce, 7 skórek, 3 układy projektów, wiele układów nagłówków i nieograniczoną liczbę kolorów. Obejmuje również gratisy, takie jak kreator stron, suwak i wtyczka czatu na żywo.

6. Indygo

Indygo

Indigo to wysoce konfigurowalny motyw WordPress do tworzenia pięknych układów stron sprzedaży. Jest wyposażony w moduły przeciągnij i upuść, które pozwalają tworzyć unikalne układy dopasowane do Twoich potrzeb.

Aby jeszcze bardziej ułatwić, Indigo zawiera treści demonstracyjne i gotowe strony internetowe, które można wykorzystać jako punkt wyjścia do własnych projektów. Oferuje także wiele szablonów, galerii, suwaków, stylów nagłówków i nieograniczoną liczbę pasków bocznych.

7. OneEngine

Jedna strona

OneEngine to jednostronicowy motyw WordPress o odważnym i kreatywnym designie. Na górze znajduje się jasny nagłówek pełnoekranowy, po którym następuje menu nawigacyjne, a następnie sekcje treści.

Obejmuje usługi, członków zespołu, portfolio i sekcję „O”. Konfiguracja motywu jest dość łatwa do dostosowania na stronie sprzedaży dowolnego produktu lub usługi.

8. Koehn

Koehn

Koehn to pięknie zaprojektowany, wielofunkcyjny motyw WordPress. Wykorzystuje minimalistyczne podejście do projektowania, które pozostawia dużo miejsca na tworzenie bardzo interesujących układów stron sprzedażowych.

Oferuje łatwą konfigurację strony z widżetami przeciągania i upuszczania. Umożliwia łatwe korzystanie z własnych kolorów i zawiera niestandardowe widżety do mediów społecznościowych, odkrywania treści i wielu opcji układu.

9. Światło dzienne

Światło dzienne

Światło dzienne to doskonały motyw strony docelowej WordPress z elastycznymi opcjami tworzenia strony sprzedaży za pomocą przeciągania i upuszczania.

Obejmuje przewijanie paralaksy, obrazy bohaterów, suwaki oraz wbudowaną sekcję portfolio. Jest łatwy w konfiguracji i dostosowaniu dzięki 2 układom strony głównej i 10 szablonom stron.

10. Parallax Pro

Parallax Pro

Prallax Pro jest oparty na frameworku Genesis i został zaprojektowany jako motyw pojedynczej strony. Jak sama nazwa wskazuje, ma piękne efekty przewijania paralaksy z dużym obrazem nagłówka na pełnym ekranie u góry.

Układ strony głównej jest w pełni widgetizowany, co pozwala po prostu przeciągać i upuszczać bloki treści, aby skonfigurować stronę sprzedaży. Inne funkcje obejmują pełną obsługę WooCommerce, niestandardowe widżety, szablony stron i wyraźną typografię.

11. Struktura

Struct

Struct został zaprojektowany jako motyw strony sprzedażowej dla oprogramowania, aplikacji i produktów SaaS. Ma czysty i nowoczesny układ z dużym tłem nagłówka i wyraźnym wezwaniem do działania.

Ma w pełni widgetizowany układ strony głównej z kilkoma niestandardowymi widżetami do dodawania treści i funkcji mediów społecznościowych. Obejmuje również usługi, projekty, zespół, często zadawane pytania, przewodniki, klientów, referencje i pokazy slajdów od razu po wyjęciu z pudełka.

12. Adwent

Advent to kreatywny motyw strony sprzedażowej WordPress dla aplikacji, oprogramowania, produktu, firm itp. Zawiera kilka funkcji angażujących użytkowników, takich jak blok wezwania do działania, subskrypcja, formularz kontaktowy i tabele cenowe.

Zawiera funkcję szkła powiększającego do zdjęć produktów, czcionek ikon, integrację z mediami społecznościowymi i kilka przydatnych skrótów. Dostarczany jest z osobną wtyczką do tworzenia stron, która pozwala również tworzyć własne układy strony sprzedaży.

13. SinglePage

Pojedyncza strona

SinglePage to darmowy motyw strony sprzedażowej WordPress. Obsługuje pełnoekranowe tła wideo YouTube z efektem paralaksy. Strona główna jest podzielona na różne sekcje z lepkim pionowym menu nawigacyjnym. Jest dość łatwy w konfiguracji i może być używany do szybkiego rozpoczęcia pracy z piękną stroną sprzedaży.

14. Zero

Zero

Zero to nowoczesny motyw strony sprzedażowej WordPress dla agencji, oprogramowania, aplikacji itp. Ma pięknie zaprojektowaną stronę główną z warstwowym układem.

Ma wbudowane sekcje, aby dodać portfolio, klientów, usługi, sekcje. W pełni obsługuje WooCommerce, dzięki czemu możesz również dodać sklep internetowy do swojej witryny.

15. Wąsy

Wąsy

Wąsy to zaprojektowany jako strona sprzedaży motyw WordPress dla projektantów, fotografów, agencji itp. Jest wystarczająco elastyczny, aby używać go również na stronach wielostronicowych.

Zawiera sekcje umożliwiające łatwe dodawanie portfolio, klientów, usług i członków zespołu. Wąsy mają kreatywny, nowoczesny układ z niestandardową obsługą logo, łatwą konfiguracją, wbudowanymi Mapami Google i obsługą formularzy kontaktowych.

16. Launcher

Launcher

Program uruchamiający to darmowy motyw do lądowania na nadchodzące wprowadzenie produktu. Może być również używany jako zwykła strona docelowa dla Twoich produktów lub usług.

Dostarczane są z łatwymi opcjami dostosowywania, umieszczaniem wezwania do działania, lepkim menu, sekcją klientów i tabelą cen. Jest w pełni responsywny, przyjazny dla SEO i kompatybilny z WooCommerce.

17. Lądowanie

lądowanie

Landing to potężny motyw strony sprzedażowej WordPress, który ma ponad 25 wstępnie zaprojektowanych układów. Jest także wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, które pozwala edytować istniejące układy i tworzyć nowe od podstaw.

Otrzymujesz wiele typów nagłówków, dzięki czemu możesz tworzyć niezliczone strony docelowe o różnych stylach i układzie. Inne funkcje obejmują portfolio, referencje, wydarzenia, integrację z mediami społecznościowymi i wsparcie eCommerce.

18. Podpowiedź

Skłonić

Podpowiedź to darmowy motyw WordPress do strony docelowej i sprzedaży. Ma minimalistyczny układ o wąskiej szerokości z wyróżnioną sekcją z wyraźnym wezwaniem do działania. Zawiera trzy obszary gotowe na widżety, pojedyncze menu nawigacyjne, profile społecznościowe i obsługę Font Awesome.

19. Atmosphere Pro

Atmosphere Pro

Atmosphere Pro to motyw biznesowy WordPress zbudowany dla frameworku Genesis. Posiada piękny pełny obraz nagłówka z wezwaniem do działania.

Projekt motywu wykorzystuje dużo otwartej przestrzeni, aby stworzyć przestronny układ, który wygląda odświeżająco. Wykorzystuje duże wyróżnione obrazy i wyraźną typografię. Jest gotowy do WooCommerce i zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności.

20. Screenr

Screenr

Screenr to darmowy, jednostronicowy motyw biznesowy WordPress. Układ strony głównej używa pełnoekranowego obrazu nagłówka, po którym następuje widżetowany obszar strony głównej. Zawiera niestandardowe widżety, niestandardowe szablony stron, efekty tła paralaksy i łatwą konfigurację motywu za pomocą dostosowywania na żywo.

21. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro to nowoczesny motyw WordPress dla aplikacji, multimediów cyfrowych i witryn produktów. Strona główna motywu zawiera wiele widgetizowanych obszarów, duży obraz nagłówka z wezwaniem do działania oraz niestandardowe widżety do budowania strony sprzedaży w kilka minut.

Posiada panel opcji motywów i wsparcie dostosowywania na żywo. Ma wiele możliwości wyboru układu, schematów kolorów oraz w pełni konfigurowalny obszar nagłówka z niestandardową obsługą logo.

22. Pływak

Pływak

Float to piękny motyw WordPress zoptymalizowany pod kątem sprzedaży i konwersji. Dostarczany jest z wbudowanym narzędziem do tworzenia stron, umożliwiającym tworzenie lub modyfikowanie układów stron w celu spełnienia własnych potrzeb. Zawiera kilka gotowych szablonów do tworzenia prawie każdego rodzaju strony sprzedaży.

Posiada wszystkie standardowe funkcje motywu premium, w tym przewijanie paralaksy, integrację z mediami społecznościowymi, niestandardowe tła, nieograniczoną liczbę kolorów, niestandardowe widżety i wiele więcej.

23. Elbrus

Elbrus

Elbrus to wspaniały motyw WordPress przeznaczony do witryn marketingowych, produktowych i biznesowych. Posiada bardzo elastyczny układ strony głównej, który można łatwo wykorzystać jako stronę sprzedaży.

Jest łatwy do skonfigurowania dzięki wbudowanym sekcjom dla sekcji produktów, usług, zespołu, klientów i referencji. Strona główna wykorzystuje piękne animacje i efekty przewijania paralaksy.

24. Lenscap

Osłona obiektywu

Lenscap to pięknie wykonany motyw WordPress dla firm, marketerów i stron sprzedaży. Ma wysoce konfigurowalną karuzelę zawartości, która może być używana jako nagłówek strony. Zawiera wspaniałe szablony galerii zdjęć i filmów wideo z wyskakującym okienkiem lightbox, zapewniające wciągające wrażenia wizualne.

Konfiguracja motywu jest prosta, nie przeszkadza i pozwala skupić się na dodawaniu treści. Wszystkie opcje motywu są dostępne w ramach dostosowywania motywu na żywo. Jest gotowy do użycia w WooCommerce i oferuje użytkownikom bardzo czyste zakupy.

25. Moduły

Moduły

Moduły to dobrze spreparowany motyw WordPress, idealny do tworzenia wszelkiego rodzaju stron sprzedażowych. Ma modułowe podejście do projektowania i jest wyposażony w kilka gotowych do użycia modułów, które można przeciągać i upuszczać, aby budować układy.

Zawiera także kilka gotowych do zainstalowania stron demonstracyjnych, które można wykorzystać jako punkt wyjścia dla strony sprzedaży. Ma kilka niestandardowych widżetów, nieograniczoną liczbę pasków bocznych, style nagłówków, obsługę tła wideo, czcionki Google i obsługę WooCommerce.

26. Lune

Lune

Lune to elastyczny uniwersalny motyw WordPress z wieloma układami stron sprzedaży. Zawiera instalator treści demonstracyjnych jednym kliknięciem, który pomaga szybko utworzyć stronę sprzedaży. Jest również dostarczany z wtyczką do tworzenia stron z rozszerzeniami specyficznymi dla motywu.

Wewnątrz znajduje się 350 sekcji, 10 stylów nagłówków, 7 stylów stopek i kilka niestandardowych widżetów. Oferuje szeroki zakres opcji dostosowywania, których można użyć do stworzenia naprawdę wyjątkowej strony sprzedaży.

27. Atomowy

atomowy

Atomic to elegancko zaprojektowany wielofunkcyjny motyw dla marketerów i firm. Zawiera wbudowane sekcje do łatwego prezentowania projektów, profili pracowników, referencji klientów, usług itp. Obejmuje również wsparcie WooCommerce od razu po wyjęciu z pudełka i można go używać do łatwego dodawania sklepu internetowego do swojej witryny.

Konfiguracja motywu jest dość łatwa i nie przytłacza użytkowników zbyt dużą liczbą opcji. Możesz użyć dostosowywania motywu na żywo, aby skonfigurować nagłówek, menu, kolory akcentów itp. Posiada wspaniały wygląd nagłówka z zaawansowanymi opcjami, takimi jak krycie obrazu nagłówka, kolor pierwszego planu i tekst powitalny.

To wszystko na teraz.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze strony sprzedażowe WordPress dla swoich projektów. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat generowania leadów w WordPressie jak profesjonalista.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map