26 najlepszych motywów wideo WordPress (2019)

Szukasz motywu wideo WordPress na swojej stronie? WordPress sprawia, że ​​przesyłanie lub osadzanie filmów jest bardzo łatwe, co czyni go doskonałą platformą do budowania witryny z filmami. W tym artykule wybraliśmy ręcznie jedne z najlepszych motywów wideo WordPress, które możesz zainstalować.


Najlepsze motywy wideo WordPress

Budowa witryny wideo za pomocą WordPress

Po pierwsze, musisz upewnić się, że wybrałeś najlepszą platformę internetową do budowy swojej witryny wideo. Oczywiście uważamy, że WordPress.org jest hostowaną przez siebie platformą.

Oferuje elastyczność i daje dostęp do tysięcy projektów stron internetowych, dodatków i rozszerzeń.

Następnie musisz założyć konto hostingowe WordPress. Wszystkie strony internetowe wymagają hostingu. To będzie dom Twojej witryny w Internecie.

Będziesz także potrzebować nazwy domeny. To, co użytkownicy wpisują w przeglądarce, aby przejść do Twojej witryny. Będzie to adres Twojej witryny w Internecie (na przykład wpbeginner.com lub google.com).

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie. Są również oficjalnie rekomendowanym partnerem hostingowym WordPress.

Po zarejestrowaniu się w hostingu musisz zainstalować WordPress. Postępuj zgodnie z instrukcjami w naszym przewodniku krok po kroku, jak założyć blog WordPress.

Teraz możesz wybrać motyw swojej witryny. Wybierz motyw wideo WordPress z naszego wyboru ekspertów poniżej, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami w naszym przewodniku, jak zainstalować przewodnik motywu WordPress.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów wideo WordPress dostępnych na rynku.

1. Inspiro

Inspiro

Inspiro to piękny, wielofunkcyjny motyw WordPress. Ma piękne tła wideo na pełnym ekranie, potężną sekcję portfolio i moduł galerii.

Posiada unikalne niestandardowe widżety do wyświetlania prezentacji portfolio. Posiada cztery unikalne szablony oraz narzędzie do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść”. Ma również lightbox wideo, który pozwala użytkownikom oglądać filmy w wyskakującym okienku, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia użytkownika.

2. VideoZ

VideoZ

VideoZ to motyw wideo WordPress w stylu magazynu. Ma bogaty w treść układ dwóch kolumn z miniaturami wideo. Obsługuje wtyczkę Miniatury wideo, aby automatycznie generować miniatury dla umieszczanych filmów. Obsługuje również wtyczkę WP-PostRatings, która pozwala użytkownikom oceniać filmy.

Występuje w wielu opcjach układu, w widżecie na stronie głównej i w niestandardowych widżetach do wyświetlania losowych filmów, najnowszych filmów, przycisków mediów społecznościowych itp..

3. Wideo

Wideo

Videozoom to stylowy motyw wideo WordPress zaprojektowany specjalnie do tworzenia witryn i portali wideo. Obsługuje wszystkie popularne usługi osadzania wideo i hostingu. Jest wyposażony we wbudowany pokaz slajdów wideo, który prezentuje najbardziej zaawansowane treści.

Videozoom obsługuje również WooCommerce i ma mnóstwo opcji dostosowywania, które pozwalają tworzyć wysoce angażujące i unikalne strony internetowe.

4. Tusant

Tusant

Tusant to niesamowicie piękny motyw WordPress stworzony specjalnie dla filmów, vlogów, podcastów i innych stron multimedialnych. Posiada imponujący nowoczesny układ strony głównej, który stawia Twoje media na pierwszym planie i na środku.

Możesz wyświetlić odtwarzacz audio / wideo w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej. Obsługuje listy odtwarzania, poszczególne odcinki i wiele formatów. Został zaprojektowany z myślą o mobilności, dzięki czemu Twoje treści wyglądają równie dobrze na mniejszych ekranach. Większość ustawień motywów po prostu działałaby od razu po wyjęciu z pudełka, ale istnieje również wiele opcji dostosowywania do zmiany kolorów, rozmieszczania widżetów, konfiguracji strony głównej i innych.

5. Suarez

Suarez

Suarez to elegancko zaprojektowany blogowy motyw WordPress. Posiada piękny układ strony głównej z siatką murowaną utworzoną za pomocą miniatur postów. Działa z wtyczkami innych firm do tworzenia miniatur wideo.

Ma wbudowany suwak, układy wielu stron, integrację z mediami społecznościowymi oraz przydatne skróty i niestandardowe widżety.

6. Ostrość

Skupiać

Focus to piękny i darmowy motyw wideo WordPress. Obsługuje osadzanie wideo, suwak wideo i automatycznie wyświetla wideo jako nagłówek postów. Jest również wyposażony w pięknie zaprojektowany odtwarzacz HTML5 do przesyłania filmów.

Focus jest wyposażony we wbudowany program do tworzenia stron, który umożliwia tworzenie własnych układów strony. Jest wyposażony w wiele szablonów stron i obsługuje dostosowywanie motywów na żywo w celu szybszej konfiguracji.

7. Photonote 2.0

Photonote 2.0

Photonote 2.0 ma bardzo unikalny design z dotykowym pokazem slajdów na stronie głównej. Jest to motyw fotograficzny, ale można go łatwo wykorzystać do prezentacji filmów. Wyświetla filmy u góry postu z widokiem pełnoekranowym.

Ma jasną i ciemną kolorystykę. Dostosowywanie motywu jest uproszczone i można go używać do zmiany kolorów i ustawień motywu.

8. Vipress

Vipress

Vipress to wysoce dostosowywany motyw magazynu wideo WordPress. Jest wyposażony w modułowy układ strony głównej, który umożliwia dodawanie bloków treści w celu zbudowania strony głównej. Ma wiele układów suwaków, automatyczne generowanie miniatur wideo i dwa schematy kolorów.

Zawiera niestandardowe widżety do mediów społecznościowych, odkrywania treści, reklam, pogody itp. Obsługuje czcionki Google, mapy Google oraz łatwe opcje dostosowywania z nieograniczoną liczbą kolorów.

9. Reel Story

Reel Story

Reel Story to piękny motyw portfolio wideo WordPress. Jest wyposażony w wiele opcji układu i narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, umożliwiające tworzenie własnych układów. Obsługuje nieograniczoną liczbę kolorów motywów i dostosowywanie motywów na żywo.

Ma również wbudowaną sekcję portfolio, która pozwala pięknie prezentować swoje filmy. Ma obsługę mega-menu, niestandardowe widżety, wiele pasków bocznych i obszary gotowe na widżety.

10. Dorsa

Dorsa

Dorsa to uniwersalny motyw WordPress w stylu magazynu. Ma piękny układ siatki z miniaturami, aby zwrócić uwagę użytkowników na najważniejsze treści. Obsługuje wtyczki miniatur wideo i jest wyposażony w pełną obsługę WooCommerce.

Posiada również wbudowane liczniki polubień i wyświetleń postów oraz wiele stylów postów, niestandardowe style nagłówka i wbudowany suwak.

11. Videobox

Videobox

Videobox to nowoczesny motyw wideo WordPress. Obsługuje wiele usług osadzania wideo, takich jak YouTube, Vimeo, Facebook Video, Instagram Video, DailyMotion, Brightcove, Amazon S3 itp. Może automatycznie wykrywać filmy i używać ich jako miniatury posta. Jest również wyposażony w popularny widget wideo, który pozwala uzyskać więcej wyświetleń najlepszej zawartości wideo.

Videobox obsługuje również WooCommerce, dzięki czemu możesz dodać sklep internetowy do swojej witryny wideo lub sprzedawać subskrypcje.

12. VideoPlace

Videoplace

VideoPlace to kolejny motyw blogu WordPress, który zawiera ciemny design i piękne wyświetlanie filmów z YouTube. Automatycznie używa wideo z YouTube jako miniatury na stronie głównej i wyświetla najnowsze filmy jako polecane na górze.

13. Superstar

Super gwiazda

Superstar to nowoczesny motyw WordPress dla stron internetowych z muzyką, filmami i wydarzeniami. Posiada wbudowany szablon wideo, galerie zdjęć, listę odtwarzania Soundcloud oraz pełną obsługę WooCommerce. Zawiera dyskografię, referencje i sekcje albumów.

Ma potężne suwaki i jest wyposażony w narzędzie do tworzenia stron, które pozwala tworzyć własne układy stron za pomocą przeciągania i upuszczania.

14. Rozrywka

Zabawa

Rozrywka to stylowy motyw WordPress odpowiedni do witryn z rozrywką, filmami i sztukami scenicznymi. Pozwala łatwo zbudować stronę główną przy użyciu układu modułowego. Obsługuje format postów wideo, filmy HTML5, osadzanie filmów, galerie zdjęć itp.

Nadaje się do wielojęzycznych stron internetowych korzystających z WPML i zawiera krótkie kody i niestandardowe widżety.

15. Przeżyj ponownie

Przeżyj ponownie

Relive to pięknie spreparowany motyw WordPress odpowiedni do fotografii, blogów wideo i witryn z opowiadaniami. Relive został zaprojektowany do opowiadania długich historii z bogatymi elementami multimedialnymi i wciągającymi wrażeniami użytkownika.

Pozwala pięknie osadzać filmy, audio, galerie zdjęć, mapy w swoich artykułach. Koncentruje się na wrażeniach użytkownika i jest wyposażony w wiele opcji dostosowywania, które pozwalają dostosować go do własnych potrzeb.

16. Magazinum

Magazinum

Magazinum to piękny motyw WordPress w stylu magazynu dla witryn wideo. Obsługuje miniatury wideo i jest wyposażony we wbudowany suwak zawartości. Posiada niestandardowy widżet wideo, który umożliwia prezentowanie najnowszych filmów na pasku bocznym.

Zawiera również niestandardowe widżety do profili w mediach społecznościowych i galerii Flickr. Magazinum ma dwa schematy kolorów i łatwy w użyciu panel opcji motywu.

17. .RUBA

.RURA

.TUBE to darmowy motyw wideo WordPress zaprojektowany specjalnie dla blogerów wideo, twórców filmów i wirusowych kuratorów wideo. Posiada własną wtyczkę towarzyszącą, która pozwala w łatwy sposób tworzyć piękne strony z filmami. Strona główna ma układ oparty na siatce z widocznymi miniaturami wideo. Jest dość prosty w konfiguracji i bardzo łatwy w użyciu.

18. Filmy

Kino

Filmy to motyw wideo WordPress do tworzenia własnej witryny internetowej z filmami. Zawiera zaawansowane opcje dostosowywania oraz obsługę osadzania wideo, filmów HTML 5 i miniatur wideo.

Ma wiele formatów postów, w tym wideo i mnóstwo opcji dostosowywania.

19. Wydarzenie

Zdarzenie

Event to bardzo nowoczesny motyw wideo WordPress z wbudowanym obszarem biblioteki wideo. Ma futurystyczny design ze wspaniałymi suwakami, dużymi obrazami nagłówka i wieloma opcjami układu.

Zawiera sekcję wydarzeń, galerie zdjęć, integrację z mediami społecznościowymi, statykę postów i mnóstwo opcji dostosowywania.

20. Vidiho

Vidiho

Piękny motyw blogu wideo, Vidiho ma duży suwak na stronie głównej, dzięki czemu można wyświetlać filmy w jakości HD. Kolejną wielką cechą jest to, że po kliknięciu miniatury wideo, wideo w poście otwiera się w wyskakującym okienku lightbox.

Oprócz tego oferuje wiele funkcji premium, takich jak skróty, układy stron, widżety i integracja z mediami społecznościowymi.

21. OS Media

OS Media

OS Media to darmowy motyw wideo WordPress. Jest to motyw podrzędny motywu Twenty Fourteen i został zaprojektowany w celu przekształcenia układu stylu magazynu w galerię wideo.

Motyw ma własną wtyczkę towarzyszącą, która dodaje obsługę krótkiego kodu wideo, typu posta wideo i obsługi polecanych filmów. Obsługuje osadzanie na YouTube i Vimeo, filmy HTML5 w formacie mp4, filmy ze zdalnych usług przechowywania.

22. Filmy online

Filmy online

Filmy online to motyw WordPress do tworzenia własnej witryny z filmami online. Jest wyposażony we wbudowany typ postów z filmami, dzięki czemu możesz łatwo selekcjonować filmy w swojej witrynie pod kątem gatunków i tematów.

Zawiera wiele opcji układu, ponad 80 skrótów i niestandardowe szablony blogów, galerii i stron.

23. Videoblog

Videoblog

Videoblog to darmowy motyw WordPress w stylu magazynu. Pokazuje u góry polecane treści i posty z wybranych 5 kategorii w pięknym układzie siatki. Obsługuje wtyczki innych firm do miniatur wideo, ocen postów itp.

24. Lenscap

Osłona obiektywu

Lenscap to motyw magazynu WordPress idealny dla witryn bogatych w treści, witryn wideo i blogów. Posiada dużą karuzelę z zawartością i menu kategorii stopki, aby dodać odkrywanie zawartości u góry. Ma także wyskakujące okienko lightbox do wyświetlania galerii i filmów.

Jest wyposażony w dynamiczny generator schematów kolorów, który automatycznie dostosowuje kolory na podstawie dokonanego wyboru. Ma także wiele gotowych do użycia schematów kolorów. Jest wysoce konfigurowalny i ma pełne wsparcie WooCommerce.

25. Czarna flaga

Czarna flaga

Black Flag to uniwersalny motyw WordPress odpowiedni do gier, filmów i stron internetowych czasopism. Ma wiele opcji układu, piękny suwak z polecaną zawartością i wiele schematów kolorów.

Jest wyposażony w stronę telewizyjną, na której wszystkie filmy są prezentowane na jednej stronie z wieloma opcjami układu. Posiada pełną obsługę osadzania wideo oraz wideo HTML5.

26. Zahipnotyzuj

Hipnotyzować

Mesmerize to kolejny świetny darmowy motyw WordPress o prawdziwie uniwersalnym designie, który z łatwością obsługuje filmy. Jest pełen funkcji i przydatnych opcji, dzięki czemu nie musisz się męczyć z kodem lub CSS.

Projekt strony głównej zawiera 5 stylów nagłówków i ponad 30 gotowych do użycia sekcji treści, które można łatwo dodać. Obejmuje także obsługę tła wideo, pokazów slajdów, typów treści nagłówka, nakładek gradientowych i innych.

To wszystko na teraz.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć idealny motyw wideo WordPress dla Twojej witryny. Możesz również zapoznać się z naszym najlepszym przewodnikiem WordPress SEO dla początkujących.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me