4 najlepsze wtyczki do konwersji strony WordPress na aplikację mobilną

Szukasz rozwiązania do konwersji witryny WordPress w aplikację mobilną? Coraz więcej osób woli przeglądać internet i robić zakupy online za pomocą urządzeń mobilnych. Aplikacje to wygodny sposób dostarczania treści i oferowania lepszych wrażeń z urządzeń mobilnych. W tym artykule pokażemy najlepsze wtyczki do konwersji WordPressa na aplikację mobilną.


Jak przekonwertować WordPress na aplikację mobilną

Po co tworzyć aplikację mobilną dla swojej witryny WordPress?

Jeśli sprawdzisz ruch w swojej witrynie w Google Analytics, zobaczysz, że duża liczba użytkowników uzyskuje dostęp do Twojej witryny z ich telefonów komórkowych. Najłatwiejszym sposobem, aby upewnić się, że użytkownicy mobilni mają przyjemne wrażenia z Twojej witryny, jest uczynienie jej responsywnym.

Witryna WordPress reagująca na urządzenia mobilne korzysta z projektu, który automatycznie dostosowuje się do rozmiaru ekranu użytkownika. Prawie wszystkie dobre motywy WordPress są gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Możesz nawet znaleźć świetnie wyglądające, responsywne motywy dla WooCommerce.

Jednak niektóre firmy mogą chcieć zaoferować jeszcze lepszą obsługę, tworząc własne aplikacje mobilne. Zamiast odwiedzać Twoją witrynę w przeglądarce, użytkownicy będą mogli uruchomić aplikację z ekranu głównego, aby uzyskać dostęp do swojego ulubionego bloga, sklepu internetowego, witryny członkowskiej lub społeczności online.

Zbudowanie aplikacji mobilnej zazwyczaj wymaga umiejętności programowania, a istnieje wiele agencji programistycznych, które zbudują aplikację mobilną dla Twojej witryny. Kosztowałoby to jednak dużo pieniędzy (15 000 USD i więcej).

Jeśli chcesz zbudować aplikację mobilną z ograniczonym budżetem, istnieje kilka wtyczek WordPress, które mogą pomóc Ci przekonwertować witrynę WordPress na aplikację mobilną. Wszystkie są płatnymi rozwiązaniami, ale kosztują o wiele mniej niż wynajęcie kogoś, kto opracuje dla Ciebie nową aplikację.

Pamiętaj, że korzystanie z tych wtyczek nadal wymaga średnio zaawansowanych lub zaawansowanych umiejętności WordPress. Jeśli jesteś absolutnym początkującym, zalecamy użycie motywu responsywnego na urządzenia mobilne i zwiększenie szybkości WordPress, aby zdobyć więcej użytkowników mobilnych.

Biorąc to pod uwagę, oto najlepsze wtyczki do konwersji witryny WordPress na aplikację mobilną.

1. AppPresser

AppPresser

AppPresser to łatwa w użyciu platforma, która pomaga przekonwertować dowolną witrynę WordPress na aplikację mobilną. Mają dedykowany motyw mobilny WordPress, za pomocą którego można utworzyć aplikację na swojego bloga, sklep WooCommerce lub witrynę BuddyPress.

Ma wizualne narzędzie do dostosowywania aplikacji, które umożliwia łatwą zmianę wyglądu aplikacji, tak jak w przypadku motywu WordPress. Możesz dostosowywać kolory, dodawać niestandardowe strony, pobierać treści WordPress i więcej. AppPresser oferuje zintegrowane powiadomienia push, które są dość łatwe w konfiguracji i zarządzaniu.

2. MobiLoud

MobiLoud

MobiLoud umożliwia właścicielom stron internetowych konwersję stron WordPress na aplikacje mobilne. Mają dwa produkty: jeden dla stron z wiadomościami lub blogami, a drugi dla stron korzystających z WooCommerce lub innych wyrafinowanych wtyczek.

Obejmuje powiadomienia push, wsparcie reklamy mobilnej, analizy i niestandardowe marki. Aplikacja jest skonfigurowana, przygotowana i można ją również przesłać do sklepów z aplikacjami.

3. Androapp

AndroApp

AndroApp to kolejna przydatna wtyczka do konwersji strony WordPress na aplikację mobilną. Zapewnia obsługę offline, wiele motywów, obsługę internacjonalizacji, nieograniczoną liczbę powiadomień push, nieograniczone przewijanie i natywne udostępnianie społecznościowe. Nie obsługuje WooCommerce ani BuddyPress.

Twórca wtyczki pomoże Ci skonfigurować i pobrać aplikację, którą możesz następnie przesłać do sklepu Play lub zatrudnić autora wtyczki, aby zrobił to za Ciebie.

Dużym minusem tej wtyczki jest to, że darmowa wersja pozwala programistom wyświetlać własne reklamy.

4. WPApp.Ninja

WPApp.Ninja

WPApp.Ninja pozwala ci stworzyć aplikację mobilną lub progresywną stronę internetową dla Twojej strony WordPress. Możesz kupić jedną dożywotnią licencję na budowę aplikacji. Całą konfigurację i konfigurację aplikacji można wykonać w obszarze administracyjnym WordPress.

Zapewnia łatwe narzędzia do przesyłania ikon aplikacji, przycisków, kolorów, tłumaczeń i innych. Obsługuje Google Analytics, wbudowane buforowanie, treści offline i zgodność ze wszystkimi popularnymi wtyczkami WordPress.

Jeśli poważnie myślisz o przekształceniu witryny WordPress w aplikację, zalecamy użycie AppPresser lub Mobiloud.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki do konwersji strony WordPress na aplikację mobilną. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat śledzenia zaangażowania użytkowników w WordPress za pomocą Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me