6 najlepszych biznesowych usług telefonicznych dla małych firm (2020)

Szukasz najlepszej biznesowej usługi telefonicznej dla swojej witryny opartej na WordPress? Dodanie usługi telefonicznej może pomóc w efektywnym zarządzaniu połączeniami z klientami. W tym artykule wybraliśmy ręcznie jedne z najlepszych biznesowych usług telefonicznych, z których możesz korzystać wraz ze swoją witryną WordPress.


Najlepsze biznesowe usługi telefoniczne dla Twojej witryny WordPress

Dlaczego i kiedy potrzebujesz usługi telefonicznej dla firm?

Zwykle możesz po prostu dodać numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego do witryny WordPress i używać go do odbierania połączeń od klientów. Jednak Twój numer telefonu nie wyglądałby profesjonalnie i nie będziesz w stanie skutecznie się komunikować.

Dodanie odpowiedniej usługi telefonicznej dla firm umożliwia wykonanie następujących czynności:

 • Możesz łatwo śledzić czas trwania połączenia, czasy oczekiwania, czasy oczekiwania i ogólne wykorzystanie.
 • Większość firmowych usług telefonicznych obejmuje przekazywanie połączeń, identyfikację dzwoniącego, połączenia oczekujące, przekierowywanie połączeń przychodzących, nagrywanie połączeń i inne.
 • Udostępnij jeden numer telefonu firmy kilku użytkownikom jednocześnie (funkcja automatycznego asystenta umożliwia przekierowanie połączenia do pierwszego dostępnego przedstawiciela)
 • Do odbierania i wykonywania połączeń możesz używać systemu telefonu stacjonarnego, telefonu komórkowego lub komputera
 • Z łatwością dodawaj nowych pracowników bez wezwania technika.
 • Biznesowe systemy telefoniczne transmitują głos przez Internet (systemy VoIP), co oznacza, że ​​możesz zabrać swój lokalny lub bezpłatny numer w dowolne miejsce. Wszystko czego potrzebujesz to szybkie połączenie internetowe.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub witrynę małej firmy, dodanie profesjonalnej usługi telefonu biznesowego może pomóc w rozwoju Twojej firmy. Możesz go użyć do budowania lepszych relacji z klientami dzięki profesjonalnej sprzedaży i wsparciu udzielanemu przez telefon.

To powiedziawszy, rzućmy okiem na najlepsze biznesowe usługi telefoniczne, których możesz używać z witryną WordPress.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva to najlepsza biznesowa usługa telefoniczna pod względem funkcji i łatwości użytkowania. Oferują duży zestaw funkcji, szybką konfigurację i rozsądną cenę. Jest wyposażony w prosty internetowy panel administracyjny, który ułatwia właścicielom małych firm łatwe zarządzanie zunifikowaną platformą komunikacyjną jak profesjonalista.

Usługa telefoniczna VOIP Nextiva dla małych firm obejmuje zaawansowane przekierowywanie połączeń, nieograniczone bezpłatne połączenia krajowe, pocztę głosową na e-mail i SMS, faksowanie online, wiadomości tekstowe i inne.

Otrzymasz również bezpłatny numer lokalny lub bezpłatny, bezpłatne przenoszenie numerów oraz wszystkie standardowe funkcje zarządzania połączeniami, takie jak identyfikator dzwoniącego, przekazywanie połączeń, routing, niestandardowe pozdrowienia, zaawansowany system IVR (interaktywna odpowiedź głosowa) i wiele innych. Jako platforma Nextiva oferuje również inne zaawansowane funkcje, w tym CRM, czat na żywo, ankiety online, analitykę połączeń i inne rozwiązania, które bardzo dobrze współpracują z systemem telefonu biznesowego.

Ich jakość połączeń telefonicznych jest doskonała, ich rozwiązanie VoIP zapewnia 99,999% czasu sprawności, a ich przedstawiciele obsługi klienta są zawsze pomocni.

Ceny usług telefonii biznesowej Nextiva zaczynają się od 19,95 USD za użytkownika miesięcznie. Ich ceny stają się tańsze, gdy dodajesz więcej użytkowników. Możesz także utworzyć konto przedpłacone, aby zaoszczędzić więcej pieniędzy.

Uwaga: Używamy Nextiva na WPBeginner jako naszej biznesowej usłudze telefonicznej. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​Nextiva to najlepszy system telefoniczny dla małych firm na rynku, zarówno pod względem funkcji, jak i ceny.

Jako mała firma naszą ulubioną funkcją jest to, że Nextiva pozwala nam dodać linię biznesową do telefonu komórkowego, dzięki czemu nasz zespół może odbierać połączenia klientów z naszego biura lub nawet podczas pracy zdalnej bez konieczności udostępniania swoich osobistych numerów telefonów komórkowych. Aplikacja Nextiva działa zarówno na smartfonach iPhone, jak i Google (Android).

To powiedziawszy, jeśli Twoja firma potrzebuje systemu telefonu biurowego, który działa na istniejących telefonach, to również to oferuje. Centra telefoniczne i firmy korporacyjne często używają Nextiva do zmiany prywatnej centrali Avaya (system PBX) w potężny system telefoniczny w chmurze z trunkingiem SIP.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral to kolejna popularna biznesowa usługa telefoniczna dla firm każdej wielkości. Oferują jeden z najbardziej funkcjonalnych systemów telefonicznych dla małych firm na rynku.

Ich biznesowa platforma telefoniczna zawiera wszystkie standardowe funkcje, których potrzebujesz, w tym nieograniczoną liczbę połączeń, przekazywanie połączeń, identyfikację dzwoniącego, połączenia oczekujące i przesyłanie, udostępnianie jednej linii na wielu urządzeniach mobilnych i użytkownikach, wysyłanie SMS-ów i więcej.

Oprócz tego oferuje także spotkania wideo z udostępnianiem ekranu, 1000 bezpłatnych minut oraz integracje z Gsuite, Dropbox, Microsoft i innymi usługami. Posiada intuicyjną administrację w chmurze, która sprawia, że ​​bardzo łatwo jest konfigurować i zarządzać połączeniami.

Ich plan Essentials zaczyna się od 19,99 USD miesięcznie na każdego użytkownika (rozliczane co roku) i można dodać do 10 użytkowników. Inne plany mają różne ceny i funkcje.

RingCentral to świetne rozwiązanie telefoniczne zarówno dla biur fizycznych, które chcą zastąpić telefony stacjonarne, jak i tych przeprowadzających się do wirtualnego biura. Może współpracować z twoim systemem telefonicznym (jeśli jest kompatybilny), lub możesz użyć jego wirtualnego systemu telefonicznego za pośrednictwem aplikacji komputerowej RingCentral i aplikacji mobilnej, która działa na wszystkich smartfonach.

3. GrassHopper

Konik polny

GrassHopper oferuje wirtualne numery telefonów za pośrednictwem protokołu VoIP i jest świetny dla soloprenów i małych firm. Wirtualny numer telefonu oznacza, że ​​może przekazywać połączenia na dowolny numer telefonu lub urządzenie mobilne. Jednak w przypadku połączeń wychodzących nadal potrzebujesz zwykłej linii telefonicznej.

Oferują intuicyjne aplikacje internetowe i mobilne do zarządzania kontem i usługami telefonicznymi. Możesz używać wielu numerów wewnętrznych dla swojego numeru, a także wybierać spośród lokalnych, bezpłatnych numerów i próżnych numerów telefonów. Oferuje lokalne i bezpłatne numery z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii.

GrassHopper jest wyposażony we wszystkie standardowe funkcje, takie jak przekazywanie połączeń, routing, czekanie, zawieszanie połączeń, poczta głosowa do transkrypcji wiadomości e-mail i inne. Jest idealny dla zdalnych zespołów, ponieważ możesz dodawać rozszerzenia, których można używać z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnych lub stacjonarnych.

Ich plany zaczynają się od 29,99 USD miesięcznie z 1 liczbą i do 3 rozszerzeń.

4. Phone.com

Phone.com

Phone.com to kolejna dobra opcja dla usług telefonicznych dla małych firm. Oferują prosty panel administracyjny oparty na przeglądarce internetowej i aplikacjach ze standardowymi funkcjami usług telefonicznych, takimi jak przekazywanie połączeń, przekierowywanie połączeń, identyfikacja dzwoniącego, połączenia konferencyjne itp..

Obejmują one kilka krajów europejskich i Kanadę w lokalnych minutach połączeń, co sprawia, że ​​połączenia do tych krajów są znacznie tańsze. Możesz także zintegrować swoją służbową usługę telefoniczną z oprogramowaniem CRM innej firmy, takim jak Salesforce i Zoho.

Mają dwa rodzaje opcji cenowych płacą za minutę i nieograniczoną. Plany płatne za minutę zaczynają się od 12,99 USD miesięcznie, a plany nieograniczone zaczynają się od 22,99 USD miesięcznie.

5. Vonage

Vonage

Vonage to kolejna doskonała usługa telefonii biznesowej z mnóstwem funkcji, które usprawnią komunikację biznesową. Oprócz standardowych usług VOIP w chmurze wykorzystuje Amazon Chime do integracji spotkań internetowych i wideokonferencji z ich platformą.

Jest wyposażony w internetowy panel sterowania, który pozwala łatwo konfigurować, dodawać nowych użytkowników i zarządzać połączeniami. Zawiera także funkcje takie jak dostęp mobilny, dzięki czemu jest dobrze dopasowany do zdalnych zespołów bez wymagań sprzętowych.

Ich abonament mobilny zaczyna się od 19,99 USD na użytkownika co miesiąc, ale jego funkcje są ograniczone. Plan premium za 29,99 USD i plan zaawansowany za 39,99 USD oferują najlepszą kombinację funkcji i limitów użytkowania.

6. 8 × 8

8x8

8 × 8 to kolejna dobra opcja dla usług telefonicznych dla małych firm. Ich ceny są nieco niższe niż w innych najlepszych telefonicznych systemach biznesowych, ale brakuje im również niektórych zaawansowanych funkcji oferowanych przez ich konkurentów.

Usługa telefoniczna VOIP 8 × 8 obejmuje wszystkie standardowe funkcje, takie jak przekazywanie połączeń, udostępnianie numerów, poczta głosowa na e-mail audio, automatyczne uczestnictwo w połączeniach, aplikacje mobilne, czat, SMS i inne.

Ich struktura cenowa różni się w zależności od wybranego planu. Możesz zacząć od 24,99 USD za użytkownika każdego miesiąca, z 250 minutami do USA i Kanady, a następnie 0,029 USD / minutę. Przez nieograniczoną liczbę minut możesz wybierać abonamenty już od 39,99 USD na użytkownika miesięcznie.

Która usługa telefoniczna jest najlepsza dla Ciebie?

Po dokładnym zbadaniu wszystkich najlepszych dostawców usług telefonii biznesowej uważamy, że Nextiva jest najlepszym dostawcą usług telefonii biznesowej na rynku.

Ich plany są dostępne dla firm każdej wielkości i oferują wiele zaawansowanych funkcji wraz z obsługą klienta na najwyższym poziomie.

Najlepsze jest to, że podczas gdy biznesowa linia telefoniczna Nextiva działa na twoim telefonie komórkowym, tablecie i komputerze, często uruchamiają również bezpłatne promocje dla zaawansowanych systemów biznesowych, takich jak Poly VVX150 lub Nextiva X-885, które są używane przez wielu profesjonalistów do obsługi wielu linii obsługa i więcej.

Biznesowe systemy telefoniczne

Ze wszystkich powyższych powodów postanowiliśmy wykorzystać Nextiva do własnego biznesu i ocenić go jako najlepszy system telefonii biznesowej na rynku.

W naszych badaniach RingCentral był bardzo blisko. Ich system telefonii VoIP oferuje wiele takich samych funkcji jak Nextiva, a na koniec sprowadził się do ceny i obsługi klienta.

Naprawdę nie możesz się pomylić z żadnym z tych dwóch najlepszych dostawców VoIP.

Przyjrzeliśmy się również wielu innym dostawcom usług telefonii biznesowej, którzy nie są wymienieni w tym artykule, takich jak Ooma, Jive, AT&T, Verizon i inni. Zdecydowaliśmy, że nie najlepiej jest wymienić je wszystkie w tym artykule, ponieważ nie chcemy powodować paraliżu wyboru.

Zamiast tego naszym celem jest zawsze ułatwienie wyboru najlepszego dostawcy dla Twoich potrzeb.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszą biznesową usługę telefoniczną dla Twojej witryny WordPress. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat tworzenia bezpłatnego firmowego adresu e-mail i najlepszych usług e-mail marketingu dla małych firm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map