6 najlepszych miejsc do wynajęcia programistów WordPress

Szukasz najlepszych miejsc do wynajęcia programistów WordPress? WordPress to popularna platforma, a znajdziesz tysiące ludzi oferujących usługi programistyczne WordPress. Nie wszyscy mają taki sam zestaw umiejętności, doświadczenia i wiedzy. W tym artykule pokażemy najlepsze miejsca do zatrudnienia programistów WordPress o odpowiednich umiejętnościach i doświadczeniu do pracy.


Najlepsze miejsca do wynajęcia programistów WordPress

Dlaczego i kiedy musisz zatrudnić programistę WordPress

WordPress jest dość łatwy w użyciu i większość ludzi nie musi zatrudniać nikogo, aby stworzyć stronę internetową. Jednak wraz z rozwojem witryny rosną również koszty. Zobacz, ile naprawdę kosztuje zbudowanie strony internetowej WordPress, aby uzyskać więcej informacji.

Wiele małych firm może z powodzeniem działać, stosując podejście DIY. Mogą również utrzymać niski koszt, używając jak największej liczby bezpłatnych narzędzi i wtyczek.

Gdy Twoja witryna zacznie zarabiać, możesz rozważyć utworzenie niestandardowego motywu WordPress lub niestandardowych wtyczek. W takim przypadku musisz poszukać programisty, który pomoże Ci wykonać zadanie we właściwy sposób.

Rzućmy okiem na najlepsze miejsca do zatrudniania programistów WordPress.

1. Kodowalne

Kodowalne

Codeable to najlepsza platforma outsourcingowa do pracy związanej z WordPress. W przeciwieństwie do innych platform outsourcingowych, Codeable wstępnie sprawdza każdego programistę i upewnia się, że przejdzie on rygorystyczny proces weryfikacji.

Twoja praca z ekspertami Codeable jest w 100% wolna od ryzyka! Kodable stoi za tobą i zapewni pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony z wyników.

Właśnie dlatego Codeable jest naszą najlepszą rekomendacją dla firm, które szukają pomocy w outsourcingu WordPress.

2. Toptal

Toptal

Toptal to ekskluzywna sieć najlepszych niezależnych programistów, projektantów i ekspertów finansowych na świecie.

Mają bardzo rygorystyczny proces sprawdzania, aby pracować tylko z najlepszymi talentami na świecie. Oznacza to również, że zatrudnienie freelancera z Toptal kosztuje więcej niż zwykle.

Nasi użytkownicy zgłosili świetne wyniki podczas pracy z programistami z Toptal.

Ponieważ Toptal wyróżnia tylko najlepszych talentów, stawki dla każdego eksperta są wyższe niż w innych witrynach. Stwierdziliśmy jednak, że kilku ekspertów jest również dostępnych do wynajęcia w innych sieciach, w których ich stawki są znacznie niższe.

Jeśli chcesz wykonywać pracę nóg, zaoszczędzisz dużo pieniędzy, pracując z najwyższej klasy programistą WordPress.

3. Upwork

Upwork

Upwork to jeden z największych internetowych rynków pracy. Możesz opublikować ofertę pracy online ze szczegółowym opisem, a potencjalni kandydaci mogą licytować o pracę.

Każdy programista ma szczegółowy profil, a Upwork pokazuje kilka wskaźników dotyczących jego przeszłego doświadczenia, ukończonych zadań, ocen, testów umiejętności i innych.

Możesz wybrać najlepszych programistów i przeprowadzić z nimi wywiad. Platformy takie jak Upwork zwykle mają wszystkie poziomy programistów o różnych umiejętnościach i doświadczeniu. Oznacza to również, że możesz znaleźć równowagę między budżetem a programistą, którego chcesz zatrudnić na dane stanowisko.

4. Freelancer

Wolny strzelec

Freelancer.com to kolejny bardzo duży rynek ofert pracy online. Podobnie jak inne tego rodzaju platformy, ma dużą społeczność freelancerów, w tym programistów WordPress.

Freelancer utrzymuje szczegółowy profil każdego freelancera, który możesz przejrzeć. Możesz również przeprowadzić wywiad i komunikować się bezpośrednio z freelancerem, aby dowiedzieć się więcej o ich umiejętnościach i doświadczeniach.

Dla każdej oferty pracy otrzymasz odpowiedzi od wszystkich poziomów freelancerów. Chociaż oznacza to, że możesz uzyskać dobrego programistę przy niższych stawkach, oznacza to również, że będziesz musiał dołożyć należytej staranności.

5. WPhired

WPhired

WPhired to specjalna tablica ogłoszeń dla WordPress, popularna wśród najlepszych firm WordPress i freelancerów. Pozwala ci dodać swoją ofertę pracy za darmo. Możesz jednak subskrybować płatne oferty, aby Twoja praca była polecana lub wystawiana na dłuższy okres.

Możesz także dodawać koncerty w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin i na własny rachunek. Programiści mogą przesłać swoje CV, zakładając konto. Platforma pozwala jednak również użytkownikom ubiegać się o pracę bez zakładania konta. To pozostawia całą kontrolę i należytą staranność.

6. Zadania WordPress

Praca WordPress

Witryna WordPress Jobs to oficjalnie prowadzona tablica ofert pracy autorstwa WordPress.org. Oferty pracy są bezpłatne i nie trzeba nawet zakładać konta.

Oferty pracy są uporządkowane w kategorie. Zainteresowani programiści mogą skontaktować się z Tobą za pomocą metody opisanej przez Ciebie na liście ofert pracy. Następnie możesz przystąpić do ich oceny we własnym zakresie. WordPress.org nie weryfikuje ofert pracy i nie ma kontroli nad tym, jakiego rodzaju programiści się z Tobą kontaktują.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze miejsca do zatrudnienia programistów WordPress. Możesz także zobaczyć naszą listę wtyczek WordPress dla stron biznesowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me