6 najlepszych usług księgowych dla Twojej firmy internetowej (w porównaniu)

W miarę rozwoju firmy internetowej księgowość staje się obowiązkiem, który możesz chcieć zlecić na zewnątrz. Usługi księgowe pomagają zarządzać księgowością, listą płac, wydatkami i nie tylko. Możesz wybrać usługę zintegrowaną z oprogramowaniem do księgowości w chmurze lub całkowicie zlecić księgowość. W tym artykule wybraliśmy ręcznie najlepsze usługi księgowe dla Twojej firmy internetowej.


Porównanie najlepszych usług księgowych online dla małych firm

Dlaczego potrzebujesz usługi księgowości online dla swojej firmy?

IRS wymaga od wszystkich firm prowadzenia ksiąg zawierających wszystkie dane finansowe. Te książki pokazują źródła dochodów i wydatki biznesowe. Pomagają również w oddzieleniu dochodu podlegającego opodatkowaniu i dochodu niepodlegającego opodatkowaniu.

Oprócz podatków i wymogów prawnych, odpowiednie prowadzenie ksiąg rachunkowych pomaga również mierzyć postęp i rozwój firmy. Możesz zobaczyć, skąd pochodzą pieniądze, główne wydatki i odkryć sposoby na ulepszenie firmy.

Jednak utrzymanie odpowiednich książek wymaga czasu i wysiłku. Wiele małych firm nie może sobie pozwolić na natychmiastowe zatrudnienie księgowego lub dyrektora finansowego.

W tym miejscu pojawiają się internetowe usługi księgowe. Pozwalają one efektywnie zarządzać firmą, poświęcając mniej czasu na formalności. Jako mała firma możesz także zaoszczędzić pieniądze, które w przeciwnym razie wydałbyś na zatrudnienie pełnoetatowego personelu.

Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać przy wyborze internetowej usługi księgowej dla swojej firmy.

  • Koszt – koszt usługi księgowej, oferowanych usług i własnego budżetu.
  • Funkcje – Jakich usług potrzebujesz? Na przykład płatności rachunków, faktury, raporty przychodów i wydatków, zarządzanie wyciągami bankowymi i kartami kredytowymi, listy płac i inne.
  • Integracje – jeśli korzystasz z oprogramowania do księgowania w chmurze, takiego jak QuickBooks lub Freshbooks, usługa księgowa powinna współpracować z tymi aplikacjami.
  • Łatwość użycia – jak łatwy w użyciu i ile czasu i zasobów pomaga zaoszczędzić

To powiedziawszy, rzućmy okiem na najlepsze usługi księgowe online dla małych firm i jak porównują te wymagania.

1. Ławka

Ławka

Bench świadczy usługi księgowe online przez profesjonalnych księgowych. Oferują miesięczne zestawienie wydatków i przegląd wydatków, który daje kontrolę nad pieniędzmi. Raporty wizualne na pierwszy rzut oka pomagają zobaczyć duży obraz i dają przydatne informacje, które pomogą Ci rozwinąć firmę.

Zapewniają również pakiet finansowy na koniec roku, który zawiera wszystkie informacje potrzebne do złożenia podatków. Mogą współpracować z Twoim CPA lub pomóc Ci znaleźć taki, aby bezboleśnie złożyć podatki na czas.

Bench nie zarządza za Ciebie listami płac, nie płaci rachunków, nie wystawia faktur ani nie składa podatków. Jest odpowiedni dla małych firm, które potrzebują usług księgowych, a jednocześnie korzysta z innych narzędzi do zarządzania płacami, podatkami i fakturowaniem.

Cennik: Począwszy od 115 USD miesięcznie płatnych rocznie.

2. Bookkeeper.com

Bookkeeper.com

Bookkeeper.com oferuje kompleksowe rozwiązanie usług księgowych dla małych firm. Zarządza książkami za pomocą najpopularniejszego oprogramowania księgowego QuickBooks. Ich zespół składa się z certyfikowanych księgowych i specjalistów QuickBooks, dzięki czemu wiesz, że jesteś w dobrych rękach.

Po rejestracji łączy wyciągi bankowe i karty kredytowe z Quickbooks. Uzyskujesz dostęp do dostosowanego planu kont, konfiguracji rachunków, fakturowania i płatności.

Dopilnują, aby plik QuickBooks pasował do wyciągów bankowych i kart kredytowych. Przez cały czas będziesz mieć dostęp do skategoryzowanych wyciągów, aby szybko uzyskać przegląd swoich finansów. Każdego miesiąca będziesz mógł przeglądać swoje sprawozdania finansowe ze swoim zespołem.

Bookkeeper.com pozwala również płacić sprzedawcom i dostawcom za pomocą czeków. Wydrukują i wyślą Ci za Ciebie czeki. Będzie również monitorować twoje faktury, aby upewnić się, że są one opłacane na czas.

Cennik: Począwszy od 275 USD / miesiąc.

3. FreeAgent

Wolny agent

FreeAgent to internetowe oprogramowanie księgowe, które upraszcza prowadzenie ksiąg rachunkowych. Łączy się z kontami bankowymi i pozwala śledzić wydatki, wysyłać faktury i szacunki, monitorować przepływy pieniężne i uzyskać z lotu ptaka Twoje dochody, wydatki i zyski.

FreeAgent nie wykonuje dla ciebie księgowości, będziesz odpowiedzialny za to samodzielnie lub dodasz księgowego do swojego konta. Pozwala także dodawać wiele projektów, faktury wielowalutowe, nieograniczoną liczbę użytkowników i klientów oraz łatwo konfigurować podatek od sprzedaży.

Jest to odpowiednie rozwiązanie dla małych firm, które potrzebują taniego oprogramowania księgowego, w którym mogą prowadzić własną księgowość.

Cennik: 10 USD / miesiąc przez 6 miesięcy, a następnie zaledwie 20 USD / miesiąc.

4. Bookkeeper360

BookKeeper360

Bookkeeper360 to internetowa usługa księgowa dla małych firm. Używają oprogramowania księgowego Xero zamiast Quickbooks i pomagają w konfiguracji książek, aby nie stracić żadnych danych, gdy przesyłają je do Xero.

Oferują małym firmom dedykowanego menedżera konta, sprawozdania finansowe, raportowanie gotówkowe i memoriałowe, rachunki, fakturowanie i listy płac.

Dzięki wirtualnemu planowi CFO oferują również doradztwo technologiczne, usługi HR, codzienną księgowość, raportowanie niestandardowe i KPI oraz dedykowane CFO / CPA do zarządzania kontem.

Cennik: Począwszy od 199 $ miesięcznie.

5. inDinero

inDinero

inDinero to internetowe oprogramowanie księgowe, księgowe i podatkowe, dostawca. Oferują kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje księgowość, rachunki, listy płac i składanie podatków.

Korzystają z intuicyjnego, łatwego w obsłudze oprogramowania, które szybko daje przegląd dochodów, wydatków i zysków. Za kulisami mają wysoce zaangażowany zespół ekspertów w zakresie rachunkowości i księgowości, którzy będą pracować i zarządzać Twoim kontem.

Zespół wdrożeniowy inDinero pomoże Ci skonfigurować konto, rachunek bankowy i wyciągi kredytowe, abyś nigdy nie był w tyle za prowadzeniem ksiąg rachunkowych.

Ich plany cenowe oparte są na liczbie połączonych kont i transakcji. Ich zespół pomoże Ci stworzyć niestandardowy plan dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Domyślnie wszystkie abonamenty są wypłacane co roku, ale możesz również poprosić o opcję płatności miesięcznej.

Cennik: 310 USD miesięcznie wypłacane rocznie.

6. Księgowość Merritt

Księgowość Merritt

Księgowość Merritt oferuje opłacalne usługi księgowe dla biznesu internetowego. Używają QuickBooks do przechowywania książek i integracji rachunków bankowych i kart kredytowych w celu uzyskania aktualnych wyciągów.

Mają zryczałtowaną opłatę w wysokości 150 USD miesięcznie bez opłat instalacyjnych, a także oferują bezpłatną księgowość organizacji non-profit i organizacji charytatywnych. Opcja zryczałtowanej opłaty oznacza, że ​​Twój koszt nie wzrośnie, jeśli będziesz mieć więcej transakcji.

Jest to jednak tylko usługa księgowa i nie można wystawiać list płac, podatków ani faktur. Możesz używać aplikacji innych firm na swoim koncie Quickbooks, aby automatycznie płacić rachunki.

Cennik: 150 USD / miesiąc.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się o najlepszych usługach księgowych dla Twojego biznesu online. Możesz także zobaczyć nasze porównanie najlepszych biznesowych usług telefonicznych i najlepszych usług e-mail marketingu dla małych firm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me