7 najlepszych alternatyw dla Mailchimp 2020 (z lepszymi funkcjami + uczciwymi cenami)

Szukasz alternatywy dla Mailchimp? Mailchimp to popularna usługa e-mail marketingu, która kiedyś była ulubionym w branży.


Jednak ze względu na ostatnie zmiany w cenach usługi Mailchimp i ciągły spadek jakości usług wielu użytkowników chce przejść z Mailchimp.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele świetnych usług e-mail marketingu, które oferują lepsze funkcje, usługi i ceny bardziej przyjazne dla biznesu.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi alternatywami Mailchimp dla potrzeb marketingu e-mailowego.

Porównanie najlepszych alternatywnych rozwiązań Mailchimp dla e-mail marketingu

Dlaczego ludzie odchodzą od Mailchimp?

Mailchimp to jedna z najlepszych usług e-mail marketingu na rynku. Rosły w popularności dzięki słynnemu planowi „na zawsze za darmo”.

Jednak w ostatnich latach nie nadążali za innowacjami, zwłaszcza jeśli chodzi o automatyzację marketingu.

Najgorsze jest to, że ich ostatnie zmiany cen nie są przyjazne dla użytkownika, ponieważ obciążają teraz firmy za niesubskrybowanych użytkowników na swoim koncie. NIE powinieneś płacić za subskrybentów, którzy nie otrzymują już od ciebie wiadomości.

Ich wsparcie staje się coraz bardziej nieprzydatne i prawie każda prośba otrzymuje standardowy komunikat: przekazujemy to naszemu zespołowi inżynieryjnemu lub kierowniczemu.

Chociaż używają wymyślnego żargonu marketingowego, takiego jak „wszystko w jednej platformie marketingowej”, nie masz możliwości wykonywania podstawowych czynności, takich jak zbiorowe usuwanie więcej niż 100 kontaktów naraz.

Na szczęście istnieje kilka alternatywnych rozwiązań Mailchimp o znacznie lepszych funkcjach, cenach i jakości usług.

Najlepsze alternatywy Mailchimp (nasz wybór ekspertów)

Ponieważ istnieją setki usług e-mail marketingu, które możesz wybrać, wybraliśmy ręcznie najlepsze alternatywy Mailchimp dla konkretnych przypadków użycia, takich jak małe firmy, organizacje non-profit, sklepy internetowe (eCommerce) itp..

Oto najlepsze alternatywy Mailchimp, których możesz użyć.

1. Stały kontakt

Stały kontakt

Constant Contact to najlepsza usługa e-mail marketingu dla małych firm i organizacji non-profit.

Pozwalają tworzyć profesjonalne biuletyny e-mailowe za pomocą łatwego w użyciu edytora przeciągnij i upuść w zaledwie kilka minut.

Otrzymasz wszystkie niezbędne funkcje, takie jak możliwość zarządzania listami e-mail, śledzenia dostarczania wiadomości e-mail i otwartych stawek. Ich piękne raporty pokazują skuteczność Twoich e-mailowych kampanii marketingowych.

Constant Contact ma podstawowe funkcje automatyzacji wiadomości e-mail, które umożliwiają wysyłanie wiadomości powitalnych do nowych subskrybentów, wyzwalanie wiadomości e-mail na podstawie zachowań użytkowników i automatyczne ponowne wysyłanie wiadomości e-mail do osób nie otwierających.

Ma również wbudowane narzędzia do rozwiązań eCommerce, które pomogą Ci dotrzeć do istniejących klientów. Stały kontakt ułatwia tworzenie ankiet i ankiet, stron darowizn dla organizacji non-profit, formularzy rejestracji dynamicznej i innych.

Najlepsze w Constant Contact jest niezrównana obsługa czatu na żywo, rozmów telefonicznych, poczty e-mail, wsparcia społeczności i ogromnej biblioteki przydatnych zasobów.

Constant Contact to idealna alternatywa Mailchimp dla WordPress, ponieważ współpracuje ze wszystkimi popularnymi wtyczkami WordPress, takimi jak OptinMonster, WPForm i więcej.

Cennik: 20 USD – 45 USD miesięcznie.

Premia: Użytkownicy WPBeginner mogą skorzystać z naszego kuponu Constant Contact i uzyskać 20% zniżki. Zacznij korzystać z Constant Contact już dziś.

2. Sendinblue

Sendinblue

Sendinblue to potężna usługa marketingu e-mail i SMS dla firm.

Jest wyposażony w potężne narzędzia do tworzenia biuletynów e-mail, automatyzacji e-mail marketingu, kampanii SMS, stron docelowych, reklam na Facebooku, czatu na żywo i innych.

Ich spersonalizowane rozwiązanie do automatyzacji marketingu pozwala wysyłać wiadomości e-mail do docelowych odbiorców na podstawie zachowań użytkowników.

Jest wyposażony w łatwy w obsłudze konstruktor szablonów i doskonałą dostarczalność wiadomości e-mail w celu usprawnienia kampanii marketingowych.

SendinBlue stanowi doskonałą alternatywę dla Mailchimp dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak marketing SMS i oprogramowanie do czatu na żywo. Oferują również bardziej uczciwe plany cenowe dla właścicieli firm, w tym plan na zawsze bezpłatny.

Cennik: Bezpłatnie – 66 USD miesięcznie.

3. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit to popularne oprogramowanie do e-mail marketingu dla blogerów, autorów i twórców.

Swoją markę wprowadzili na rynek z hasłem: moc Infusionsoft z łatwością Mailchimp.

ConvertKit oferuje łatwe funkcje automatyzacji dzięki narzędziu do tworzenia sekwencji przeciągnij i upuść, dzięki czemu możesz wysyłać automatyczne wiadomości e-mail na podstawie zachowania użytkownika. Możesz także dalej segmentować kontakty za pomocą tagów na podstawie ich interakcji z Twoimi wiadomościami e-mail.

Oferują piękne szablony stron docelowych i konfigurowalne formularze opcjonalne, które zwiększają Twoją listę e-mail.

ConvertKit integruje się z wieloma popularnymi programami CRM innych firm, narzędziami do generowania potencjalnych klientów, takimi jak OptinMonster, platformami eCommerce, takimi jak WooCommerce i Shopify, i nie tylko.

ConvertKit to świetna alternatywa dla Mailchimp z potężną platformą do automatyzacji marketingu dla blogerów, wydawców i autorów.

Cennik: 29 USD – 79 USD miesięcznie.

4. AWeber

AWeber

AWeber to kolejne świetne rozwiązanie do e-mail marketingu, które pozwala łączyć się z użytkownikami i przyspieszyć rozwój firmy.

Zawiera imponujący zestaw funkcji, takich jak automatyczne pobieranie artykułów do tworzenia automatycznych wiadomości e-mail z biuletynu, piękne szablony wiadomości e-mail, analizy poczty e-mail, segmentację list i narzędzia do automatyzacji.

Obejmuje również inne standardowe funkcje, takie jak testowanie podziału A / B, autorespondery, zarządzanie listami itp.

AWeber jest bezpośrednią alternatywą dla Mailchimp z elastycznymi planami cenowymi opartymi na liczbie subskrybentów. Obejmuje również bezpłatny okres próbny przez 30 dni.

Cennik: 19 USD – 149 USD

5. Kroplówka

Kapać

Drip to popularna usługa automatyzacji marketingu e-mail dla sklepów eCommerce. Posiada wielokanałowe punkty kontaktowe, aby dotrzeć do klientów, wysyłając e-maile i tworząc zaangażowanie na kontach mediów społecznościowych.

Pomaga w zarządzaniu użytkownikami na podstawie ich interakcji w witrynie. Możesz zbierać dane użytkownika i przechowywać je w tagach, zdarzeniach i niestandardowych polach. Ponadto automatyzuje proces docierania do klientów w najbardziej znaczącym momencie w oparciu o ich zachowanie podczas podróży zakupowej.

Dzięki zaawansowanej personalizacji możesz używać danych klientów do tworzenia niestandardowych kodów rabatowych, rekomendacji produktów, powiadomień o obniżeniu ceny i innych.

Jeśli chcesz zintegrować swoją usługę e-mail marketingu z rozwiązaniem eCommerce, takim jak WooCommerce, BigCommerce lub Shopify, to Drip jest najlepszą alternatywą Mailchimp z kilkoma integracjami, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż.

Cennik: 49 USD – 122 USD

6. GetResponse

Otrzymać odpowiedź

GetResponse to oprogramowanie do e-mail marketingu dla małych firm. Podobnie jak inne popularne usługi e-mail marketingu, oferuje wiele rozwiązań, takich jak e-mail marketing, automatyzacja, strony docelowe i inne.

Możesz skonfigurować kampanie e-mail marketingowe za pomocą ich szablonów i zaprojektować piękne e-maile za pomocą kilku kliknięć. Możesz także użyć ich stron docelowych, aby zdobyć więcej potencjalnych klientów.

Jest wyposażony w potężne integracje, które pozwalają łączyć swoje ulubione aplikacje, takie jak WordPress, Magento, Slack itp.

Cennik: 15 USD – 1199 USD miesięcznie.

7. MailerLite

MailerLite

MailerLite to kolejna solidna usługa e-mail marketingu i świetna alternatywa dla Mailchimp. Jest wyposażony w przyjazny dla początkujących edytor wiadomości e-mail i gotowe szablony wiadomości e-mail dla różnych kampanii.

Do przechwytywania potencjalnych klientów możesz użyć stron docelowych, wyskakujących okienek lub osadzonych formularzy rejestracji. Wyposażony jest w zaawansowane funkcje automatyzacji, segmentacji i personalizacji poczty e-mail, które pozwalają dotrzeć do właściwych użytkowników we właściwym czasie.

Możesz analizować swoją strategię za pomocą wbudowanych narzędzi do raportowania lub przeprowadzać testy podziału A / B, aby ulepszyć swoje kampanie.

cennik: Bezpłatnie – 50 USD miesięcznie.

Wniosek: najlepsza alternatywa dla Mailchimp?

Jeśli szukasz alternatywy Mailchimp dla WordPress, to Constant Contact jest idealnym wyborem. Ma łatwy w użyciu platofrm, potężne integracje, wsparcie wysokiej jakości i uczciwe ceny dla małych firm i organizacji non-profit.

Jeśli szukasz alternatywy dla Mailchimp, która ma zawsze darmowy plan, powinieneś spojrzeć na SendinBlue.

Jeśli szukasz alternatywy Mailchimp dla blogerów z lepszymi funkcjami automatyzacji, zalecamy użycie ConvertKit lub SendinBlue.

Jeśli szukasz alternatywy Mailchimp dla Shopify, WooCommerce lub innych platform eCommerce, zalecamy użycie Drip.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze alternatywy Mailchimp dla rozwoju Twojej firmy. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat wyboru najlepszego biznesowego dostawcy VoIP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map