7 najlepszych aplikacji na wirtualny numer telefonu w 2020 r. (Z darmowymi opcjami)

Zarządzanie firmowymi połączeniami telefonicznymi z osobistego numeru telefonu może być bardzo irytujące, co pozbawia cię prywatności. Nie wspominając o tym, że nie skaluje się, ponieważ zatrudniasz więcej osób.


To dlatego wielu nowych i uznanych właścicieli firm korzysta z aplikacji do wirtualnego numeru telefonu firmy, aby uzyskać niestandardowy numer telefonu dla swojej firmy.

Wirtualny numer telefonu służbowego pozwala używać tego samego numeru na laptopach, telefonie komórkowym, telefonach stacjonarnych i nie tylko. Możesz łatwo przekazywać połączenia, nagrywać wiadomości głosowe i udostępniać ten sam numer pracownikom.

Możesz szybko i łatwo skonfigurować wirtualny numer telefonu firmy bez wiedzy technicznej. Wystarczy pobrać aplikację na telefon lub komputer i możesz zacząć.

W tym artykule podzielimy się wyborem najlepszych aplikacji na wirtualny numer telefonu dla małych firm (w tym bezpłatnych i nieograniczonych opcji).

Najlepsze aplikacje dla wirtualnych numerów telefonów dla firm

Kiedy potrzebujesz wirtualnego biznesowego numeru telefonu??

Niezależnie od tego, czy prowadzisz witrynę dla małych firm, czy sklep e-commerce, oferowanie klientom szybkiego sposobu skontaktowania się z Tobą pomoże Ci rozwinąć działalność.

Większość firm ma teraz obecność online, a klienci potrzebują wielu sposobów, aby się z nimi skontaktować.

Podczas gdy narzędzia komunikacji, takie jak biznesowa poczta e-mail, czat na żywo lub wiadomości tekstowe, mogą być przydatne, nic nie przebije osobistego związku człowieka z usłyszeniem prawdziwego człowieka na drugim końcu linii.

Zwykle firmy uważają, że posiadanie numeru telefonu stacjonarnego wystarczy. Jednak wkrótce zdają sobie sprawę, jak tradycyjne są telefony stacjonarne, jeśli chodzi o obsługę połączeń biznesowych i klientów.

I zdecydowanie nie chcesz popełnić błędu, używając prywatnego numeru telefonu do celów biznesowych.

W tym miejscu może pomóc aplikacja wirtualnego numeru telefonu służbowego. Daje to następujące korzyści w porównaniu z tradycyjnymi numerami telefonów stacjonarnych i komórkowych.

 • Możesz go używać w telefonie z aplikacjami mobilnymi, laptopami, telefonem stacjonarnym i innymi urządzeniami
 • Jeden numer może być współdzielony przez różnych pracowników jednocześnie
 • Za pomocą aplikacji można zarządzać routingiem połączeń, czekaniem, dzwonkami, odpowiedziami na wakacje i godzinami pracy
 • Wiadomości głosowe, wiadomości tekstowe, transkrypcja połączeń na e-mail oraz tańsze lokalne / międzynarodowe połączenia telefoniczne to tylko wisienka na szczycie

To powiedziawszy, rzućmy okiem na jedne z najlepszych wirtualnych aplikacji biznesowych na telefony, z których możesz korzystać.

Film instruktażowy

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli wolisz instrukcje na piśmie, po prostu czytaj dalej.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva to wiodący dostawca usług wirtualnych numerów telefonów biznesowych na rynku. Ułatwiają zarządzanie wirtualnym numerem telefonu za pomocą aplikacji na komputerze stacjonarnym / laptopie, telefonie komórkowym, tabletach lub telefonie stacjonarnym.

Możesz nawet zachować swój numer lokalny i używać go z usługą Nextiva, aby uzyskać połączenia głosowe w jakości HD przez VoIP. Pozwalają również uzyskać wirtualne numery telefonów biznesowych dla różnych lokalizacji geograficznych.

Nextiva ma potężny zestaw funkcji zawartych w każdym planie, takich jak przekazywanie / routing połączeń, automatyczny asystent, recepcjonista, poczta głosowa na e-mail, kolejkowanie połączeń, nieograniczona liczba połączeń i analiza połączeń.

Cennik: Począwszy od 20 USD na użytkownika miesięcznie.

2. Konik polny

Konik polny

Grasshopper zapewnia łatwą usługę wirtualnego numeru telefonu dla startupów i małych firm. Jest wyposażony w aplikację mobilną, która pozwala zarządzać systemem telefonu służbowego na dowolnym urządzeniu i z dowolnej lokalizacji.

Oferują wirtualne numery firmowe, próżne, lokalne numery dla różnych regionów, 800 i 833 bezpłatnych numerów do wyboru.

Możesz przechowywać osobno połączenia służbowe i osobiste na tym samym urządzeniu i nigdy nie przegapić połączenia. Grasshopper łączy w sobie wszystkie niezbędne funkcje w jednym pakiecie z przekierowywaniem połączeń, pocztą głosową, SMS-ami biznesowymi, biznesowymi połączeniami VoIP i WiFi, automatycznym powitaniem i innymi.

Cennik: Począwszy od 26 USD miesięcznie na 1 numer i 3 rozszerzenia.

3. Phone.com

Phone.com

Phone.com to kolejna świetna opcja na uzyskanie wirtualnego systemu telefonu biznesowego. Oferują niedrogie usługi telefonii biznesowej dla startupów, soloprenuerów i małych firm.

Oferują także tańsze stawki za połączenia do niektórych krajów europejskich i Kanady, licząc je jako lokalne minuty połączeń. Z perspektywy funkcji masz aplikacje mobilne, przekierowywanie / przekierowywanie połączeń, wirtualnego asystenta, menu IVR, wiadomości tekstowe, faks i wiele innych.

Oferują plany płatności za minutę, co pozwala płacić mniej w zależności od użytkowania. Jednak może to łatwo stać się bardzo drogie, gdy rosną potrzeby Twojej firmy.

Cennik: Plany płatne za minutę już od 12,99 USD miesięcznie. Nieograniczone plany, począwszy od 29,99 USD / miesiąc za rozszerzenie.

4. Google Voice (bezpłatny)

głos Google

Jeśli szukasz bezpłatnej aplikacji do wirtualnego telefonu służbowego, najlepszym rozwiązaniem będzie Google Voice. Jeśli już korzystasz z G Suite, możesz zintegrować go ze wszystkimi innymi aplikacjami Google, których już używasz w swojej firmie.

Użytkownicy indywidualni i soloprenurzy mogą korzystać z osobistego planu, aby uzyskać wirtualny numer telefonu i dzwonić za darmo w dowolnym miejscu w USA i Kanadzie.

Jednak osobisty plan nie daje dostępu do wielu funkcji telefonu służbowego zawartych w biznesplanie, takich jak automatyczna obsługa, wsparcie telefonu stacjonarnego itp..

Cennik: Bezpłatnie do użytku osobistego. Plany płatne zaczynają się od 10 USD za użytkownika / miesięcznie.

5. Telefon biurowy Ooma

Telefon biurowy Ooma

Ooma jest popularnym dostawcą usług biznesowych VoIP, który oferuje 1-800 bezpłatnych numerów telefonicznych w przystępnych cenach. Możesz dodać bezpłatny numer do dowolnego pakietu biurowego Ooma. Domyślnie wybiorą dla ciebie bezpłatny numer telefonu, ale możesz też wybrać nowy.

Platforma biurowa Ooma zawiera wszystkie zaawansowane funkcje, których można się spodziewać, takie jak wirtualny recepcjonista, wybieranie numeru wewnętrznego, zawieszenie muzyki, aplikacje na smartfony i wiele innych. Najlepsza konfiguracja jest bardzo łatwa i można to zrobić w ciągu kilku minut.

Cennik: Ich plan zaczyna się od 19,95 USD miesięcznie, co obejmuje bezpłatny numer bezpłatny i 500 minut wliczone w cenę. Pozwalają również na zakup dodatkowych minut po obniżonych cenach.

6. eVoice

eVoice

eVoice to popularna firma telefonii biznesowej oferująca zasięg międzynarodowy, szczególnie w Wielkiej Brytanii. Oferują służbowy system telefoniczny, numery wirtualne, numery bezpłatne i numery lokalne dla różnych regionów.

Ich plany obejmują narzędzia do zarządzania połączeniami, wirtualną recepcję, aplikację do połączeń wychodzących, połączenia konferencyjne i wiele innych. Możesz uzyskać niestandardowe numery telefonów dla Wielkiej Brytanii, UE, Kanady, USA i wielu innych krajów.

Możesz wybierać spośród wielu planów, z których każdy zawiera inną liczbę użytkowników, których możesz dodać, oraz zestaw minut połączeń. Stawki za przekazywanie połączeń różnią się w zależności od Twojej lokalizacji i numeru, na który przekierowujesz.

Cennik: Począwszy od 7,50 £ miesięcznie na 1 użytkownika.

7. FreshCaller

Freshcaller

Freshcaller jest łatwym w użyciu wirtualnym dostawcą aplikacji biznesowych. Odpowiednie dla małych i rozwijających się firm, oferują niedrogie plany pasujące do wszystkich budżetów, w tym plan płatności za minutę z nieograniczoną liczbą agentów.

Możesz uzyskać numery międzynarodowe, numery bezpłatne, użyć istniejącego numeru, zamaskować numer lokalny numerem wirtualnym lub wybrać numer próżny.

Zawiera wszystkie zwykłe funkcje, takie jak narzędzia do zarządzania połączeniami, godziny pracy, aplikacje mobilne, linie wspólne, połączenia oczekujące, połączenia SIP i inne. Niektóre plany pozwalają nadal korzystać z usług lokalnego operatora, co jest przydatne, jeśli nie możesz przenieść swojego lokalnego numeru lub lokalny operator oferuje lepsze stawki za połączenia.

cennik Płać za minutę lub 19 USD na agenta miesięcznie

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszą aplikację wirtualnego telefonu biznesowego dla Twojej firmy. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat uzyskiwania bezpłatnego firmowego adresu e-mail i najlepszych usług e-mail marketingu dla małych firm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map