7 najlepszych usług e-mail marketingu dla małych firm (2020)

Czy e-mail marketing jest priorytetem dla Twojej firmy w 2020 roku? Szukasz najlepszego oprogramowania do e-mail marketingu??


Wybór odpowiedniej usługi e-mail marketingu może mieć znaczący wpływ na sukces kampanii marketingowej. W tym artykule przeanalizujemy 7 najlepszych usług e-mail marketingu dla małych firm.

Najlepsze usługi e-mail marketingu w porównaniu

Dlaczego wybór najlepszej usługi e-mail marketingu jest ważny?

E-mail marketing jest jednym z najbardziej opłacalnych narzędzi marketingowych dla małych firm. Według Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego marketing e-mailowy zapewnia średnio 4300 procent zwrotu z inwestycji (ROI) dla firm w Stanach Zjednoczonych.

Dzieje się tak, ponieważ marketing e-mailowy jest łatwy w zarządzaniu, daje pełną kontrolę i pozwala nawiązać bezpośredni kontakt z klientami.

Nie jesteś przekonany do e-mail marketingu? Zobacz 6 powodów, dla których budowanie listy e-mail jest dziś tak ważne.

Ważne jest, aby zrozumieć, że wiele z Twojego sukcesu w marketingu e-mailowym zależy wyłącznie od wybranego oprogramowania do e-mail marketingu, ponieważ są one odpowiedzialne za upewnienie się, że e-maile faktycznie zostały dostarczone.

Jeśli nie będziesz ostrożny, ostatecznie zapłacisz dużo więcej za mniej funkcji i straszne wskaźniki dostarczalności e-maili (co powoduje, że tracisz jeszcze więcej pieniędzy).

Czego szukać w dobrym narzędziu do marketingu e-mailowego?

Dobra usługa e-mail marketingu powinna umożliwiać tworzenie wysoce angażujących biuletynów e-mail z łatwym interfejsem użytkownika (najlepiej przeciągnij & upuszczać).

Powinieneś być w stanie łatwo wysyłać masowe wiadomości e-mail, które są w rzeczywistości spersonalizowane i ukierunkowane bez większego nakładu pracy. Jest to również znane jako automatyzacja marketingu.

Poza tym usługa marketingu e-mailowego musi ułatwiać zarządzanie kontaktami, grupowanie użytkowników w grupy i śledzenie wydajności kampanii e-mail marketingowych.

Co najważniejsze, dobra usługa marketingu e-mailowego zapewnia, że ​​wiadomości e-mail nie trafią do folderu ze spamem.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na jednych z najpopularniejszych dostawców usług e-mail marketingu i ich porównanie.

1. Stały kontakt

Stały kontakt

Constant Contact to jedna z największych i najszybciej rozwijających się usług e-mail marketingu na świecie. Jest to również najłatwiejsza w obsłudze i przyjazna dla początkujących usługa e-mail marketingu.

Możesz łatwo zarządzać listami e-mail, kontaktami, szablonami e-mail, kalendarzem marketingowym i innymi.

Każde konto zapewnia dostęp do łatwego śledzenia i raportowania, wbudowanych narzędzi do udostępniania mediów społecznościowych, bezpłatnej biblioteki obrazów, segmentacji list, integracji reklam na Facebooku oraz potężnej integracji eCommerce dla sklepów Shopify.

Ich konta Email Plus są również wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak automatyzacja poczty e-mail, ankiety & ankiety, kupony, darowizny online i testy tematyczne A / B, które pomagają wysyłać ukierunkowane wiadomości e-mail w celu maksymalizacji wskaźnika otwartości.

Constant Contact oferuje niezrównaną pomoc z czatem na żywo, rozmowami telefonicznymi, e-mailem, wsparciem społeczności i szeroką biblioteką przydatnych zasobów.

Oprócz szkoleń online oferują również osobiste seminaria na żywo w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu małe firmy mogą szybko nauczyć się podstaw marketingu e-mailowego i zacząć z niego korzystać, aby rozwijać swój biznes jak profesjonalista.

Ze wszystkich powyższych powodów oceniamy Stały kontakt jako najlepszą usługę e-mail marketingu dla małych firm.

Stały kontakt ma 60-dniowy bezpłatny okres próbny (karta kredytowa nie jest wymagana). Następnie ceny zaczynają się już od 20 USD miesięcznie.

Użytkownicy WPBeginner mogą użyć naszego kodu kuponu Constant Contact, aby uzyskać dodatkowe 20% zniżki.

2. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue to kompletne oprogramowanie marketingowe SMS i e-mail dla firm. Są jedną z najszybciej rozwijających się platform e-mail marketingu w Europie.

Jest to niezwykle łatwa w użyciu platforma z doskonałymi narzędziami do tworzenia pięknych i bardzo angażujących wiadomości e-mail. Ich proste narzędzia „przeciągnij i upuść” są idealne dla początkujących bez doświadczenia w e-mail marketingu.

SendinBlue zawiera przyjazne dla początkujących narzędzia automatyzacji, które pozwalają wysyłać transakcyjne wiadomości e-mail, tworzyć przepływy pracy i segmentować użytkowników. Może również wybrać najlepszy czas na wysyłanie masowych wiadomości e-mail za pomocą algorytmów AI, aby zapewnić maksymalną dostarczalność wiadomości e-mail.

SendinBlue oferuje całkowicie darmowy e-mail marketingowy, który pozwala wysyłać do 300 e-maili dziennie, ale wszystkie twoje e-maile będą miały swoją markę. Plany płatne zaczynają się od 25 USD miesięcznie. Możesz również dołączyć SMS-a do swojego konta, ale ceny będą się różnić w zależności od wymagań wysyłania.

Udoskonalili swój plan premium, aby ostatnio zawierać bardziej zaawansowane funkcje, takie jak narzędzie do tworzenia stron docelowych, czat na żywo, CRM i integracja z reklamami na Facebooku. Oznacza to, że użytkownicy otrzymują teraz większą wartość za tę samą cenę.

SendinBlue oferuje również osobną usługę masowego wysyłania e-maili SMTP, za pomocą której można zasilać automatyczne lub transakcyjne wiadomości e-mail z witryny WordPress. Nie potrzebujesz tego w kampaniach e-mail marketingowych, ale miło jest mieć funkcję, jeśli masz dużą witrynę internetową i chcesz automatyczne wiadomości e-mail oparte na treści.

3. Kroplówka

Kapać

Drip to potężna platforma e-mail marketingu dla eCommerce, blogerów i marketerów cyfrowych. Oferują szeroki zakres narzędzi ułatwiających automatyzację marketingu, ścieżki sprzedaży i personalizację.

Zapewniają bezproblemową integrację dla wszystkich popularnych twórców stron internetowych, w tym WordPress i WooCommerce. Dzięki temu możesz łatwo dodawać formularze rejestracyjne do swojej witryny i rejestrować więcej potencjalnych klientów.

To, co wyróżnia Drip spośród konkurencji takich jak Campaign Monitor, to inteligentne narzędzia do automatyzacji marketingu, inteligentniejsze segmentowanie wiadomości e-mail, grupy list oraz wizualny kreator przepływu pracy. Te funkcje pozwalają dotrzeć do docelowych klientów na liście e-mail, aby uzyskać większą sprzedaż.

Opcje wsparcia w Drip obejmują wsparcie na czacie na żywo, seminaria internetowe, szkolenia z automatyzacji, szczegółowe kursy, bezpłatne przewodniki i doskonałą dokumentację.

Korzystamy z Drip w kilku naszych firmach, ponieważ pozwala nam wysyłać masowe wiadomości e-mail, jednocześnie łącząc się i współpracując z każdym klientem na poziomie osobistym za pomocą inteligentnej automatyzacji marketingu eCommerce.

Chociaż jest to trochę drogie, uważamy, że Drip to najlepsze oprogramowanie do e-mail marketingu dla witryn eCommerce i właścicieli firm, którzy chcą bardziej zaawansowanych funkcji.

Drip oferuje bezpłatny okres próbny, a ich plany zaczynają się od 49 USD / miesiąc, co obejmuje wszystkie ich funkcje.

4. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit to solidna platforma e-mail marketingu dla profesjonalnych blogerów, autorów i marketerów. Jest niezwykle łatwy w użyciu i niezwykle wydajny.

Unikalna funkcja ConvertKit pozwala łatwo oferować aktualizacje treści i zachęty za pomocą formularzy rejestracji e-mail. Jest również wyposażony w łatwe do zarządzania automatyczne odpowiedzi, umożliwiające wysyłanie kroplowych wiadomości e-mail z ich usługi e-mail.

Dzięki ConvertKit możesz łatwo podzielić subskrybentów na tych, którzy są zainteresowani i tych, którzy już dokonali zakupu. Pomaga to zwiększyć konwersje dzięki automatycznym wiadomościom e-mail, które są bardziej osobiste. Pod względem marketingowym nazywa się to ukierunkowanym marketingiem e-mail.

ConvertKit oferuje wsparcie przez e-mail i ma obszerną bazę wiedzy z doskonałym materiałem do nauki.

Wiele funkcji ConvertKit zaprojektowano specjalnie dla twórców i profesjonalnych blogerów, dlatego oceniamy je jako najlepszą usługę e-mail marketingu dla profesjonalnych blogerów.

ConvertKit oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny, a ich ceny zaczynają się od 29 USD / miesiąc. Oferują również 30-dniową polisę zwrotu.

5. AWeber

AWeber

AWeber jest jednym z najstarszych i najpopularniejszych dostawców usług e-mail marketingu na świecie. Oferują szeroki zakres narzędzi dla małych i średnich firm do zarządzania e-mail marketingiem.

Rozpoczęcie pracy z AWeber jest łatwe. Łączy się płynnie z większością platform, w tym z WordPress. Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz ostateczny przewodnik na temat łączenia AWeber z WordPress.

Uzyskujesz dostęp do gotowych do użycia szablonów e-mail, zarządzania listami, autoresponderów i śledzenia wiadomości e-mail ze szczegółowymi informacjami.

Opcje wsparcia obejmują czat na żywo, wsparcie telefoniczne, wsparcie przez e-mail, seminaria internetowe na żywo oraz bogatą bibliotekę poradników i samouczków.

AWeber oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Następnie ich ceny zaczynają się od 19 USD / miesiąc. Możesz także zapisać się na kwartalne lub roczne plany, aby zaoszczędzić jeszcze więcej.

6. GetResponse

Otrzymać odpowiedź

GetResponse to kolejne bardzo popularne rozwiązanie e-mail marketingu. Jest niezwykle łatwy w użyciu i upraszcza marketing e-mailowy dla małych firm.

Zawiera niesamowite narzędzia do automatyzacji marketingu, które pozwalają tworzyć inteligentne kampanie automatyczne.

Za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania możesz tworzyć kampanie, segmentować kontakty i wysyłać treści przeznaczone dla określonych grup. Te narzędzia pomagają tworzyć skuteczne kampanie w celu zwiększenia zysków.

GetResponse oferuje piękne responsywne formularze, strony docelowe, testy A / B, śledzenie i autorespondery. Integruje się również z oprogramowaniem innych producentów, takim jak OptinMonster, SalesForce, Google Docs, ZenDesk itp..

Wsparcie zapewnia telefon, czat na żywo i e-mail. W dziale pomocy jest mnóstwo bezpłatnych materiałów edukacyjnych, w tym filmów, seminariów internetowych, poradników, przewodników itp.

GetResponse oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Ceny zaczynają się od 15 USD miesięcznie.

7. Mailchimp

Mailchimp

Mailchimp jest jednym z najpopularniejszych dostawców usług e-mail marketingu na świecie, przede wszystkim dlatego, że oferuje zawsze bezpłatny plan usług e-mail marketingu.

Mailchimp jest wyposażony w łatwy w obsłudze program do tworzenia wiadomości e-mail, autorespondery, segmentację kontaktów w grupy oraz proste śledzenie w celu analizy. Pozwala także skonfigurować czasy dostawy na podstawie stref czasowych użytkownika, a także możesz ustawić segmentację na podstawie geolokalizacji.

Możesz łatwo zintegrować MailChimp z WordPress, Magento, Shopify i wieloma innymi platformami. Jeśli korzystasz z WordPress, zapoznaj się z naszym najlepszym przewodnikiem po korzystaniu z Mailchimp i WordPress, aby uzyskać szczegółowe instrukcje.

Jeśli chodzi o funkcje automatyzacji marketingu, platforma Mailchimp jest dość ograniczona w porównaniu z innymi dostawcami z naszej listy, takimi jak Drip lub ConvertKit.

W ostatnich latach Mailchimp próbował dodać wiele „zaawansowanych” funkcji, ale po przetestowaniu wielu z nich nie są tak naprawdę zaawansowane.

Wsparcie Mailchimp jest oferowane przez e-mail, czat na żywo oraz dużą bazę wiedzy o samouczkach. Jednak ich wsparcie jest często powolne i nie dorównuje jakości usług, które otrzymujesz od stałego kontaktu.

Mailchimp oferuje zawsze bezpłatny plan, który pozwala wysyłać 12 000 wiadomości e-mail dla maksymalnie 2000 subskrybentów. Ten plan jest dość ograniczony, ponieważ nie masz takich funkcji, jak optymalizacja czasu wysyłania, zaawansowana segmentacja, testowanie wielu odmian itp. Wymagane jest również wyświetlanie ich marki w wiadomości e-mail. Wreszcie, wsparcie jest ograniczone tylko do poczty e-mail, co jest dobre, jeśli jesteś hobbystą, ale jako poważna firma potrzebujesz niezawodnego wsparcia, na które możesz liczyć.

Ich płatne plany zaczynają się od 10 USD miesięcznie dla maksymalnie 500 subskrybentów, a ceny rosną o 500 subskrybentów.

Ostatnie przemyślenia: najlepsza usługa e-mail marketingu

Istnieją dziesiątki usług e-mail marketingu, a my chcemy upewnić się, że wybierzesz odpowiednią dla swoich potrzeb biznesowych. Poniżej znajduje się nasz wybór ekspertów:

Jeśli jesteś małą firmą, organizacją non-profit lub nowym blogerem, zalecamy skorzystanie ze stałego kontaktu. Ich ceny są świetne, a zespół wsparcia jest absolutnie na najwyższym poziomie. Ich zespół ds. Wdrażania pomoże od razu odnieść sukces w e-mail marketingu.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy / witrynę e-commerce, zalecamy korzystanie z Drip, ponieważ jest to najlepsze oprogramowanie e-commerce do e-commerce. Ich funkcje personalizacji i automatyzacji są niezwykle wydajne. Wiele naszych własnych witryn biznesowych korzysta z Drip.

Jeśli jesteś profesjonalnym blogerem lub twórcą treści, zalecamy skorzystanie z ConvertKit. Oferują łatwą w użyciu platformę z zaawansowaną segmentacją i ścieżkami, które pomogą Ci przenieść blogowanie na wyższy poziom.

Jeśli jesteś właścicielem firmy, który chce potężnego narzędzia do automatyzacji marketingu, które łączy marketing e-mailowy, masowe wiadomości e-mail SMTP i wiadomości SMS, zalecamy użycie SendinBlue. Ich platforma jest łatwa w użyciu i pozwala zarządzać zarówno e-mailem, jak i SMS-em z jednego interfejsu. Oferują również dość hojny na zawsze darmowy plan, co czyni je najlepszym darmowym oprogramowaniem do marketingu e-mailowego.

Wskazówka: szybciej otrzymuj więcej subskrybentów e-maili!

Po wybraniu usługi e-mail marketingu dla Twojej firmy prawdopodobnie będziesz chciał zacząć otrzymywać więcej subskrybentów e-maili.

Używamy i zalecamy OptinMonster. Jest to potężne narzędzie do optymalizacji konwersji, które pomaga przekształcić osoby porzucające witrynę w subskrybentów i klientów e-mail.

OptinMonster

OptinMonster bezproblemowo integruje się ze wszystkimi najlepszymi usługami e-mail marketingu, o których wspomnieliśmy powyżej i dziesiątkami innych.

Założyciel WPBeginner, Syed Balkhi, jest także współzałożycielem OptinMonster. Początkowo zbudował OptinMonster, aby pomóc nam rozwinąć własną listę e-mail. Po premierze w 2013 roku zyskał ogromną popularność.

Dzisiaj OptinMonster jest używany przez niektóre z największych marek na świecie, w tym McAfee, Experian, TripAdvisor, Pinterest, Harvard University, Pateron i inne..

Dodatkowa wskazówka: Popraw dostarczalność wiadomości e-mail

Wszystkie narzędzia do biuletynów e-mail, które udostępniliśmy w tym artykule, mają doskonałe wskaźniki dostarczania e-maili.

Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby upewnić się, że e-maile marketingowe zawsze są dostarczane.

1. Użyj profesjonalnego adresu e-mail

Platformy poczty e-mail, takie jak Gmail, Outlook i inne, mają algorytmy, które szukają zachowań spamowych. Jednym z nich jest adres e-mail nadawcy.

Jako firma ważne jest, aby używać profesjonalnego firmowego adresu e-mail (takiego jak twoja [email protected]), a nie ogólnego adresu poczty elektronicznej lub poczty Gmail.

Pomoże to upewnić się, że wskaźnik dostarczalności wiadomości e-mail jest wyższy niż średnia w branży.

2. Wysyłaj ukierunkowane wiadomości e-mail na podstawie zainteresowań

Bardzo ważne jest spersonalizowanie wiadomości e-mail na podstawie segmentów użytkowników. Oprogramowanie do marketingu e-mailowego, takie jak Constant Contact, umożliwia łatwe grupowanie subskrybentów w segmenty, takie jak najbardziej aktywne, nieaktywne, zainteresowane określonymi tematami, niestandardowe segmenty itp..

Pomoże to Twoim e-mailowym kampaniom marketingowym uzyskać najwyższy współczynnik otwarcia i współczynnik klikalności, co jest dużym czynnikiem w przyszłej dostarczalności wiadomości e-mail.

Aby uzyskać więcej wskazówek, zapoznaj się z tym doskonałym przewodnikiem e-mail krok po kroku z przykładami, które pomogą Ci stworzyć udaną kampanię e-mail marketingu.

Często zadawane pytania dotyczące oprogramowania do marketingu e-mailowego

Pomogliśmy tysiącom użytkowników wybrać najlepsze oprogramowanie do e-mail marketingu, odpowiedzieliśmy na wiele pytań. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące platform e-mail marketingu.

Czy mogę przeprowadzać masowe e-maile marketingowe z mojego Gmaila lub Outlooka??

Teoretycznie tak. Ale to szybko spowoduje zawieszenie kont e-mail. G Suite i Outlook nie są przeznaczone do masowego wysyłania e-maili. Są doskonałym rozwiązaniem dla profesjonalnych e-maili biznesowych.

Która jest najlepszą darmową usługą e-mail marketingu?

Wiele usług e-mail marketingu oferuje bezpłatne poziomy dla ograniczonego użytku. Najlepszą darmową usługą e-mail marketingu jest SendinBlue, ponieważ ich bezpłatny abonament nie ma ograniczenia liczby subskrybentów. MailerLite i MailChimp oferują również bezpłatne plany usług e-mail marketingu.

Ile kosztuje marketing e-mailowy?

Twój koszt marketingu e-mailowego będzie całkowicie zależał od liczby posiadanych subskrybentów, liczby wysłanych e-maili miesięcznie oraz używanej platformy e-mail. Średnio koszty marketingu e-mailowego dla małych firm wynoszą około 20 – 300 USD miesięcznie na marketing e-mailowy, biorąc pod uwagę, że zarządzają własną kampanią. Jeśli korzystasz z agencji e-mail marketingu, koszt może być bliższy 500 USD miesięcznie lub więcej.

Czy istnieją inne platformy e-mail marketingu, których nie ma na liście??

Tak, istnieją dosłownie setki usług e-mail marketingu, ale nie wymieniliśmy ich wszystkich tutaj. Uważamy, że utworzenie pełnej listy platform e-mailowych spowoduje więcej zamieszania i spowoduje paraliż wyboru dla czytelników nietechnicznych.

Wypróbowaliśmy wszystkie najważniejsze główne usługi e-mail marketingu, w tym wiele, których nie ma na powyższych listach platform e-mail, takich jak: MailerLite, ActiveCampaign, HubSpot, Ontraport, Mailjet, Campaign Monitor, InfusionSoft (teraz Keap), Klaviyo, Marketo, Eloqua, Pardot przez Salesforce, Sendloop, iContact, Emma, ​​TotalSend, SharpSpring, MailPoet i inne.

Najlepsze usługi e-mail marketingu, które wybraliśmy na naszą listę, zapewniają najlepsze funkcje w najlepszej cenie.

Jakie są według Ciebie najlepsze usługi e-mail marketingu?

Nasze 3 najlepsze opcje najlepszych usług e-mail marketingu to:

 1. Stały kontakt – najlepsze usługi e-mail marketingu dla małych firm.
 2. SendinBlue – najlepsza platforma marketingu e-mail i SMS.
 3. Drip – najlepsza platforma e-mail marketingu dla eCommerce.

Mamy nadzieję, że ten artykuł zawiera dobry przegląd najlepszych usług e-mail marketingu dla Twojej firmy. Możesz także zobaczyć naszą listę 24 musi mieć wtyczki WordPress dla stron biznesowych

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map