7 najlepszych witryn hostingowych wideo dla blogerów, marketerów i firm

Szukasz najlepszych witryn do hostingu wideo dla blogerów, marketerów i witryn biznesowych??


Przesyłanie filmów bezpośrednio na twoją stronę wymaga dużo zasobów serwera. Właśnie dlatego właściciele inteligentnych firm korzystają z witryn hostujących wideo, aby przesyłać filmy, a następnie łatwo osadzać je w WordPress bez wpływu na wydajność.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych witryn do hostingu wideo dla blogerów, marketerów i właścicieli firm.

Najlepsze witryny hostingowe dla blogerów

Dlaczego warto korzystać z witryn hostingowych wideo??

Filmy są najbardziej angażującą formą treści i są bardzo skuteczne w przypadku konwersji. Zajmują jednak również dużo miejsca i przepustowości.

WordPress pozwala przesyłać filmy wideo do swojej witryny. Jednak wyświetlanie filmów nie jest tak naprawdę zoptymalizowane. Wpływa to na odtwarzanie wideo i powoduje złe wrażenia użytkownika.

Poza tym filmy zużywają więcej zasobów hostingowych WordPress, co spowalnia twoją stronę. Jeśli korzystasz z hostingu współdzielonego, dostawca usług hostingowych może nawet zamknąć twoje konto, aby nie wpływać na inne witryny.

Z powodu tych problemów zalecamy korzystanie z witryny hostingowej do dodawania filmów w WordPress. Mają więcej zasobów serwera do obsługi plików wideo i nie musisz się martwić wydajnością WordPress.

Co ważniejsze, automatycznie dostosowują jakość wideo, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas oglądania w oparciu o prędkość Internetu użytkowników.

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, dlaczego nigdy nie powinieneś przesyłać filmów do WordPress.

WordPress sprawia, że ​​bardzo łatwo osadzać filmy na swojej stronie. Zobacz nasz przewodnik na temat łatwego osadzania filmów w WordPress, aby uzyskać szczegółowe instrukcje.

To powiedziawszy, rzućmy okiem na jedne z najlepszych witryn hostingowych wideo, z których możesz skorzystać.

1. YouTube

Youtube

YouTube to najpopularniejsza witryna do hostingu wideo w Internecie. Umożliwia przesyłanie filmów, tworzenie kanałów i tworzenie następujących elementów.

Jako marketer i właściciel firmy chciałbyś wykorzystać ogromny potencjał YouTube. Jest to także druga najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie i druga co do wielkości witryna społecznościowa z 1,9 miliarda aktywnych użytkowników.

Możesz budować obserwację na swoim kanale, znaleźć nowych odbiorców, znaleźć się w wynikach wyszukiwania filmów i rozwijać swoją działalność.

YouTube ma program partnerski, do którego możesz dołączyć, aby zarabiać pieniądze na swoich filmach online. Ten program oferuje także więcej korzyści, takich jak narzędzia analityczne, dłuższe filmy i narzędzia do edycji wideo.

W WPBeginner używamy YouTube do przesyłania naszych samouczków wideo WordPress. Sprawdź kanał WPBeginner na YouTube, aby zobaczyć, jak korzystamy z YouTube, aby zdobyć więcej subskrybentów i odwiedzających naszą stronę internetową.

2. Vimeo

Vimeo

Vimeo to doskonała witryna do hostingu i przesyłania strumieniowego wideo dla blogerów, marketerów i firm. Daje ci to ograniczoną przestrzeń do hostingu, aby przesyłać filmy za darmo. Jednak nieograniczona przepustowość i wyświetlanie bez reklam to kluczowe zalety wszystkich filmów.

Aby przesyłać duże filmy, musisz kupić abonament premium, który jest bardzo przystępny (84 USD rocznie). Płatne plany obejmują również opcje prywatności, narzędzia do edycji wideo, obsługę klienta, ochronę hasłem, powiązane filmy i Google Analytics.

Członkowie premium mogą również sprzedawać lub wypożyczać filmy, aby zarabiać pieniądze online na wideo Vimeo.

Używamy Vimeo do hostowania prywatnych filmów dla naszego ekskluzywnego obszaru tylko dla członków. Jeśli masz witrynę członkowską lub chcesz tworzyć i sprzedawać kursy online, Vimeo jest doskonałą opcją.

3. Wideo Jetpack

Jetpack Video

Jetpack to popularny pakiet wtyczek, który zawiera również funkcję hostingu wideo. Wideo Jetpack to usługa hostingu wideo premium i wymaga płatnego abonamentu Jetpack.

Jest całkowicie pozbawiony reklam i nie wyświetla pokrewnych filmów z innych stron na twoich filmach.

Wykorzystuje tę samą sieć dostarczania treści, z której korzystają zdjęcia Jetpack, w celu szybszego dostarczania i przesyłania strumieniowego. Obejmuje również ustawienia prywatności, analizy, wiele formatów wideo i wiele innych.

4. Wistia

Wistia

Wistia to profesjonalny serwis hostingowy wideo dla marketerów i firm. Darmowe konto ma limit 3 filmów z funkcjami takimi jak niestandardowa miniatura, odtwarzacz wideo marki Wistia, ochrona hasłem, ustawienia prywatności i inne.

Aby przesłać więcej filmów, będziesz potrzebować ich planu premium. Wersja płatna pozwala usunąć branding Wistii z odtwarzacza wideo. Zawiera także historię przeglądania, wykresy trendów, przyciski wezwania do działania, powiązane filmy i adnotacje.

Ma potężną integrację z usługami e-mail marketingu i oprogramowaniem CRM, takim jak Constant Contact, Drip, AWeber, Hubspot, Google Analytics i inne.

5. Vidyard

Vidyard

Vidyard to wysokiej klasy serwis hostingowy dla dużych firm i profesjonalistów. Obejmuje narzędzia marketingu treści premium do promowania filmów.

Ma wiele stylów odtwarzacza wideo i niestandardowe opcje edycji. Możesz przesyłać filmy za pomocą przycisków wezwania do działania i wykonać test A / B względem miniatur wideo, aby sprawdzić, który z nich działa najlepiej.

Vidyard oferuje potężne i szczegółowe analizy, w tym historię widzów, zaangażowanie i wiele innych, aby ulepszyć Twoje filmy.

6. Dailymotion

Dailymotion

Dailymotion to kolejna popularna witryna do hostingu filmów, za pomocą której można przesyłać filmy marketingowe i biznesowe. Posiada bezpłatne konto partnerskie z funkcjami takimi jak nieograniczona przepustowość i pojemność, polecane filmy, ustawienia prywatności, odtwarzacz wideo i inne.

Umożliwia przesyłanie kilku filmów dziennie, a także możesz użyć funkcji przeciągnij i upuść, aby przesłać pełne listy odtwarzania. Możesz zoptymalizować swoje filmy pod kątem SEO, dodając tytuł, opis i tagi.

DailyMotion oferuje również program monetyzacji, w którym możesz zarabiać pieniądze i uzyskać więcej funkcji jako partner.

7. SproutVideo

SproutVideo

SproutVideo to płatna witryna hostingowa dla blogerów, marketerów i firm. Ma darmowe konto próbne, na którym możesz przetestować odtwarzacz wideo i jego funkcje. Chociaż bezpłatna wersja ma ograniczone opcje, musisz zaktualizować, aby uzyskać dostęp do wszystkich ustawień.

Niektóre z ważnych funkcji obejmują motywy wideo, układy, analizy wideo, przyciski udostępniania społecznościowego, miejsca docelowe wezwania do działania i historię zaangażowania widza.

Musisz pobrać kod do osadzenia każdego filmu i użyć niestandardowego bloku HTML, aby dodać kod wideo.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze witryny do hostingu filmów na blogu lub stronie internetowej firmy. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem SEO dla WordPress dla początkujących oraz naszym wyborem najlepszych wtyczek WordPress dla witryn biznesowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map