7 najlepszych wtyczek do portfolio WordPress dla projektantów i fotografów

Czy jesteś projektantem lub fotografem, który szuka najprostszego sposobu na zbudowanie portfolio witryny w WordPress?


Istnieje wiele wtyczek do portfolio WordPress, które pozwalają łatwo budować piękne strony z portfolio.

Jednak znalezienie idealnej wtyczki portfolio może być trudne dla początkujących. Musisz znaleźć wtyczkę, która wyróżnia Twoją pracę, ładuje się szybko i dobrze wygląda na urządzeniach mobilnych.

W tym artykule wybraliśmy ręcznie jedne z najlepszych wtyczek portfolio WordPress dla projektantów i fotografów.

Najlepsze wtyczki portfolio WordPress

Wybieranie między motywami portfolio WordPress a wtyczkami portfolio WordPress

Wiele motywów portfolio WordPress ma wbudowaną funkcjonalność umożliwiającą stworzenie strony portfolio.

To sprawia, że ​​wielu początkujących zastanawia się, dlaczego ktokolwiek miałby wybrać wtyczkę, gdy motywy mogą to zrobić?

Motywy w WordPressie powinny jedynie obsługiwać wygląd Twojej witryny. Obejmuje to kolory, style, układy i prezentację treści.

Z drugiej strony wtyczki to właściwy sposób na dodanie funkcji do witryny WordPress, takich jak suwak, formularz kontaktowy i inne.

Dodanie portfolio wchodzi w zakres funkcjonalności, dlatego zalecamy użycie wtyczki.

Użycie motywu do funkcjonalności wiąże witrynę z tym motywem. Jeśli zmienisz motyw, stracisz dane portfela.

Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się użyć wtyczki portfolio, możesz swobodnie używać jej z dowolnym motywem.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek portfolio WordPress.

1. Portfolio WP

Portfolio WP

WP Portfolio to najlepsza wtyczka do portfolio WordPress dla fotografów, freelancerów, programistów i agencji. Umożliwia natychmiastowe tworzenie stron portfolio z ponad 40 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów portfolio.

Tworzą go Astra Theme, który jest jednym z najlepszych motywów WordPress wszechczasów. WP Portfolio zapewnia taką samą łatwość użytkowania portfeli.

Jest wyposażony w wiele stylów, układów, obsługuje wszystkie rodzaje multimediów i można go łatwo dostosować bez pisania kodu lub CSS.

Co najważniejsze, wszystkie układy portfolio wyglądają równie dobrze na urządzeniach mobilnych i działają równie elegancko, jak na laptopach.

2. Galeria Envira

Galeria Envira

Envira Gallery to wysokiej klasy wtyczka galerii WordPress. Pozwala tworzyć piękne galerie zdjęć i albumy. Galeria Envira, używana już przez tysiące, jest najlepszą wtyczką WordPress dla fotografów i projektantów.

Tworzenie portfolio w Galerii Envira jest dość łatwe. Po prostu utwórz galerie zawierające elementy swojego portfolio z opcjonalnym opisem i szczegółami. Możesz także grupować galerie w Albumy lub tworzyć portfolio do filtrowania.

Wtyczka ułatwia także dodawanie portfolio w dowolnym miejscu na stronie WordPress za pomocą jednego przycisku.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak dodać portfolio do swojej witryny WordPress.

3. Galeria NextGEN

Nowa generacja

Galeria NextGEN to popularna wtyczka WordPress do tworzenia galerii zdjęć, albumów i portfolio fotograficznego. Uwielbiany zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych fotografów, NextGen ma intuicyjny interfejs użytkownika do tworzenia galerii.

Obejmuje wiele stylów i wyborów układu z obsługą albumów, filtrowalnego portfolio, kolumn i innych. Możesz także tworzyć karuzele / suwaki portfolio, kompaktowe albumy portfolio oraz układy stylów list lub osi czasu.

4. Portfolio wizualne

Portfolio wizualne

Visual Portfolio to elegancka wtyczka portfolio WordPress, która pozwala tworzyć piękne galerie portfolio.

Ma wiele stylów układu, w tym mur, siatkę, wyjustowanie, płytki i karuzelę. Wtyczka zawiera również blok Gutenberga, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest dodać portfolio w dowolnym miejscu.

Użytkownicy mogą również sortować elementy portfolio za pomocą filtrów, co zapewnia piękne przeglądanie.

5. Galeria portfolio GridKit

Galeria portfolio GridKit

Galeria portfolio GridKit to prosta galeria zdjęć i wtyczka portfolio WordPress. Pozwala zarządzać pozycjami portfela w projektach i umożliwiać ich sortowanie. Jest wyposażony w obsługę nowego edytora bloków WordPress oraz obsługę krótkich kodów dla starszych edytorów.

Podstawowa wtyczka ma bardzo ograniczone style i funkcje układu. Potrzebujesz wersji premium, aby uzyskać dostęp do większej liczby stylów i funkcji.

6. Meow Gallery

Galeria Meow

Meow Gallery to darmowa wtyczka galerii WordPress z pełną obsługą edytora bloków Gutenberg. Pozwala ci uporządkować swoje portfolio w pięknych galeriach zdjęć.

Jest dostarczany z obsługą wielu układów, w tym muru, siatki, płytek i uzasadnionych. Możesz wybrać liczbę kolumn, które chcesz wyświetlić. Jest również wyposażony w kilka dodatkowych wtyczek, których można używać do dodatkowych funkcji, takich jak lightbox, komentarz audio, linki zewnętrzne i inne.

7. Genesis Portfolio Pro

Genesis portfolio pro

Jeśli używasz motywu StudioPress lub dowolnego motywu stworzonego dla środowiska motywu Genesis, wypróbuj wtyczkę Genesis Portfolio Pro.

Jest wykonany specjalnie dla środowiska Genesis i zapewnia niestandardowy typ postu do tworzenia pozycji w portfolio. Zawiera także szablony do wyświetlania polecanego obrazu, który ustawiłeś jako element portfolio w układzie siatki.

Jest to prosta wtyczka i nie zawiera wielu funkcji kilku innych wtyczek portfolio. Jeśli jednak szukasz czegoś minimalistycznego, to dobrze wykona to zadanie.

To wszystko, mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki portfolio WordPress dla projektantów i fotografów. Możesz także zobaczyć naszą listę 41 najlepszych darmowych motywów fotograficznych dla WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map