7 najlepszych wtyczek i motywów WordPress Job Board

Szukasz najlepszej wtyczki do WordPressa? Istnieje kilka wtyczek tablicy ogłoszeń WordPress, których można użyć do łatwego tworzenia tablicy ogłoszeń i naliczania opłat innym firmom za publikowanie ofert pracy. Jest to jeden ze sposobów zarabiania pieniędzy na blogu, a nawet można go używać do publikowania własnych ofert pracy. W tym artykule wybraliśmy najlepsze wtyczki i szablony szablonów WordPress, których możesz użyć.


Wtyczka i motywy tablicy zadań WordPress

Tworzenie witryny Job Board za pomocą WordPress

WordPress jest obecnie jednym z najpopularniejszych twórców stron internetowych na rynku, obsługując ponad 30% wszystkich stron internetowych. Można go wykorzystać do zbudowania niemal każdego rodzaju strony internetowej, w tym strony z ofertami pracy.

Istnieją dwa rodzaje stron internetowych WordPress, które często dezorientują nowych użytkowników. Po pierwsze, istnieje WordPress.com, który jest hostowanym rozwiązaniem. Po drugie, WordPress.org nazywa się również WordPress z własnym hostingiem. Zobacz nasz artykuł na WordPress.com vs WordPress.org, aby porównać porównanie.

Zalecamy korzystanie z hostowanego WordPress.org, ponieważ zapewnia on natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji WordPress bez żadnych ograniczeń.

Aby rozpocząć, potrzebujesz nazwy domeny i konta hostingowego WordPress.

Zalecamy korzystanie z Bluehost, ponieważ są oficjalnie rekomendowanym dostawcą hostingu WordPress i jedną z największych firm hostingowych na świecie.

Oferują również naszym użytkownikom bezpłatną domenę, bezpłatne SSL i 60% zniżki na pakiet hostingowy. Zobacz różnicę między nazwą domeny a hostingiem.

Po zakupie hostingu postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak stworzyć stronę internetową.

Po utworzeniu witryny WordPress możesz zainstalować wtyczkę tablicy ogłoszeń.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek i szablonów ofert pracy WordPress, których możesz użyć do zbudowania witryny z ofertami pracy.

1. WP Job Manager

WP Job Manager

WP Job Manager to niezwykle łatwa w użyciu wtyczka WordPress. Po prostu twórz nowe strony, dodawaj skróty, a możesz mieć tablicę zadań na żywo w kilka minut. Pozwala użytkownikom na rejestrację w Twojej witrynie i publikowanie ofert pracy. Użytkownicy mogą również zarządzać swoimi ofertami za pomocą prostego pulpitu nawigacyjnego.

Możesz także użyć go do zarabiania pieniędzy w płatnych aukcjach za pośrednictwem dodatków. Posiada również dodatki do integracji ze sklepami ZipRecruiter, Indeed, Facebook, WooCommerce i nie tylko.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz artykuł na temat tworzenia tablicy ofert w WordPress.

2. WPJobBoard

WPJobBoard

WPJobBoard to płatna wtyczka WordPress, która umożliwia dodanie do Twojej witryny potężnej wyszukiwarki ofert pracy. Obejmuje panel administracyjny frontonu dla użytkowników do przesyłania zadań i wznawiania. Obejmuje również bazę danych CV i portal pracodawców, umożliwiając użytkownikom wyszukiwanie odpowiedniego kandydata.

Wtyczka integruje się ze wszystkimi motywami WordPress i ma również własny darmowy motyw. Pozwala także akceptować płatności, oferować kupony, rabaty, a nawet pakiety członkowskie dla pracodawców.

3. Job Board Manager

Job Board Manager

Job Board Manager to kolejna świetna wtyczka do dodawania tablicy ogłoszeń do witryny WordPress. Jest wyposażony w łatwy w użyciu krótki kod, który można dodawać do różnych stron w celu wyświetlania ofert pracy, dodawania nowych ofert pracy, wyświetlania pulpitu użytkownika i innych.

Jest przyjazny dla SEO i wykorzystuje znaczniki fragmentów Schema.org do ofert pracy.

Jest wyposażony w bezpłatne dodatki do dodawania profili firmowych, lokalizacji, widżetów i bułki tartej. Możesz także używać płatnych dodatków do płatnych list WooCommerce, powiadomień o pracy, menedżera aplikacji i innych.

4. Simple Job Board

Simple Job Board

Simple Job Board to kolejna łatwa w użyciu wtyczka WordPress. Nie zezwala pracodawcom na utworzenie konta w Twojej witrynie lub dodawanie własnych ofert pracy. Zasadniczo można go użyć do ręcznego wprowadzania ofert pracy z kategoriami i typami zadań. Nie ma wbudowanych opcji monetyzacji w ustawieniach wtyczki, ale możesz ją rozszerzyć, dodając prosty formularz zamówienia w WordPress.

Pozwala dodać tyle szczegółów dla każdej oferty, ile potrzeba, a także wyświetlać niestandardowe formularze aplikacji dla ofert pracy.

5. Złóż wniosek online

Aplikuj przez internet

Apply Online to wtyczka do zarządzania ogłoszeniami drobnymi, która pozwala użytkownikom szybko reagować na ogłoszenia. Pozwala łatwo dodać tablicę ogłoszeń do swojej witryny i rozpocząć przyjmowanie aplikacji.

Posiada zaawansowane funkcje, takie jak kategorie reklam, filtry, pola formularzy aplikacji, powiadomienia e-mail i wiele innych. Jedną wadą wtyczki jest to, że nie można jej używać do tworzenia płatnej witryny z ofertami pracy. Aby dodać plany subskrypcji, należy dodać wtyczkę członkowską lub użyć formularza kontaktowego do przyjmowania zamówień.

6. JobRoller

JobRoller

JobRoller to potężny motyw tablicy zadań WordPress. Posiada doskonałe opcje monetyzacji, dzięki którym możesz zarabiać na ofertach pracy. Zawiera osobne sekcje, aby utworzyć stronę blogu lub dodać strony docelowe do swojej witryny z ofertami pracy.

Obsługuje zarówno pracodawców, jak i konta osób poszukujących pracy, zawiera bank CV lub CV oraz jest wyposażony w funkcje wyszukiwania / filtrowania obsługiwane przez Ajax. Ma wiele opcji wyświetlania i potężny panel opcji motywu, który pomaga szybko skonfigurować wszystko.

7. JobEngine

JobEngine

JobEngine to motyw aplikacji WordPress przeznaczony do stworzenia potężnej witryny z ofertami pracy. Umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie konta i dodawanie ofert. Możesz pobierać opłaty za oferty pracy dla poszczególnych zadań lub tworzyć plany premium. Możesz także sprzedawać polecane ogłoszenia osobno. Obsługuje bramki płatnicze PayPal, Stripe, 2Checkout i Authorize.net.

Jako motyw ma wiele wyborów kolorów i opcji projektowych do kontrolowania wyglądu twojej tablicy zadań. Ma wiele pasków bocznych, opcje strony docelowej, jest gotowy do tłumaczenia i obsługuje wielojęzyczne strony internetowe.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki i szablony ogłoszeń WordPress dla Twojej witryny. Możesz także zobaczyć naszą listę najlepszych drag & upuść wtyczki konstruktora stron WordPress, aby dodatkowo dostosować swoją stronę internetową.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map