7 najlepszych wtyczek WooCommerce Dropshipping (w porównaniu)

Czy chcesz założyć własny sklep dropshipping za pomocą WooCommerce? Domyślnie WooCommerce nie ma funkcji potrzebnych do skutecznego prowadzenia firmy dropshipping.


Na szczęście istnieje kilka doskonałych wtyczek dropshipping WooCommerce, które wypełniają tę lukę. Wtyczki te umożliwiają prowadzenie sklepu dropshipping, zapewniając jednocześnie bezproblemową obsługę użytkowników.

W tym artykule porównamy najlepsze wtyczki dropshipping WooCommerce, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Porównanie najlepszych wtyczek dropshipping WooCommerce

Co to jest Dropshipping?

Dropshipping to firma internetowa, w której sklep e-commerce nie utrzymuje produktów na stanie. Zamiast tego realizuje zamówienie, kupując produkty od dostawców, a następnie wysyłając je bezpośrednio do klientów.

Ze względu na niskie koszty ogólne dropshipping stał się popularnym sposobem na zarabianie pieniędzy w Internecie. Istnieje wiele miejsc, w których można znaleźć produkty oferowane przez zewnętrznych dostawców, którzy są gotowi wysłać je bezpośrednio do klientów.

Możesz nawet wysłać te produkty z własną marką i opakowaniem. Pozwala to budować rozpoznawalność marki, aby w przyszłości dalej rozwijać działalność eCommerce.

Jak założyć firmę Dropshipping

Rozpoczęcie własnej działalności eCommerce w branży drop shipping jest łatwe i wymaga bardzo niewielkiej inwestycji.

Potrzebujesz następujących produktów, aby rozpocząć działalność kurierską.

  • Hosting strony internetowej WordPress (tutaj będą przechowywane pliki Twojej witryny)
  • Nazwa domeny (będzie to adres Twojego sklepu, np. Wpbeginner.com)
  • Rozszerzenie Dropshipping dla WooCommerce (platforma do budowy sklepu internetowego)

Ceny hostingu witryn zaczynają się od 7,99 USD miesięcznie (zwykle płatne rocznie), a nazwa domeny kosztuje około 14,99 USD rocznie.

To jest znaczna kwota, jeśli dopiero zaczynasz.

Na szczęście Bluehost, jedna z największych firm hostingowych na świecie, zgodziła się zaoferować użytkownikom WPBeginner 60% zniżki na hosting i bezpłatną nazwę domeny. Są również oficjalnie rekomendowanym dostawcą hostingu WooCommerce.

→ Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty Bluehost ←

Zasadniczo będziesz mógł zacząć za 2,75 USD miesięcznie.

Po rejestracji Bluehost automatycznie zainstaluje dla Ciebie WordPress. Otrzymasz wiadomość e-mail z danymi do logowania, aby wejść do pulpitu hostingowego.

Pulpit nawigacyjny Bluehost

Odtąd musisz zalogować się do pulpitu administracyjnego witryny WordPress.

Teraz, gdy witryna WordPress jest już gotowa, następnym krokiem jest instalacja i aktywacja wtyczki WooCommerce. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku, w jaki sposób zainstalować wtyczkę WordPress.

Potrzebujesz dodatkowej pomocy, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak założyć sklep internetowy, aby uzyskać szczegółowe instrukcje.

Po zainstalowaniu WooCommerce następnym krokiem jest wybór wtyczki dropshipping. Pomoże Ci to przekształcić sklep eCommerce w platformę drop shipping.

Najlepsze wtyczki Dropshipping WooCommerce

Istnieje kilka wtyczek dropshipping WordPress, a każda z nich ma inny zestaw funkcji. Musisz znaleźć ten, który najlepiej działa na wybranym rynku.

Nasze kryterium nr 1 dla najlepszej wtyczki dropshipping WooCommerce polega na tym, że musi ułatwiać import produktów.

Poniżej znajdują się nasze najpopularniejsze typy najlepszych wtyczek dropshipping WooCommerce.

1. AliDropship

AliDropship

AliDropship to doskonała wtyczka dropshipping WooCommerce stworzona specjalnie do sprzedaży u dostawców AliExpress. Ułatwia to import produktów bezpośrednio z AliExpress do Twojego sklepu WooCommerce.

Pozwala automatycznie dostosowywać ceny i zapasy produktów dropshipping. Możesz ustawić zmienne cenowe, aby automatycznie dostosowywać ceny na podstawie ustawień zysków.

Wtyczka automatyzuje realizację zamówień jednym kliknięciem przycisku. Śledzi także zamówienia i wysyła do klientów wiadomości e-mail z powiadomieniem o ich statusie.

Kosztuje 89 USD (jednorazowa płatność) z bezpłatnymi aktualizacjami, dożywotnim użyciem oraz nieograniczonymi zamówieniami i produktami.

2. WooDropship

WooDropship

WooDripship pomaga łatwo importować produkty z AliExpress do sklepu WooCommerce. Jest wyposażony w rozszerzenie Google Chrome, które pozwala szybko dodawać produkty do sklepu podczas przeglądania AliExpress.

Wtyczka automatycznie synchronizuje zapasy produktów, aby upewnić się, że Twoi użytkownicy nie zamawiają produktu, którego nie ma w magazynie. Automatycznie synchronizuje ceny, a nawet możesz ustawić reguły, aby automatycznie dodawać ceny do pożądanej marży zysku.

WooDropship pomaga również importować zdjęcia produktów i edytować je, aby usunąć znak wodny AliExpress.

Ceny zaczynają się od 14,99 USD miesięcznie przy ograniczonych produktach i zamówieniach. JEŚLI chcesz nieograniczonych zamówień, potrzebujesz ich najwyższego planu, który kosztuje 49,99 USD miesięcznie.

3. DropshipMe

DropshipMe

DropshipMe to kolejna wtyczka dropshipping WordPress, która pozwala importować produkty z wyselekcjonowanej listy najlepiej sprzedających się przedmiotów dropshipping. Pozwala to łatwo zbudować w pełni funkcjonalny sklep ze szczegółowymi danymi produktu.

Wszystkie tytuły produktów, opis i zdjęcia są już zoptymalizowane pod kątem najlepszych konwersji. Importuje również prawdziwe recenzje klientów, aby dodać dowód społecznościowy na stronach produktów.

DropshipMe wybiera również najlepszych dostawców ze sprawdzoną historią, aby upewnić się, że zamówienia są dostarczane na czas i odpowiadają oczekiwaniom klientów.

Ich cena zależy od liczby zaimportowanych pakietów. Płacisz raz, aby zaimportować te produkty, a następnie kupujesz kolejny pakiet, aby w razie potrzeby zaimportować więcej produktów.

4. WP Amazon Shop

WP Amazon Affiliate and Dropshipping

WP Amazon Shop jest filią Amazon i wtyczką dropshipping. Jak sama nazwa wskazuje, wtyczka działa z Amazonem i pozwala łatwo wyszukiwać miliony produktów bezpośrednio z pulpitu WordPress.

Możesz wybrać i zaimportować produkty Amazon do swojego sklepu WooCommerce za pomocą kilku kliknięć. Automatycznie dodaje identyfikator partnera do adresów URL produktów.

Pozwala także dodać automatyczne procentowe ceny bazowe dla dropshipping. W ten sposób nie musisz dostosowywać cen dla każdego importowanego produktu. Wtyczka umożliwia także importowanie zdjęć produktów do witryny. Następnie możesz przycinać i edytować obrazy w WordPress według własnych upodobań.

Ceny wtyczki zaczynają się od 59 USD za licencję na jedną stronę.

5. WooCommerce Dropshipping

WooCommerce Dropshipping

Rozszerzenie WooCommerce Dropshipping pozwala importować produkty przy użyciu pliku CSV. Możesz także ręcznie dodawać dostawców do swojego sklepu WooCommerce.

Automatycznie wysyła wiadomości e-mail z powiadomieniem o zamówieniu do dostawcy w celu realizacji zamówienia. Generuje również dokument PDF w formacie PDF, który sprzedawca umieszcza na przesyłce.

W przeciwieństwie do innych wtyczek z naszej listy, WooCommerce Dropshipping nie pozwala na wyszukiwanie produktów i importowanie ich w locie. Nie ma również dynamicznej wyceny, synchronizacji dostępności produktu i niektórych innych funkcji oferowanych przez popularne wtyczki z tej listy.

Ceny wtyczki zaczynają się od 49 USD za licencję na jedną witrynę z rocznym wsparciem i aktualizacjami.

Wtyczki bonusowe dla sklepów WooCommerce Dropshipping

Oprócz rozszerzenia dropshipping potrzebujesz innych wtyczek, aby rozwijać swoją witrynę. Poniżej znajduje się kilka wtyczek, które pomogą Ci rozwijać i rozwijać działalność dropshipping.

6. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights to najlepsza wtyczka Google Analytics do WordPress. Umożliwia śledzenie najlepiej sprzedających się produktów w WooCommerce, co pomaga w podejmowaniu decyzji opartych na danych przy wyborze produktów do sklepu dropshipping.

Możesz także użyć MonsterInsights do śledzenia użytkowników WooCommerce w Google Analytics. Korzystając z tych danych, możesz zobaczyć, w jaki sposób użytkownicy wchodzą w interakcje z produktami w Twoim sklepie.

7. Dodatek WooCommerce dla WP All Import

WooCommerce WP All Import

Dodatek WooCommerce dla WP All Import plugin pozwala łatwo importować produkty do istniejącego sklepu dropshipping z dowolnego pliku XML lub CSV.

Jest wyposażony w intuicyjny importer „przeciągnij i upuść”, który pozwala wybierać lub wykluczać dowolne produkty w locie. Możesz importować produkty zewnętrzne, zdjęcia produktów, produkty zmienne i wiele innych.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki dropshipping WooCommerce dla Twojego sklepu eCommerce. Możesz także zobaczyć naszą listę najlepszych motywów WooCommerce, aby zbudować oszałamiający sklep dropshipping.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me