9 najlepszych wtyczek Quiz dla WordPress (2020)

Szukasz najlepszych wtyczek quizów dla swojej witryny WordPress? Wiele popularnych witryn, takich jak BuzzFeed, wykorzystuje quizy do tworzenia treści wirusowych i zwiększania zaangażowania użytkowników na swoich stronach. W tym artykule wybraliśmy ręcznie najlepsze wtyczki quizów do WordPress, które pomogą Ci zaangażować użytkowników i wydłużyć czas spędzany na Twojej stronie.


Najlepsze wtyczki quizów dla WordPress

1. LearnDash

LearnDash

LearnDash to najlepsza wtyczka WordPress LMS na rynku. Wyposażony jest w potężną funkcję Quiz, która umożliwia tworzenie dowolnego rodzaju quizu, którego potrzebujesz. Ma wiele typów pytań, w tym: pojedynczy wybór, wielokrotny wybór, dowolny tekst, sortowanie, dopasowanie, esej, wypełnianie pustych pól i ankieta.

Niektóre inne funkcje obejmują: quizy czasowe, pytania losowe, bank pytań, quizy wielostronicowe, próby limitów i inne. Opcje post quizu obejmują przekierowania, wiadomości, wyświetlanie wyników quizu w wielu stylach, tabelę wyników, certyfikaty i poziomy.

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz kursy online, czy tworzysz treści wirusowe, LearnDash jest najbardziej elastyczną wtyczką quizu WordPress dla wszystkich typów quizów.

2. TryInteract

TryInteract

TryInteract to potężna aplikacja internetowa do generowania wirusowych quizów i wykorzystywania ich do generowania potencjalnych klientów, budowania śledzenia w mediach społecznościowych, generowania ruchu i poprawy konwersji. Pozwala tworzyć wysoce interaktywne quizy za pomocą sprytnego kreatora przeciągania i upuszczania.

Możesz wybierać różne style, kolory, projekty i ponad 100 gotowych do użycia szablonów quizów. Obsługuje rozgałęzianie quizów, co pozwala wyświetlać pytania na podstawie odpowiedzi użytkownika na poprzednie pytania. Możesz użyć ich systemu punktacji, aby łatwo pokazać wyniki na końcu.

Można go łatwo dodać do witryny WordPress za pomocą prostego kodu i doskonale integruje się z oprogramowaniem do marketingu e-mail i CRM.

3. WP Quiz

WP Quiz

WP Quiz to elastyczna i łatwa w użyciu wtyczka quizu do WordPress. Zawiera 3 typy quizów: ciekawostki, osobowość i karty flip. Możesz dodawać obrazy do swoich pytań i odpowiedzi, pozwalać użytkownikom na ponowne uruchomienie quizu, pokazywanie wyników na końcu i wiele więcej.

WP Quiz oferuje dwie opcje stylizacji: quiz wielostronicowy lub jednostronicowy. Masz możliwość automatycznego przewijania i dodawania przycisków udostępniania społecznościowego. Wersja pro wtyczki pozwala zmusić użytkowników do wykonania czynności w celu wyświetlenia wyników, losowego pytania i odpowiedzi, odliczania czasu i wyświetlania reklam.

4. Quiz i ankieta mistrza

Mistrz quizów i ankiet

Quiz and Survey Master to elastyczna wtyczka quizu i wtyczka ankiety WordPress. Ta potężna wtyczka dwa w jednym może wyglądać nieco szorstko na brzegach, ale nadrabia to doskonałymi funkcjami i obszerną dokumentacją.

Obsługuje wiele rodzajów pytań, w tym wielokrotny wybór, prawda i fałsz, wypełnia puste pola i wiele innych. Umożliwia także tworzenie wielu stron wyników, dzięki czemu można je dostosowywać na podstawie oceny użytkowników. Zapewnia obsługę poczty e-mail, certyfikaty, tabele wyników, podpowiedzi, pola komentarzy i jeszcze więcej funkcji dostępnych w płatnych dodatkach.

5. Quiz mTouch

Quiz mTouch

mTouch Quiz to przyjazna dla urządzeń mobilnych wtyczka do quizu WordPress napisana z myślą o mobilności i nauce. Obsługuje podpowiedzi, wiele poprawnych odpowiedzi, wyróżnia poprawną odpowiedź podczas quizu lub po nim, ogranicza próby odpowiedzi i wiele więcej.

Możesz tworzyć niestandardowe ekrany początkowe i końcowe, a także losowo wybierać pytania. Zawiera również wartości punktowe dla każdego pytania, aby pokazać kartę wyników na końcu.

6. Quiz Cat

Quiz Cat

Quiz Cat to darmowa wtyczka do quizu WordPress z łatwym w użyciu interfejsem i świetnymi opcjami do tworzenia wirusowych quizów na twoją stronę. Pozwala dodawać zdjęcia do każdego pytania i odpowiedzi. Możesz także utworzyć ekran początkowy i końcowy dla swojego quizu.

Po aktywacji wtyczka poprosi o połączenie z interfejsem API swojej witryny. Jednak działałoby dobrze bez połączenia z interfejsem API. Jest łatwy w użyciu dzięki prostym opcjom, które działają naprawdę dobrze.

7. Quiz HD

Quiz HD

HD Quiz to kolejna niesamowita darmowa wtyczka do quizów na stronach WordPress. Ma responsywny design i pozwala tworzyć nieograniczoną liczbę quizów z tyloma pytaniami i odpowiedziami, ile potrzebujesz. Możesz również użyć obrazów GIF z pytaniami i odpowiedziami, aby uczynić je bardziej interaktywnymi i zabawnymi.

Inne godne uwagi funkcje obejmują licznik quizów, podpowiedzi pytań do podpowiedzi, udostępnianie w serwisach społecznościowych, używanie obrazów jako odpowiedzi, ocenianie i więcej.

8. Quiz ARI Stream

Quiz ARI Stream

ARI Stream Quiz pozwala używać quizów do generowania potencjalnych klientów, zbierając adres e-mail użytkownika i jego nazwę. Obsługuje integrację z MailChimp i innymi dostawcami usług e-mail marketingu. Oprócz generowania potencjalnych klientów, rzeczywisty konstruktor quizów ma łatwy w użyciu interfejs do tworzenia quizów.

Używa ajax w celu zwiększenia wydajności, ma wiele motywów, integrację z mediami społecznościowymi, obsługę Open Graph i więcej.

9. Przykuty quiz

Przykuty quiz

Chained Quiz to wtyczka quizu WordPress z funkcją logiki warunkowej, w której następne pytanie w quizie zależy od odpowiedzi użytkownika na poprzednie pytanie. Pozwala to tworzyć wysoce interaktywne quizy osobowościowe, które zmieniają się dynamicznie.

Obsługuje odpowiedzi wielokrotnego wyboru, pojedynczego wyboru i eseju. Możesz przypisać ocenę do każdej poprawnej odpowiedzi i zdecydować, co zrobić, gdy użytkownik wybierze odpowiedź.

Która jest najlepsza wtyczka do WordPress Quiz?

Po zapoznaniu się z każdą z tych wtyczek uważamy, że LearnDash i TryInteract są najbardziej kompleksowymi rozwiązaniami do budowania quizów na rynku.

Jeśli budujesz witrynę LMS, zalecamy skorzystanie z LearnDash.

Jeśli szukasz samodzielnego rozwiązania do szybkiego tworzenia wirusowych quizów, nic nie przebije TryInteract.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszą wtyczkę quizu dla WordPress. Możesz także przeczytać nasz artykuł na temat śledzenia zaangażowania użytkowników w WordPress za pomocą Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me