Jak łatwo zarządzać wieloma witrynami WordPress z jednego pulpitu nawigacyjnego (7 narzędzi)

Szukasz łatwego sposobu zarządzania wieloma stronami WordPress? Monitorowanie wielu witryn i aktualizowanie ich może być bardzo czasochłonne.


Na szczęście istnieje kilka narzędzi do zarządzania WordPress, dzięki którym zarządzanie wieloma witrynami WordPress jest bardzo łatwe z jednego pulpitu nawigacyjnego. Pomoże Ci to zaoszczędzić dużo czasu, jednocześnie aktualizując wszystkie instalacje i wtyczki WordPress.

W tym artykule udostępnimy najlepsze narzędzia, które pomogą Ci łatwo zarządzać wieloma witrynami WordPress z jednego pulpitu nawigacyjnego jak profesjonalista.

Najlepsze narzędzia do łatwego zarządzania wieloma stronami WordPress

Dlaczego warto korzystać z narzędzia do zarządzania WordPress do obsługi wielu witryn WordPress?

Narzędzie do zarządzania WordPress ułatwia zarządzanie wieloma witrynami WordPress z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Będziesz w stanie:

 • Szybko aktualizuj oprogramowanie WordPress na wszystkich swoich stronach
 • Monitoruj aktualizacje motywów i wtyczek w swoich witrynach i łatwo je instaluj
 • Automatycznie twórz kopie zapasowe witryn WordPress i przechowuj je w lokalizacji zewnętrznej
 • Zarządzaj użytkownikami, komentarzami i innymi opcjami WordPress

Zarządzanie witrynami za pomocą narzędzia do zarządzania wieloma witrynami pomaga kontrolować wszystkie witryny bez konieczności logowania się do każdej witryny osobno.

Niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym użytkownikiem, freelancerem czy agencją, korzystanie z jednego z tych narzędzi może pomóc Ci zaoszczędzić czas, jednocześnie upewniając się, że wszystkie Twoje witryny działają poprawnie.

Świadczenie usług serwisowych dla firm jest również popularnym pomysłem na biznes online. Możesz użyć tych narzędzi do zarządzania witryną WordPress, aby rozwinąć swój własny biznes.

To powiedziawszy, spójrzmy na najlepsze narzędzia do łatwego zarządzania wieloma witrynami WordPress z jednego pulpitu nawigacyjnego.

1. InfiniteWP

infiniteWP

InfiniteWP to potężne narzędzie do zarządzania witryną WordPress zoptymalizowane dla agencji, programistów i freelancerów.

Możesz zarządzać nieograniczoną liczbą stron internetowych za darmo. Jednak darmowa wersja ogranicza się do zarządzania wtyczkami, motywami i podstawowymi aktualizacjami WordPress. Pozwala także tworzyć kopie zapasowe witryn na żądanie, ale potrzebujesz płatnego dodatku do przechowywania ich w zdalnej lokalizacji przechowywania.

Prawdziwa moc InfiniteWP jest odblokowana dzięki ich planowi premium, który obejmuje wszystkie płatne funkcje, takie jak: łatwe wdrażanie strony, przemieszczanie strony, migracje, skanowanie złośliwego oprogramowania, monitorowanie czasu pracy, raporty klientów, zarządzanie komentarzami, publikowanie postów i stron, uwierzytelnianie 2-czynnikowe, zepsuty link Checker i więcej.

Pozwalają również na oznaczenie wtyczki białą etykietą własną marką, dzięki czemu Twoi klienci widzą twoje logo zamiast InfiniteWP.

InfiniteWP nie jest aplikacją SaaS. Zamiast tego pozwala zainstalować narzędzie do zarządzania WordPress bezpośrednio na własnej stronie. Możesz zainstalować go za pomocą wtyczki instalatora, cPanel lub ręcznie załadować na swój serwer.

Po skonfigurowaniu możesz dodać witryny, którymi chcesz zarządzać, a następnie zainstalować wtyczkę klienta InfiniteWP na tych stronach. Ta wtyczka klienta łączy twoje strony internetowe z panelem administracyjnym InfiniteWP. Zapewnia to nieskończoną kontrolę nad witrynami, którymi zarządzasz.

Cennik: Bezpłatne i płatne abonamenty już od 147 USD rocznie na 10 witryn.

2. iThemes Sync

iThemes Sync

iThemes Sync to potężne narzędzie do zarządzania WordPress udostępnione przez ludzi za popularną wtyczką BackupBuddy. Jest dostępna jako ograniczona darmowa wersja, z której można korzystać w 10 witrynach.

Darmowa wersja umożliwia zarządzanie aktualizacjami WordPress z jednego pulpitu nawigacyjnego. Możesz także zainstalować motywy i wtyczki z WordPress.org lub przesyłając je ręcznie.

Pulpit nawigacyjny iThemes Sync

Prawdziwa moc pochodzi z płatnych planów, które zapewniają dostęp do monitorowania czasu pracy, raportów klientów, zarządzania użytkownikami, bezpieczeństwa i integracji z pamięcią masową w chmurze BackupBuddy, konsolą wyszukiwania Google i nie tylko.

Ma łatwy w obsłudze intuicyjny interfejs, dzięki czemu zarządzanie witryną jest dziecinnie proste.

Cennik: Plany płatne zaczynają się od 11 USD miesięcznie (rozliczane rocznie) dla 10 witryn.

3. Jetpack

Jetpack to potężny pakiet wtyczek, który zawiera wiele funkcji zarządzania witryną WordPress. Potrzebujesz konta WordPress.com, aby zacząć korzystać z Jetpack. (Zobacz różnicę między WordPress.com a WordPress.org).

Darmowa wtyczka Jetpack działa jako łącznik między Twoją witryną a serwerami WordPress.com. Będziesz używać pulpitu nawigacyjnego WordPress.com do zarządzania wszystkimi stronami WordPress.

Zarządzanie Jetpack

Korzystając z darmowej wersji będziesz mógł zarządzać wtyczkami WordPress i podstawowymi aktualizacjami we wszystkich swoich witrynach. Wyposażony jest również w monitorowanie przestojów i podstawową ochronę przed brutalną siłą.

Aby uzyskać więcej funkcji, musisz jednak uaktualnić do ich płatnych planów. Istnieją plany obejmujące różne funkcje, w tym automatyczne kopie zapasowe z Jetpack, skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, poprawki bezpieczeństwa, dzienniki aktywności w witrynie i inne.

Cennik: Bezpłatne i płatne plany już od 39 USD rocznie.

4. Dowódca CMS

Dowódca CMS

CMS Commander to płatne narzędzie do zarządzania witryną WordPress. Będziesz zarządzać swoimi witrynami z pulpitu nawigacyjnego CMS Commander. Aby połączyć wszystkie witryny, musisz zainstalować wtyczkę klienta w każdej witrynie.

Obejmuje wszystkie zwykłe funkcje, takie jak aktualizacje za pomocą jednego kliknięcia, zarządzanie kopiami zapasowymi, uwierzytelnianie 2-czynnikowe, podstawowy skaner złośliwego oprogramowania, niestandardowe marki i więcej.

Tym, co sprawia, że ​​CMS Commander różni się nieco od innych narzędzi na liście, są funkcje zarządzania treścią. Umożliwia korzystanie z zewnętrznych źródeł, takich jak YouTube, Flickr, Yelp i inne, w celu dodawania treści.

Łączy się również z usługami spinania artykułów w celu przepisania treści i opublikowania ich na wielu stronach internetowych. Dla marketingowców stowarzyszonych oferuje integrację z popularnymi sieciami partnerskimi, takimi jak Amazon, ShareaSale, Commission Junction i inne.

Cennik: Plany zaczynają się od 8 USD miesięcznie dla indywidualnych właścicieli witryn. Biznesplany dla agencji i dużych sieci witryn zaczynają się od 30 USD miesięcznie.

5. MainWP

MainWP

MainWP to bezpłatne narzędzie do zarządzania witryną WordPress obsługiwane przez płatne dodatki. Występuje jako wtyczka administratora, którą instalujesz na osobnej stronie WordPress.

Następnie musisz zainstalować wtyczkę podrzędną MainWP na wszystkich stronach internetowych, którymi chcesz zarządzać.

MainWP jest wyposażony w łatwe zarządzanie aktualizacjami, monitorowanie czasu pracy, skaner bezpieczeństwa firmy Sucuri, podatny na wtyczki i skaner motywów, zarządzanie użytkownikami i treścią oraz wiele innych.

Zawiera także rozszerzenia dla kilku popularnych wtyczek do tworzenia kopii zapasowych WordPress, w tym UpdraftPlus, umożliwiając zarządzanie kopiami zapasowymi według własnego uznania. Możesz także znaleźć rozszerzenia artykułów przesyłanych zbiorczo, raportów klientów, kontroli dostępu i innych.

Cennik: Wtyczka Core jest bezpłatna z płatnymi rozszerzeniami dla różnych funkcji.

6. ManageWP

ManageWP

ManageWP to bezpłatne narzędzie do zarządzania witryną WordPress, umożliwiające zarządzanie wszystkimi witrynami WordPress z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Pulpit nawigacyjny znajduje się na stronie ManageWP, a Ty łączysz wszystkie swoje witryny, instalując wtyczkę Worker na każdej stronie. Ta wtyczka działa jako pomost między Twoimi stronami internetowymi a pulpitem menedżerskim ManageWP.

Za pomocą jednego pulpitu nawigacyjnego możesz zainstalować aktualizacje jednym kliknięciem dla wszystkich wtyczek, motywów i podstawowych plików WordPress WordPress. Pozwala również moderować komentarze do wszystkich witryn z pulpitu nawigacyjnego ManageWP.

Podstawowa funkcjonalność ManageWP jest bezpłatna dla nieograniczonej liczby witryn. Oferują jednak również płatne dodatki na podstawie miesięcznej subskrypcji. Obejmuje to automatyczne miesięczne kopie zapasowe i skanowanie bezpieczeństwa za darmo, ale będziesz potrzebować płatnych dodatków do tworzenia kopii zapasowych w czasie rzeczywistym i zautomatyzowanych skanowań bezpieczeństwa.

Inne godne uwagi funkcje obejmują analizę wydajności, monitorowanie czasu działania, ranking SEO i historyczne dzienniki wszystkich działań wykonywanych przez ManageWP na twoich stronach.

Jeśli jesteś agencją, spodobają Ci się jej raporty klientów, które możesz wysyłać do klientów, aby mieć je na bieżąco. ManageWP oferuje również usługę białej etykiety, która całkowicie ukrywa branding ManageWP i pozwala zaoferować klientom wrażenia z korzystania z własnej marki.

Cennik: Bezpłatnie dla nieograniczonej liczby witryn z płatnymi dodatkami dostępnymi w ramach miesięcznej subskrypcji.

7. WP Remote

WP Remote

WP Remote oferuje prosty sposób zarządzania aktualizacjami na wszystkich stronach WordPress. Jest to podstawowe narzędzie do zarządzania WordPress z ograniczonym zestawem funkcji niż niektóre inne narzędzia z tej listy.

Pulpit nawigacyjny WP Remote

Pozwala na łatwą instalację aktualizacji WordPress dla rdzenia, wtyczek i motywów. Możesz także użyć go do tworzenia kopii zapasowych i pobierania ich na komputer lub przechowywania ich w AWS lub SFTP.

Cennik: Bezpłatnie dla freelancerów i indywidualnych właścicieli stron internetowych. Plany agencji zaczynają się od 20 USD miesięcznie i pozwalają na dodanie większej liczby użytkowników.

Który jest najlepszym sposobem na zarządzanie wieloma witrynami WordPress?

Wybór najlepszego narzędzia do zarządzania witryną WordPress całkowicie zależy od twoich potrzeb. Pojedynczy użytkownik z mniejszą liczbą witryn WordPress może chcieć rozwiązania łatwiejszego i tańszego.

Z drugiej strony, jeśli jesteś freelancerem lub agencją pracującą dla klientów, będziesz chciał użyć czegoś potężniejszego i bardziej zaawansowanego.

Jeśli chodzi o funkcje, łatwość obsługi i elastyczność, uznaliśmy InfiniteWP za najlepsze narzędzie do zarządzania WordPress. Jest to idealne rozwiązanie dla freelancerów, agencji i programistów.

Jeśli chcesz zarządzać tylko kilkoma witrynami i nie potrzebujesz wszystkich zaawansowanych funkcji oferowanych przez InfiniteWP, zalecamy iThemes Sync lub Jetpack do podstawowego zarządzania witryną.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze narzędzia do łatwego zarządzania wieloma stronami WordPress. Możesz także zapoznać się z naszym najlepszym przewodnikiem bezpieczeństwa WordPress, aby upewnić się, że wszystkie twoje witryny są odpowiednio bezpieczne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map