Ako opraviť chybu príliš veľa presmerovaní problém v

Prevádzka stránky WordPress.org s vlastným hosťovaním má veľa výhod, ale niekedy môžu niektoré ľahko riešiteľné chyby dráždiť začiatočníkov. Biela obrazovka smrti, interná chyba servera a niektoré ďalšie bežné chyby WordPress môžu byť pre nových používateľov skutočne stresujúce. Používateľ nedávno upozornil na chybu „Príliš veľa presmerovaní“ vo WordPress. Je bežným problémom, s ktorým sa používatelia systému WordPress môžu stretnúť. V tomto článku vám ukážeme, ako opraviť chybu príliš veľkého množstva presmerovaní vo WordPress.


Vo Firefoxe sa táto chyba zobrazí takto:

„Stránka nepresmeruje správne. Firefox zistil, že server presmeruje žiadosť o túto adresu spôsobom, ktorý sa nikdy nedokončí. “

Vo Firefoxe sa zobrazuje chyba presmerovania WordPress

Prečo sa v systéme WordPress zobrazuje príliš veľa presmerovaní?

Táto chyba sa zvyčajne vyskytuje v dôsledku nesprávne nakonfigurovaného problému s presmerovaním. Ako viete, WordPress má SEO priateľskú štruktúru URL, ktorá využíva funkciu presmerovania. Funkciu presmerovania využíva aj niekoľko ďalších populárnych doplnkov WordPress. Napríklad doplnok SEO WordPress vám umožňuje odstrániť základňu kategórií z adries URL kategórií presmerovaním používateľov na adresu URL bez základne kategórií. Doplnky SSL a vyrovnávacia pamäť WordPress tiež používajú presmerovania.

Z dôvodu nesprávnej konfigurácie ktoréhokoľvek z týchto nástrojov na presmerovanie môže váš web skončiť presmerovaním používateľov na adresu URL, ktorá ich vlastne presmeruje späť na referenčnú adresu URL. V takom prípade je prehliadač používateľa zachytený medzi dvoma stránkami, a preto sa zobrazuje chyba.

Chyba príliš veľkého množstva presmerovaní, ako sa zobrazuje v prehliadači Google Chrome

Výukový program pre video

Prihláste sa na odber WPBeginner

Ak sa vám video nepáči alebo potrebujete ďalšie pokyny, pokračujte v čítaní.

Ako vyriešiť príliš veľa presmerovaní Chyba v?

Najbežnejšia nesprávna konfigurácia, s ktorou sme sa opakovane stretli, je, keď má používateľ nesprávnu adresu URL v nastaveniach adresy URL WordPress alebo adresy URL stránok.

Nastavenia WordPress a Adresa stránok

Umožňuje napríklad predpokladať, že webová adresa vašej stránky je http://www.example.com a prejdete na ňu Nastavenia »Všeobecné a nastavte ju na http://example.com. Väčšina webových hostiteľov vám umožňuje vybrať si, či chcete do svojho názvu domény pridať predponu www alebo ju bez www. V prípade, že ste sa rozhodli pridať adresu URL do svojej adresy URL, potom pridanie adresy http://example.com do nastavení WordPress spôsobí chybu. Alebo ak ste sa rozhodli používať svoju doménu bez predpony www, táto chyba spôsobí jej pridanie s predponou www v nastaveniach WordPress..

Keď používateľ príde na stránku http://example.com, bude presmerovaný konfiguráciou servera na adresu http://www.example.com, kde bude presmerovaný späť na adresu http://example.com pomocou WordPress, pretože to je čo ste nastavili v nastaveniach.

Ak vaše stránky fungovali dobre a nevykonali ste v týchto nastaveniach žiadne zmeny. Potom musíte kontaktovať svojho hostiteľa, pretože je to pravdepodobne problém s konfiguráciou na konci.

Ak však nemáte spoľahlivého poskytovateľa hostingu WordPress a oni odmietnu akékoľvek problémy alebo odmietnu pomoc, mali by ste zvážiť prepnutie webových hostiteľov alebo ich sami opraviť..

Ak chcete tento problém vyriešiť, musíte zmeniť svoju adresu WordPress a adresu webu. Ísť do Nastavenia »Všeobecné, zmeňte svoje WordPress a adresu stránok. Ak máte svoju adresu s predponou www, zmeňte ju na adresu URL bez www, a ak máte adresu bez www, pridajte predponu www..

dôležitý: Uistite sa, že na konci adresy URL nezanecháte koncové lomítko, napríklad http://www.example.com/

Zmeňte webovú adresu stránky bez prístupu do administratívnej oblasti

Ak nemáte prístup do oblasti WordPress Admin, môžete tieto nastavenia aktualizovať definovaním v súbore wp-config.php. Jednoducho sa pripojte k svojmu webu pomocou FTP klienta. Po pripojení na svoje stránky nájdete súbor wp-config.php v koreňovom adresári svojich stránok. Tento súbor musíte stiahnuť a upraviť pomocou textového editora, napríklad programu Poznámkový blok. Jednoducho pridajte tieto dva riadky do súboru a nezabudnite nahradiť doménu example.com svojou vlastnou doménou.

define ( ‘WP_HOME’, ‘http: //example.com’);
define ( ‘WP_SITEURL’, ‘http: //example.com’);

Uložte súbor a nahrajte ho späť na svoj webový server. Teraz sa pokúste získať prístup na svoje stránky WordPress. Ak stále nemáte prístup na svoje stránky, skúste pridať svoju doménu s predponou www.

Oprava ďalších problémov s presmerovaním

Ak predchádzajúci krok nevyriešil váš problém, je pravdepodobné, že sa na vašom webe vyskytol problém s doplnkom. Ako sme už uviedli, niekoľko doplnkov WordPress používa techniky presmerovania na vykonávanie rôznych vecí. Pokúsime sa vám pomôcť pri riešení problémov.

Najprv musíte zistiť, ktorý doplnok spôsobuje problém. Aktivovali ste nedávno nový doplnok tesne pred touto chybou? Aktualizovali ste doplnky skôr, ako sa vyskytla táto chyba? Ak je odpoveď na niektorú z vyššie uvedených otázok ÁNO, problém sa zužuje na tento doplnok. Tento doplnok môžete jednoducho deaktivovať odstránením jeho priečinka z obsahu wp-content / plugins /

Ak neviete, ktorý doplnok spôsobuje problém, budete musieť urobiť niekoľko pokusov a omylov. Najrýchlejším spôsobom je deaktivácia všetkých doplnkov. Po deaktivácii všetkých doplnkov na vašom webe musíte na stiahnutie súboru .htaccess ako zálohu použiť FTP. Tento súbor nájdete v koreňovom adresári svojich stránok. Po stiahnutí súboru ho odstráňte zo servera. Teraz sa pokúste získať prístup na svoje stránky.

Tento proces umožní vášmu serveru regenerovať nový súbor .htaccess a keďže nie sú aktivované žiadne doplnky, problém pravdepodobne vyrieši. Ak je chyba už odstránená, určite viete, že túto chybu spôsobil doplnok.

Ďalším krokom je zistiť, ktorý doplnok bol vinníkom. Ak to chcete urobiť, musíte si stiahnuť a nainštalovať čerstvé kópie všetkých vašich doplnkov. Aktivujte doplnky jeden po druhom a po aktivácii každého doplnku sa pokúste prezerať niekoľko stránok na vašom webe pomocou iného prehliadača ako neprihláseného používateľa. Dúfajme, že nájdete doplnok, ktorý spôsobil problém.

Toto sú všetky možné riešenia, ktoré môžu vyriešiť tento „problém príliš veľkého množstva presmerovaní“ vo WordPress. Vyriešil problém niektoré z vyššie uvedených riešení? Ak áno, dajte nám vedieť v komentároch. Stretli ste sa v minulosti s príliš veľkým počtom presmerovaní? ako si to napravil? Ak poznáte opravu, ktorá nie je uvedená v predchádzajúcom článku, prispejte k tomu nižšie v komentároch. Dbáme na to, aby bol článok aktuálny a poskytoval nám nové rady od našich používateľov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me