Ako overiť svoje stránky WordPress na Pintereste (krok za krokom)

Chcete si overiť svoje stránky WordPress na Pintereste? Po overení vášho webu na Pintereste sa odomknú úhľadné funkcie, ako sú Pinterest Pinterest, reklamný program, štatistiky vašich fotiek a ďalšie. V tomto článku vám ukážeme, ako ľahko overiť svoje stránky WordPress na Pintereste.


Overte stránku Pinterest na WordPress

Výukový program pre video

Prihláste sa na odber WPBeginner

Ak sa vám video nepáči alebo potrebujete ďalšie pokyny, pokračujte v čítaní.

Prečo by ste mali overiť svoje stránky WordPress na Pintereste?

Pinterest je jednou z najpopulárnejších platforiem sociálnych médií na zdieľanie vašich fotografií, videí a iného vizuálneho obsahu. Umožňuje vám vytvoriť účet a spravovať obrázky, napríklad Instagram alebo Flickr.

Umožňuje tiež ostatným používateľom zhromažďovať webové stránky, odkazy a iný vizuálny obsah vytváraním dosiek.

Ak prevádzkujete webovú stránku pre fotografie alebo akýkoľvek iný typ blogu s obrázkami a videami, Pinterest môže byť dôležitým zdrojom návštevnosti.

Overenie vašich webových stránok na Pintereste vám pomôže dozvedieť sa viac o svojich návštevníkoch pomocou Pinterest Analytics. Budete sa tiež môcť zúčastniť ich reklamného programu a naplánovať stratégiu na zvýšenie návštevnosti aplikácie Pinterest.

Ako už bolo povedané, pozrime sa, ako ľahko overiť svoje stránky WordPress na Pintereste.

Overenie vašich stránok WordPress na Pintereste

Predtým, ako začneme, budete musieť svoj profil Pinterest aktualizovať na firemný účet. Umožní vám to používať všetky ich profesionálne nástroje, ako sú analytika, reklamný program a ďalšie. Firemný účet Pinterest je bezplatný a ľahko nastaviteľný.

Poďme začať.

Krok 1. Inovujte svoj Pinterest na účet

Musíte sa prihlásiť do svojho účtu Pinterest a kliknúť na ponuku troch bodov v pravom hornom rohu obrazovky. Ukáže vám Vylepšiť teraz gombík.

Inovujte na firemný účet Pinterest

Po kliknutí na toto tlačidlo sa dostanete na stránku nastavenia firemného účtu. Musíte zadať názov svojej firmy, adresu URL webových stránok a vybrať typ firmy.

Pridajte obchodné informácie na Pinterest

Teraz, keď ste zadali všetky požadované informácie, pokračujte a kliknite na ikonu ďalej a váš osobný účet bude inovovaný na firemný účet Pinterest.

Poznámka: Ak svoj osobný účet nechcete konvertovať, vytvorte si na Pinterestu nový firemný účet.

Krok 2. Uplatnite svoju webovú stránku na Pintereste

Ak chcete uplatniť nárok na svoj web, musíte znova prejsť do ponuky s tromi bodkami z pravého horného rohu a kliknúť na nastavenie.

Nastavenia Pinterest

Na tejto stránke musíte prejsť na Nárokovať webovú stránku v ľavej ponuke a zadajte adresu URL svojich webových stránok.

Nárokovať webovú stránku

Keď kliknete na ikonu Nárokovať webovú stránku , zobrazí dve metódy, ktoré môžete použiť na nárokovanie svojich webových stránok (značka HTML alebo súbor HTML).

Pridajte značku HTML

Vyberáme možnosť značky HTML, pretože je to jednoduchšie. Môžete však tiež stiahnuť súbor HTML a nahrať ho do koreňového adresára svojich webových stránok pomocou klienta FTP.

Krok 3. Pridajte na svoj web WordPress značku HTML

Existuje niekoľko spôsobov, ako pridať značku HTML do hlavičky vášho webu, ale budeme sa zaoberať iba dvoma najjednoduchšími metódami.

Najprv, ak máte na svojom webe WordPress nainštalovaný doplnok Yoast SEO, navštívte stránku SEO »Sociálne siete stránku z oblasti správcu WordPress.

Pod Facebook musíte skontrolovať, či sú povolené nastavenia otvoreného grafu.

Otvorený graf je povolený

Ďalej musíte ísť na internet pinterest tab. V Potvrdenie Pinterestu musíte vložiť značku HTML, ktorú ste predtým skopírovali.

Pridajte do poľa Potvrdenie Pinterest značku HTML

Po dokončení kliknite na tlačidlo Uložiť zmeny.

Ak nepoužívate doplnok Yoast SEO, musíte nainštalovať a aktivovať doplnok Insert Headers and Footers. Ďalšie informácie nájdete v našej podrobnej príručke o tom, ako nainštalovať doplnok WordPress.

Po aktivácii musíte navštíviť Nastavenia »Vložte hlavičky a päty vo vašej administratívnej oblasti WordPress. V časti Skripty v záhlaví musíte prilepiť značku HTML a kliknúť na tlačidlo Uložiť.

Vložte značku HTML do sekcie skriptu hlavičky

Po pridaní značky HTML do časti hlavičky vášho webu sa musíte vrátiť na obrazovku Pinterest a kliknite na ikonu Ďalšie v rozbaľovacej ponuke. Teraz bude vyžadovať potvrdenie o odoslaní vašich stránok na kontrolu.

Odošlite webovú stránku na kontrolu na Pinterest

Proces zvyčajne trvá 24 hodín a dostanete e-mail s informáciou o overení vášho webu. Po dokončení sa zobrazí potvrdenie Nárokovať webovú stránku sekcia v Pintereste.

Webové stránky nárokované na Pintereste

Po overení môžete použiť nástroje Pinterest, ako sú analytika, reklamný program, štatistika obrázkov a ďalšie. Môžete tiež pridať tlačidlo Pinterest Pin-it na svoje obrázky blogu, aby si návštevníci mohli zdieľať vaše fotografie na týchto doskách Pinterest.

Dúfame, že vám tento článok pomohol naučiť sa, ako overiť svoje stránky WordPress na Pintereste. Môžete tiež navštíviť náš odborný výber najlepších doplnkov na zdieľanie sociálnych médií pre WordPress na zlepšenie spoločenskej prítomnosti vášho webu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me