Ako pridať Pinterest „Pin It“ do WordPress (Ultimate Guide)

Chcete do aplikácie WordPress pridať tlačidlo Pinterest „Pin It“? Nedávno sa v našich štatistikách blogov objavil nový zdroj návštevnosti.


Bolo to dosť významné, aby sme si toho všimli. Tento zdroj návštevnosti bol Pinterest.

Pinterest je populárny web so sociálnymi sieťami, ktorý vám umožňuje zdieľať vizuálny obsah a riadiť veľkú návštevnosť vašich webových stránok (sledujte WPBeginner na Pintereste).

V tomto článku vám ukážeme, ako pridať tlačidlo Pinterest „Pin It“ do blogu WordPress. Vysvetlíme tiež, ako pridať tlačidlo Pin It na obrázky vašej webovej stránky.

Tlačidlo Add Pinterest Pin It vo WordPress

Pridanie tlačidla „Pin It“ Pinterest pomocou doplnku

Pinterest oficiálne zmenil názov tlačidla „Pin It“ na Uložiť v roku 2016.

Aj keď niektoré doplnky používajú namiesto ukladania názov „Pripnúť“, robia rovnakú prácu tým, že pripnú vaše obrázky na Pinterest.

Najjednoduchší spôsob, ako pridať tlačidlo Pinterest na svoju stránku WordPress, je pomocou doplnku na zdieľanie v sociálnej sieti.

Na tento účel vám odporúčame použiť doplnok Shared Counts. Je to najlepší doplnok pre sociálne médiá pre WordPress, pretože je zadarmo a umožňuje vám ľahko pridať tlačidlo Pinterest spolu s ďalšími populárnymi sociálnymi sieťami.

Ak chcete začať, musíte nainštalovať a aktivovať doplnok Zdieľané počty. Podrobné pokyny nájdete v našom sprievodcovi krok za krokom o tom, ako nainštalovať doplnok WordPress.

Po inštalácii zamierte do Nastavenia »Zdieľané počty na konfiguráciu doplnku.

Stránka nastavení zdieľaného počtu

Na stránke nastavení musíte prejsť nadol na zobraziť a potom kliknite na textové pole „Zdieľať tlačidlá na zobrazenie“.

Otvorí sa rozbaľovacia ponuka, v ktorej môžete vybrať služby sociálnych médií, ktoré chcete pridať. V predvolenom nastavení bude Pinterest v tomto poli spolu s Facebookom a Twitterom.

Môžete tiež vybrať miesto a typ príspevku, kde chcete zobraziť tlačidlo Pinterest. Je dodávaný s viacerými štýlmi tlačidiel, ktoré si môžete vybrať z možnosti „Zdieľať štýl tlačidiel“.

Po dokončení nezabudnite kliknúť na ikonu Uložiť zmeny na uloženie nastavení.

Teraz môžete navštíviť akýkoľvek príspevok na svojej webovej stránke a zobraziť tlačidlo Pinterest v akcii.

Tlačidlo Pinterest pridané do príspevku WordPress

Ďalšou peknou vecou o SharedCounts je bezplatný doplnok Custom Pinterest Image, ktorý je k dispozícii na serveri Github. To vám umožní nastaviť vlastný obrázok a popis zdieľania aplikácie Pinterest, ktorý je optimalizovaný pre aplikáciu Pinterest.

Poznámka: Na našom webe používame doplnok SharedCount, pretože je to najlepšia voľba na trhu. Je veľmi dobre kódovaný a je zadarmo.

Ručné pridanie tlačidla na Pinterest sa pripája do WordPress

Niektorí sprostredkujúci používatelia môžu radšej pridať tlačidlá sociálneho zdieľania manuálne na svoje stránky WordPress namiesto použitia doplnku.

Pozrime sa, ako manuálne pridať tlačidlo Pinterest v WordPress.

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je úplná záloha stránky WordPress. Pomôže vám to obnoviť vaše stránky v prípade, že dôjde k poruche náhodou.

Ďalej sa musíte pripojiť k svojmu hostiteľovi WordPress pomocou FTP klienta a potom prejdite do priečinka / wp-content / themes /.

Odtiaľ musíte otvoriť aktuálny priečinok s témami a potom vyhľadať súbor footer.php.

Stiahnite si php súbor päty

Potom jednoducho kliknite pravým tlačidlom myši na tento súbor a potom vyberte Stiahnuť ▼ z ponuky. Týmto sa stiahne súbor footer.php do vášho počítača.

Teraz musíte otvoriť súbor footer.php pomocou obyčajného textového editora, napríklad programu Poznámkový blok, a potom prilepte nasledujúci skript tesne pred značku..

(function () {
window.PinIt = window.PinIt || {naložené: nepravdivé};
if (window.PinIt.loaded) return;
window.PinIt.loaded = true;
function async_load () {
var s = document.createElement ("skript");
s.type = "text / javascript";
s.async = true;
s.src = "https://assets.pinterest.com/js/pinit.js";
var x = document.getElementsByTagName ("skript") [0];
x.parentNode.insertBefore (s, x);
}
if (window.attachEvent)
window.attachEvent ("onload", async_load);
inak
window.addEventListener ("naložiť", async_load, false);
}) ();

Keď to urobíte, musíte súbor uložiť a potom ho nahrať späť do aktuálneho priečinka s témami.

Ďalej musíte vyhľadať a stiahnuť súbor single.php z priečinka s témou a otvoriť ho na úpravy. Potom musíte pridať nasledujúci kód.

Musíte si vybrať miesto, kde sa má vo vašom príspevku zobraziť. Po názve príspevku je najbežnejším umiestnením tlačidiel sociálnych médií.

<?php $ pinterestimage = wp_get_attachment_image_src (get_post_thumbnail_id ($ post)->ID), „plný“); ?>
ID)); ?>&media =<?php echo $ pinterestimage [0]; ?>&popis =<?php the_title (); ?>" class ="pin-to-button" Počet-layout ="vertikálne">Pripnúť

Vyššie uvedený kód zobrazuje tlačidlo Pinterest s vaším odporúčaným obrázkom, nadpisom, popisom a webovou adresou URL v parametri zdieľanej adresy URL.

Nakoniec musíte súbor uložiť a nahrať ho späť do adresára s témou pomocou FTP.

Tým sa k príspevkom na vašom webe pridá tlačidlo vertikálneho zdieľania. Ak chcete zobraziť tlačidlo horizontálneho zdieľania, jednoducho zmeňte parameter rozloženia počtu na vodorovný.

Vytvorenie skráteného kódu pre Pinterest

Nedávno sa jeden z našich používateľov opýtal, ako vytvoriť skratku pre tlačidlo Pinterest „Pin It“.

Skratky v programe WordPress vám umožňujú ľahko pridávať dynamické položky k vašim príspevkom, stránkam a miniaplikáciám WordPress. Vytvorením skráteného kódu budete môcť do svojich článkov ručne pridať tlačidlo Pinterest.

Najprv budete musieť do súboru functions.php alebo doplnku pre konkrétne stránky pridať nasledujúci kód:

funkcia get_pin ($ atts) {
$ pinterestimage = wp_get_attachment_image_src (get_post_thumbnail_id ($ post)->ID), „plný“);
návratové ID)). ‘&media = ‘. $ pinterestimage [0]. ‘&description = ‘. get_the_title (). ‘" class ="pin-to-button" Počet-layout ="vertikálne">Pripnúť’; }

add_shortcode (‘pin’, ‘get_pin’);

Potom môžete vo svojich príspevkoch WordPress použiť [pin] krátky kód, kde chcete zobraziť tlačidlo Pinterest.

Pridanie Pinterestu Pin It Over Your Images

Ak prevádzkujete webovú stránku módy, fotografie alebo portfólia, určite chcete zdieľať svoje obrázky na Pintereste, aby ste zvýšili návštevnosť svojich webových stránok..

Pozrime sa, ako pridať tlačidlo Pinterest pripnúť na svoje obrázky vo WordPress. Toto tlačidlo sa zobrazí iba vtedy, keď používateľ prenesie myš na vaše obrázky, čo im umožní ľahko zdieľať obrázok v profile Pinterest.

Najskôr musíte nainštalovať a aktivovať plugin Pinterest Pin it Button for Images.

Po aktivácii prejdite na stránku Nastavenia »Pinterest Pin It na konfiguráciu doplnku.

Tlačidlo Pinterest Pin It na stránke s nastaveniami obrázkov

Na stránke nastavení si môžete vybrať, kde chcete na svojom webe WordPress zobraziť tlačidlo „Pin It“. Môžete ho zobraziť iba na samostatných príspevkoch, stránkach, stránkach kategórií alebo všade na svojom webe.

Ďalšou možnosťou je vybrať predvolený popis z rozbaľovacej ponuky. Použije sa ako popis obrázka pre pripnutý obrázok.

Po dokončení musíte kliknúť na ikonu Uložiť na uloženie nastavení. Teraz môžete navštíviť svoje webové stránky a potom umiestniť kurzor myši na ľubovoľný obrázok, aby sa zobrazilo tlačidlo „Pin It“ Pinterest.

Pinterest Otočný gombík na obrázky

Ak chcete niektoré obrázky vylúčiť z zobrazenia tlačidla Pin It, môžete pridať ikonu ZADNY Trieda CSS k obrázkom, ktoré chcete vylúčiť.

Ak to chcete urobiť, musíte vybrať editor obrázkov v editore príspevkov a potom kliknúť na ikonu 3 zvislých bodov na paneli nástrojov bloku. Otvorí sa ponuka, v ktorej musíte kliknúť na ikonu Upraviť ako HTML voľba.

Ak chcete pridať triedu CSS, upravte možnosť Obrázok ako HTML

Teraz uvidíte kód HTML obrázka. Pokračujte a pridajte ZADNY do trieda atribút značky img:

názov obrázka

Podobne môžete tiež použiť doplnok na vypnutie automatického zobrazenia tlačidla „Pin It“ a pomocou triedy „CSS“ pinthis na selektívne zobrazenie tlačidla na konkrétnych obrázkoch.

Ak to chcete urobiť, musíte navštíviť stránku s nastaveniami doplnku a potom nájsť Pokročilé na pravej strane stránky.

Pinterest Pin it plugin pokročilé nastavenia

Teraz musíte skontrolovať možnosť, ktorá hovorí ‘Zobraziť tlačidlo„ Pripnúť “iba na obrázkoch s triedou =„ pinthis “‘ a potom kliknite na ikonu Uložiť gombík.

Keď nabudúce pridáte obrázok na príspevok alebo stránku, musíte vybrať blok obrázka a potom použiť kláves Upraviť ako HTML možnosť pridať pinthis Trieda CSS do obrazového kódu. Tu je príklad:

názov obrázka

Zobrazí sa tlačidlo Pinterest na konkrétnom obrázku, a to aj v prípade, že ste na svojom webe zakázali možnosť automatického zobrazovania tlačidla Pin It.

To je všetko!

Dúfame, že vám tento článok pomohol pochopiť, ako pridať do blogu WordPress tlačidlo „Pinterest“. Môžete tiež navštíviť nášho sprievodcu o tom, ako vytvoriť e-mailový spravodaj a získať viac odberateľov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me