Ako pridať tlačidlo Click-to-Call v WordPress (krok za krokom)

Chcete do programu WordPress pridať tlačidlo click-to-call? Keďže na váš web navštevuje viac ľudí pomocou svojich chytrých telefónov, pridanie tlačidla na telefonovanie uľahčuje kontaktovanie vás. V tomto článku vám ukážeme, ako ľahko pridať tlačidlo click-to-call na svoju webovú stránku WordPress.


Pridanie tlačidla na zavolanie v programe WordPress

Prečo pridať tlačidlo Click-to-Call do WordPress

Mnoho webových stránok pre malé firmy sa spolieha na to, že ich zákazníci budú kontaktovať kvôli cenovým ponukám, informáciám pred predajom alebo podpore.

Z tohto dôvodu odporúčame pridať všetkým vlastníkom webových stránok kontaktný formulár.

V závislosti od odvetvia však niektorí používatelia môžu chcieť ihneď hovoriť s osobou.

Keďže sa mobilný webový prenos po celom svete zvyšuje, používatelia často považujú za pohodlnejšie jednoducho telefonovať a získať potrebné informácie.

Ak práve začínate podnikať, odporúčame vám vyhľadať profesionálnu obchodnú telefónnu službu, aby ste mohli uskutočňovať presmerovanie hovorov, zdieľať čísla so zamestnancami a prijímať hovory pomocou mobilných telefónov odkiaľkoľvek (namiesto pevnej linky)..

Ako už bolo povedané, poďme sa pozrieť, ako ľahko pridať tlačidlo click-to-call v WordPress.

Výukový program pre video

Prihláste sa na odber WPBeginner

Ak sa vám video nepáči alebo potrebujete ďalšie pokyny, pokračujte v čítaní.

Metóda 1. Pridanie tlačidla Click-to-Call Now do WordPress pomocou doplnku

Táto metóda je jednoduchšia a odporúčaná pre všetkých používateľov. Umožňuje vám ľahko vytvoriť tlačidlo click-to call v Gutenbergu, klasickom editore, miniaplikácii bočného panela WordPress a dokonca aj lepkavom plávajúcom tlačidle hovoru.

Najprv musíte na svojom webe nainštalovať a aktivovať doplnok WP Call Button. Ďalšie informácie nájdete v našej podrobnej príručke o tom, ako nainštalovať doplnok WordPress.

Po aktivácii musíte navštíviť Nastavenia »Tlačidlo na volanie WP na konfiguráciu nastavení doplnku.

Tlačidlo volania WordPress

Prvá stránka nastavení je pre najbežnejšie požadovanú funkciu, tlačidlo Sticky Call, ktoré sa pri prehliadaní vašich webových stránok posúva s používateľom..

Táto vysoko optimalizovaná funkcia konverzie vám pomôže rýchlejšie a rýchlejšie prijímať hovory a uzavrieť viac obchodov.

Musíte začať zadaním svojho firemného telefónneho čísla, na ktoré majú ľudia volať. Plugin WP Call Button používa pole inteligentného telefónu, čo znamená, že si môžete jednoducho vybrať svoju krajinu a automaticky pridá kód krajiny v správnom formáte.

Poznámka: Ak nemáte firemné telefónne číslo, môžete ho získať od spoločnosti Nextiva. Toto je spoločnosť, ktorú používame pre náš obchodný telefón VoIP.

Ďalej máte možnosť pridať text volacieho tlačidla, zvoliť umiestnenie a zvoliť farbu tlačidla.

V predvolenom nastavení doplnok pridá tlačidlo click to call na všetky stránky a všetky zariadenia. Máte však možnosť zobraziť ju iba na určitých stránkach alebo zobraziť iba mobilné zariadenia.

Po dokončení kliknite na prepínač aktivácie v hornej časti a potom kliknutím na tlačidlo Uložiť zmeny uložte nastavenia.

Potom môžete navštíviť svoju webovú stránku a pozrieť sa na tlačidlo volania.

Tlačidlo na zavolanie programu WordPress

Ak chcete pridať tlačidlo statického hovoru na svoju kontaktnú stránku WordPress, stránku alebo iný príspevok / stránku, máte dve možnosti.

Ak používate nový editor blokov WordPress, potom jednoducho vytvorte alebo upravte existujúcu stránku. Ďalej je potrebné pridať blok tlačidla WP Call Button kliknutím na ikonu „+“.

Zavolajte tlačidlo Gutenberg

Blok Volanie tlačidla WordPress obsahuje mnoho možností prispôsobenia, ako napríklad možnosť prispôsobenia farby tlačidla, textu tlačidla, veľkosti písma a možnosti zobraziť alebo skryť ikonu telefónu.

Po pridaní tlačidla umožní používateľom kliknúť a volať na vaše telefónne číslo, ktoré ste zadali na stránke s nastaveniami tlačidla na volanie tlačidla WP.

Ak teraz používate klasický editor WordPress, na získanie skratky musíte použiť generátor tlačidla Static Call Button.

Jednoducho choďte na Nastavenia »Tlačidlo na volanie WP a v hornej časti kliknite na ponuku Tlačidlo statického hovoru.

Krátky kód na volanie tlačidla WordPress

Ďalej si môžete prispôsobiť text, farbu tlačidla na volanie a zvoliť, či chcete ikonu telefónu zobraziť alebo skryť. Potom jednoducho skopírujte krátky kód a vložte ho do príspevku alebo stránky, na ktorú ho chcete pridať.

Doplnok Tlačidlo na volanie pomocou tlačidla WP vám tiež umožňuje pridať tlačidlo volania na bočnom paneli vašej webovej stránky pomocou miniaplikácie bočného panela.

Ak to chcete urobiť, musíte ísť Vzhľad »Widgety a pretiahnite miniaplikáciu Tlačidlo hovoru WP do oblasti pripravenej pre miniaplikáciu.

Miniaplikácia na bočnom paneli tlačidla WordPress

Tento widget umožňuje pridať názov a popis miniaplikácie. Kliknutím na odkaz Rozšírené nastavenia môžete prispôsobiť text tlačidla volania a textu tlačidla volania.

Po prečítaní tohto článku pravdepodobne uvidíte, prečo je tlačidlo Hovor WP zďaleka najjednoduchšie a najkomplexnejšie..

Najlepšie na tom je, že je úplne zadarmo a má bezproblémovú integráciu s Google Analytics.

Všetko, čo musíte urobiť, je použiť doplnok MonsterInsights a automaticky bude sledovať, koľko ľudí klikne na tlačidlo volania a na ktorých stránkach sa vám dostanú najviac potenciálnych zákazníkov, takže sa môžete rýchlejšie a rýchlejšie zamerať na to, čo pracuje na rozvoji vášho podnikania.!

Metóda 2. Ručné pridanie tlačidla Click to Call v programe WordPress

Táto metóda umožňuje ručne pridať tlačidlá a odkazy na kliknutie a odkazy kdekoľvek na vašej webovej stránke WordPress.

Najjednoduchší spôsob, ako pridať telefónne číslo, na ktoré je možné kliknúť, je pridanie týchto položiek:

+1 (555) 555-1212

Zavolaj mi

Tieto odkazy otvoria aplikáciu pre mobil na mobilných zariadeniach. Na stolných počítačoch uvidia používatelia Mac možnosť otvoriť odkaz v Facetime, zatiaľ čo používatelia Windows 10 uvidia možnosť otvoriť ho v Skype.

Môžete tiež použiť HTML na pridanie obrázka alebo ikony vedľa textového odkazu click-to-call.

Pozrime sa, ako to urobiť.

Najprv musíte navštíviť internet Médiá »Pridať nové stránku a nahrajte obrázok, ktorý chcete použiť. Po odovzdaní obrázka musíte pokračovať kliknutím na odkaz „Upraviť“.

Nahrajte ikonu telefónu

Zobrazí sa obrazovka úprav médií, kde musíte skopírovať adresu URL súboru. Budete ich potrebovať v ďalšom kroku.

Teraz môžete upraviť miniaplikáciu príspevok, stránku alebo vlastný HTML, na ktorej chcete zobraziť ikonu telefónu click-to-call. V oblasti úprav môžete teraz pridať obrázok ikony telefónu zabalený vo vnútri odkazu tel:.

Zavolajte nám

Po dokončení môžete navštíviť svoj web a zobraziť odkaz click-to-call s obrázkom, ktorý ste nahrali.

Tlačidlo click-to-call s ikonou obrázka

Môžete to ďalej prispôsobiť pridaním ďalšieho textu pred alebo za odkazom a pomocou štýlu CSS ho upraviť.

Kliknutím zavoláte na tlačidlo s ďalším textom a štýlom CSS

Pridanie prepojenia click-to-call do navigačných ponúk WordPress

Do navigačnej ponuky programu WordPress môžete pridať aj odkaz click-to-call.

Jednoducho choďte na Vzhľad »Ponuky a kliknite na kartu vlastných odkazov v pravom stĺpci. Teraz môžete do poľa prepojenia pridať telefónne číslo v nasledujúcom formáte:

tel: +155555555

Potom pridajte text, ktorý chcete zobraziť, a potom kliknite na tlačidlo „Pridať do ponuky“.

Pridajte odkaz na telefonické spojenie do navigačnej ponuky

Ďalej prejdite na svoj web a pozrite sa na odkaz click-to-call v akcii.

Zavolajte odkaz v navigácii

Chcete pridať ikonu obrázka vedľa odkazu click-to-call v navigačnej ponuke? Prečítajte si náš článok o tom, ako pridať ikony obrázkov s navigačnými ponukami v programe WordPress.

Dúfame, že tento článok vám pomohol naučiť sa, ako pridať tlačidlo click-to-call do WordPress. Môžete tiež navštíviť nášho sprievodcu o tom, ako vytvoriť bezplatnú e-mailovú adresu firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me