Ako si môžete kúpiť telefónne číslo pre vašu webovú stránku (za 5 minút)

Premýšľali ste už niekedy nad tým, ako niektoré spoločnosti kupujú pre svoje firemné webové stránky márne číslo?


Vanity telefónne čísla sú obchodné telefónne čísla, ktoré sú nezabudnuteľné a ľahko propagovateľné. Napríklad číslo 1800-FLOWERS je bezplatné telefónne číslo pre obľúbenú službu doručovania kvetín.

Poradie alebo hláskovanie márnivých telefónnych čísel uľahčuje kreatívnu propagáciu. Vanity telefónne čísla sú tiež vysoko efektívne pri budovaní image vašej značky.

Mnoho majiteľov malých firiem sa domnieva, že mať márne telefónne číslo podniku musí mať vysoké náklady, potrebovať špeciálne vybavenie alebo technické zručnosti na jeho správu..

Tak tomu bývalo za starých čias, ale už to nie je pravda. Môžete získať márnosť číslo bez výdavkov na majetok, nákup špeciálneho vybavenia alebo získanie technických zručností.

V tomto článku vám ukážeme, ako ľahko kúpiť osobné telefónne číslo pre svoju online firmu alebo webovú stránku WordPress.

Ako si kúpite márne telefónne číslo pre svoju firmu

Čo je to telefónne číslo?

Márne číslo je ľahko zapamätateľné telefónne číslo, ktoré má jedinečnú sekvenciu. Napríklad 1-800-TOYSRUS (1-800-869-7787) alebo 1-800-GoFedEx (1-800-463-3339).

Nájdete tiež čísla s jedinečnými kombináciami ako 800-333-4444 alebo 800-000-3333.

Tieto telefónne čísla sú viditeľnejšie a pamätnejšie ako náhodné telefónne čísla. Vďaka tomu sú telefónne čísla pre márnosť vynikajúce pre marketing a budovanie image značky.

Môžete ich tiež získať ako bezplatné alebo miestne číslo.

Väčšina telefónnych čísel pre márnosť sú zvyčajne bezplatné čísla, ktoré sú k dispozícii podľa princípu „kto prv príde, ten prv melie“. To znamená, že vaše márne číslo závisí od dostupnosti, bez ohľadu na to, od ktorej telefónnej služby, ktorú ste si kúpili.

Čo potrebujem, aby som získal telefónne číslo?

Na zakúpenie zbytočného telefónneho čísla potrebujete obchodnú telefónnu službu.

Na rozdiel od tradičných pevných telefónov sa na internete používa obchodná telefónna služba. Preto sa niekedy nazýva aj obchodná služba VoIP (Voice over Internet Protocol)..

Využívaním internetu na telefonické hovory môžu spoločnosti ponúknuť vlastníkom firiem nižšie sadzby za hovory, lacnejšie medzinárodné hovory a pokročilé funkcie na správu hovorov.

Tieto nástroje na správu hovorov vám umožňujú maximalizovať potenciál vašich obchodných hovorov. Hovory môžete monitorovať, analyzovať, nastavovať pozdravy hlasovej schránky, nastavovať pravidlá presmerovania hovorov a ďalšie.

Na používanie modernej služby telefónneho telefónu potrebujete iba zariadenie pripojené k internetu. V podstate by fungoval počítač, prenosný počítač, tablet alebo mobilný telefón.

To znamená, že nemusíte kupovať žiadne špeciálne vybavenie.

Hovory môžete presmerovať na vaše existujúce pevné alebo mobilné číslo, zdieľať rovnaké číslo s členmi tímu a nastaviť automatické zasielanie správ..

Ako už bolo povedané, poďme sa pozrieť na niektorých z najlepších poskytovateľov telefónnych čísel pre márnosť, ktoré môžete použiť na jednoduché kúpenie tohto telefónu pre vaše podnikanie..

1. RingCentral

RingCentral

RingCentral je jedným z popredných poskytovateľov firemných telefónnych systémov. Ponúkajú cenovo dostupné služby VoIP pre malé podniky s miestnymi telefónnymi číslami bez poplatkov a márnymi číslami.

Najprv sa musíte zaregistrovať pre plán RingCentral. Ich cena sa začína od 19 dolárov mesačne na používateľa, čo vám dáva jedno miestne alebo bezplatné číslo.

Do svojho plánu môžete pridať osobné telefónne číslo za 30 USD (jednorazový poplatok).

Po registrácii môžete okamžite získať miestne a bezplatné číslo z hlavného panela účtu.

Ak však hľadáte márne telefónne číslo, musíte oň požiadať. Nastavenie účtu môže trvať až 10 pracovných dní.

Po schválení môžete použiť generátor márnych čísel, aby ste prišli s nápadmi na vaše ľahko zapamätateľné telefónne číslo firmy.

ceny: Od 15,99 $ mesačne + 30 USD jednorazový nastavovací poplatok.

2. Nextiva

Nextiva

Nextiva je jedným z najlepších profesionálnych poskytovateľov telefónnych služieb na trhu. Používame ich platformu na WPBeginner pre naše profesionálne firemné telefónne číslo.

V predvolenom nastavení spoločnosť Nextiva neponúka osobné telefónne čísla. Namiesto toho obstarávajú čísla od svojich prepravných partnerov, čo obmedzuje ich schopnosť poskytovať márne čísla ako znak.

Ak už však máte vlastné telefónne číslo, môžete ho presunúť do spoločnosti Nextiva a začať ho používať so svojou vynikajúcou platformou so všetkými funkciami správy hovorov, softvérovými integráciami CRM a ďalšími..

Každý program spoločnosti Nextiva tiež obsahuje bezplatné miestne číslo pre ľubovoľné predvoľby v Spojených štátoch a bezplatné číslo so všetkými predvoľbami okrem 0800..

ceny: Od 20 dolárov mesačne.

3. Kobylka

koník

Grasshopper je jedným z popredných poskytovateľov virtuálnych telefónnych čísel pre firmy. Ponúkajú miestne, bezplatné a márne telefónne čísla.

Počas procesu registrácie môžete ľahko skontrolovať dostupnosť požadovaného márného čísla. Môžete tiež preniesť svoje existujúce miestne číslo a nastaviť presmerovanie hovorov na svoje novo nadobudnuté telefónne číslo.

Grasshopper poskytuje všetky štandardné funkcie systému podnikových telefónov. Získate obchodné textové správy, presmerovanie hovorov a smerovanie, rozšírenia, vlastné pozdravy a ďalšie.

ceny: 26 dolárov mesačne s 1 číslom a 3 rozšíreniami.

4. Phone.com

Phone.com

Phone.com je ďalší populárny poskytovateľ telefónnych čísel pre firmy. Ponúkajú miestne, bezplatné a márne telefónne čísla.

Účtujú však jednorazový poplatok za zriadenie bezplatného telefónneho čísla bez poplatkov. Tento poplatok sa začína od 49 dolárov a môže sa zvýšiť v závislosti od toho, aké číslo a bezplatný kód si vyberiete.

Plány Phone.com prichádzajú s mesačným limitom minút hovoru. Ak prekročíte tieto limity, budete si musieť kúpiť ďalšie minúty. Pri každom pláne získate aj veľkorysý počet správ SMS.

Okrem získania požadovaného telefónneho čísla získate aj všetky štandardné funkcie na správu obchodných hovorov. To zahŕňa smerovanie hovorov, automatické obsluhy, vlastné pozdravy, hlasovú schránku, denníky hovorov, obchodné textové správy a ďalšie..

ceny: Od 12,99 dolárov mesačne

Ako propagovať márnosť telefónne číslo na vašom webe WordPress?

Väčšina návštevnosti webových stránok v súčasnosti pochádza z mobilných zariadení. To znamená, že vaši používatelia sa nemusia spojiť so svojím telefónom, aby sa mohli spojiť s vašou firmou, pretože už sú v telefóne.

Ak chcete uskutočniť hovor, musíte im uľahčiť klepnutie na telefónne číslo svojej firmy.

Pridanie Kliknutím zavoláte na webovú stránku WordPress

Ak používate WordPress, ktorý je najlepším tvorcom webových stránok na trhu, môžete na svoj web jednoducho pridať doplnok click-to-call pomocou doplnku.

Najskôr musíte na svoju webovú stránku nainštalovať a aktivovať doplnok WP Call Button. Ďalšie informácie nájdete v našej podrobnej príručke o tom, ako nainštalovať doplnok WordPress.

Po aktivácii musíte navštíviť Nastavenia »Tlačidlo na volanie WP na konfiguráciu nastavení doplnku.

Nastavenia tlačidla hovoru WP

Poskytuje dva typy volacích tlačidiel.

  1. Tlačidlo rýchleho volania – Toto tlačidlo zostane viditeľné na vašom webe, keď používatelia prejdú po stránke nižšie.
  2. 2. Tlačidlo statického hovoru – toto tlačidlo sa nepohybuje a môžete ho pridať kdekoľvek na svoje webové stránky pomocou skráteného kódu.

Po výbere typu tlačidla budete musieť zadať svoje telefónne číslo a zvoliť štýl vzhľadu tlačidla. Nezabudnite kliknúť na tlačidlo Uložiť a nastavenia sa uložia.

Kliknutím na tlačidlo WordPress zobrazíte ukážku tlačidla

Podrobné pokyny nájdete v našom sprievodcovi krok za krokom o tom, ako pridať tlačidlo na zavolanie v programe WordPress.

Pridanie tlačidla Click to Call pomocou HTML

Ak nepoužívate WordPress a chcete na svoje webové stránky pridať tlačidlo click to call, takto by ste to urobili.

V zásade môžete telefónne čísla pridať ako odkazy pomocou špecifického formátu telefónneho čísla.

tel: +15555555555

V závislosti od toho, ktorý nástroj na tvorbu webových stránok používate, kliknite na tlačidlo Pridať odkaz a potom pridajte svoje telefónne číslo s predponou tel:.

Ak ste oboznámení s HTML, môžete tiež použiť HTML na pridanie telefónneho čísla, na ktoré sa dá kliknúť.

Kliknite sem a zavolajte nám

Stačí nahradiť telefónne číslo svojím vlastným a uložiť zmeny.

Najčastejšie otázky týkajúce sa výberu telefónneho čísla na kúpu

Výber telefónneho čísla bez poplatkov alebo márnosti môže vyvolať veľa otázok. Pokúsime sa odpovedať na niektoré z najčastejšie kladených otázok o márnom telefónnych číslach, s ktorými sme sa stretli.

1. Aký je rozdiel medzi márnym telefónnym číslom a bezplatným číslom?

Márne telefónne číslo má sekvenciu čísel, ktorá hláskuje vaše obchodné meno, produkt alebo službu. Môžu mať tiež nezabudnuteľnú sekvenciu čísel.

Vaše márne telefónne číslo môže byť bezplatné alebo miestne číslo, ktoré sa dodáva s nezabudnuteľnou číselnou sekvenciou.

Na druhej strane, bezplatné telefónne čísla sú čísla s konkrétnymi volacími kódmi, ktoré je možné vytočiť bezplatne osobe, ktorá volá. V USA sú bezplatné telefónne čísla 800, 888, 877, 866, 855, 844 a 833..

Bezplatné telefónne čísla je možné získať na základe princípu „kto prv príde, ten skôr obslúži“, preto väčšina telefónnych čísel, ktoré sú márne, sú zvyčajne aj bezplatné telefónne čísla..

2. Musím zaplatiť prémiovú cenu za bezplatné telefónne číslo pre mýto?

Nie, nie. Pravidlá FCC zakazujú hromadenie, obchodovanie a ďalší predaj bezplatných čísel. Niektoré telefónne služby vám môžu účtovať poplatok za zriadenie telefónneho čísla pre márnosť, ale toto nie je cena bezplatného čísla..

3. Môžem predať svoje bezplatné telefónne číslo pre mýto?

Nie, nemôžeš. Pravidlá FCC zakazujú predaj bezplatných čísel a každý, kto sa pokúša predať bezplatné číslo, sa môže dostať do legálnych problémov.

4. Môžem použiť svoje márne telefónne číslo s miestnym číslom?

Ak používate poskytovateľa firemných telefónnych služieb, môžete ľahko presmerovať prichádzajúce hovory na vaše existujúce miestne číslo. Môžete tiež nastaviť pravidlá preposielania na základe dennej doby, alebo nastaviť IVR na spojenie s tou správnou osobou vo vašom tíme..

Dúfame, že vám tento článok pomohol kúpiť si na svoje webové stránky telefónne číslo. Môžete tiež navštíviť nášho sprievodcu výberom najlepšieho softvéru na živé rozhovory alebo najlepšej e-mailovej marketingovej služby pre vaše podnikanie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map