Ako vytvoriť obchod Amazon Affiliate pomocou WordPress

Chcete vytvoriť pridružený obchod Amazonky pomocou WordPress?


Affiliate obchod Amazon vám umožňuje predávať produkty z Amazon.com ako pridružený podnik a získavať províziu z každého predaja. Z dôvodu nízkych režijných nákladov je pridružený obchod Amazon v súčasnosti jedným z najjednoduchších na začatie online podnikateľských nápadov.

V tomto článku vám ukážeme, ako ľahko vybudovať pridružený obchod Amazonky pomocou programu WordPress. Budeme sa tiež podeliť o naše odborné tipy týkajúce sa zvýšenia vašich zárobkov z pridružených spoločností Amazonky.

Ako vybudovať pridružený obchod Amazonky pomocou WordPress

Tu je rýchly prehľad všetkých krokov, ktoré podnikneme na vytvorenie pridruženého obchodu Amazon pomocou WordPress.

  Pripravený? Začnime.

  Čo je obchod Amazon Affiliate Store?

  Affiliate obchod Amazon je internetový obchod, ktorý propaguje produkty uvedené na predaj na Amazon.com.

  Ako majiteľ obchodu posielate do Amazonu návštevnosť pridaním pridružených odkazov na produkty. Používatelia sú presmerovaní na Amazon na dokončenie nákupu a pri každom predaji získate províziu provízneho predajcu.

  V tradičnom internetovom obchode môžete získavať produkty, spravovať objednávky, odosielať produkty a sledovať zásoby. Nemusíte sa obávať ničoho z týchto vecí v pridruženom obchode.

  Pridružené predajne Amazon sú medzi obchodníkmi populárne, pretože môžete začať s veľmi malými peniazmi a vybrať si z miliónov výrobkov uvedených na Amazone..

  Začíname s obchodom Amazon Affiliate Store a WordPress

  Môžete spustiť pridružený obchod Amazon s takmer akýmkoľvek doplnkom elektronického obchodu WordPress, ale odporúčame vám používať WooCommerce, pretože je to najpopulárnejšie riešenie na trhu..

  WooCommerce ovláda milióny webových stránok elektronického obchodu po celom svete.

  Ak chcete začať, budete musieť používať platformu WordPress.org (pozri rozdiel medzi WordPress.com a WordPress.org)..

  Ak chcete na svojom webe prijímať platby za iné produkty, ktoré nie sú pridružené, budete tiež potrebovať hostingový účet WordPress, názov domény a certifikát SSL..

  Spravidla stojí názov domény okolo 14,99 $ / rok, náklady na webový hosting okolo 7,99 $ / mesiac a náklady na SSL certifikát okolo 69,99 $ / rok.

  Ak práve začínate, je to dosť veľa.

  Našťastie sa spoločnosť Bluehost, oficiálny poskytovateľ hostenia odporúčaný spoločnosťou WordPress a WooCommerce, dohodla na tom, že ponúkne našim používateľom bezplatný názov domény, certifikát SSL zadarmo a zľavu na webhosting..

  V podstate môžete začať za 2,75 $ mesačne.

  Poznámka: Tento štartovací plán hostiteľa by fungoval skvele pre akýkoľvek nový pridružený obchod. Ak však chcete viac zamerať na eCommerce hosting, pozrite si náš výber najlepších poskytovateľov hostingu WooCommerce.

  Po zakúpení hostingu postupujte podľa pokynov v našom článku o tom, ako začať blogový článok. To vás prevedie procesom registrácie a nastavením WordPress.

  Po nainštalovaní programu WordPress sa dostanete na informačný panel WordPress, ktorý vyzerá takto.

  Hlavný panel správcu WordPress

  Ďalej musíte nainštalovať a aktivovať doplnok WooCommerce. Ďalšie informácie nájdete v našej podrobnej príručke o tom, ako nainštalovať doplnok WordPress.

  Po aktivácii WooCommerce spustí sprievodcu nastavením, aby vybral menu, spôsob platby, miesto atď.

  Keďže zakladáte pridružený obchod, môžete prejsť nadol na spodnú časť stránky a kliknutím na odkaz „Teraz nie“ preskočiť nastavenie.

  Zrušiť sprievodcu nastavením

  Každú možnosť môžete nastaviť v zostave neskôr, ak ju budete potrebovať v budúcnosti.

  Registrácia do účtu Amazon Affiliate Account

  Teraz, keď ste nainštalovali WordPress a WooCommerce, budete sa musieť zaregistrovať do pridruženého programu Amazon, aby ste mohli začať pridávať produkty s vaším pridruženým ID.

  Zamierte na webovú stránku programu Amazon Affiliate a kliknite na tlačidlo Pripojte sa zadarmo.

  Pripojte sa k pridruženému programu Amazon

  Ďalej sa zobrazí výzva na prihlásenie do existujúceho účtu Amazon pomocou e-mailovej adresy a hesla priradeného k tomuto účtu.

  Prihláste sa alebo sa zaregistrujte

  Ak nemáte účet Amazon, môžete si ho vytvoriť a vytvoriť si ho.

  Po prihlásení budete musieť poskytnúť informácie o príjemcovi platby a odpovedať na otázky týkajúce sa svojich webových stránok. Dokončite svoj profil podľa pokynov na obrazovke.

  Sprievodca pridruženým programom

  Po dokončení bude vaša žiadosť posúdená a schválená spoločnosťou Amazon.

  Pridanie Amazon Affiliate Products do WooCommerce

  WooCommerce je najlepší doplnok Amazon pre pridružené predajne pre WordPress. Uľahčuje to pridávanie externých pridružených produktov na váš web.

  Používanie služby WooCommerce vám umožňuje ponúkať natívne používateľské prostredie a bezproblémovo integrovať pridružené produkty do vášho webu.

  Ak chcete začať dovážať výrobky, musíte navštíviť Produkty »Pridať nové strana.

  Pridanie nového pridruženého produktu vo WooCommerce

  Najprv musíte zadať názov produktu, ktorý pridávate, a potom pridať podrobný popis do editora príspevkov.

  Potom prejdite nadol do meta boxu s údajmi o produkte a v rozbaľovacej ponuke Typ produktu vyberte možnosť Externý / pridružený produkt..

  URL produktu

  Teraz musíte zadať adresu URL pridruženého produktu. URL môžete získať z hlavného panela účtu Amazon Associates. Jednoducho vyhľadajte produkt a potom kliknite na tlačidlo Získať odkaz.

  Získajte odkaz na produkt

  Skopírujte webovú adresu a prilepte ju na svoju stránku úpravy produktu v programe WordPress.

  Poznámka: Musíte vyplniť pole Cena. To umožní používateľom skontrolovať cenu na Amazon.com. Pravidlá pridruženého programu spoločnosti Amazon vám neumožňujú manuálne zadávať informácie o cenách.

  Pod údajmi o produkte môžete uviesť krátky popis produktu. Tento popis sa objaví na titulnej stránke obchodu, na stránkach kategórií produktov a vo výsledkoch vyhľadávania.

  Po pravej strane môžete pridať obrázok produktu a obrázky z galérie produktu.

  Obrázky výrobkov

  Teraz môžete kliknúť na tlačidlo Publikovať, aby sa produktová stránka spustila na vašom webe.

  Zopakujte postup na pridanie ďalších pridružených produktov na svoj web. Po pridaní niekoľkých produktov z Amazonu môžete navštíviť stránku obchodu na svojom webe a pozrieť sa na produkty v akcii.

  Stránka obchodu

  Prispôsobenie pridruženého obchodu WordPress Amazon

  WordPress je štandardne dodávaný so základným dizajnom s obmedzenou podporou WooCommerce. Môžete to zmeniť tak, že vyzdvihnete tému WordPress pripravenú pre WooCommerce, ktorá dopĺňa vaše výrobky a výklenok.

  Témy WordPress

  Existujú tisíce tém WordPress, z ktorých si môžete vybrať. Táto hojnosť môže byť úplná pre začiatočníkov. Preto sme vybrali najlepšie témy, ktoré môžete začať.

  • Najlepšie témy WooCommerce – veľká zbierka najlepších bezplatných a platených tém WooCommerce, ktoré môžu byť všetky použité pre pridružený obchod WooCommerce Amazon..
  • Najlepšie WordPress témy pre affiliate marketingu – Náš výber tém vhodných pre webové stránky affiliate marketingu, ako je napríklad affiliate obchod Amazon.

  Potrebujete pomoc s nastavením témy WordPress? Pozrite si našu príručku pre začiatočníkov o tom, ako nainštalovať tému WordPress.

  Témy ovládajú vzhľad a vzhľad vašich webových stránok. Ak chcete pridať novú funkciu, musíte nájsť doplnok WooCommerce, ktorý túto funkciu ponúka.

  Existuje veľa doplnkov WooCommerce na pridanie rôznych funkcií. Ak chcete vyskúšať niektoré nové funkcie vo vašom obchode, pozrite si náš zoznam najlepších doplnkov WooCommerce.

  Ak chcete mať väčšiu kontrolu nad vzhľadu a dojmom svojich webových stránok, odporúčame vám použiť Beaver Builder. Je to doplnok na tvorbu stránok WordPress, ktorý s WooCommerce funguje bezproblémovo.

  Zdroje na rozširovanie vášho Amazonského pridruženého obchodu

  Teraz, keď ste si založili pridružený obchod Amazon, môžete sa zamerať na rozširovanie svojho podnikania.

  Našťastie existuje veľa nástrojov, doplnkov a zdrojov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť tieto ciele.

  Začnime so SEO a optimalizujte svoj obchod WooCommerce pre vyhľadávače. Kompletné pokyny nájdete v našom sprievodcovi SEO krok za krokom.

  Potom si môžete pozrieť tieto užitočné nástroje a doplnky pre affiliate marketing a základné doplnky WordPress pre všetky webové stránky..

  Ďalej musíte sledovať návštevnosť svojich webových stránok, aby ste našli najpredávanejšie produkty pridružené spoločnosti Amazon, ako aj produkty, ktoré si to nevedú dobre. Tu budete potrebovať službu Google Analytics. Podrobnosti nájdete v našom návode o tom, ako sledovať používateľov WooCommerce vo WordPress.

  Najväčšou prekážkou, s ktorou sa stretávajú eCommerce tváre, sú opustené vozíky. Pre pridružený obchod to znamená, že ľudia sa pozerajú na produkty, ale nekupujú ich, čo má vplyv na vaše zárobky pridružených spoločností.

  Aby sme to vyriešili, máme podrobného sprievodcu o tom, ako obnoviť opustené vozíky a zvýšiť vaše provízie.

  Predovšetkým sa uistite, že na svoj web neustále pridávate užitočné produkty, užitočné recenzie a cielený obsah. Nakoniec to hľadajú používatelia a to by ste sa im mali snažiť ponúknuť.

  Časté otázky týkajúce sa prevádzkovania pridruženého obchodu Amazon pomocou programu WordPress

  Odkedy sme prvýkrát uverejnili tento článok, od našich používateľov sme dostali niekoľko otázok týkajúcich sa prevádzkovania pridruženého obchodu Amazon pomocou programu WordPress.

  Tu sú odpovede na niektoré z najčastejšie kladených otázok.

  1. Môžem použiť obsah z Amazonu na stránkach produktov?

  Nie, nemôžeš. Amazon má prísne pravidlá pre obsah, kde nemáte dovolené kopírovať obsah produktu priamo z Amazonu.

  Väčšina pridružených obchodov Amazonky pridáva svoje vlastné popisy produktov, recenzie a obrázky z webových stránok výrobcu produktov.

  2. Môžem pridať produkty z iných pridružených sietí?

  Áno, môžete pridať pridružené produkty z iných pridružených sietí. To vám umožní diverzifikovať vaše zárobky.

  3. Žijem mimo Spojených štátov, môžem sa pripojiť k programu Amazon Affiliate?

  Áno môžeš. Program Amazon Affiliates je k dispozícii na celom svete.

  4. Musím zverejniť svoje partnerské partnerstvo?

  Áno, áno. Programové pravidlá spoločnosti Amazon a americké zákony vyžadujú, aby ste oznámili, že získate províziu, keď používatelia kupujú produkt.

  Nie je to obmedzené iba na Amazon, všetky webové stránky, ktoré využívajú reklamu alebo affiliate marketing, aby zarobili peniaze, sú povinné tak urobiť. Napríklad viď strana.

  5. Môžem propagovať produkty Amazonu bez vytvorenia pridruženého obchodu?

  Áno môžeš. Ak napríklad prevádzkujete blog, môžete do svojich blogových príspevkov pridať pridružené odkazy. V takom prípade nebudete musieť nainštalovať WooCommerce.

  Dúfame, že vám tento článok pomohol založiť pridružený obchod Amazonky pomocou programu WordPress. Možno budete chcieť vidieť aj náš konečný postupný sprievodca bezpečnosťou WordPress pre začiatočníkov.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map