Ako vytvoriť realitný web IDX pomocou WordPress

Chcete vytvoriť webovú stránku s nehnuteľnosťami IDX pomocou WordPress? Web s nehnuteľnosťami vyžaduje konkrétne funkcie, ktoré bežne nie sú na hotových webových stránkach k dispozícii, ale nemusíte sa obávať, že sme vás zakryli. V tomto článku vám ukážeme, ako ľahko vytvoriť webovú stránku s nehnuteľnosťami IDX pomocou programu WordPress.


Ako vytvoriť realitný web IDX pomocou WordPress

Čo je IDX?

IDX alebo Internet Data Exchange je softvérový štandard používaný realitnými kanceláriami, maklérmi a ich tímami na zobrazovanie často aktualizovaných výpisov z MLS (služby viacerých zoznamov)..

Prečo je IDX dôležitý pre webové stránky o nehnuteľnostiach?

Webové stránky o nehnuteľnostiach používajú IDX na prezentáciu výpisov nehnuteľností s aktuálnymi informáciami získanými priamo z MLS. IDX vám umožňuje predviesť širokú škálu nehnuteľností, takže môžete generovať viac potenciálnych zákazníkov pre svoju firmu.

Ako si vyrobiť webovú stránku pre nehnuteľnosti IDX?

Zvyčajne by ste museli najať vývojára, aby ste si vytvorili webovú stránku o nehnuteľnostiach IDX, ktorá by vás stála tisíce dolárov.

To však nie je ideálne, ak práve začínate.

Našťastie existuje jednoduchšie riešenie, ktoré môžete použiť na vytvorenie webovej stránky s nehnuteľnosťami IDX sami (bez znalosti kódovania)..

Prejdeme sa jednotlivými krokmi. Predtým, ako to urobíme, budete potrebovať nasledujúce veci, aby ste mohli začať.

 • Názov domény (Toto bude adresa vášho webu, ktorú vaši používatelia napíšu do svojich prehliadačov, aby navštívili váš web, t. J. Wpbeginner.com)
 • Účet webhostingu (tu sa budú ukladať súbory z vašich webových stránok)
 • Šablóna webovej stránky s nehnuteľnosťami
 • Doplnok WordPress IDX

Pripravený? Začnime.

Krok 1. Začíname s webom o nehnuteľnostiach

Najprv musíte zvoliť správnu platformu pre svoj web. WordPress je najobľúbenejší tvorca webových stránok na svete, ktorý používajú desiatky tisíc realitných webov.

Keď hovoríme o WordPress, máme na mysli WordPress.org (softvér), nie WordPress.com (hostingová služba). Začiatočníci si ich často pomýlia kvôli názvu. Porovnajte porovnanie v našom článku na stránkach WordPress.com vs WordPress.org.

Odporúčame vám používať WordPress.org s vlastným hosťovaním, pretože vám umožní prístup ku všetkým funkciám WordPress hneď po vybalení.

Ak chcete začať používať WordPress, musíte si zaregistrovať názov domény a získať hostingový účet WordPress.

Spravidla stojí doménové meno 14,99 $ / rok a hosting webových stránok 7,99 $ / mesiac.

Toto je veľa pre majiteľov malých firiem, ktorí práve začínajú.

Z tohto dôvodu sme sa presvedčili, že Bluehost ponúka používateľom WPBeginner bezplatný názov domény, certifikát SSL zadarmo a 60% zľavu na hostovanie.

V podstate môžete začať už od 2,75 dolárov mesačne.

→ Kliknite sem a uplatnite si túto exkluzívnu ponuku Bluehost ←

Poznámka: Bluehost je oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostenia WordPress a Bluehost tiež používame pre niekoľko našich vlastných webových stránok.

Po registrácii na hosťovanie dostanete e-mail s odkazom na hlavný panel hostenia.

Bluehost pre vás automaticky nainštaluje WordPress a budete sa môcť prihlásiť na svoje stránky WordPress priamo z hlavného panela hosťovania..

Bluehost hosting dashboard

Po prihlásení uvidíte administrátorskú oblasť WordPress. Tu budete spravovať svoj web, meniť nastavenia a pridávať nový obsah.

Správcovská oblasť WordPress

Krok 2. Vyberte tému WordPress pre nehnuteľnosti

Najlepšie na WordPress je to, že vám poskytuje prístup k tisícom predpripravených šablón známych aj ako témy WordPress. Webová stránka s nehnuteľnosťami má však iné potreby ako bežná obchodná webová stránka.

Našťastie existuje veľa krásnych tém WordPress, ktoré môžete použiť na vytvorenie webovej stránky s nehnuteľnosťami. Prezrite si náš odborný výber najlepších tém WordPress v oblasti nehnuteľností.

Nájdenie témy nehnuteľností

Niekoľko tipov na výber témy pre webovú stránku s nehnuteľnosťami.

 • Usilujte sa o jednoduchosť dizajnu.
 • Nezabúdajte, že ukážky tém používajú veľa obrázkov, ktoré nie sú predinštalované. Budete ich musieť nahradiť vlastnými.
 • Uistite sa, že téma funguje na všetkých veľkostiach a zariadeniach obrazovky.
 • Vyhľadajte integráciu IDX / MLS a kompatibilné témy s vaším doplnkom IDX.
 • Skontrolujte motívy a výkon.

Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi o tom, ako vybrať pre svoj web dokonalú tému WordPress.

Po výbere témy nehnuteľností pre svoj web môžete pokračovať a nainštalovať ho. Podrobné pokyny nájdete v našej príručke pre začiatočníkov o tom, ako nainštalovať tému WordPress.

Krok 3. Vyberte doplnok IDX WordPress

Na trhu je veľa doplnkov WordPress IDX. Budete si musieť starostlivo zvoliť doplnok, ktorý spolupracuje s poskytovateľom MLS.

Odporúčame použiť doplnok dsIDXpress. Ďalšie informácie nájdete v našej podrobnej príručke o tom, ako nainštalovať doplnok WordPress.

Po aktivácii doplnok pridá na vašu lištu správ WordPress novú položku ponuky označenú „IDX“. Kliknutím na ňu prejdete na stránku nastavení doplnku.

Aktivačný kľúč IDX

Budete musieť zadať svoj aktivačný kľúč. Tieto informácie nájdete na webových stránkach doplnku alebo v e-maile, ktorý vám poslali pri registrácii doplnku.

Po aktivácii ponúka doplnok niekoľko spôsobov, ako pridať obsah MLS na svoju webovú stránku. Ak používate demo verziu doplnku, získate prístup k fiktívnym výpisom MLS. Platení používatelia si budú môcť vybrať poskytovateľa MLS z webových stránok doplnku.

Po pridaní poskytovateľa MLS môžete pokračovať a začať pridávať obsah MLS. Najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, je použitie miniaplikácií IDX.

Zamierte na Vzhľad »Widgety a uvidíte niekoľko miniaplikácií IDX, ktoré môžete pridať na svoj web. Patria sem výpisy IDX, oblasť IDX, vyhľadávanie IDX a widgety jednotlivého zoznamu IDX.

Miniaplikácie IDX

K svojim príspevkom alebo stránkam WordPress môžete pridať aj obsah MLS. Jednoducho vytvorte nový príspevok alebo stránku a vo vizuálnom editore si všimnete tlačidlo výpisov IDX.

Tlačidlá krátkeho kódu IDX

Ďalším spôsobom, ako generovať obsah zo záznamov MLS, je návšteva Stránky IDX a kliknutím na tlačidlo „Pridať nové“.

Stránky IDX fungujú rovnako ako bežné stránky WordPress, okrem toho, že zobrazia vaše zoznamy MLS. Na výber toho, čo chcete na stránke zobraziť, môžete použiť sekciu Filtre údajov IDX v dolnej časti stránky.

Filtre údajov IDX

Nerobte si starosti, ak vaše záznamy na začiatku nevyzerajú esteticky príjemne. Zamerajte sa iba na pridanie záznamov, ktoré chcete zobraziť na začiatku.

Po nastavení obsahu MLS budete možno potrebovať tím podpory témy, ktorý vám pomôže pevne ho integrovať pomocou vlastného CSS..

Ukážka výpisov IDX zobrazených na webovej stránke o nehnuteľnostiach

Krok 4. Propagácia vašej webovej stránky o nehnuteľnostiach

Téma nehnuteľností WordPress a doplnok IDX vám poskytujú veľa možností na vytvorenie cieľového obsahu pre vyhľadávače.

Ak napríklad chcete zacieliť na konkrétne okolie, mesto alebo komunitu bývania, môžete pre svoje zoznamy vytvoriť konkrétne stránky.

Okrem zobrazovania výpisov môžete túto stránku ďalej optimalizovať pridaním užitočných informácií o tejto konkrétnej oblasti.

Ďalej by ste sa mali naučiť niektoré základné zručnosti WordPress SEO. Máme kompletného sprievodcu WordPress SEO s krok za krokom pre začiatočníkov, ktorý vás prevedie touto cestou.

Krok 5. Zachytávanie potenciálnych zákazníkov z vašej webovej stránky o nehnuteľnostiach

Vedúca generácia

Vedeli ste, že takmer 75% návštevníkov, ktorí uvidia váš web, ho už nikdy neuvidí? Nie je to vaša vina, je to len to, že internet je obrovský a každý deň sa pridáva viac webových stránok s cieľom zvýšiť konkurenciu.

Namiesto toho, aby ste potencionálnym kupujúcim nechali skĺznuť, musíte získať ich informácie.

Tu prichádza OptinMonster. Je to najlepší softvér na generovanie potenciálnych zákazníkov na svete a pomáha vám prevádzať príležitostných návštevníkov na potenciálnych klientov a potom klientov..

Pozrite sa, ako WoodSide Communities zarobilo 249 435 dolárov za menej ako 2 mesiace pomocou OptinMonster.

Ak chcete začať, možno budete chcieť vidieť tieto praktické tipy na generovanie potenciálnych klientov v oblasti nehnuteľností.

Ďalším užitočným nástrojom, ktorý potrebujete vo svojom arzenáli, sú WPForms. Je to najlepší doplnok kontaktného formulára WordPress a umožní vám ľahko pridať kontaktné formuláre pre každý záznam na vašom webe.

Krok 6. Zvládnutie schopností WordPress

Používanie programu WordPress je pomerne jednoduché, ale čas od času budete potrebovať pomoc. Našťastie existuje veľa bezplatnej pomoci online.

Samotný WPBeginner je najväčší web zdrojov WordPress na svete. Ponúkame veľa sprievodcov pre začiatočníkov, návody, návody a videá (všetky sú úplne zadarmo).

Tu je niekoľko užitočných zdrojov WPBeginner, ktoré by ste si mali uložiť ako záložku, aby ste sa mohli ďalej učiť WordPress.

 • Blog WPBeginner – tu zverejňujeme naše príručky WordPress, návody a sprievodcov krok za krokom.
 • Videá WPBeginner – tieto videá krok za krokom vám pomôžu naučiť sa WordPress RÝCHLE.
 • WPBeginner na YouTube – Potrebujete ďalšie video pokyny? Prihláste sa na odber nášho kanála YouTube s viac ako 100 000 odberateľmi a 7 miliónmi prehratí.
 • WPBeginner Dictionary – Najlepšie miesto pre začiatočníkov, aby sa mohli zoznámiť s jazykom WordPress.
 • Plán WPBeginner – pozrite si doplnky, nástroje a služby, ktoré používame na WPBeginner.
 • Ponuky WPBeginner – exkluzívne zľavy na produkty a služby WordPress pre používateľov WPBeginner.

Mnoho našich používateľov používa Google na nájdenie odpovedí na WPBeginner jednoduchým pridaním „wpbeginner“ na koniec hľadaného výrazu..

Dúfame, že vám tento článok pomohol naučiť sa, ako vytvoriť webovú stránku s nehnuteľnosťami IDX pomocou programu WordPress. Môžete tiež navštíviť náš zoznam základných doplnkov WordPress pre obchodné webové stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me