Galutinis „MailChimp“ ir „WordPress“ naudojimo vadovas

Ar norite sukurti el. Pašto sąrašą? Norite atsiųsti atnaujinimus el. Paštu savo abonentams, kai skelbiate naują tinklaraščio įrašą? „MailChimp“ yra viena iš pirmaujančių pasaulyje el. Pašto paslaugų teikėjų, ja ja naudotis ypač lengva. Šiame vadove parodysime, kaip naudoti „MailChimp“ ir „WordPress“, norint sulaukti daugiau abonentų.


„MailChimp“ ir „WordPress“

Kodėl reikia sudaryti el. Pašto sąrašą?

Daugiau nei 70% vartotojų, kurie apleidžia jūsų svetainę, greičiausiai niekada negrįš, nebent jie nusipirks ką nors iš jūsų arba jums pavyks juos užsiprenumeruoti jūsų el. Pašto sąraše..

El. Paštas yra asmeninis, asmeninis ir iki šiol tiesioginė bendravimo internete forma. Dauguma žmonių tikrina gautuosius daugiau nei jų socialinę mediją. El. Laiškas liks gautuosiuose, nebent vartotojas imsis veiksmų. Socialinėje žiniasklaidoje jūsų pranešimas bus palaidotas vartotojo laiko juostoje.

Peržiūrėkite mūsų vadovą, kodėl turėtumėte nedelsdami pradėti kurti savo el. Pašto adresus.

Kodėl verta naudoti „MailChimp“ su savo „WordPress“ svetaine?

Per daugelį metų mes nustatėme, kad „MailChimp“ yra viena iš pradedančiųjų draugiškų el. Pašto rinkodaros paslaugų. Kodėl? Nes ja naudotis labai lengva ir joje yra daugybė „WordPress“ integracijų.

Be to, jis yra labiausiai prieinamas pradedantiesiems, nes jis nemokamas, jei per mėnesį siųstate mažiau nei 12000 el. Laiškų arba turite mažiau nei 2000 prenumeratorių. Tai reiškia, kad galite pradėti iš karto nieko nemokėdami.

Augant abonentams (daugiau nei 2000), jūsų bus paprašyta atnaujinti sąskaitą į mokamą planą.

Be tiesiog el. Laiškų fiksavimo ir siuntimo, kai kurios kitos puikios „MailChimp“ funkcijos leidžia nustatyti RSS el. Pašto prenumeratai, kurti gražius el. Pašto šablonus, nustatyti automatinius atsakiklius ir stebėti el. Pašto kampanijų našumą naudojant išsamias analizės ataskaitas..

Darbo su „MailChimp“ pradžia

Norėdami prisijungti „MailChimp“ prie savo „WordPress“ svetainės, pirmiausia jums reikės „MailChimp“ paskyros.

Apsilankykite „MailChimp“ svetainėje ir spustelėkite mygtuką „Registracija nemokamai“.

Užpildykite savo el. Pašto adresą ir susikurkite savo vartotojo vardą / slaptažodį.

„MailChimp“ užsiregistruoti

Kai būsite prisijungę, būsite nukreipti į „MailChimp“ prietaisų skydelį.

Pirmojo el. Pašto sąrašo sudarymas

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti savo „MailChimp“ paskyroje, yra nustatyti el. Pašto sąrašą. „MailChimp“ prietaisų skydelyje spustelėkite mygtuką „Sukurti sąrašą“.

El. Pašto sąrašo kūrimas „MailChimp“

Jūsų bus paprašyta pateikti tokią informaciją kaip el. Pašto sąrašo pavadinimas, el. Pašto adresas, į kurį vartotojai gali atsakyti, priminimas žmonėms, kaip jie pateko į jūsų sąrašą, ir tt Užpildykite formą ir spustelėkite mygtuką Įrašyti..

Tai viskas, jūs sėkmingai sukūrėte savo pirmąjį el. Pašto sąrašą. Dabar jums reikia prijungti savo el. Pašto sąrašą prie „WordPress“, kad jūsų svetainės lankytojai galėtų užsiprenumeruoti.

Pridedant „MailChimp“ el. Pašto registracijos formas „WordPress“

„MailChimp“ tiekiama su integruota pagrindine prenumeratos forma. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti į „MailChimp“ paskyros puslapį Sąrašai. Kitas spustelėkite rodyklės žemyn mygtuką, esantį šalia savo el. Pašto sąrašo, ir pasirinkite prisiregistruoti formas.

Registracijos formos kodo gavimas iš „MailChimp“

Kitame puslapyje pamatysite keletą formų, kurias galite sugeneruoti. Turite spustelėti parinkimo mygtuką šalia įterptųjų formų.

Pasirinkite įterptas formas

Būsite nukreipti į nustatymų puslapį, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos laukus norite rodyti savo formoje, pakoreguoti formos plotį ir kitas parinktis. Baigę paprasčiausiai nukopijuokite įdėjimo kodą.

Nukopijuokite registracijos formos įterpimo kodą iš „MailChimp“

Dabar jums reikia apsilankyti „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelyje ir spustelėti Išvaizda »Valdikliai. Pridėkite teksto valdiklį prie „WordPress“ šoninės juostos ir įklijuokite registracijos formos kodą.

Registracijos formos kodo pridėjimas valdikliuose

Tai viskas. Dabar galite apsilankyti savo svetainėje ir pamatyti, kaip veikia „MailChimp“ registracijos forma.

„MailChimp“ registracijos el. Paštu forma

Gražių registracijos formų pridėjimas naudojant OptinMonster

Nors „WordPress“ pridėti pagrindinę „MailChimp“ registracijos formą yra gana lengva, tačiau priversti žmones prisijungti prie jūsų el. Pašto adresų sąrašo nėra. „WPBeginner“ mes naudojame „OptinMonster“ savo el. Pašto adresų sąrašui sudaryti. Galite perskaityti viską apie tai šioje byloje, kurioje mes padidinome savo el. Pašto abonentų skaičių 600% naudodamiesi „OptinMonster“.

„OptinMonster“ (@optinmonster) suteikia galimybę pridėti įvairių rūšių registracijos formas, tokias kaip iššokantįjį langelį, plūduriuojančią poraštės juostą, po skelbimo formas, šoninės juostos formas, skaidrių formos formas ir dar daugiau.

Galite atlikti A / B testavimą, taikymą puslapio lygiu, pasirinkti iš daugybės skirtingų šablonų ir netgi naudoti ketinimą išeiti.

Uždarykite „OptinMonster“ iššokantįjį langą

Mes sukūrėme „OptinMonster“, nes mums reikėjo „WordPress“ švino generavimo sprendimo, kurį būtų lengva naudoti ir pasiekti rezultatų.

„OptinMonster“ dirba su visais pagrindiniais el. Pašto rinkodaros teikėjais, įskaitant „MailChimp“.

„WordPress RSS“ informacinio biuletenio nustatymas „MailChimp“

Dabar, kai lankytojai prenumeruoja jūsų el. Pašto sąrašą, svarbu, kad atsiųstumėte jiems reguliarius atnaujinimus.

Visada galite prisijungti prie „MailChimp“ paskyros ir rankiniu būdu siųsti el. Laišką abonentams, tačiau naudodami „MailChimp“ taip pat galite nustatyti automatines kampanijas, kurios el. Paštu siunčia paskutinius jūsų tinklaraščio įrašus. Tai vadinama RSS informaciniu biuleteniu. (Žr. Mūsų vadovą apie RSS tiekimą „WordPress“.)

Jei jūs naudojote „FeedBurner“, norėdami siųsti el. Laiškus savo RSS abonentams, turite perskaityti, kodėl turėtumėte nustoti naudoti „FeedBurner“ ir pereiti prie „Feedburner“ alternatyvų. Tai taip pat parodo, kaip perkelti „FeedBurner“ abonentus į „MailChimp“.

Norėdami nustatyti RSS į el. Pašto kampaniją, pirmiausia turite prisijungti prie savo „MailChimp“ paskyros ir tada spustelėti Kampanijos »Sukurkite kampaniją.

Kampanijų kūrimas „MailChimp“

Kitame puslapyje „MailChimp“ parodys skirtingo tipo kampanijas, kurias galite sukurti. Turite pasirinkti kampaniją, paremtą RSS.

RSS kampanijos kūrimas „MailChimp“

Įveskite savo RSS sklaidos kanalo URL ir pasirinkite, kada norite siųsti automatinį el. Laišką. Galite siųsti kasdieninius, savaitinius ar net mėnesinius el. Laiškus. Taip pat galite pasirinkti el. Pašto adresą. Pasirinkę nustatymus, spustelėkite mygtuką Kitas, esantį apatiniame dešiniajame ekrano kampe, kad galėtumėte tęsti.

Įveskite RSS sklaidos kanalo URL ir pasirinkite el. Pašto laiką bei dažnumą

„MailChimp“ paprašys jūsų pasirinkti sąrašą. Pasirinkite sąrašą ir spustelėkite kitą mygtuką, jei norite tęsti kampanijos informaciją.

Pirmiausia turite nurodyti savo kampanijos pavadinimą. Po to pastebėsite, kad „MailChimp“ automatiškai užpildė didžiąją dalį laukų jums. Šie numatytieji nustatymai veiks daugumoje svetainių. Vis dėlto nedvejodami pritaikykite jį pagal savo poreikius. Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką Kitas.

RSS el. Pašto kampanijos nustatymas

Atlikdami kitą veiksmą, turėsite pasirinkti el. Pašto šabloną. Tam yra daug įvairių „MailChimp“ variantų. Pasirinkite jums tinkamiausią, spustelėdami šalia jo esantį mygtuką „Pasirinkti“.

„MailChimp RSS“ naujienlaiškio kampanijos šablono pasirinkimas

„MailChimp“ leis tiksliai suderinti el. Pašto dizainą. Galite pridėti savo logotipą, antraštės atvaizdą, pakeisti tekstą į savo svetainės reikalavimus. Paprastai prie savo el. Pašto šablono turite pridėti RSS antraštę ir RSS elementus.

Dizaino RSS el. Paštas

Baigę spustelėkite kitą mygtuką. Paskutiniame viršutiniame dešiniajame ekrano kampe spustelėkite mygtuką Išsaugoti ir išeiti.

Tai viskas, ką sėkmingai sukūrėte „WordPress RSS“ naujienlaiškis naudodamas „MailChimp“.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti naudotis „MailChimp“ su „WordPress“. Dabar, kai jau pradėjote kurti savo el. Pašto adresų sąrašą, galbūt norėsite peržvelgti mūsų vadovą, kaip išplėsti savo el. Pašto adresų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map