Kaip įdiegti “Facebook” pakartotinę rinkodarą / pakartotinį rinkodaros taškų naudojimą “WordPress”

Ar domitės retargetiniais skelbimais „Facebook“? Ar norite įdiegti „Facebook“ pakartotinės rinkodaros / nukreipimo tašką į „WordPress“? Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip įdiegti „Facebook“ pakartotinės rinkodaros / pertvarkymo tašką „WordPress“.


„Facebook“ retargeting pixel pridėjimas „WordPress“

Kodėl verta naudoti „Facebook Retargeting Pixel“, kad padidintumėte savo socialinę prieigą

Mūsų įkūrėjas ir generalinis direktorius Syed Balkhi paskelbė atvejo analizę apie tai, kaip 2015 m. WPBeginner „Facebook“ srautas padidėjo 332 proc..

Padidinę „Facebook“ puslapio įrašus naudodami „Facebook“ skelbimus, galite pasirinkti plačią tikslinę auditoriją. Pakartotinis žymėjimas leidžia susiaurinti auditoriją ir pasiekti geresnių rezultatų su mažesnėmis išlaidomis.

Galite rodyti savo skelbimus žmonėms, kurie jau domisi jūsų svetaine. Šie žmonės daug dažniau reaguoja į jūsų padidintus pranešimus ir skelbimus „Facebook“.

Kas yra „Facebook“ retargeting pixel?

Ar pastebėjote, kad po apsilankymo svetainėje jūs matote jų skelbimus „Facebook“? Tai vadinama retargeting arba remarketing.

Šios svetainės naudoja „Facebook“ retargeting technologiją, paprastai žinomą kaip „Facebook Pixel“.

Pakartotinis taškas neprideda nieko matomo jūsų svetainėje. Tai tiesiog siunčia naršyklės slapuką jūsų lankytojams.

Tai leidžia „Facebook“ atitolinti vartotojus, lankančius jūsų svetainę „Facebook“.

Pažvelkime, kaip galite pridėti „Facebook“ retargeting tašką prie savo „WordPress“ svetainės.

„Facebook“ retargeting pixel sukūrimas

Kad tai būtų lengva, sukūrėme vaizdo įrašų vadovėlį, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį, kurį galite žiūrėti žemiau.

Prenumeruokite „WPBeginner“

Tačiau jei norite tik laikytis teksto instrukcijų, tada galite sekti mūsų žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip įdiegti „Facebook“ Retargeting Pixel programoje „WordPress“..

Pirmiausia turite prisijungti prie „Facebook“ paskyros ir apsilankyti „Ads Manager“. Tada spustelėkite Įrankiai »Pikseliai sukurti „Facebook“ tašką.

„Facebook Pixel“ kūrimas

Spustelėjus mygtuką sukurti tašką, jis parodys iššokantįjį langą. Tiesiog įveskite savo pikselio pavadinimą, kuris gali būti jūsų įmonės ar produkto pavadinimas, tada paspauskite mygtuką sukurti vaizdo elementą, jei norite tęsti.

Įveskite „Facebook Pixel“ pavadinimą

Pamatysite sėkmės pranešimą su unikaliu pikselio ID.

Jei kažkas kitas tvarko techninius dalykus jūsų svetainėje, tada galite atsiųsti jiems el. Pašto adresą el. Paštu. Kitu atveju spustelėkite mygtuką „Įdiegti„ Pixel Now ““, kad jį įdiegtumėte patys.

„Facebook Pixel“ yra paruoštas diegti

Dabar „Facebook“ parodys „Pixel“ kodą, kurį turite įdiegti savo „WordPress“ svetainėje. Tiesiog nukopijuokite taškų kodą, ir mes jums parodysime, kaip jį įdiegti „WordPress“.

Nukopijuokite „Facebook Pixel“ kodą

„Facebook Pixel“ diegimas „WordPress“

„Facebook Pixel“ kodą turite pridėti prieš pat „WordPress“ temą.

Lengviausias būdas tai padaryti yra naudojant „Įterpti antraštes ir poraštes“ papildinį. Įdiegę ir suaktyvinę papildinį, turite pereiti į Nustatymai »Įdėkite antraštes ir poraštes puslapis.

„Facebook“ vaizdo elementų kodo pridėjimas naudojant „WordPress“ įterpimo antraštes ir poraštės papildinį

Galite įklijuoti „Facebook Pixel“ kodą antraštės skiltyje ir spustelėkite išsaugojimo mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus. Išsamias instrukcijas rasite mūsų vadove, kaip pridėti antraštę ir poraštės kodą „WordPress“.

Tai viskas, jūs sėkmingai įdiegėte „Facebook Pixel“ savo „WordPress“ svetainėje.

Premijos žingsnis: pasirinktinių auditorijų kūrimas naudojant „Facebook Pixel“

Dabar, kai sėkmingai įdiegėte „Facebook Pixel“ savo „WordPress“ svetainėje. Kitas žingsnis yra sukurti pritaikytas auditorijas jūsų pakartotinio taikymo kampanijoms „Facebook“.

Pasirinktinės auditorijos leidžia nukreipti vartotojus, kuriuos jau žinote apie savo „Facebook“ skelbimus. Šie vartotojai gali būti jūsų svetainės lankytojai, vartotojai, kuriems patinka jūsų puslapis, arba vartotojai, kurie užsiregistravo jūsų adresų sąraše.

Štai taip galite sukurti tinkintas auditorijas „Facebook“.

Tiesiog apsilankykite „Facebook Ads Manager“ informacijos suvestinėje ir eikite į Įrankiai »Auditorijos skyrius.

„Facebook“ tinkintos auditorijos

Tai atvers iššokantįjį langą, kuriame reikia pasirinkti auditoriją, kuriai norite skirti „Facebook“.

Galite pasirinkti klientų sąrašą, svetainės lankomumą ar programos veiklą. Siekdami šio vadovo, mes pasirinksime svetainės lankomumą.

Pasirinkite pasirinktinės auditorijos tipą

Dabar „Facebook“ jūsų paklaus, į kurią svetainės auditoriją norite nukreipti. Galite pasirinkti visus svetainės lankytojus, žmones, kurie lankosi konkrečiuose puslapiuose, žmones, kurie nelanko konkrečių puslapių ir pan. Taip pat galite sukurti pasirinktinius derinius.

Auditorijos pasirinkimas iš interneto srauto

Toliau reikia pasirinkti dienų skaičių. Galiausiai turite pateikti auditorijos vardą. Naudokite tai, kas padeda lengvai atpažinti šią auditoriją savo įžvalgose.

Baigę spustelėkite mygtuką sukurti auditoriją, kad baigtumėte kurti savo pirmąją pasirinktinę auditoriją.

Pakartokite procesą, kad sukurtumėte daugiau pasirinktinių auditorijų, naudodami „Facebook“ nukreipimą.

Skelbimų rodymas individualiai auditorijai naudojant „Facebook Retargeting Pixel“

Tikrosios linksmybės prasideda nuo jūsų pasirinktų auditorijų įtraukimo naudojant „Facebook“ skelbimus.

Pradėkite kurdami naują skelbimą „Facebook“. Siekdami skirtingų tikslų, galite rodyti skirtingos rūšies skelbimus. Kaip padidinti savo puslapių įrašus, nukreipti srautą į savo svetainę, padidinti konversiją ir pan.

Kurdami skelbimą, priklausomai nuo to, kokį tikslą pasirinksite, tam tikru metu galėsite pasirinkti tikslinę auditoriją.

Toje pačioje auditorijos atrankoje „Facebook“ parodys pasirinktinę auditoriją, ir jūs galite pasirinkti ją nukreipti į savo reklamos kampaniją.

Pasirinktinės auditorijos perorientavimas „Facebook“

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums įdiegti „Facebook“ pakartotinės rinkodaros / nukreipimo tašką į „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip įdiegti ir nustatyti „Facebook“ komentarus „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me