Kaip įdiegti ir nustatyti „WordPress“ svetainių tinklą

Ar norite nustatyti ir įdiegti „WordPress“ kelių svetainių tinklą? „WordPress“ yra įmontuota galimybė sukurti kelias svetaines naudojant tą patį „WordPress“ diegimą.


„WordPress“ kelių svetainių tinklą naudoja tinklaraščiai, mokyklos ir įmonės, kuriems reikia paleisti atskiras svetaines, tačiau norinčias jas valdyti po viena prietaisų skydeliu..

Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip tinkamai įdiegti ir nustatyti „WordPress“ kelių svetainių tinklą.

Kaip įdiegti ir nustatyti „WordPress“ kelių svetainių tinklą

Kadangi tai yra išsamus straipsnis, mes pridėjome, kad būtų lengviau naršyti:

„WordPress“ kelių svetainių pagrindai

  „WordPress“ svetainių diegimas ir nustatymas

   „WordPress“ kelių svetainių konfigūracijos parametrai

    Numatytojo turinio, temos ir papildinių nustatymas

     Trikčių šalinimas ir DUK

      Kas yra „WordPress“ kelių svetainių tinklas?

      „WordPress Multisite“ tinklas leidžia paleisti ir valdyti kelias „WordPress“ svetaines ar tinklaraščius iš vienos „WordPress“ diegimo.

      Tai suteikia galimybę akimirksniu sukurti naujas svetaines ir jas valdyti naudojant tą patį vartotojo vardą ir slaptažodį. Jūs netgi galite leisti kitiems vartotojams prisiregistruoti ir kurti savo tinklaraščius jūsų domene.

      „WordPress“ kelių svetainių tinkle yra išplėstiniai nustatymai, kuriuos galite naudoti tinkindami kiekvieną savo tinklo svetainę / tinklaraštį.

      Privalumai naudojant „WordPress“ kelių svetainių tinklą

      Daugeliu atvejų „WordPress“ kelių svetainių tinklas gali būti naudingesnis nei kelių autonominių „WordPress“ svetainių valdymas. Čia pateikiami keli „WordPress“ kelių svetainių tinklo naudojimo pranašumai:

      1. Kaip tinklo administratorius, galite lengvai valdyti kelias svetaines naudodami vieną informacijos suvestinę.
      2. Kiekviena tinklo svetainė gali turėti savo administratorius. Svetainės administratoriai galės valdyti tik savo svetainę.
      3. Vienu atsisiuntimu galite įdiegti papildinius / temas ir suaktyvinti jas keliose svetainėse.
      4. Kelių svetainių tinklas taip pat palengvina atnaujinimų valdymą. Jums reikia atnaujinti tik „WordPress“, papildinius ar temas viename pagrindiniame diegime.

      Trūkumai naudojant „WordPress“ kelių svetainių tinklą

      Sukurti „WordPress“ kelių svetainių tinklą ne visada naudinga tvarkant kelias svetaines. Čia yra keletas trūkumų, kuriuos turėtumėte atsiminti prieš nustatydami daugiavietį tinklą.

      1. Visos tinklo svetainės naudoja tuos pačius išteklius. Tai reiškia, kad kai jūsų tinklas neveikia, mažėja ir visos kitos svetainės.
      2. Tvarkyti srautą ir serverio išteklius pradedantiesiems vartotojams nėra lengva. Jei viena iš jūsų svetainių gaus netikėtą srautą, tai paveiks visas kitas tinklo svetaines.
      3. Jei viena svetainė bus nulaužta, tai reiškia, kad visos jūsų tinklo svetainės bus nulaužtos.
      4. Kai kurie „WordPress“ papildiniai gali neveikti daugialypiame tinkle.
      5. Visi žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai netinkamai palaiko „WordPress“ kelių svetainių tinklą, o tai riboja jūsų galimybes. Apie tai plačiau kalbėsime vėliau straipsnyje.

      Kam reikalingas „WordPress“ kelių svetainių tinklas?

      Vien todėl, kad valdote kelias „WordPress“ svetaines, dar nereiškia, kad turite pradėti naudotis kelių svetainių tinklu.

      Yra trečiųjų šalių įrankiai, skirti valdyti kelias „WordPress“ svetaines iš vienos informacijos suvestinės. Tokie įrankiai kaip „InfiniteWP“ ar „iThemes Sync“ palengvina kelių „WordPress“ svetainių priežiūrą po vienu stogu neperjungiant iš vienos svetainės į kitą.

      Štai keletas scenarijų, kai prasminga kurti kelių svetainių tinklą:

      1. Žurnalo svetainė su skirtingais skyriais, kuriuos tvarko skirtingos komandos.
      2. Verslo svetainė su potipiais įvairioms vietoms ir filialams.
      3. Vyriausybinės ar ne pelno svetainės gali naudoti „WordPress“ svetaines įvairiuose departamentuose, vietose ir regionuose.
      4. Savo tinklaraščių, veikiančių keliuose padomeniuose, tinklas.
      5. Mokyklos ir kolegijos, leidžiančios studentams kurti savo tinklaraščius mokyklų serveriuose.

      Reikalavimai „WordPress“ kelių svetainių tinklui

      Visos „WordPress“ kelių svetainių tinkle esančios svetainės naudoja tuos pačius serverio išteklius. Tai reiškia, kad svarbiausias dalykas, kurio jums reikės, yra geras „WordPress“ priegloba.

      Jei planuojate turėti tik kelias svetaines, kuriose mažai srauto, tuomet tikriausiai galite atsikratyti bendro naudojimo.

      Tačiau dėl kelių svetainių pobūdžio jums reikės VPS prieglobos arba dedikuoto serverio, nes jūsų svetainėse daugės.

      Mes rekomenduojame „Bluehost“, nes jie siūlo ir bendrą hostingą, ir VPS / skirtus serverius, be to, jie yra vienas iš oficialių „WordPress“ prieglobos partnerių.

      Jei ieškote alternatyvos, tada „SiteGround“ ir „WP ​​Engine“ teikia puikias paslaugas „WordPress“ kelių svetainių tinkle.

      Be žiniatinklio prieglobos, jums reikės pagrindinių žinių, kaip įdiegti „WordPress“ ir redaguoti failus naudojant FTP.

      Domeno struktūros pasirinkimas jūsų kelių tinklalapių tinkle

      „WordPress“ kelių svetainių tinkle galite pridėti naujų svetainių naudodami padomenius arba pakatalogius.

      Padomenio pavyzdys:
      http://site1.example.com

      Pakatalogio pavyzdys:
      http://example.com/site1/

      Jei pasirinksite padomenius, savo serveryje turėsite sukonfigūruoti pakaitinius padomenius. Mes jums parodysime, kaip tai padaryti kitame žingsnyje.

      Kita vertus, jei savo tinklo svetainėms pasirenkate pakatalogius ar keliais pagrįstus URL, tuomet galite praleisti kitą veiksmą.

      „Wildcard“ padomenių nustatymas

      Jei nuspręsite naudoti padomenius daugialypiame tinkle esančiose svetainėse, tada turėsite sukonfigūruoti pakaitos padomenius savo daugialypiame tinkle.

      Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite prisijungti prie savo „WordPress“ prieglobos paskyros „cPanel“ prietaisų skydelio. Po to turite slinkti žemyn iki skyriaus „Domenai“ ir spustelėti „Subdomenai“.

      Laukinių kortelių padomenių nustatymas

      Pastaba: Atsižvelgiant į žiniatinklio prieglobos paslaugą, „cPanel“ prietaisų skydas gali atrodyti šiek tiek kitaip nei aukščiau pateiktoje ekrano kopijoje. Ši ekrano kopija yra iš „Bluehost“ esančio „cPanel“.

      Kitame puslapyje turite įvesti „*“ ženklą į padomenio lauką ir išskleidžiamajame meniu pasirinkti pagrindinį domeną..

      Pridedamas pakaitos padomenis

      „Cpanel“ automatiškai aptinka dokumento šaknį ir parodys jį žemiau esančiame lauke. Dabar spustelėkite mygtuką „Sukurti“, jei norite pridėti pakaitos pakaitalą.

      Įgalinama „WordPress“ kelių svetainių funkcija

      „Multisite Network“ funkcija yra integruota su kiekvienu „WordPress“ diegimu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti ir nustatyti „WordPress“ taip, kaip įprastai. Po to jums tiesiog reikia įjungti daugialypės terpės funkciją.

      Taip pat bet kurioje esamoje „WordPress“ svetainėje galite įjungti kelių svetainių funkciją. Prieš įgalindami keliose svetainėse, nepamirškite sukurti visos „WordPress“ svetainės atsarginės kopijos.

      Norėdami įjungti „Multisite“, prisijunkite prie savo svetainės naudodami FTP klientą arba „cPanel“ failų tvarkyklę ir atidarykite redaguoti failą „wp-config.php“..

      Prie wp-config.php failo priešais / * turite pridėti šį kodą: Štai viskas, liaukitės redaguoti! Linksmų tinklaraščių. * / eilutė.

      / * Daugiavietė * /
      apibrėžti (‘WP_ALLOW_MULTISITE’, tiesa);

      Baigę galite išsaugoti ir įkelti savo wp-config.php failą atgal į serverį.

      Šis kodas tiesiog įgalina kelių svetainių funkciją jūsų „WordPress“ svetainėje. Įjungę vis tiek turėsite sukonfigūruoti daugialypį tinklą.

      „WordPress“ kelių svetainių tinklo nustatymas

      Dabar, kai savo „WordPress“ svetainėje sėkmingai įjungėte „Multisite Network“ funkciją, laikas nustatyti savo tinklą.

      Jei nustatote kelių svetainių tinklą esamoje „WordPress“ svetainėje, turėsite išaktyvinti visus savo svetainės papildinius..

      Tiesiog apsilankykite Įskiepiai »Įdiegti papildiniai puslapyje ir pasirinkite visus papildinius. Išskleidžiamajame meniu „Masiniai veiksmai“ turite pasirinkti „Išjungti“ ir paspausti mygtuką „Taikyti“..

      Išjungti papildinius

      Dabar galite pereiti prie Įrankiai »Tinklo sąranka puslapis, kad sukonfigūruotumėte savo kelių svetainių tinklą.

      „WordPress“ kelių svetainių tinklo sąranka

      Tinklo sąrankos ekrane pamatysite pranešimą, kad jums reikia serverio „Apache“ mod_rewrite modulio. Šis modulis yra įdiegtas ir įjungtas visiems geriausiems „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjams.

      Kitas dalykas, kurį turite padaryti, yra pasakyti „WordPress“, kokią domeno struktūrą naudosite savo tinklo svetainėms, pvz. Padomeniai arba pakatalogiai.

      Po to turėtumėte pateikti savo tinklo pavadinimą ir įsitikinti, kad tinklo administratoriaus el. Pašto adresas yra teisingas.

      Norėdami tęsti, spustelėkite diegimo mygtuką.

      „WordPress“ dabar parodys jums kodą, kurį turite pridėti atitinkamai prie savo wp-config.php ir .htaccess failų..

      Pridėkite kodą prie wp-config ir .htaccess failų

      Galite nukopijuoti ir įklijuoti kodą į šiuos du failus „cPanel“ naudodami FTP klientą arba failų tvarkyklę.

      Po to turėsite dar kartą prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės, kad patektumėte į daugialypį tinklą.

      Tinklo parametrų konfigūravimas

      Dabar, kai jau nustatėte kelių tinklalapių tinklą, laikas konfigūruoti tinklo parametrus.

      Norėdami pakeisti tinklo nustatymus, pridėti naujų svetainių ir sukonfigūruoti kitus nustatymus, turite pereiti į „Tinklo informacijos suvestinę“.

      Kai perkelsite pelę į „Mano svetainių“ meniu, esantį administratoriaus įrankių juostoje, pasirodys išskleidžiamasis meniu. Spustelėkite Tinklo administratorius »prietaisų skydelis.

      Tinklo administratoriaus informacijos suvestinė

      Tai nuves jus į kelių svetainių tinklo informacijos suvestinę. Pastebėsite, kad yra naujų meniu punktų, skirtų valdyti daugialypį tinklą. Taip pat pamatysite prietaisų skydelio valdiklį „Šiuo metu“, kuris leidžia jums sukurti naują svetainę ir pridėti naujų vartotojų.

      Tinklo prietaisų skydelis

      Norėdami sukonfigūruoti tinklo nustatymus, turite spustelėti „Nustatymų“ nuorodą administratoriaus šoninėje juostoje.

      Pirmoji tinklo nustatymų puslapio parinktis yra nustatyti savo svetainės pavadinimą ir administratoriaus el. Pašto adresą. Šie laukai bus automatiškai užpildyti tinklo pavadinimu ir administratoriaus el. Laiškais, kuriuos įvedėte sąrankos metu.

      Ryšio nustatymai

      Savo daugialypio tinklo atidarymas registracijai

      Tinklo nustatymų puslapio skyrius „Registracijos nustatymai“ yra bene svarbiausias jūsų tinklo sąrankos nustatymas.

      Pagal numatytuosius nustatymus tinkle yra išjungtos tiek vartotojo, tiek svetainės registracijos.

      Galite pasirinkti atidaryti savo svetainę vartotojų registracijai, leisti esamiems vartotojams kurti naujas svetaines arba leisti registruotis tiek vartotojui, tiek svetainei.

      „WordPress“ kelių svetainių registracijos nustatymai

      Jei atidarote savo daugialypį tinklą registracijai, tada galite pažymėti langelį šalia parinkties „Registracijos pranešimas“, jei norite gauti pranešimus el. Paštu kiekvieną kartą, kai įregistruojamas naujas vartotojas ar svetainė.

      Jei norite leisti atskiriems svetainių administratoriams pridėti naujų vartotojų į savo svetaines, tada galite pažymėti langelį šalia parinkties „Pridėti naujų vartotojų“..

      Registracijos galimybės

      Ribota el. Pašto registravimo parinktis leidžia apriboti svetainės ar vartotojo registraciją tik tam tikrų domenų el. Pašto adresais. Tai ypač naudinga, jei norite leisti tik jūsų organizacijos žmonėms registruotis ir kurti vartotojus ar svetaines.

      Panašiai galite uždrausti registruoti ir tam tikrus domenus.

      Nauji svetainės nustatymai

      Skyriuje „Nauji svetainės nustatymai“ galite konfigūruoti numatytasias parinktis naujoms svetainėms, sukurtoms jūsų daugialypiame tinkle.

      Šiuose parametruose galite modifikuoti pasveikinimo el. Laiškus ir pirmojo numatytojo įrašo, puslapio ir komentarų turinį.

      Nauji svetainės nustatymai

      Kaip tinklo administratorius, bet kada galite pakeisti šiuos nustatymus.

      Įkelkite savo kelių svetainių tinklo nustatymus

      Jums svarbu nepamiršti naudoti savo serverio išteklių. Skiltyje „Įkėlimo nustatymai“ galite apriboti bendrą vietos plotą, kurį svetainė gali naudoti įkėlimui.

      Numatytoji vertė yra 100 MB, kuri tikriausiai tinka bent 100 nuotraukų įkėlimui. Galite padidinti arba sumažinti šią vietą, atsižvelgiant į tai, kiek vietos diske turite.

      Įkelkite nustatymus

      Numatytieji įkėlimo failų tipai yra vaizdai, garso, vaizdo ir pdf failai. Galite pridėti papildomų failų tipų, jei norite, pvz., Doc, docx, odt ir kt.

      Po to galite pasirinkti failo dydžio apribojimą, kad vartotojai negalėtų įkelti nepaprastai didelių failų į serverį.

      Papildinio meniu nustatymai

      Tada galite pereiti prie meniu nustatymų. Tai leis jums įjungti tinklo svetainių papildinių skyriaus administracinį meniu.

      Rodyti arba slėpti papildinių meniu svetainių administratoriams

      Įjungus tai, atitinkamų svetainių administratoriams bus rodomas papildinių meniu. Jie gali įjungti arba išjungti papildinį savo atskirose svetainėse, tačiau negali įdiegti naujų papildinių.

      Kai būsite patenkinti visais konfigūracijos parametrais, būtinai spustelėkite mygtuką „Išsaugoti pakeitimus“.

      Naujų svetainių įtraukimas į „WordPress“ svetainių tinklą

      Norėdami įtraukti naują svetainę į savo „WordPress“ kelių svetainių tinklą, tiesiog spustelėkite „Svetainės“, esantį apačioje Mano svetainės »Tinklo administratorius meniu administratoriaus įrankių juostoje.

      Naujų svetainių įtraukimas į „WordPress“ kelių svetainių tinklą

      Tai parodys jūsų dabartinio daugialypės terpės diegimo svetainių sąrašą. Pagal numatytuosius nustatymus jūsų pagrindinė svetainė yra išvardinta kaip vienintelė svetainė „WordPress“ kelių svetainių tinkle.

      Norėdami pridėti naują svetainę, spustelėkite viršuje esantį mygtuką „Pridėti naują“.

      Pridėti naują svetainę

      Puslapyje „Pridėti naują svetainę“ turite nurodyti svetainės adresą. Nereikia įvesti viso adreso, tik tos dalies, kurią norite naudoti kaip padomenį ar pakatalogį.

      Tada turite pridėti svetainės pavadinimą ir įvesti svetainės administratoriaus el. Pašto adresą.

      Pridedama nauja svetainės informacija

      Galite pridėti ir kitą administratoriaus el. Pašto adresą, kurį šiuo metu naudojate savo kelių tinklalapių tinklui tvarkyti.

      Jei el. Pašto adresas šiuo metu nenaudojamas kitas vartotojas, tada „WordPress“ sukurs naują vartotoją ir išsiųs vartotojo vardą ir slaptažodį į jūsų įvestą el. Pašto adresą.

      Baigę spustelėkite mygtuką „Pridėti svetainę“.

      Nauja svetainė bus įtraukta į jūsų „WordPress“ kelių svetainių tinklą. Kaip tinklo administratorius, gausite ir naują svetainės registracijos el. Laišką.

      Jei sukūrėte naują vartotoją, tada jis gaus el. Laišką su instrukcijomis, kaip nustatyti naują slaptažodį ir prisijungimą.

      Temų ir papildinių įtraukimas į savo daugialypį tinklą

      Pagal numatytuosius nustatymus individualūs kelių svetainių administratoriai negali patys įdiegti temų ir papildinių.

      Kaip tinklo administratorius, galite įdiegti atitinkamus papildinius ir temas, kad jis būtų prieinamas visoms jūsų tinklo svetainėms.

      Temų diegimas jūsų kelių tinklalapių tinkle

      Norėdami pridėti temų, eikite į Mano svetainės »Tinklo administratorius» Temos puslapis.

      Įdiegtos temos jūsų „WordPress“ kelių svetainių tinkle

      Šiame puslapyje pamatysite šiuo metu įdiegtų „WordPress“ tinklalapio temų sąrašą.

      Temą galite padaryti prieinamą kitoms svetainėms, spustelėdami tos temos parinktį „Įgalinti tinklą“. Be to, temą galite išjungti spustelėdami temos saitą „Išjungti tinklą“. Pastaba: Tinklo išjungimo parinktis pasirodys tik įjungus temą.

      Norėdami pridėti naują temą, turite spustelėti mygtuką „Pridėti naują“ ekrano viršuje ir įdiegti „WordPress“ temą, kaip tai darytumėte paprastai..

      Įdiegę naują temą, galėsite parinktį „Tinklą įgalinti“ padaryti ją prieinamą kitoms savo tinklo svetainėms..

      Jei jums reikia rekomendacijų, kurias temas padaryti prieinamas jūsų tinklui, pasižiūrėkite į mūsų geriausias WordPress temas, kurias galite naudoti,.

      • Geriausios nemokamos „WordPress“ tinklaraščio temos
      • Geriausios nemokamos „WordPress“ fotografijos temos
      • Geriausios „WordPress“ daugiafunkcinės temos

      Numatytosios daugialypės terpės tinklo nustatymas

      Pridėję keletą temų, „WordPress“ vis tiek suaktyvins numatytąją „WordPress“ temą kiekvienai naujai svetainei.

      Jei norite, kad kita tema būtų numatytoji naujų svetainių tema, tuomet prie savo wp-config.php failo turite pridėti šį kodą:.

      // Numatytosios temos nustatymas naujoms svetainėms
      apibrėžti (‘WP_DEFAULT_THEME’, ‘tavo tema’);

      Pakeiskite savo temą savo temos pavadinimu. Turėsite naudoti temos aplanko pavadinimą, kurį galite sužinoti pažiūrėję į / wp-content / themes / aplanką.

      Įdiegti papildinius jūsų kelių tinklalapių tinkle

      Panašiai galite aplankyti Mano svetainės »Tinklo administratorius» Įskiepiai puslapyje, kad įdiegtumėte papildinius, ir spustelėkite nuorodą „Tinklas suaktyvinti“, esančią žemiau kiekvieno papildinio, kad suaktyvintumėte juos savo daugialypiame tinkle.

      Tinkle suaktyvinkite papildinius „WordPress“ svetainėje

      Toliau pateikiami keli esminiai „WordPress“ papildiniai, kuriuos rekomenduojame kiekvienai svetainei:

      • „WPForms“ – tai geriausias „WordPress“ kontaktinės formos papildinys ir leidžia greitai sukurti gražias formas naudojant paprastą „drag and drop“ formų kūrimo įrankį.
      • „Yoast SEO“ – tai pats išsamiausias „WordPress“ SEO įskiepis rinkoje ir padės pritraukti daugiau lankytojų iš paieškos sistemų.
      • „SeedProd“ – svetainės administratoriai gali norėti pamatyti netrukus pasirodysiantį puslapį, kai jie dirba savo svetainėse. „SeedProd“ suteikia jiems galimybę pridėti gražius greitai pasiekiamus ir techninės priežiūros režimo nukreipimo puslapius
      • „WP Mail SMTP“ – „WP Mail SMTP“ padeda išspręsti „WordPress“ nesiunčiamo el. Pašto problemos, naudojant SMTP serverį, norint siųsti svarbius daugialypės registracijos ir pranešimų el. Laiškus..

      Norėdami gauti daugiau rekomendacijų dėl įskiepių, skaitykite visų tinklalapių pagrindinių „WordPress“ papildinių sąrašą.

      Pastaba: Jei anksčiau „Tinklo nustatymuose“ įgalinote svetainių administratorių parinktį „Papildinių meniu“, tada svetainės administratoriai gali patys įjungti arba išjungti įdiegtus papildinius. Svetainės administratoriai negali patys ištrinti ar įdiegti naujo papildinio.

      Numatytojo turinio pridėjimas prie kelių svetainių

      Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ leidžia redaguoti kiekvienos daugialypės terpės tinklo numatytąjį turinį. Gali eiti į Nustatymai »Tinklo nustatymai puslapyje ir pridėkite juos skiltyje „Nauji svetainės nustatymai“.

      Naujos svetainės numatytosios vertės

      Galite redaguoti numatytojo įrašo, puslapio ir komentaro turinį. Mes rekomenduojame pakeisti numatytąjį turinį kažkuo naudingesniu jūsų svetainės administratoriams.

      Ką daryti, jei norėtumėte, kad kiekvienoje naujoje svetainėje būtų pridėtas papildomas numatytasis turinys?

      Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ nesuteikia galimybės sukurti papildomo numatytojo turinio naujoms svetainėms. Jei norite tai padaryti, turėsite pridėti pasirinktinį kodą savo „WordPress“ svetainėje.

      Šiame pavyzdyje pridėsime naują numatytąjį puslapį, kuris bus sukurtas kiekvienai naujai svetainei.

      add_action (‘wpmu_new_blog’, ‘wpb_create_my_pages’, 10, 2);

      funkcija wpb_create_my_pages ($ blog_id, $ user_id) {
      switch_to_blog ($ blog_id);

      // sukurkite naują puslapį
      $ page_id = wp_insert_post (masyvas (
      ‘post_title’ => „Apie“,
      ‘pašto_pavadinimas’ => ‘apie’,
      ‘post_content’ => Tai yra apie puslapį. Tai galite naudoti norėdami prisistatyti savo skaitytojams arba tiesiog ištrinti “.,
      ‘post_status’ => ‘skelbti’,
      ‘post_author’ => $ user_id, // arba "1" (super-admin?)
      ‘post_type’ => ‘puslapis’,
      ‘menu_order’ => 1,
      ‘comment_status’ => ‘uždaryta’,
      ‘ping_status’ => ‘uždaryta’,
      ));

      rest_current_blog ();
      }

      Tą patį kodą galite naudoti su nedidelėmis modifikacijomis, kad sukurtumėte numatytuosius naujų svetainių įrašus. Patikrinkite šį kodą:

      add_action (‘wpmu_new_blog’, ‘wpb_create_my_pages’, 10, 2);

      funkcija wpb_create_my_pages ($ blog_id, $ user_id) {
      switch_to_blog ($ blog_id);

      // sukurkite naują puslapį
      $ page_id = wp_insert_post (masyvas (
      ‘post_title’ => „Dienoraščio įrašo pavyzdys“,
      ‘pašto_pavadinimas’ => „dienoraščio pavyzdys“,
      ‘post_content’ => Tai tik dar vienas tinklaraščio pavyzdys. Nesivaržykite jo ištrinti. “,
      ‘post_status’ => ‘skelbti’,
      ‘post_author’ => $ user_id, // arba "1" (super-admin?)
      ‘post_type’ => ‘skelbti’,
      ));

      rest_current_blog ();
      }

      „WordPress“ svetainių problemų šalinimas

      Dažniausiai pasitaikančios „WordPress“ kelių svetainių tinklo sąrankos problemos kyla dėl neteisingos pakaitos padomenių konfigūracijos ir domenų žemėlapių sudarymo problemų. Prieš nustatydami daugialypę svetainę, įsitikinkite, kad jūsų žiniatinklio priegloba palaiko pakaitinių pakaitalų domenus.

      Toliau pateikiamos kelios kitos bendros problemos ir greiti jų taisymai.

      Pašalinti prisijungimo problemas keliuose svetainės diegimuose

      Kita dažna problema yra ta, kad naudojant „WordPress“ svetainę su pakatalogiais, kai kurie vartotojai negali prisijungti prie savo svetainių administratoriaus srities pridėję reikiamą kodą į failą wp-config.php..

      Norėdami tai išspręsti, pabandykite pakeisti

      apibrėžti (‘SUBDOMAIN_INSTALL’, klaidinga);

      eilutė wp-config.php faile su

      define (‘SUBDOMAIN_INSTALL’, ‘false’);

      Raskite nepatvirtintus vartotojus

      Kita problema, su kuria jūs galite susidurti, – nepavyksta rasti vartotojų, kurie užsiregistravo jūsų tinkle, bet negavo aktyvinimo el. Pašto. Norėdami išspręsti šią problemą, skaitykite mūsų vadovą, kaip rasti laukiančius nepatvirtintus vartotojus „WordPress“.

      Eksportuojama svetainė iš daugialypės svetainės į savo „WordPress“ diegimą

      Vėliau tam tikru metu jūs ar kitas svetainės savininkas gali norėti eksportuoti svetainę iš daugialypės terpės į savo „WordPress“ diegimą. Tai galima lengvai padaryti. Išsamias instrukcijas rasite mūsų vadove, kaip perkelti svetainę iš „WordPress“ daugialypės svetainės į vieną diegimą.

      Taip pat galite pasižymėti mūsų galutinį vadovą apie įprastas „WordPress“ klaidas ir kaip jas ištaisyti. Tai padės sutaupyti daug laiko greitai ištaisant dažniausiai pasitaikančias „WordPress“ problemas.

      DUK apie „WordPress“ svetainę

      Daugelis mūsų vartotojų uždavė mums daugybę klausimų apie „WordPress“ svetainių tinklą ir kaip juo efektyviau naudotis. Žemiau yra dažniausiai užduodami klausimai, į kuriuos mes atsakėme.

      1. Ar galėčiau geriau valdyti savo svetaines naudodamas kelių svetainių tinklą?

      Tiesą sakant, atsakymas tikrai priklauso nuo jūsų naudojimo scenarijaus.

      Pvz., Jei jūsų svetainės nėra susijusios viena su kita, tuomet jums geriau būtų naudoti kelis svetainių tvarkymo įrankius, tokius kaip „InifiteWP“..

      Jei tvarkysite kelias restoranų tinklo, universiteto ar internetinio žurnalo svetaines, „WordPress“ svetainė bus efektyvesnė.

      2. Ar dėl „WordPress“ svetainių mano svetainės įkeliamos greičiau?

      Vėlgi tai priklauso nuo kelių veiksnių. Geresnis „WordPress“ priegloba, turinti daug serverio išteklių, leis svetainėms būti greitesnėms, tačiau vėlgi naudojant šiuos išteklius, atskiros „WordPress“ svetainės taip pat veiks greičiau.

      Tačiau bendrojo serverio paskyroje srauto padidėjimas padidins atminties naudojimą ir sulėtins visų svetainių, esančių daugialypiame tinkle, tuo pačiu metu. Norėdami pagerinti kelių svetainių greitį, skaitykite mūsų „WordPress“ našumo ir greičio optimizavimo vadovą.

      3. Ar galiu įtraukti internetinę parduotuvę į „WordPress“ svetainę?

      Taip, galite pridėti internetinę parduotuvę „WordPress“ kelių svetainių tinkle. Greičiausiai tam naudosite el. Prekybos papildinį, pvz., „WooCommerce“, kuris suderinamas su „WordPress“ svetainėmis.

      4. Ar galiu įdiegti „x papildinį“ savo „WordPress“ svetainėje?

      Kai kurie „WordPress“ papildiniai gali būti nesuderinami su „WordPress“ svetainėmis. Paprastai įskiepių autoriai tai mini įskiepio svetainėje ir galite išvengti papildinio, kuris gali neveikti keliuose tinklalapiuose, įdiegimo. Tačiau jei jis nepaminėtas, galima drąsiai manyti, kad jis suderinamas su daugeliu svetainių.

      4. Kaip pasidalyti vartotojo prisijungimus ir vaidmenis visame tinklalapyje?

      Pagal numatytuosius nustatymus vienoje svetainėje registruotas vartotojas negali užsiregistruoti ar būti įtrauktas į kitą to paties tinklo svetainę. Taip yra todėl, kad jie jau yra registruoti bendroje „WordPress“ duomenų bazėje. Tačiau jie neturi jokių vartotojo vaidmens privilegijų kitose svetainėse.

      Norėdami sinchronizuoti vartotojus visame tinkle, galite naudoti trečiųjų šalių įskiepius, pvz., „WP Multisite User Sync“. Vis dėlto turite būti atsargūs, nes galite suteikti kažkam administratoriaus teises į svetainę.

      Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti įdiegti ir nustatyti „WordPress“ kelių svetainių tinklą. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų „WordPress“ saugos vadovą, kad apsaugotumėte ir apsaugotumėte „WordPress“ svetainę.

      Jeffrey Wilson Administrator
      Sorry! The Author has not filled his profile.
      follow me